Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μανωλης Κρητικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
25
Like
386
Πόντοι
290
εχει κανει καποιος θεραπεια με laser στην Αθηνα και αν ναι , που;


Έκανα πριν 2 η 3 χρόνια, απόλυτα ευχαριστημένος! Κανενα πρόβλημα έκτοτε!
Άψογος κατοπιν σύστασης φίλου! Και ειμαι περίεργος με τα περι χειρουργικης....
Παίρνεις τηλέφωνο και συνεννοεισαι.
Η επέμβαση πρακτικά ανωδυνη με τοπικη αναισθησια!
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
γεια σας παιδες.  Ξερουμε τα αποτελεσματα με την μεθοδο CO2 laser και ποσο διαστημα είναι η επουλωση?
 

spyros35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
η επούλωση είναι μιά εβδομάδα περίπου.'οχι παραπάνω.Το αποτέλεσμα πολύ καλό άλλα ενδέχεται να ξαναεμφανιστούν ακόμα και μετα απο 2 χρόνια.....Δυστυχώς
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
10
Πόντοι
6
Πολύ γαμήσι τύπε!!!κάτι έχει πάρει το μάτι μου!!!Ελλάδα ρεεε  όλα τα καλά εδώ  :vomit: επίσης πίνουν τα ούρα τους σε ποτήρι!!μιλάμε η απόλυτη παρακμή

Γεια χαρά παιδιά!!! Να προτείνω να δείτε, ή όσοι έχετε γνώση, να ξαναδείτε μια σειρά ντοκυμαντέρ που κυκλοφορεί στο συσωλήν και ακούει στο όνομα what happens in kavos...εκεί δείχνει τα εγγλεζόπουλα που ξεφρενιάζουν στον Κάβο και κάνουν διάφορα όμορφα πραγματάκια στην εντατική, εκ των οποίων είναι και εξετάσεις για ΣΜΝ!!! Η πρόταση προβολής, είναι προς γνώσιν και συμμόρφωση, κάτι σαν τα βίντεο του Ιαβέρη!!!

Εγώ με την σειρά μου, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: υπάρχει περίπτωση κάποιος να είναι φορέας κονδυλωμάτων και να μην έχει εμφανείς ενδείξεις στο πράμα του; Να το κάνω φραγκοδίφραγκα..Υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κονδυλώματα πριν 2 χρόνια και να μην έχω κάποιες ενδείξεις;

Κρατάτε τα πουλιά σας μάχιμα, έρχονται δύσκολες μέρες!



Ναι υπάρχει! Τα κονδυλώματα λέγεται ότι καταστρέφουν τις σχέσεις ακριβώς γιατί ο ιός μπορεί να μην έχει ενεργοποιηθεί για μήνες/χρόνια. Είναι πάρα πολύ δύσκολο να εντοπίσεις πότε μολύνθηκες ακριβώε γι'αυτό το λόγο. Πάντως εμένα μου έχει πει ιατρός πως αν δε ζεις σε σπηλιά και είσαι σεξουαλικά ενεργός σε κάποια φάση της ζωής σου θα τα βρεις μπροστά σου.
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
69
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
Ευχαριστω Μανωλη , θυμασαι και κοστος;
 

StathiS 30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
6
Like
196
Πόντοι
280
Αυτό που λένε οι γιατροί είναι πως τον (ας τον πούμε έτσι) ιό των κονδυλωμάτων τον έχουμε όλοι μας,υπάρχει δηλαδή στον οργανισμό μας και κάποια στιγμή βρίσκει την ευκαιρία και εκδηλώνεται και εμφανίζεται.
Όντως πάρα πολύ καλό το δερματολογικό κέντρο που ανέφερε παραπάνω ο φίλος και κορυφαίος στο είδος του ο συγκεκριμένος γιατρός αν και λίγο ακριβός.
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
69
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
Αποφυγετε μεγαλογιατρο που εχει ιατρειο στο δαχτυλιδι κηφισιας και στο κεντρο. Τον βλεπεις μια οταν μπαινεις και μια οταν βγαινεις. Δεν ασχολειται πλεον με την ιατρικη. Ειναι η βιτρινα. Την δουλεια την κανουν 20 χρονα πιτσιρικια με τιμες του μεγαλογιατρου ομως....
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Αποφυγετε μεγαλογιατρο που εχει ιατρειο στο δαχτυλιδι κηφισιας και στο κεντρο. Τον βλεπεις μια οταν μπαινεις και μια οταν βγαινεις. Δεν ασχολειται πλεον με την ιατρικη. Ειναι η βιτρινα. Την δουλεια την κανουν 20 χρονα πιτσιρικια με τιμες του μεγαλογιατρου ομως....

'Έτσι ακριβώς. Δεν έχω πάει αφού δεν έχω πρόβλημα αλλά από πληροφορίες γνωστών επιβεβαιώνω το παραπάνω. Πολλές φορές δεν εμφανίζεται και καθόλου ο γιατρός.
:shit: :shit:




 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Στους οίκους ανοχής όλες οι πουτάνες έχουν κονδυλώματα
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Παιδιά εγώ ένα έχω να πω "Ξημερώματα δίνεις κονδυλωματα"
 

Επισκέπτης
Τα κονδυλώματα υπάρχουν παντού, είναι πολύ διαδεδομένα, πολλοί και πολλές τα έχουν κολλήσει/κουβαλάνε χωρίς να έχουν εκδηλωθεί επάνω τους. Όταν ο Μάϊκλ Ντάγκλας είπε ότι έπαθε καρκίνο στο λαιμό επειδή έκανε γλυφομούνι δεν έκανε πλάκα, αυτό ήταν, μία μορφή κονδυλωμάτων τα οποία εγκαθίστανται στο λαιμό. Υπάρχουν άπειρες παραλλαγές "στελέχη" HPV. Παίζει ρόλο ποιό "στέλεχος" έχετε. Υπάρχουν στελέχη που στην κοπέλα σας μπορεί να φτάσουν μέχρι καρκίνο στο γεννητικό της σύστημα. Τα λέω με δικά μου λόγια και περιληπτικά γιατί νυστάζω, ψάξτε και διαβάστε, είναι από τα πιο ύπουλα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Δηλαδή μάγκες είμαι 43 ετών και γαμάω από 20 ετών αποκλειστικά και μόνο σε οίκους ανοχής,αλλά ποτέ ευτυχώς μέχρι τώρα δεν έπαθα κάτι,ούτε είδα κάτι στα γεννητικά μου όργανα,δεν είχα ποτέ σχέση με κοπέλα,αλλά με αυτά που γράφονται εδώ σίγουρα έχω κάτι και δεν το ξέρω?Σημειωτέον ότι ποτέ δεν είχα καμία επαφή χωρίς προφυλακτικό,με εξαίρεση μια ακάποτη πίπα δευτερολέπτων με ηλικιωμένη ρωσίδα ονόματι Ζάζα σε υπόγειο μπουρδέλο στην Κολωνού το 2005,λόγω κακής συνεννόησης με την κυρία της υποδοχής.Παρακαλώ ας δοθεί σοβαρή απάντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom