Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Ταλαιπωρία ειναι κ ασε που αν βρεις γκομενα για σχέση σοβαρή κ της το πεις θα ξενερωσει. Εμενα ειναι 3 χρόνια τώρα που δεν είναι σε έξαρση. Προσοχή αν το μουνι έχει άσχημη μυρωδιά κάτι παίζει οπότε τίγκανα για να μην γίνεται ταξίαρχος λεβενταγας. Κ γω αφου το έπαθα εμαθα κ μετα κατάλαβα κ ποια καριόλα μ το κολησε.

Τωτα εχω γκομενα 8μηνες κ στάνταρ εχει αρπάξει αν κ τις τελευταίες φορες που πηγα στο γιατρό ήμουν καθαρός.
ποσο συχνα ειναι τα κονδυλωματα?ειναι ευκολο να τα κολλησεις ?
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Ταλαιπωρία ειναι κ ασε που αν βρεις γκομενα για σχέση σοβαρή κ της το πεις θα ξενερωσει. Εμενα ειναι 3 χρόνια τώρα που δεν είναι σε έξαρση. Προσοχή αν το μουνι έχει άσχημη μυρωδιά κάτι παίζει οπότε τίγκανα για να μην γίνεται ταξίαρχος λεβενταγας. Κ γω αφου το έπαθα εμαθα κ μετα κατάλαβα κ ποια καριόλα μ το κολησε.

Τωτα εχω γκομενα 8μηνες κ στάνταρ εχει αρπάξει αν κ τις τελευταίες φορες που πηγα στο γιατρό ήμουν καθαρός.

Οταν μυριζει το μουνι μπορει να εχει και κονδυλωματα??

Φιλε ξερω το μουνι μυριζει οταν εχει μυκητες.
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Οταν μυριζει το μουνι μπορει να εχει και κονδυλωματα??

Φιλε ξερω το μουνι μυριζει οταν εχει μυκητες.
Πιο συχνα λοιμωξη απο Gardenella vaginalis θα ελεγα...ιδιως αμα θυμιζει ψαριλα....
Και πιο σπανια Neissseria gonorrhoeae,μιας και τα συμπτωματα ειναι πιο εντονα απο μια απλη δυσοσμια...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ψαριλα? γιακς ιουυυυ θα ξεράσω
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Η μυρωδια δεν εχει σχεση με κονδυλωματα. Μην λετε μαλακιες.

Μηκυτιαση ειναι, η η γκομενα δεν τρεφεται/πινει σωστα η καποια αλλη λοιμωξη οπως λεει το παλικαρι παραπανω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η μυρωδια δεν εχει σχεση με κονδυλωματα. Μην λετε μαλακιες.

Μηκυτιαση ειναι, η η γκομενα δεν τρεφεται/πινει σωστα η καποια αλλη λοιμωξη οπως λεει το παλικαρι παραπανω.

Μαλιστα μεγαλε δασκαλε  :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Πιο συχνα λοιμωξη απο Gardenella vaginalis θα ελεγα...ιδιως αμα θυμιζει ψαριλα....
Και πιο σπανια Neissseria gonorrhoeae,μιας και τα συμπτωματα ειναι πιο εντονα απο μια απλη δυσοσμια...

αντε να σου τυχει ψαριλα με κατουρλιλα και ολιγον σκατιλα
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μαλιστα μεγαλε δασκαλε  :2funny:

Εισαι ενα τηλεφωνο μακρυα απτο να αμφισβητησεις αυτα που γραφω μογγολε.

Παρε εναν οποιονδηποτε δερματολογο-αφροδισιολογο και ρωτα.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Είμαι λίγο καιρό με την κοπέλα μου και ανακαλύψαμε ένα μικρό κονδύλωμα.
Αυτή μου είπε ότι πριν από μένα είχε κοιταχτεί και δεν είχε κονδυλώματα, είναι δηλαδή σαν να μου λέει έμμεσα ότι την κόλλησα εγώ.
Εν τω μεταξύ στο σημείο που είναι δύσκολα γίνεται αντιληπτό, οπότε μπορεί να υπήρχε και πριν από μένα.
Εγώ δεν έχω εκδηλώσει ποτέ τίποτα, γίνεται να την κόλλησα ενώ ποτέ δεν έχω βγάλει κονδύλωμα;

Και κάτι ακόμα, έδωσα αίμα τις προάλλες , ισχύει ότι αν βρουν κάτι σοβαρό θα με ειδοποιήσουν; σε πόσο καιρό,γνωρίζει κανείς;
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Είμαι λίγο καιρό με την κοπέλα μου και ανακαλύψαμε ένα μικρό κονδύλωμα.
Αυτή μου είπε ότι πριν από μένα είχε κοιταχτεί και δεν είχε κονδυλώματα, είναι δηλαδή σαν να μου λέει έμμεσα ότι την κόλλησα εγώ.
Εν τω μεταξύ στο σημείο που είναι δύσκολα γίνεται αντιληπτό, οπότε μπορεί να υπήρχε και πριν από μένα.
Εγώ δεν έχω εκδηλώσει ποτέ τίποτα, γίνεται να την κόλλησα ενώ ποτέ δεν έχω βγάλει κονδύλωμα;

Και κάτι ακόμα, έδωσα αίμα τις προάλλες , ισχύει ότι αν βρουν κάτι σοβαρό θα με ειδοποιήσουν; σε πόσο καιρό,γνωρίζει κανείς;
τι σοβαρο να βρουν ρε τυπε, ξεκολλα...

δυσκολο μου ακούγεται να την κολλησες ενώ δεν εχεις εκδηλωσει ποτε :think:

που το ξερετε ότι είναι κονδυλωμα το δικο της?
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
Είμαι λίγο καιρό με την κοπέλα μου και ανακαλύψαμε ένα μικρό κονδύλωμα.
Αυτή μου είπε ότι πριν από μένα είχε κοιταχτεί και δεν είχε κονδυλώματα, είναι δηλαδή σαν να μου λέει έμμεσα ότι την κόλλησα εγώ.
Εν τω μεταξύ στο σημείο που είναι δύσκολα γίνεται αντιληπτό, οπότε μπορεί να υπήρχε και πριν από μένα.
Εγώ δεν έχω εκδηλώσει ποτέ τίποτα, γίνεται να την κόλλησα ενώ ποτέ δεν έχω βγάλει κονδύλωμα;

Και κάτι ακόμα, έδωσα αίμα τις προάλλες , ισχύει ότι αν βρουν κάτι σοβαρό θα με ειδοποιήσουν; σε πόσο καιρό,γνωρίζει κανείς;
Εντός 48 ωρών
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
τι σοβαρο να βρουν ρε τυπε, ξεκολλα...

δυσκολο μου ακούγεται να την κολλησες ενώ δεν εχεις εκδηλωσει ποτε :think:

που το ξερετε ότι είναι κονδυλωμα το δικο της?
σοβαρό εννοώ καμιά ηπατίτιδα, κάνα aids κλπ
πήγε στη γιατρό της. άρα καλά σκέφτηκα ότι ίσως το είχε πριν από μένα. τώρα παίζει να μ έχει κολλήσει αυτή...
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Για τις γυναίκες τα κονδυλώματα ισοδυναμούν με κατάθλιψη και κοινωνικό αποκλεισμό. Τόσο σοβαρό πράγμα είναι.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom