Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ρε μαγκες εχω παθει ζημια με μια νιγηριανοσερβα απο το απλο μπαρ αυτο ειναι κωλομπαρο την εχει παρει κανεις ?ποσο κοστιζει ?εχετε τηλ ισως?θενκς
schlan.gif
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Επειδή είμαι εντελώς ανίδεος (δεν έχω πάει ούτε μια φορά) στα εν λόγω μαγαζιά και θέλω να επισκεφτώ (αφού φυσικά ανοίξουν), θα μπορούσε κάποιος να κάνει μια περίληψη με τη φάση εκεί και τι βήματα/συμπεριφορά θα έπρεπε να ακολουθήσω; Εν ολίγοις, τι θα συναντήσω και τι συμβουλές μου δίνετε; Επίσης, κανα μαγαζί για πρώτη επίσκεψη; Ευχαριστώ!
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Επειδή είμαι εντελώς ανίδεος (δεν έχω πάει ούτε μια φορά) στα εν λόγω μαγαζιά και θέλω να επισκεφτώ (αφού φυσικά ανοίξουν), θα μπορούσε κάποιος να κάνει μια περίληψη με τη φάση εκεί και τι βήματα/συμπεριφορά θα έπρεπε να ακολουθήσω; Εν ολίγοις, τι θα συναντήσω και τι συμβουλές μου δίνετε; Επίσης, κανα μαγαζί για πρώτη επίσκεψη; Ευχαριστώ!


man , μην εισαι πολυ βιαστικος ...διοτι πρωτα απο ολα θα πρεπει να περιμενουμε να δουμε ...ποσα μαγαζια θα ανοιξουν....

Αυτο ειναι ενα θεμα στην παρουσα . Διοτι ...δεν ειναι και σιγουρο οτι θα ανοιξουν .

Μεχρι τοτε καλο ειναι να διαβασεις τα διαφορετικα θεματα που υπαρχουν και θα λαβεις μια αποψη .

 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ευχαριστώ! Ναι φυσικά, όπως και έγραψα, αφού ανοίξουν...

Εμαθα εδω στο καταραμενο Συδνευ οτι ανοιγουν ολα τα μπαρακια πρωτη βδομαδα Ιουνιου. Αντε και καλο βολι. Επιστροφη Γκολεμη και για να σας προετοιμασω αφιερωμα μπεστ κωλομπαρα τρακς μουσικη Ντι Τζει Πασκαλ (Πασχαλης απο κρεαταγορα) και καλα μισιαγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom