Νέα

Δανάη Μπάρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

«Όταν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό, πάει το βουνό στο Μωάμεθ»

  • Μπάρκα κι ας ΜΗ γαμήσω ποτέ...

  • ΔΕΝ είναι εκείνη χοντρή εγώ νηστεύω...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
361
Like
866
Πόντοι
81
...
 

Συνημμένα

  • proxy-image.jpg
    proxy-image.jpg
    532,8 KB · Εμφανίσεις: 21

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
398
Πόντοι
21
Ο χειρότερος εφιάλτης...
(Παραδίνεσαι άνευ όρων...)
IMG_20240822_005622.jpg
Δεν βρέθηκε κάποιος να πάει να βοηθήσει; Τι ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟΙ υπάρχουν πλέον;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θεριό ανήμερο του σεξ, μέσα σε ξύλινο κλουβί! Να την πάρει ο Παπακαλιάτης για ερωτικές σκηνές στο Μαέστρο για kinky καταστάσεις. Μια βαρύτονη μαθητευόμενη ας πούμε. Τί να φτουρίσει άλλο η τελειομανής και vanilla Κλέλια μπροστά της; Δείχνει τα στήθια της (η Κλέλια) συνέχεια και νομίζει ότι συνεχίζει να μας καθηλώνει.
Βοϊδίσιο βλέμμα
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
398
Πόντοι
21
Κι όμως η όρκα έφαγε τον γκόμενο της Καινούργιου...
Απόδειξη πόσο ναυάγιο είναι το Κατερινάκι...
Οχι...ο γκόμενος του Κατερινακίου είναι ναυάγιο x 2 (1 για Κ και 1 για την φάλαινα).
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
398
Πόντοι
21
Αν το λάδι επιπλέει στο νερό, το ποσοστό λίπους σου δίνει άνωση στο νερό;
Θέλει και μπικίνι για να ολοκληρωθεί το ensemble της φρίκης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

To σωστο να λεγεται,βεβεαι το ντουβαρι πηρε επικινδυνη κλιση αφου στηριχτηκε πανω:confused::confused::confused::coffee:
Άξιο το ντουβάρι
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
361
Like
866
Πόντοι
81
Θα μας τρελάνει το μανούλι! Τί πρόκληση είναι αυτή μες στην μέση του δρόμου; Θα μας τον κάνει λάστιχο!
Παιδιά πέρα από την πλάκα, αν ξεβραστεί καμιά φώκια στην παραλία θα πρέπει να την καταβρέχουμε, αλλιώς θα πεθάνει;

 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.362
Like
20.163
Πόντοι
6.056
Θα μας τρελάνει το μανούλι! Τί πρόκληση είναι αυτή μες στην μέση του δρόμου; Θα μας τον κάνει λάστιχο!
Παιδιά πέρα από την πλάκα, αν ξεβραστεί καμιά φώκια στην παραλία θα πρέπει να την καταβρέχουμε, αλλιώς θα πεθάνει;

@troubakhs
Για να ξερω οτι δεν ειμαι ο μονος του δημιουργηθηκαν τραυματα:confused::confused::confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Θα μας τρελάνει το μανούλι! Τί πρόκληση είναι αυτή μες στην μέση του δρόμου; Θα μας τον κάνει λάστιχο!
Παιδιά πέρα από την πλάκα, αν ξεβραστεί καμιά φώκια στην παραλία θα πρέπει να την καταβρέχουμε, αλλιώς θα πεθάνει;

Θα παιχτεί Sumo αγώνας;
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Παραλίγο να το χάσουμε το κορμί με τις φωτιές στην Σέριφο...:confused:
Θα εκαιγε πρωτα το λιπος και μετα θα βλεπαμε την αληθινη Δαναηναηναηναη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άντεξε άραγε η καρέκλα μέχρι το τέλος της φωτογράφισης;
Λες να σηκώθηκε κι αυτη:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Τι θα γίνει με αυτή τη πουτανα?!? Δν την ακολουθώ πουθενά κ παντού ειναι μπροστά μου. Τι προώθηση πέφτει στην φάλαινα?!? Μας έχουν ζαλισει τον έρωτα
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.362
Like
20.163
Πόντοι
6.056
Τι θα γίνει με αυτή τη πουτανα?!? Δν την ακολουθώ πουθενά κ παντού ειναι μπροστά μου. Τι προώθηση πέφτει στην φάλαινα?!? Μας έχουν ζαλισει τον έρωτα
To περπωμενο τυπε σου κλεινει το ματι.:coffee::coffee::confused::confused::confused:
danai-barka-kleinei-mati.jpg
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
361
Like
866
Πόντοι
81
Πρέπει να κάνουμε brain storming τί άλλο έμεινε που μια παχύσαρκη θα είχε πρόβλημα να το κάνει ή κοινωνική ντροπή. Αυτή θα πάει να το κάνει στο Instagram! Πχ να κάτσει σε θέση σε λεωφορείο που θα ζορίζει τον διπλανό! Να κάνει τραμπάλα με παιδάκι! Να δοκιμάσει αν αντέχουν οι παιδικές κούνιες. Ενόργανη γυμναστική με την κατάλληλη ενδυμασία... Να καβαλήσει πόνι. Να παίξει με τραμπολίνο. Να φορέσει τοπάκι όπου θα φαίνεται η 'κοιλίτσα'.
 

stinggr

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
40
Like
37
Πόντοι
0
Γαμώ τα παιδιά, ευγενέστατη και καθόλου καβαλημένο άτομο. Την πάω με χίλια! Είναι άνθρωπος που αν έχεις επικοινωνία μαζί του σου φτιάχνει την μέρα.

Αλλά όντως δεν υπάρχει λόγος να προωθείται ως πρότυπο ο τρόπος ζωής της. Δεν είναι υγιές ή δε θα είναι στο μέλλον όταν περάσουν τα χρόνια. Και αυτό το λέω εγώ που είμαι 1,90 και 130 κιλά :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom