Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
306
Like
191
Πόντοι
1
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
737
Like
51.875
Πόντοι
36.618
Δλδ μια Βουλγάρα ψιλοπιτσιρικα ψηλή μελαχρινή με μοντέλε σώμα έχει σταματήσει και αυτή?
Δεν θυμάμαι ειλικρινά ποια είναι αυτή.Περασα πρόσφατα,έχει γίνει μια μικρή ανανέωση στο ρόστερ του.Θα γράψω λεπτομέρειες
 

JiBdr

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
21
Like
24
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανεις prive Ραφαέλα ή την ξανθιά μοντέλε Άννα ;
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
306
Like
191
Πόντοι
1
Θυμάται κανείς πως λέγεται μια τυπισσα στο κινκυ μελαχρινή από Ρωσία 30αρα ψιλοπαλια καραβάνα εκει
με ωραίο κορμί ?Την πέτυχε κανείς?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.257
Πόντοι
206
Έχουν σταματήσει και κάποιες εμφανίσιμες και ότι έχει έρθει είναι πραγματικά αδιάφορο.
Εκεί και στο Alcatraz είναι πλέον μόνο για να πάρεις τηλέφωνο και να κλείσεις τραπέζι για να δεις shows, Παρασκευή και Σάββατο βράδυ. Το να πας καθημερινή στο Kinky μπορεί πολύ γρήγορα να εξελιχθεί σε μια εξαιρετικά άχαρη διαδικασία, γιατί θα σε κοζάρουν με την μια και μετά θα αρχίσουν να επιτίθενται κατά κύματα με στόχο το άδειασμα του πορτοφολιού σου με συντομία, δηλαδή ξεπέταγμα που δεν θυμίζει strip ούτε καν υποτυπωδώς.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
618
Κριτικές
3
Like
807
Πόντοι
366
Εκεί και στο Alcatraz είναι πλέον μόνο για να πάρεις τηλέφωνο και να κλείσεις τραπέζι για να δεις shows, Παρασκευή και Σάββατο βράδυ. Το να πας καθημερινή στο Kinky μπορεί πολύ γρήγορα να εξελιχθεί σε μια εξαιρετικά άχαρη διαδικασία, γιατί θα σε κοζάρουν με την μια και μετά θα αρχίσουν να επιτίθενται κατά κύματα με στόχο το άδειασμα του πορτοφολιού σου με συντομία, δηλαδή ξεπέταγμα που δεν θυμίζει strip ούτε καν υποτυπωδώς. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιες χορεύτριες πάνε και χαριεντίζονται μονίμως με τύπους που δεν έχουν να δώσουν και είναι όλο πίτσι πίτσι και από τηγανίτα τίποτα.
ρε φιλε δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο να αρχίσουν να επιτίθενται κατά κύματα αυτος δεν ειναι ο σκοπος που πας να καβλαντισεις να περασεις να ερχονται κοπελα. Αν δεν θελεις πολλα πολλα πανε σε ενα απλο μπαρ και πιες ενα ποτο μονος σου δν σε καταλαβαινω
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.257
Πόντοι
206
ρε φιλε δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο να αρχίσουν να επιτίθενται κατά κύματα αυτος δεν ειναι ο σκοπος που πας να καβλαντισεις να περασεις να ερχονται κοπελα. Αν δεν θελεις πολλα πολλα πανε σε ενα απλο μπαρ και πιες ενα ποτο μονος σου δν σε καταλαβαινω
Θέλω λίγο πιο χαλαρά να είναι τα πράγματα με τον πελάτη. Ήταν λες και με κυνηγάγανε εκεί μέσα. Το καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι δύσκολα, αλλά να μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για νυχτερινή διασκέδαση, ότι έρχεται ο άλλος για να ξεχαστεί λιγάκι, να χαλαρώσει. Τόσο απλό είναι.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
10
Like
1.796
Πόντοι
4.180
Θέλω λίγο πιο χαλαρά να είναι τα πράγματα με τον πελάτη. Ήταν λες και με κυνηγάγανε εκεί μέσα. Το καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι δύσκολα, αλλά να μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για νυχτερινή διασκέδαση, ότι έρχεται ο άλλος για να ξεχαστεί λιγάκι, να χαλαρώσει. Τόσο απλό είναι.
Πες τους ''μολις ηρθα, σεκανα μισαωρο θα ξεκινησω χορους''.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
306
Like
191
Πόντοι
1
Θέλω λίγο πιο χαλαρά να είναι τα πράγματα με τον πελάτη. Ήταν λες και με κυνηγάγανε εκεί μέσα. Το καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι δύσκολα, αλλά να μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για νυχτερινή διασκέδαση, ότι έρχεται ο άλλος για να ξεχαστεί λιγάκι, να χαλαρώσει. Τόσο απλό είναι.
Το ρόστερ πως ήτανε φίλε?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.257
Πόντοι
206
Πες τους ''μολις ηρθα, σεκανα μισαωρο θα ξεκινησω χορους''.
Δεν κατάλαβες καλά φίλε. "Χορό" θέλανε και όχι "χορούς". Έναν πολύ μεγάλο και άντε γειά που λένε μετά και καλό σας βράδυ και να μας ξανάρθετε. Και με την πίστα να χαζεύω λίγο οπτική επαφή καμία. Δηλαδή για να κάτσεις πλέον σε τραπέζι εκεί μέσα, θέλεις 400-500 € στο νερό. Αλλιώς ξέχνα το. Δεν πειράζει όμως γιατί το έχω φάει με το κουτάλι στις παλιές καλές του μέρες. Το βαρέθηκα πια. Αλλά 200-300€ για ένα γρήγορο ξεπεταγμα μην τα δίνετε εκεί. Δεν αξίζει καν τον κόπο. Εδώ δεν είδες αβανταδορους εδώ μέσα που μας έβριζαν χυδαία πριν από λίγο καιρό; Γενικά μακριά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
189
Like
338
Πόντοι
21
Θέλω λίγο πιο χαλαρά να είναι τα πράγματα με τον πελάτη. Ήταν λες και με κυνηγάγανε εκεί μέσα. Το καταλαβαίνω ότι τα πράγματα είναι δύσκολα, αλλά να μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για νυχτερινή διασκέδαση, ότι έρχεται ο άλλος για να ξεχαστεί λιγάκι, να χαλαρώσει. Τόσο απλό είναι.
Εκεί βγάζουν χρήματα, δεν είναι για μπατηρηδες που έχουν να πληρώσουν για μια μπύρα μόνο.
Αν όπως λες είσαι καιρό στα μαγαζιά αυτά, έπρεπε να το ξέρεις. Αν το ξέρεις και παραπονιέσαι, τότε μάλλον δε θες να χαλάσεις λεφτά και απλά γράφεις εδώ για να κλαφτεις.
 

silvioberlusco13

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μυστες, προχθεσινη επισκεψη στο kinky και ερωτεύτηκα μια Ουκρανιδουλα πετιτ , νεο αιμα απ οτι εμαθα ονομα (λεμε τωρα) Ελινα, Αλινα αν εχει καποιος μυστης καμια πληροφορια η εχει μοιραστει εμπειρια ας βοηθησει..
 

JiBdr

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
21
Like
24
Πόντοι
0
Μάγκες έχω να πω ότι στο κινκυ στο απλό prive των 50 η υπεύθυνη σκάει μύτη τακτικά και ρωτάει σε κάθε χώρο αν όλα είναι εντάξει . Γίνεται δλδ έλεγχος μην τυχόν παίζει κάτι παραπάνω από χορο . Άνευ σχολίου ..
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.257
Πόντοι
206
Εκεί βγάζουν χρήματα, δεν είναι για μπατηρηδες που έχουν να πληρώσουν για μια μπύρα μόνο.
Αν όπως λες είσαι καιρό στα μαγαζιά αυτά, έπρεπε να το ξέρεις. Αν το ξέρεις και παραπονιέσαι, τότε μάλλον δε θες να χαλάσεις λεφτά και απλά γράφεις εδώ για να κλαφτεις.
Και ποιός σου είπε εσένα ότι αυτό που έχουν εκεί δεν το βρίσκω αλλού; Μαράθηκε ξέρεις το πράμα μου να ακουμπάω λεφτά σε Αλβανούς, ας πούμε από 200 έως 500 τη νύχτα. Οι έξυπνοι άνθρωποι κουτέ σκέφτονται με το πάνω κεφάλι και όχι το κάτω. Αυτό ονομάζεται ωριμότητα. Αν τώρα το να φάνε ένα διακοσάρι μέσα σε μισή ώρα σου πέφτει λίγο, άσε το καλύτερα για κορόιδα που δεν σκέφτονται καθόλου. Εγώ δεν είδα πάντως τόσα λεφτά να τα περιφρονούν. Αν τώρα μου θες τραπέζι και τετρακοσάρι μόνο, η συμπεριφορά όλων σας να ξέρεις ότι είναι τελείως απεχθής και τέτοια πράγματα τα αποκλείει. Υπάρχουν και τα call girls και τα ξενοδοχεία, και τα κρεβάτια και οι ντουζιέρες για ατομική υγιεινή. Μπορώ να περάσω καλύτερα και με καλύτερες συνθήκες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.257
Πόντοι
206
Μάγκες έχω να πω ότι στο κινκυ στο απλό prive των 50 η υπεύθυνη σκάει μύτη τακτικά και ρωτάει σε κάθε χώρο αν όλα είναι εντάξει . Γίνεται δλδ έλεγχος μην τυχόν παίζει κάτι παραπάνω από χορο . Άνευ σχολίου ..
Τα βλέπεις; Ο νοών νοείτω. Στην τσίλια είναι τα πράματα συνέχεια.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.173
Κριτικές
86
Like
3.930
Πόντοι
5.015
Μάγκες έχω να πω ότι στο κινκυ στο απλό prive των 50 η υπεύθυνη σκάει μύτη τακτικά και ρωτάει σε κάθε χώρο αν όλα είναι εντάξει . Γίνεται δλδ έλεγχος μην τυχόν παίζει κάτι παραπάνω από χορο . Άνευ σχολίου ..
Η Βερόνικα;
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
123
Κριτικές
9
Like
605
Πόντοι
301
Και αυτή κ τη Ραφαελα της ξεκολωσα ένα βράδι ~ θέλει τρόπο :Τη Ραφαελα την τσιμπουκωνα στο απλό prive x 2 δηλαδή 100£ κ τα έπαιρνε στο στόμα ***" Ψάχνουν για λαγούς
 

Sklhros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ρε μάγκες από ρόστερ πως είναι το κινκυ, έχω να πατήσω έναν χρόνο? Υπάρχει περίπτωση να μπορέσουμε να πηδήξουμε καμία αν θέλουμε?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.423
Κριτικές
42
Like
7.722
Πόντοι
4.666
Μάγκες έχω να πω ότι στο κινκυ στο απλό prive των 50 η υπεύθυνη σκάει μύτη τακτικά και ρωτάει σε κάθε χώρο αν όλα είναι εντάξει . Γίνεται δλδ έλεγχος μην τυχόν παίζει κάτι παραπάνω από χορο . Άνευ σχολίου ..
γελάει ο κόσμος με αυτό το ίδρυμα έτσι όπως κατάντησε.....σχόλιο για την υπεύθυνη (πρώην στρίπερ και φραπετζού με το όνομα καρίνα) : είναι φοβερό να μπαίνει μέσα για έλεγχο μη τυχόν έχει βγεί το παπάρι έξω και κάνει βόλτες....και έχουν "εκπαιδεύσει" τις τζούδες να το παίζουν και καλά φοβισμένες και τρακαρισμένες μη τυχόν και μας δεί η πρώην φραπατζού και μας επιπλήξει.....απλά για γέλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom