Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
θα είναι απόψε η χριστίνα???

Τζούλια 09:00-17:00
Χριστίνα 17:00-23:00
Ούρσουλα 23:00-05:00


Το πρόγραμμα για σήμερα της Κολωνού 30

Πάντως η Χριστίνα χθες ήταν πολύ σέξι με τις κόκκινες μπότες και τα κόκκινα εσώρουχα τις... σκέτο διαολάκι... εγώ έπαθα όταν την είδα...
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Συναθλητές πήγα προχθές στο μαγαζί και πήρα Ούρσουλα.Όσο ήμουν στο δωμάτιο ο φίλος μου που περίμενε στο σαλόνι, ρώτησε την τσατσά για την Κατερίνα.Του είπε ότι σταμάτησε  >:( και μάλιστα του έδωσε και μια καρτούλά με το τηλ της για να πάρει να κανονίσει μόνος του!!΄Λέτε να άρχισε τα prive?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ελπίζω να μην ισχύει αυτό που λες φίλε....
Κατερινάκι, όταν θα ξαναέχω δρομολόγιο θα ξαναπεράσω να σε δω!! χαμογελαστή και κούκλα όπως πάντα ;)!!!
 

Fertucio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το μεσημερι (7/11) η Κατερινα ηταν εκεί, super και κεφάτη...  :boobies:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ονο εγω δεν μπορω να την πετυχω.
ασε που εχω μαθει απο εναν αθηναιο φλο οτι δεν αξιζει.....
ισως να ειναι καλυτερα που δεν την πετυχαινω...
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Βρε Κατερινακι γιατι δεν βγαίνεις να μας πείς ποιές μέρες δουλεύεις τελικα; Όταν έρχομαι ποτέ δεν σε πετυχαίνω
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ρε αλανια επειδη εχω ψιλομπερδευτει.. ποια ειναι αυτη με μαλλια,μπουκλες μετριο υψος και γλυκια φατσουλα? Η Χριστινα η η Ουρσουλα? Και ποτε δουλευει? Απο υπηρεσιες τι λεει?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Χθες δοκίμασα την Ούρσουλα!!
Δίνω το 20ευρω και μπαίνω στο μεγάλο δωμάτιο και περιμένω βλέποντας τσοντούλα! Μετά από λίγο έρχεται η Ούρσουλα!
Αδυνατούλα, με ωραία βυζάκια και μαύρα high heels!
Πάω να σηκωθώ για να με πιπώσει, αλλά με ήθελε ξαπλωμένο, ξενέρωσα λίγο αλλά δεν πειράζει! Την ώρα που με πίπωνε, μου έλεγε πόσο αδύνατος είμαι και γιατί και ποιο σημείο να μου πιάσει :cheesy: Της απαντάω πως μ' έφαγαν οι γυναίκες και η μαλακία :2funny:! Με πίπωνε για αρκετά λεπτά με χάδια στα μπούτια και στα αρχίδια μου ενώ μου έπιανε τα κόκαλα της
λεκάνης μου που εξείχαν και γέλαγε :cheesy:!
Μετά την πήρα ανάσκελα χαϊδεύοντας τα βυζάκια της! Τότε μου λέει "εσύ πιάνεις κάτι, εγώ τι να πιάσω που είσαι αδύνατος"!
Με πιάνουν κάτι γέλια ρε παιδιά :2funny:! Κάνω μια μπροστά και της λέω να πιάσει το κωλαράκι μου ;) Γούσταρε όπως κι εγώ! Στη συνέχεια της λέω να γυρίσει στα 4! Τότε κάνει ένα απίστευτο στήσιμο που ούτε τα Bilstein δεν το έχουν :cheesy:!
Τουρλώνει το υπέροχο κωλαράκι της και βάζει τα πόδια της σταυρωτά ανάμεσα στα δικά μου!! ΚΑΥΛΑΑΑΑΑ :rockon:
Την έπαιρνα για αρκετή ωρίτσα χαϊδεύοντας τα μαύρα της πέδιλα, μην ξεχνιόμαστε άλλωστε, και τα βυζάκια της :dancing:!
Μετά την καβαλάω και μέσα σε 30" τελειώνω!!
Αφού σηκώθηκε μου λέει " την επόμενη φορά να μου έρθεις πιο χοντρός"! Της είπα πως όταν θα παχύνω θα έχει γεράσει και λυθήκαμε στα γέλια :cheesy:!!
Το τίμησε το 20ρικο και θα την ξαναπάρω! Αυτά! ;)
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια φιλε.. για να συννενοηθούμε. Αυτη που πηρες ειχε μπουκλες μαλλια, γλυκια φατσουλα, μετριο υψος και πεταχτο κωλαρακι? Αυτη ειναι η Ουρσουλα? Θελω να το διευκρινισω αυτο.. ποια ειναι η Χριστινα και ποια η Ουρσουλα? ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Η Ούρσουλα είναι μαυρομάλλα με ίσιο μαλλί,
μικρό κωλαράκι, γλυκιά φατσούλα και μετρίου
μεγέθους στήθος, petite φάση κάπως!!

Την Χριστίνα δεν την έχω δει!

 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Η Ιωάννα δλδ είναι στο διπλανό;
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Γνωστός μου είπε ότι σήμερα το πρωί δούλευε στο μαγαζί της Κατερίνας μια νεαρή ξανθιά, πολύ καλό κομμάτι με ωραίο σώμα, δεν συγκράτησε όνομα. Ξέρει κανείς ποιά ήταν ?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Γνωστός μου είπε ότι σήμερα το πρωί δούλευε στο μαγαζί της Κατερίνας μια νεαρή ξανθιά, πολύ καλό κομμάτι με ωραίο σώμα, δεν συγκράτησε όνομα. Ξέρει κανείς ποιά ήταν ?
talos.....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.190
Πόντοι
12.056
Οχι ο Dark ηταν :rockon:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
podolagna...σπέσιαλ περιποίηση....
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο γίνεται η πλάκα φίλοι μου, αλλά τέλος πάντων, θα το θέσω διαφορετικά το θέμα.
Μήπως ξέρει κανείς ποιές κοπέλες και ποιές ώρες δουλεύουν εκεί, γιατί η τσατσα είπε ότι η Κατερίνα θα δουλεύει πότε-πότε χωρίς να διευκρινίσει περισσότερα.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Γνωστός μου είπε ότι σήμερα το πρωί δούλευε στο μαγαζί της Κατερίνας μια νεαρή ξανθιά, πολύ καλό κομμάτι με ωραίο σώμα, δεν συγκράτησε όνομα. Ξέρει κανείς ποιά ήταν ?
Μαρινα την λενε….Θα είναι εκεί..πρωινες ωρες μεχρι τις 5 το απογευμα…!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
που εισαι κατερινακι την εκοψες την δουλεια μαυρα ματια κανουμε να σε δουμε!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom