Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
χίλιες φορές στούντιο από τα αρπακτικά του kinky opera!!! :rockon: :rockon: :rockon:

τρομερό μειονέκτημα ότι σε βλέπει ο μετρ στον χορό πάνω όλη την ώρα (λες και επιβλέπει τις παρθένες). Επίσης
οι κοπέλες στα στριπ εφαρμόζουν ένα γνωστό κόλπο για τεμπέλικα χρήματα να ΜΗΝ ρίχνουν τον κορμό τους πάνω στον πελάτη- άρα να μην μπορείς να ευχαριστηθείς χαμούρεμα  :uglystupid:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αντε να πούμε άλλη μιά φορά το ρόστερ...

1)κάτια(εστόνιαν ξανθό)
2)ναταλί(εστόνιαν)
3)μαρκέτα(τσέχα δίμετρη)
4)λέξι(ξανθό λιθουανό)
5)κρυστάλ η γνωστή κωλάρααααα
6)έλενα ρουμάνα πρωην ανατολη-μουσσες
7)μπόνι (και κλάιντ) από καζάν
8)γκρέυς η γνωστή από καζάν επίσης
9)λάουρα το ξυνόγαλο κουκλί από ρουμανία

10)αλέξια από κωνστάντζα κούκλα
11)έλενα ρουμάνα μιλφόκαυλο
12)μια καινούρια ξανθιά καύλα με κορμί θάνατο(έχει καρέ μαλλάκι με ολιγες ανταύγειες)
13)η ξανθιά γνωστή πολωνή ξενέρα
14)ενα μπαζοτσιγγανορουμανάκι
15)μπλάκ ντάιαμοντ πορνοστάρ κούκλα με τρομερό κορμί
16)μιά ξανθιά ρουμάνα μέτρια πολυ
17)μια κινεζορουμανόφατσα με ωραίο κορμί
18)μιά εσθονή μελαχροινή ψιλογεματούλα

ξεχασα σίγουρα 5-6....μεγάλη απώλεια η΄λάουρα η εσθονή..

Η Ιβα η καυλαρα που ειναι δικε μου??
 

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
αυτη η black diamond κανει χορο και σε πελατες? ή ειναι εκει μονο για show?? αν ξερει κανεις πληροφοριες ας μας πει!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αυτη η black diamond κανει χορο και σε πελατες? ή ειναι εκει μονο για show?? αν ξερει κανεις πληροφοριες ας μας πει!!

ναι κανει κανονικά αν και εφόσον γουστάρει..έχει τύχει και να μήν γουστάρει..αλλά μήν περιμένετε τίποτα περισσότερο από χουρό...αλήθεια δεν έφυγε ακόμη?
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Χθες ήταν εκεί και έκανε μόνο το show της.

Δεν πλησίασε σε κανένα τραπέζι (απ' όσο είδα).
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ροστερά τι παίζει κίνκυ;
αυτός αυτή και τα μυστήρια μείνανε?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
ροστερά τι παίζει κίνκυ;
αυτός αυτή και τα μυστήρια μείνανε?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αδερφέ πήγα χτες. Πέρασαν κάτι περίεργες φάτσες (από μιλφ μέχρι και τσιγγανορουμάνες- μίξη Τουρκίας-Ρουμανίας).
Εγώ έκανα καλή επένδυση χρημάτων σε Μπόνη  :boobies: (ήταν μία Εσθονέζα, μία Ανδριάνα (νομίζω), και μερικές άλλες της κλασσικής Σλαβικής σχολής, ονόματα δεν πολυ-θυμάμαι δυστυχώς  :idiot:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αδερφέ πήγα χτες. Πέρασαν κάτι περίεργες φάτσες (από μιλφ μέχρι και τσιγγανορουμάνες- μίξη Τουρκίας-Ρουμανίας).
Εγώ έκανα καλή επένδυση χρημάτων σε Μπόνη  :boobies: (ήταν μία Εσθονέζα, μία Ανδριάνα (νομίζω), και μερικές άλλες της κλασσικής Σλαβικής σχολής, ονόματα δεν πολυ-θυμάμαι δυστυχώς  :idiot:
η μπόνυ τάιλερ κίνκυ;  :2funny:

μπριζολιάστηκες ρε μπαγάσα;  :grin:


απο κόσμο;
εσύ και η μπόνυ και τα τσιγγανάκια ήσασταν;  :2funny:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Η Μπόνη σκέτο λολ. Μπριζόλα δεν έχει (πας για 50ρικο και σε αυτά τα επίπεδα προτιμώ ένα studioakion lol, με μπανάκι ζεστό νερό κτλ). είχε κόσμο αρκετό χθες πάντως, λίαν θετικό η μείωση των τιμών, όλα 10ρικα  :)
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Σ/Κ γεμίζουν ακόμα τα στριπ, έστω οριακά με 2-3 άδεια τραπέζια.

φίλε για Κυριακή είχε άπειρο κόσμο, μετά τις 3 έσπασε κάπως  :cum:
απλά το θέμα είναι πως όταν βλέπω τρελό κόσμο ξενερώνω, θέλω την λάσκα μου κάπως (και συνήθως οι στριπ το εκτιμούν
το ποτάκι ή τον απλό χορό, αν έχουν χιλιάδες δυνητικούς πελάτες, σιγά μην ασχοληθούν  :think:).
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μαζί με τη δεκαεξάμετρη κορδέλα της  ;)

Τί εστί κορδέλα; Έκανε κάνα σόου σάν εκείνα τά παλιά πού έκρυβαν μπετονιές μέ φιόγκους στό μουνί καί τίς έβγαζαν φακίρικα;
Πάντως είναι αίσχος κύριε πρόεδρε νά έρχονται τέτοια δυνατά τεμάχια μέ τέτοιες καριέρες, σέ ρόλο μόνο φάτε μάτια ψάρια. Μοναστήρι αποσυρμένων πορνοστάρ γίναμε. Αντί νά δούμε τίποτα τέτοια:
]
Καί πάλι αίσχος! Φέρτε τήν Asa Akira!!! :rockon:

 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τί εστί κορδέλα; Έκανε κάνα σόου σάν εκείνα τά παλιά πού έκρυβαν μπετονιές μέ φιόγκους στό μουνί καί τίς έβγαζαν φακίρικα;

Ακριβώς αυτό  :thumbsup:

Δεκαέξι μέτρα κορδέλα έβγαλε από μέσα (σύμφωνα με την ανακοίνωση του dj).
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Σέ πιό μουνάρες οπτικά από Asa έχει πολύ πράμα, σέ επιδόσεις στήν κλίμακα τού γαμησόμετρου όμως ή Γιαπωνέζα τά σπάει. Καί ή κύρια κρίση καί επίδειξη μίας πορνοστάρ πρέπει νά είναι εκεί. Άμα έρχεται κάποια πορνοστάρ νά μήν έρχεται ώς χορεύτρια. Έχουμε πολλές άξιες ελληνοποιήσεις στόν τομέα φραπεδοχορεύτρια εδώ καί έτη ούτως ή αλλέως.

frappe.gif

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τί εστί κορδέλα; Έκανε κάνα σόου σάν εκείνα τά παλιά πού έκρυβαν μπετονιές μέ φιόγκους στό μουνί καί τίς έβγαζαν φακίρικα;
Πάντως είναι αίσχος κύριε πρόεδρε νά έρχονται τέτοια δυνατά τεμάχια μέ τέτοιες καριέρες, σέ ρόλο μόνο φάτε μάτια ψάρια. Μοναστήρι αποσυρμένων πορνοστάρ γίναμε. Αντί νά δούμε τίποτα τέτοια:
]
Καί πάλι αίσχος! Φέρτε τήν Asa Akira!!! :rockon:




αντε ρε ξενέρωτε με την σκατόφατσα!!!!!!!έχεις δεί τα σπυράκια στη μάπα?τυφλοπόντικα έ τυφλοπόντικα!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Όλες οι πολύ καυλιάρες έχουνε ή είχανε ακμή. Όσο πιό πολλά σημάδια τόσο πιό πολλές ορμές.
Σε πλαίσιο κοντή μελαχρινή συμβιβάζομαι καί μέ Rebecca Linares αφού σού τή σπάει τό Γιαπωνέζο. Ψηφίζεις τήν σύμβαση μέ αυτή τήν τροπολογία; :2funny:

Rebecca-Linares-massage-girls-18-03.jpg


 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Όλες οι πολύ καυλιάρες έχουνε ή είχανε ακμή. Όσο πιό πολλά σημάδια τόσο πιό πολλές ορμές.
Σε πλαίσιο κοντή μελαχρινή συμβιβάζομαι καί μέ Rebecca Linares αφού σού τή σπάει τό Γιαπωνέζο. Ψηφίζεις τήν σύμβαση μέ αυτή τήν τροπολογία; :2funny:

Rebecca-Linares-massage-girls-18-03.jpg

οχι φίλτατε ανωμαλιάρη! εγώ ψηφίζω μηνμονιακή σύμβαση εάν μου την πασάρει ντυμένη νοσοκόμα η καρολάιν κέητζ ή η τζένιφερ στοουν.Διάλεξε και φέρε μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom