Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Δηλαδή μάγκες είμαι 43 ετών και γαμάω από 20 ετών αποκλειστικά και μόνο σε οίκους ανοχής,αλλά ποτέ ευτυχώς μέχρι τώρα δεν έπαθα κάτι,ούτε είδα κάτι στα γεννητικά μου όργανα,δεν είχα ποτέ σχέση με κοπέλα,αλλά με αυτά που γράφονται εδώ σίγουρα έχω κάτι και δεν το ξέρω?Σημειωτέον ότι ποτέ δεν είχα καμία επαφή χωρίς προφυλακτικό,με εξαίρεση μια ακάποτη πίπα δευτερολέπτων με ηλικιωμένη ρωσίδα ονόματι Ζάζα σε υπόγειο μπουρδέλο στην Κολωνού το 2005,λόγω κακής συνεννόησης με την κυρία της υποδοχής.Παρακαλώ ας δοθεί σοβαρή απάντηση.

Υπάρχουν άτομα 43 ετών που δεν χουν γαμήσει ποτέ τους τύπε και δεν κάνω πλάκα. Εσύ πάλι καλά που γαμάς και στα μπουρδέλα.
Οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Μια χαρά!

:tn04:

 

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
Μία που λέει ότι όταν ήταν μικρή δεν την παίζαν αλλά τώρα την παίζουν για πάρτη της  :S :S :S
ποια ρε την ξερουμε ?? εχει θεμα με κονδυλωματα/?? Για στειλε γιατι υποψιαζομαι μια απο ΜΑΜΒΑ αυτη είναι??
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
ποια ρε την ξερουμε ?? εχει θεμα με κονδυλωματα/?? Για στειλε γιατι υποψιαζομαι μια απο ΜΑΜΒΑ αυτη είναι??

Όχι ρε συ, στην φαντασία του τύπου είναι η γκόμενα μην τρελαίνεσαι  :S :S :S
 

pentetesseratria

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Υπάρχουν άτομα 43 ετών που δεν χουν γαμήσει ποτέ τους τύπε και δεν κάνω πλάκα. Εσύ πάλι καλά που γαμάς και στα μπουρδέλα.
Οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Μια χαρά!

:tn04:
Μάλιστα..Ενδιαφέρον :ρ
 

MavroStisFoles

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Δηλαδή μάγκες είμαι 43 ετών και γαμάω από 20 ετών αποκλειστικά και μόνο σε οίκους ανοχής,αλλά ποτέ ευτυχώς μέχρι τώρα δεν έπαθα κάτι,ούτε είδα κάτι στα γεννητικά μου όργανα,δεν είχα ποτέ σχέση με κοπέλα,αλλά με αυτά που γράφονται εδώ σίγουρα έχω κάτι και δεν το ξέρω?Σημειωτέον ότι ποτέ δεν είχα καμία επαφή χωρίς προφυλακτικό,με εξαίρεση μια ακάποτη πίπα δευτερολέπτων με ηλικιωμένη ρωσίδα ονόματι Ζάζα σε υπόγειο μπουρδέλο στην Κολωνού το 2005,λόγω κακής συνεννόησης με την κυρία της υποδοχής.Παρακαλώ ας δοθεί σοβαρή απάντηση.

Από τα πιο μίζερα και δυσάρεστα ποστ που έχω διαβάσει εδώ μέσα.
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Δηλαδή μάγκες είμαι 43 ετών και γαμάω από 20 ετών αποκλειστικά και μόνο σε οίκους ανοχής,αλλά ποτέ ευτυχώς μέχρι τώρα δεν έπαθα κάτι,ούτε είδα κάτι στα γεννητικά μου όργανα,δεν είχα ποτέ σχέση με κοπέλα,αλλά με αυτά που γράφονται εδώ σίγουρα έχω κάτι και δεν το ξέρω?Σημειωτέον ότι ποτέ δεν είχα καμία επαφή χωρίς προφυλακτικό,με εξαίρεση μια ακάποτη πίπα δευτερολέπτων με ηλικιωμένη ρωσίδα ονόματι Ζάζα σε υπόγειο μπουρδέλο στην Κολωνού το 2005,λόγω κακής συνεννόησης με την κυρία της υποδοχής.Παρακαλώ ας δοθεί σοβαρή απάντηση.
Δεν είμαστε διαγνωστικό κέντρο, αν δεν εχεις δει τιποτα περιεργο στο πέος κ τους όρχεις σου λογικά εισαι οκ απο κονδυλώματα, αλλά υπάρχουν ηπατήτιδες έρπης HSV1 HSV2(απίστευτα ποσοστά ανθρώπων εχουν HSV1) και άλλα ωραία που είναι ασυμπτωματικά (σύφιλη ποσοστά ασυμπτωματικότητας 50%, χλαμύδια ασυμπτωματικότητα στους αντρες 90%). Αν χρησιμοποιείς σωστά το προφυλακτικό και προσεχεις να μην ακουμπας τον πουτσο σου με τα ιδια χερια που εβαζες δαχτυλα δεν εχεις να φοβασαι. Αλλά είναι καλό να κάνεις μία εξέταση για όλα τα ΣΜΝ απλά για να μην το έχεις στο κεφάλι σου.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
για τα βασικα αιμα και για τις λοιμωξεις καλιεργεια ουρων
 

Ξημερώματα

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πρίν κανένα χρόνο έκανα θεραπεία με λείζερ για κονδυλώματα και μου έμειναν αρκετά λευκά σημάδια - υπομελάγχρωση. Υπάρχει πιθανότητα να φύγουν; Ρωτάω γιατί νιώθω πολύ άβολα με τις γυναίκες πλέον και αποφεύγω να ξυριστώ, κάτι το οποίο δεν είναι αισθητικά ωραίο.
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Ποσο κοστιζει τελικα ο καυτηριασμος με laser; εχει κανει καποιος δυτικη αττικη? Μου ζητησαν 300 μεσω ιδιωτικης ασφαλειας για μια μικρη βλαβη χαμηλα στο πεος
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
300 ευρώ μέσω ιδιωτικής ασφάλειας.
Χωρίς ιδιωτική ασφάλεια. Πόσο ζητάνε;
:crazy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom