Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Το ξερω ρε φιλε! αλλα ενας σαν αυτον με σκουφο ιδιος ητανε  θαμωνας στο Λορντ και τη Λιανα
URL]]
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Απίστευτα σκηνικά με Άννα ξανθιά Αλβανίδα απόψε στον "Πρίγκηπα" της καρδιάς μας, στέναξαν η καβάτζα και το δωματιάκι, δυο φορές έχυσα και μπορούσα και για τρίτη αν δεν είχε φουσκώσει ήδη ο λογαριασμός... Τιμής ένεκεν κέρασα δυο ποτά και τη γηραιά πλέον Μαρία η οποία δεν έχασε την ευκαιρία να συνδράμει την Άννα και να θυμηθεί τα νιάτα της στο μαγαζί ;) Πιο αναλυτικά σύντομα γιατί τώρα τελευταία δεν υπάρχει και πολύς χρόνος ελεύθερος γι' αυτό και μ' έχετε χάσει δυο βδομάδες από το thread. Για το τί εκτυλίχθηκε στο δωματιάκι βέβαια όποιος θέλει να μάθει ας μου στείλει PM και θα του απαντήσω εν ευθέτω χρόνω γιατί δεσμεύτηκα στην κοπέλα να μη γράψω τίποτα δημοσίως
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Απίστευτα σκηνικά με Άννα ξανθιά Αλβανίδα απόψε στον "Πρίγκηπα" της καρδιάς μας, στέναξαν η καβάτζα και το δωματιάκι, δυο φορές έχυσα και μπορούσα και για τρίτη αν δεν είχε φουσκώσει ήδη ο λογαριασμός... Τιμής ένεκεν κέρασα δυο ποτά και τη γηραιά πλέον Μαρία η οποία δεν έχασε την ευκαιρία να συνδράμει την Άννα και να θυμηθεί τα νιάτα της στο μαγαζί ;) Πιο αναλυτικά σύντομα γιατί τώρα τελευταία δεν υπάρχει και πολύς χρόνος ελεύθερος γι' αυτό και μ' έχετε χάσει δυο βδομάδες από το thread. Για το τί εκτυλίχθηκε στο δωματιάκι βέβαια όποιος θέλει να μάθει ας μου στείλει PM και θα του απαντήσω εν ευθέτω χρόνω γιατί δεσμεύτηκα στην κοπέλα να μη γράψω τίποτα δημοσίως

Φιλε με εφτιαξες απολυτα. Ειμαι ετοιμος για επισκεψουλα μολις επαναπατριστω. Λοιπον την Αννα την ξερω καλα την εχω παρει καλα και ειναι κορυφη. Δεν υπαρχει περιπτωση να φυγεις αχυστος. Τυχερε μου φιλε! Αν μεινει λιγο θα ανεβει πολυ το μαγαζι.
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Απίστευτα σκηνικά με Άννα ξανθιά Αλβανίδα απόψε στον "Πρίγκηπα" της καρδιάς μας, στέναξαν η καβάτζα και το δωματιάκι, δυο φορές έχυσα και μπορούσα και για τρίτη αν δεν είχε φουσκώσει ήδη ο λογαριασμός... Τιμής ένεκεν κέρασα δυο ποτά και τη γηραιά πλέον Μαρία η οποία δεν έχασε την ευκαιρία να συνδράμει την Άννα και να θυμηθεί τα νιάτα της στο μαγαζί ;) Πιο αναλυτικά σύντομα γιατί τώρα τελευταία δεν υπάρχει και πολύς χρόνος ελεύθερος γι' αυτό και μ' έχετε χάσει δυο βδομάδες από το thread. Για το τί εκτυλίχθηκε στο δωματιάκι βέβαια όποιος θέλει να μάθει ας μου στείλει PM και θα του απαντήσω εν ευθέτω χρόνω γιατί δεσμεύτηκα στην κοπέλα να μη γράψω τίποτα δημοσίως


Ο φίλος μου λέει αν αξίζει να πάει.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Λοιπόν και πάμε τώρα να αναφέρω μία εμπειρία πολύ παλαιότερη που έγινε επαρχία όταν ήμουν περαστικός απο Πρέβεζα κοντά για κάτι δουλειές όποιος θέλει το ονομα του κωλομπαρου για να πάει μπορω να του το πω πριβέ , οι υπόλοιποι απλά θα απολαύσετε μια κάλτ αφήγηση με μπόλικο μυστηριο. Αν και έχει καιρό που έγινε την θυμάμαι ακόμη!

Μετά τα μεσάνυχτα γυρω στη 1 λοιπόν και περνούσα το κατώφλι του συγκεκριμένου κωλόμπαρου ,  ζεστός χωρος , καλη μουσική και καυλωμένοι άντρες μαζι με πουτανίτσες να περιφέρονται και να παρακαλάνε για ποτό. Άραξα και παρήγγειλα μια βότκα πορτοκάλι. Με πλησιασανε μερικές σύντομα και μετά απο ολιγόλεπτη κουβέντα άρχισα να μοιράζω ευγενικές χυλόπιτες. Η μια ηταν χόντρη αλλά ευγενική , η άλλη ήταν πρεζάκι και το στομα της βρωμούσε σαν βόθρος με σκατά, η άλλη ηταν πολύ νταρτνάνα για τα γούστα μου γενικά προβληματικές κατατάσεις στο συνολό τους.

Η μαλακία βεβαια ήταν οτι μια μουνάρα ήρθε στο τέλος αφόυ ειχα πάρει πριβέ με μια άλλη αλλα δε πειράζει. Απο τιμές 5 ευρω αντρικο ποτό 15 το γυναικείο και 30 το απλο πριβέ , με εναν απλό χορό , και 60 το "σπεσιαλ" που περιελάμβανε μαλακια και πιπέτο με χύσιμο.

Για γαμήσι πηγαινες στο 100άρικο, εννοείται συνενοημένες όλες. Οπότε κάπου κλείδωνε ο στόχος στο 60αρι για μένα , δε βαριέσαι λέω θα βολευτούμε και με ενα καλό τσιμπούκι απόψε. Πάντως 100 ευρώ γιόκ. Ήδη απο τη τελευταία φορά που είχα επισκεφτεί τη περιοχή έχουνε κλείσει 3 μαγαζιά αλλα φαίνεται μυαλό δε βάζουνε , προτιμούν το κλείσιμο.

Άβυσσος η ψυχή των κολομπαράδων (νταβατζήδες - ψωλουδες κτλπ).

Αφου ξεχώρισα ενα κοντοπούτανο λοιπόν γυρω στα 45 , ελαφρώς σπασμένη αλλα καυλωτική παρουσία, απο εκείνες που απλά θέλεις να τους ρίξεις ενα βρώμικο και σκληρό γαμήσι σε τελειωμένους καναπέδες κωλόμπαρου και την άλλη μέρα να βρωμάει το παντελόνι σου κωλο-μπαρίλα , της είπα το σχέδιο. Το δέχτηκε αν και στην αρχή άρχισε να μου λέει μαλακίες για ποτάκια και καλά για προθέρμανση. Ήθελε να πάει 75 ευρώ το μαλλί για μια μαλακία και μια πίπα. Αλλα έπεσε σε ψαγμένο οποτε γρήγορα εγκατέλειψε την ιδέα. Βεβαια μου πρήξε και μέσα τα αρχίδια αλλα θα σας το πώ πιο μετά.

Πέρνουμε λοιπόν τα ποτάκια μας και οι 2 και πάμε προς την καβάτζα με τις κουρτίνες. Η γκομενα φορούσε και κάλτσες απο μέσα πράγμα που σε συνδυασμό με την απαίσια παρουσία της με καύλωνε.  :grin:

Καθομαι στο καναπέ , και μπαίνει και αυτή τραβώτας την κουρτίνα. Κάθεται δίπλα και άρχισε να παίζει τη γλώσσα, κάνω να τη φιλήσω με σταματάει, λέει προσέχω για τις ιώσεις. Λέω καλα τι λέει το τούβλο ειναι αρρωστοφοβική και επέλεξε αυτή τη δουλειά. Ότι να ναι. Βέβαια ήμουν αρκετά καυλωμένος οπότε οτι μαλακία και να μου λέγε δύσκολο να μην συγκεντρωνόμουν νσ την σαδομίσω στο στοματάκι της.

Κάνω κίνηση να πιάσω κάτω απο τη φούστα και μέσα απο το εσώρουχο, τρώω άκυρο. Δεύτερο τούβλο. Λέει οχι απο μέσα απο έξω οτι θέλεις.

Καααλά λέω δε γαμιέται και αυτό. Σηκωσα τη μπλούζα της και άρχισα να γλείφω τα βυζιά της τα οποια δεν ήταν πολύ μεγάλα αλλα ήταν ωραία και καυλιάρικα. Κατεβάζω το παντελόνι και πετάω το πούτσο έξω ο οποίος ήταν ακόμη μελλάτος. Πάει να βγάλει την καπότα. Όπα περίμενε της κάνω, μήν μου βιάζεσαι. Συνεχίσαμε με μένα να την παίζω και να την χουφτώνω και αυτή να μου χαϊδεύει τα αρχίδια και να έχει βγάλει τη γλώσσα της έξω και να την παίζει.

Κώλο άφηνε να πιάσω. Στην αρχή έκανε και έναν υποτυπώδη χορό σαν αυτόν στα στρίπ που η γκόμενα τρίβει τα κωλοβάρδουλα της πάνω στο καυλί σου. Δεν βιαζόμουν να χύσω και ξαναχώθηκα πάλι στα βυζιά της. Μετά απο 1-2 λεπτά μαλακίας ο πούτσο μου ήταν έτοιμος για δράση. Οποτε της είπα να μου φορέσει τώρα την καπότα και να ξεκινήσει να με τσιμπουκώνει. Η γκόμενα άρχισε να τον χώνει στο στόμα της σαν energizer , δεν ξέρω αμα το έκανε επίτηδες η καργιόλα για να χύσω γρηγορα και να με ξεπαστρέψει αλλα μα το διάολο ήταν πολύ καλό! Άρχισα να βογγάω και να βρίζω.

Μετά απο καμιά 10αριά καλά "μακροβούτια" της ψόλας , της έβγαλα το κεφάλι απο πάνω μου. Και ξαναχύμηξα στα βυζάκια της. Αυτη τοτε άρχισε να μουρμουριζει οτι έχει ακόμη καλύτερο και στενό μουνάκι αλλα δεν έχω άλλα 40 ευρώ για να την ξεσκίσω. Ξενέρα αυτο εκεινη την ώρα, Τρίτο τούβλο αλλα λέω έλα καυλιάρα μου μην αγχώνεσαι θα σε πάρω άλλο βράδι. Και για να το βουλώσει με τις μαλακίες που θα άρχιζε πάλι να λέει.
Της έπιαα το κεφάλι και της ξαναφόρεσα το πουτσο μου στο στόμα της. πάλι ο ιδιος καυλωτικος ρυθμός και εγώ να περνάω πολύ καλά και να βογγάω ευτυχώς ειχε δυνατά την μουσική και δεν θα μας ακούγανε.

10-15 καλές γυριστές με το βρωμόστομα της και πάλι την έβγαλα απο εκεί γιατί ήμουν έτοιμος να χύσω και δεν ήθελα ακόμη!
Άρχισε και αυτή να βογγάει για της είχα χωσει κοωλοδάχτυλο , το οποίο παράδοξα με άφησε να το κάνω και ενώ της έγλειφα τις ρογες και τις πιπιλούσα.

Ξανά πίπα! θα σε γλεντήσω ρε πουτανάκι λέω , μπορεί να με χρέωσες 60 ευρώ αλλά θα χορτάσεις πούτσα τωρα. Της έπιανα το κεφάλι , της τραβούσα τα μαλλιά της μιλούσα απαξιωτικά και συνέχιζα να την σπρώχνω για να με τσιμπουκώνει ! Άχ μωρη ψόλα της κάνω έτσι ρουφα το χοντρό καυλί μου !

Η συνέχεια ειχε άλλη μια φορά κόντρα πιπέτο για κάνα λεπτό. Η 4η και τελευταία , δεν άντεχα άλλο, έβγαλα την καπότα και έριξα μια γερή δόση χυσίματος πάνω στην κοιλιά μου και τα χέρια της. Αυτή με σκούπιζε με μωρομάντηλα, ντύθηκα και βγήκα έξω να αποτελειώσω το ποτάκι μου. Μετά απο κάνα 10λέπτο ήρθε απο το τραπέζι η μουνάρα και 15 χρόνια νεότερη απο αυτήν που πήρα στο τραπέζι μου, αλλα ήταν ήδη αργά  :grin:

Σε γενικές γραμμές δεν πέρασα άσχημα, ήταν ένα ακόμη δυνατό βρώμικο σκηνικό μέσα στη καβάτζα ενος κωλόμπαρου με μια ακόμη αακόμη καταδικασμένη ύπαρξη να ρουφάει άγνωστες και τυχαίες ψωλές για να παίρνει εύκολα τα ευρώ! Καλά να περνάτε καυλιάρηδες.  :headbaning2: :erection: :rockon:
Φίλε Μασαζονομάχε σου έκανε την δύσκολη στην αρχή άλλα έκανες και εσύ ντρίμπλα και την κατάφερες. Μπορεί να είχε ψηθεί και για γαμήσι το γκομενάκι ίσως έπρεπε να το ρισκάρεις(χωρίς να ξηλωθείς)..
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
παντα ψηνονται για γαμησι με το σωστο αντιτιμο. Το χρημα και η εξουσια τα μεγαλυτερα αφροδισιακα
 

paliosa

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
φιλε μου Μπορεις να μου στειλεις διευθυνση?
 

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
Δεν αμφιβάλλω ότι είναι αυτή chief, αλλά τις 150 φορές που έχω πάει έλειπε.
Εκτός κι αν είναι transformer και μεταμφιέζεται σε σκαμπό.
Έλα σήμερα . Δεν θα είναι κλειστό , είναι άτομο που θα σου ανοίξει έξω. Απλά μέσα κάθονται χωίις φώτα και χαμηλά την μουσική.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Έλα σήμερα . Δεν θα είναι κλειστό , είναι άτομο που θα σου ανοίξει έξω. Απλά μέσα κάθονται χωίις φώτα και χαμηλά την μουσική.

Θελω καλη περιποιηση στον πριγκηπα του μαστου
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Έλα σήμερα . Δεν θα είναι κλειστό , είναι άτομο που θα σου ανοίξει έξω. Απλά μέσα κάθονται χωίις φώτα και χαμηλά την μουσική.
Και που ξέρω ότι δε θα με απαγάγουν, να με κάνουν πειραματόζωο για το χτικιό; https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Krank/smilie_krank_098.gif[/img[/URL]]

[QUOTE="Golemis, post: 9377142, member: 50952"]
Θελω καλη περιποιηση στον πριγκηπα του μαστου
[/quote]
Αρχηγέ τι λέει αυτός;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Distro

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Και πάνω που ήμουν έτοιμος να ζήσω τον απόλυτο έρωτα με Τάνια, έρχεται ένα τακαμούρι και τα γαμάει όλα...  
 

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
Παιδια αφου το ξερετε οτι πινει οτι πινεται και πολλες φορες σκαει κομματια στο μαγαζι. Στο νημα πιο πισω σελιδες εχω γραψει για μια φορα που με περασε για αλλον και με ελεγε με αλλο ονομα και ακουσα μπινελικια γαμ τα. Μετα το δεκατο τεταρτο βοτκοπορτοκαλι δεν εχει σωτηρια ο πελατης
Μάλλον για.καποια άλλη Τανια μιλάς όπως Τανια μελαχεοινης που πίνει που και που κανα ξυδι. Τανια ξανθιά εαν πιει θα πιει 2 σφηνάκια. Επίσης από αλλα καμμία επαφή. Το χασίς.οτι έχει χρώμα πράσινο το έμαθε φετος - τόσο άσχετη-. Όσο για χημεία καραστραβωνει. Ήρεμα μην ξεφεύγουμε..
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Μάλλον για.καποια άλλη Τανια μιλάς όπως Τανια μελαχεοινης που πίνει που και που κανα ξυδι. Τανια ξανθιά εαν πιει θα πιει 2 σφηνάκια. Επίσης από αλλα καμμία επαφή. Το χασίς.οτι έχει χρώμα πράσινο το έμαθε φετος - τόσο άσχετη-. Όσο για χημεία καραστραβωνει. Ήρεμα μην ξεφεύγουμε..

Ενδιαφερον το βρισκω
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
ρε μαγκες εχω παθει ζημια με μια νιγηριανοσερβα απο το απλο μπαρ αυτο ειναι κωλομπαρο την εχει παρει κανεις ?ποσο κοστιζει ?εχετε τηλ ισως?θενκς
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε μαγκες εχω παθει ζημια με μια νιγηριανοσερβα απο το απλο μπαρ αυτο ειναι κωλομπαρο την εχει παρει κανεις ?ποσο κοστιζει ?εχετε τηλ ισως?θενκς
ρε ποσες φορες θα το γραψεις?δεν σου εχουν πει οτι ειναι κλειστα τα μαγαζια εδω και δυο μηνες?κατσε να ανοιξουν και κανε καταδρομικη.μην περιμενεις να σου δωσει κανεις τηλεφωνο κωλομπαρους.μονος να πας και να ψαρεψεις.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
καλα ρε φιλε μη κανεις ετσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom