Νέα

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
τετοιο σωματοτυπο ειχε μια αεροσυνοδος πριν μερικα χρονια και καταφερε να καθορισει την πορεια της χωρας για τις επομενες γεννιες τυπε  :S
σημερα αυτη η μπαλοτσα αγορασε σπιτι 261 τμ στη Βούλα επειδη καθοταν στη σκατοσακκουλα το Κοντομηνά,που πάει αυτη η κοινωνία ωρέεεεε να τα πρότυπα για τις νεαρές μουνίτσες :s&m_2:
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
987
Κριτικές
2
Like
484
Πόντοι
26
Και οι Κορομηλά,Στεφανίδου,κυρά-κατίνες,Μουτσινάδες,Φουρθιώτιδες κ.τ.λ. Γιατί υπάρχει κόσμος που τους βλέπει.Πολύς κόσμος.Κόσμος που έχει εκπαιδευτεί από τα παιδικά του χρόνια και συνεχώς να βλέπει μπούρδες και να γίνει ρηχός.
με τη διαφορα οτι η εν λογο δεν εκμεταλευεται κοσμο με προβληματα καθε φυσης για να δειξει την ανωτεροτητα της...

μια χαρα μας τα δειχνει τα μπουτακια της κ μεις τα βλεπουμε
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Είναι ηλίθια ή το παίζει για να κάνει τη Μενεγάκη ?

Άνθρωπος που ανεβαίνει από το ένα καυλί στο άλλο για να κρατηθεί σε μια εκπομπή της πούτσας και είναι περίγελος των πάντων, ακόμα και της πιο χαζοβιόλςα κυράτσας της γειτονιάς προφανώς και είναι ηλίθιος. Τώρα τι σου έκανε εντύπωση που δεν ξέρει τι ακριβώς είναι η χύτρα ή που "υποδύεται" την τελείως καθυστερημένη; Προφανώς και ξέρει στο περίπου πως δουλεύει...

Επίσης για όσους πεταχτούν και πουν "Ε, μαλάκα αυτή τουλάχιστον ζει μέσα στη χλίδα και έχει καβατζώσει το κώλο της, εμείς να κλαίμε"
Όχι μαλάκα εμείς δεν θα κλαίμε, γιατί εμείς και ο κάθε εμείς, δεν είναι ούτε δακτυλοδεικτούμενος, ούτε χωρίς πραγματικούς φίλους και τον μας-τον σέβονται για αυτό που είναι. Χειρότερο από το να είσαι πουτάνα, είναι να είσαι ξεφωνημένη πουτάνα όπως τούτη'δω.

Το μόνο καλό σε αυτήν την τεχνιτή χαζομάρα που βγάζει είναι τα άγρια ένστικτα που θα μου βγαζε σε γαμήσι, ξύλο και πούτσα μέχρι να την πάρει ασθενοφόρο. Βέβαια εμείς δεν έχουμε κανάλι οπότε άκυρο.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Είναι ηλίθια ή το παίζει για να κάνει τη Μενεγάκη

Το παίζει και το παίζει πολύ καλά.

Σήμερα την εβλεπα και γέλαγα γιατί εκανε σαν καραγκιοζάκι.

Μου εφτιαξε τη διάθεσή πρωί πρωί.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Άνθρωπος που ανεβαίνει από το ένα καυλί στο άλλο για να κρατηθεί σε μια εκπομπή της πούτσας και είναι περίγελος των πάντων, ακόμα και της πιο χαζοβιόλςα κυράτσας της γειτονιάς προφανώς και είναι ηλίθιος. Τώρα τι σου έκανε εντύπωση που δεν ξέρει τι ακριβώς είναι η χύτρα ή που "υποδύεται" την τελείως καθυστερημένη; Προφανώς και ξέρει στο περίπου πως δουλεύει...

Επίσης για όσους πεταχτούν και πουν "Ε, μαλάκα αυτή τουλάχιστον ζει μέσα στη χλίδα και έχει καβατζώσει το κώλο της, εμείς να κλαίμε"
Όχι μαλάκα εμείς δεν θα κλαίμε, γιατί εμείς και ο κάθε εμείς, δεν είναι ούτε δακτυλοδεικτούμενος, ούτε χωρίς πραγματικούς φίλους και τον μας-τον σέβονται για αυτό που είναι. Χειρότερο από το να είσαι πουτάνα, είναι να είσαι ξεφωνημένη πουτάνα όπως τούτη'δω.

Το μόνο καλό σε αυτήν την τεχνιτή χαζομάρα που βγάζει είναι τα άγρια ένστικτα που θα μου βγαζε σε γαμήσι, ξύλο και πούτσα μέχρι να την πάρει ασθενοφόρο. Βέβαια εμείς δεν έχουμε κανάλι οπότε άκυρο.
Έχει πει και άλλες χοντρομαλακίες, γι' αυτό αναρωτιεμαι αν το παίζει...
Πάντως υπάρχει και μια φιλοσοφία ζωής που λέει "στο μουνί μου τι λέει ο κόσμος και αν θα με βρίζουν"...ζω για πάρτι μου !
Πχ. οι στριπτιζούδες και οι πορνοστάρ γράφουν τον κόσμο εκεί που δεν πιάνει μελάνι,αν και ακούνε τα χειρότερα !
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
τυπε ειχε παρει κωλοτρυπιδι το ραμολι?τι εχει ακουστει :think:
Δεν ξέρω σύντροφε...εγώ αμφιβάλλω αν πήδαγε κανονικά αυτός ! Για να σκάσει μύτη σε γκόμενα μετά από ντους, θα χρειάζεται αντί για πετσέτα, σεντόνι από διπλό κρεβάτι για να του χωράει !
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Δεν ξέρω σύντροφε...εγώ αμφιβάλλω αν πήδαγε κανονικά αυτός ! Για να σκάσει μύτη σε γκόμενα μετά από ντους, θα χρειάζεται αντί για πετσέτα, σεντόνι από διπλό κρεβάτι για να του χωράει !
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Nikolis13

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Είδαν λίγη ζέστη και αμέσως πέταξαν έξω τα μπουτάκια τους  :erection: :lheel: :tits2:
τα τραβάνε από εδώ τα τραβάνε από εκεί αλλά δε μακραίνουν...... :2funny:
 

1349@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
577
Like
4.402
Πόντοι
446
:wanker: :erection:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    336,5 KB · Εμφανίσεις: 101

1349@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
577
Like
4.402
Πόντοι
446
:wanker:
 

Συνημμένα

  • 2017-02-05.png
    2017-02-05.png
    339,3 KB · Εμφανίσεις: 79

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Έχετε δει το "σπιτάκι" που της έκανε δώρο ο παππούς; Διαθέτει και εσωτερική πισίνα παρακαλώ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.914
Πόντοι
5.006
Πάντως υπάρχει και μια φιλοσοφία ζωής που λέει "στο μουνί μου τι λέει ο κόσμος και αν θα με βρίζουν"...ζω για πάρτι μου !
αυτο σπανια συμβαινει να ξες...οι περισσοτερες που ξεφτυλιζονται ετσι, οταν κλεινουν την πορτα του σπιτιου τους παιρνουν στοιβες απο τετοια :
newego_LARGE_t_248861_106724216_type12905.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom