Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (0 μέλη και 103 επισκέπτες)

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
παιδια περα απο την πλακα η κατερινα ειναι πολυ καλη.πηγα γιατι ειχα ενα προβλημα και εκατσε μεχρι και να το συζητησουμε.η χριστινα ισως θυμαται της το ειχα πει.μου ανεβασε το ηθικο για τα καλα ενω δεν ηταν υποχρεομενη.απλως πηγα και δεν καταφερα με τιποτα να τελειωσω(λογο ψυχολογικου) και αυτη εκανε τα παντα ασχετα; οτι δεν τα καταφερε αλλα δεν πειραζει.θεωρω οτι ειναι καλυτερο που με εκανε να νοιωσω καλα.αλλα μαλλον την εχω πριξει και τωρα δεν μου απανταει στα pm δεν πειραζει ομως.αυτο που θελω ειναι να ξαναπαω σε αυτην γιατι οπως και να το κανουμε ειναι γυναικαρα.κατερινα το ευαισθητουλι ειμαι θυμασαι?αν δεις το μυνημα η γραψε ποτε δουλευεις η στειλε pm και πες μου σορρυ αν σου σπαω τα νευρα.
 

Επισκέπτης
Ευχαριστω....κ αυτο θελω...τρελη ειμαι αρα πουλαω τρελα...με το τσουβαλι...
... θες να με τρελάνεις ... δε θα έλεγα όχι ... αυτό θέλω και εγώ ... όμως επειδή και εγώ πουλάω τρέλα ... δεν ξέρω τι θα γίνει αν μπλεχτούν  οι τρελές μας ...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
η γυναίκα είναι άπαιχτη....σε όλα..και αξίζει να διαθέσεις έσρω 5 λεπτά από το πήδημα και να μιλήσεις μαζί της......άντε..γλύφω για να πηδήξω τζάμπα.... :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
η γυναίκα είναι άπαιχτη....σε όλα..και αξίζει να διαθέσεις έσρω 5 λεπτά από το πήδημα και να μιλήσεις μαζί της......άντε..γλύφω για να πηδήξω τζάμπα.... :2funny:

Συμφωνώ μαζί σου!!;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Νομιζω οτι το 1992 ηταν Κελευστης ΗΝ/ΑΥ στον Τομπαζη !!!
lol-045.gif
….Όχι…μουτσος ημουνα…
      μετα προβιβαστηκα…!!!!
hahaha-024.gif
laughing-019.gif

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ήταν μετά απο σένα χαχαχαχαχα.Ρε τι μπούρδες λέτε σας μοίαζει για αντράς?ΕΛΕΟΣ
 

Επισκέπτης
... και βρήκα την Κατερίνα......;):)
Κάθε φορά τη βλέπω πιο όμορφη και κεφάτη!!
σαν τα κορίτσια του παλιού καλού καιρού που ήταν ανθρώπινα οι περισσότερες σήμερα είναι στυγνές επαγγελματίες και είναι στην ξεπέτα.
 

vasilis1970(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
112
Like
280
Πόντοι
21
κατερινααααααααααααα καλημερα καλως ηρθες  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

vasilis1970(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
112
Like
280
Πόντοι
21
πηδαν σαν τ¨ αγριοκατσκα βρε κατερινα χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
κατερινακι αν δε σου κανει κοπο και δεις το μηνυμα μου καποια στιγμη φωτισε μας λιγο...το προγραμμα στο μαγαζι ειναι οποως ηταν κ πριν τις διακοπες?αντε γιατι μου ελλειψες!!!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μπορεί κάποιος να πληρώσει το εικοσά-ευρω που λέτε και απλά να συζητήσει με την Κατερίνα; Πρέπει να 'ναι η απόλυτη εμπειρία αυτή.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γιατί δεν κάνεις τον κόπο να πας από το μαγαζί της
και να την ρωτήσεις;;
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ήταν μετά απο σένα χαχαχαχαχα.Ρε τι μπούρδες λέτε σας μοίαζει για αντράς?ΕΛΕΟΣ
Προφανως και ηταν χιουμοριστικο (ελπιζω!!) το σχολιο μου, ΑΛΛΑ, με εκνευριζουν διαφοροι που απορουν με το "αν ειναι η δεν ειναι" η Α η Β κλπ
 

Επισκέπτης
σημερα απογευμα η κατερινα 5 με 11....!εχει και προγραμμα των 50 ευρω για ενα τεταρτο και 100 ευρω για μιση ωρα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom