Νέα

Kiara VIP/Maleficent

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kiara.vip
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 619K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Σόρυ τζέιμς, πάλι θα διαφωνήσω και για μένα εκεί είναι το πρόβλημα...

Πριν ένα χρόνο ήταν η κατερίνα...με τους παρατρεχάμενους....

Φέτος η ίδια έφερε την κιάρα (με τους παρατρεχάμενους ανναπούρνες, σάκηδες κλπ).

Και πιο πάνω υπάρχουν αυτοί οι διάλογοι.





Κοροιδευόμαστε??
Να κλείσει το νήμα.
Ειμαι παρατρεχαμενος της @Katerina ε? :2funny: :2funny:
Οκ το καταλαβαινω αυτο ποστ.. Αυτο ποστ γραφτηκε ειτε:
1)Λογω βαρεμαρας η επειδη απλα σου ηρθε αυτη η σκεψη και ειπες να την πεταξεις :wink:
2) Επειδη καλως η κακως για να ειμαστε αποδεκτοι απο καποιους πρεπει να γραφουμε οτι θελουν αυτοι ( να βριζουμε δηλαδη τα call girl κλπ κλπ) :wink:
3)Για να γινει φασαρια :wink:
κλπ κλπ
Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχεις λογο να γραφεις στο ακυρο για αγνωστους χωρις καν να τους ξερεις ... Ουτε εχει νοημα να ερχομαστε σε αντιπαραθεση για μια επαγγελματια καθως οποιος θελει την συνανταει και οποιος θελει δεν την συνανταει.. Επισης οποιος περιμενει ενα ανωνυμο προφιλ να τον παρει απο το χερακι διαβαζοντας αποκλειστηκα εδω μεσα και δεν εχει δικο του κρητηριο απλα αυτος ο ανθρωπος ειναι τουβλο γενικα σαν ανθρωπος :wink:
Επισης θα πω κατι που το εχω ξαναπει: Δεν τσακωνομαι με αγνωστους :wink:
Και επειδη πιαστηκες απο ενα ποστ που ελεγα για την Ασοεε το παντειο κλπ κλπ υπαρχει και η πλακα σε αυτην την ζωη :wink:
Να σαι καλα, και αν εχεις να πεταξεις καποιο εξτρα (αχρηστο) ποστ ριχτο, αλλιως καλη συνεχεια :hi:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Ειμαι παρατρεχαμενος της @Katerina ε? :2funny: :2funny:
Οκ το καταλαβαινω αυτο ποστ.. Αυτο ποστ γραφτηκε ειτε:
1)Λογω βαρεμαρας η επειδη απλα σου ηρθε αυτη η σκεψη και ειπες να την πεταξεις :wink:
2) Επειδη καλως η κακως για να ειμαστε αποδεκτοι απο καποιους πρεπει να γραφουμε οτι θελουν αυτοι ( να βριζουμε δηλαδη τα call girl κλπ κλπ) :wink:
3)Για να γινει φασαρια :wink:
κλπ κλπ
Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχεις λογο να γραφεις στο ακυρο για αγνωστους χωρις καν να τους ξερεις ... Ουτε εχει νοημα να ερχομαστε σε αντιπαραθεση για μια επαγγελματια καθως οποιος θελει την συνανταει και οποιος θελει δεν την συνανταει.. Επισης οποιος περιμενει ενα ανωνυμο προφιλ να τον παρει απο το χερακι διαβαζοντας αποκλειστηκα εδω μεσα και δεν εχει δικο του κρητηριο απλα αυτος ο ανθρωπος ειναι τουβλο γενικα σαν ανθρωπος :wink:
Επισης θα πω κατι που το εχω ξαναπει: Δεν τσακωνομαι με αγνωστους :wink:
Και επειδη πιαστηκες απο ενα ποστ που ελεγα για την Ασοεε το παντειο κλπ κλπ υπαρχει και η πλακα σε αυτην την ζωη :wink:
Να σαι καλα, και αν εχεις να πεταξεις καποιο εξτρα (αχρηστο) ποστ ριχτο, αλλιως καλη συνεχεια :hi:
Μεγάλε σάκη πρόσεχε τι ποστ κάνεις και τι παραθέτεις γιατί είδες τι σου απάντησε...

Το έπιασες?
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Μεγάλε σάκη πρόσεχε τι ποστ κάνεις και τι παραθέτεις γιατί είδες τι σου απάντησε...

Το έπιασες?
Και εγω σου απαντησα σε αυτο που εγραψα ποιο πανω οτι υπαρχει και η πλακα σε αυτην την ζωη.. απο εκει και περα μπορεις να λες ελευθερα οτι θες.. και για οποιον λογο το λες..
Υ.Γ. Σε φασαριες δεν συμμετεχω, με ανωνυμα μελη δεν ερχομσι σε αντιπαραθεση για τους λογους που εγραψα ποιο πανω:wink:
Να σαι καλα :hi:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Και εγω σου απαντησα σε αυτο που εγραψα ποιο πανω οτι υπαρχει και η πλακα σε αυτην την ζωη.. απο εκει και περα μπορεις να λες ελευθερα οτι θες.. και για οποιον λογο το λες..
:wink: :hi:
Πλάκα my ass...
Πήρες, μεταξύ σοβαρού κι αστείου, κανονικότατη απάντηση...
Τι σου κάνει εντύπωση?
Η κιάρα πως βρέθηκε εδω?
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Πλάκα my ass...
Πήρες, μεταξύ σοβαρού κι αστείου, κανονικότατη απάντηση...
Τι σου κάνει εντύπωση?
Η κιάρα πως βρέθηκε εδω?
Η Κιαρα πως βρεθηκε εδω?
Οι αλλες ανεξαρτητες γενικα του χωρου πως βρεθηκαν στο bou?
Τα γραφεια γιατι επελεξαν τα ονοματα που εχουν και δεν επελεξαν αλλα ονοματα?
κλπ κλπ :2funny: :2funny: :2funny:
Που να ξερω ρε πως βρεθηκε εδω η Κιαρα και η καθε Κιαρα :2funny: :2funny: :2funny: ?
Υ.Γ. Εσυ θες κουβεντα τωρα επειδη δεν εχεις τι να κανεις μαλλον .. Εχεις να προσθεσεις τιποτα αλλο γιατι σε λιγο θα βγω
:hi:
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.831
Κριτικές
30
Like
20.785
Πόντοι
8.815
καποτε ειχε πλακα,τωρα μπαινεις,διαβαζεις 5 σχολια και σου πρηζονται τ'αρχιδια σα τσουρεκια τερκενλη,γεμιστα με καστανο!
 
OP
OP
K

Kiara.vip

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
34
Like
363
Πόντοι
20
Όσα δεν φτάνει η αλεπού , τα κάνει κρεμαστάρια!

Όσες κριτικές γράφτηκαν φέτος για την Κατερίνα ήταν ΘΕΤΙΚΕΣ.
Σχεδόν εγκωμιαστικές!
Καθόμασταν να φάμε μια ώρα και δεν σταματούσε να απαντάει σε μηνύματα.

Αυτό είναι τυχαίο ;

Εκ των πραγμάτων, δεν μπορούμε να ‘μαστε συμπαθείς σε όλους. Ακόμα κι αν το επιχειρήσεις, ακόμα κι αν αλλάζεις σαν χαμαιλέοντας κάθε φορά που βρίσκεσαι σε διαφορετικό περιβάλλον με άλλα άτομα, όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε στραβοκοιτάξει ή να δείξει ότι δε σε γουστάρει. Δεν είμαστε όλοι για όλους κι αυτό είναι γεγονός.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ,όμως, παραπονεμένος δεν είναι ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που τη συνάντησε.

Γιατί , λοιπόν, όλος αυτός ο ντόρος;

Μήπως κάποιοι παραπήραν προσωπικά την απόρριψη ;
Μήπως κάποιοι αποδομούν με ευκολία ό,τι δεν μπόρεσαν να φτάσουν ;
Μήπως οι «τύποι» που στέκονται με το φαρμάκι στην άκρη της γλώσσας δεν προσπαθούν να σώσουν τους «συναθλητές» τους από την επικείμενη φόλα αλλά πασχίζουν άτσαλα να τονώσουν τη δική τους λαβωμένη αυτοπεποίθηση;
Εγώ αποχωρώ , δεν μου ταίριαξε το bou και αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή την παράνοια.
 

Bellavita06

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
467
Κριτικές
4
Like
1.717
Πόντοι
481
Όσα δεν φτάνει η αλεπού , τα κάνει κρεμαστάρια!

Όσες κριτικές γράφτηκαν φέτος για την Κατερίνα ήταν ΘΕΤΙΚΕΣ.
Σχεδόν εγκωμιαστικές!
Καθόμασταν να φάμε μια ώρα και δεν σταματούσε να απαντάει σε μηνύματα.

Αυτό είναι τυχαίο ;

Εκ των πραγμάτων, δεν μπορούμε να ‘μαστε συμπαθείς σε όλους. Ακόμα κι αν το επιχειρήσεις, ακόμα κι αν αλλάζεις σαν χαμαιλέοντας κάθε φορά που βρίσκεσαι σε διαφορετικό περιβάλλον με άλλα άτομα, όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε στραβοκοιτάξει ή να δείξει ότι δε σε γουστάρει. Δεν είμαστε όλοι για όλους κι αυτό είναι γεγονός.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ,όμως, παραπονεμένος δεν είναι ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που τη συνάντησε.

Γιατί , λοιπόν, όλος αυτός ο ντόρος;

Μήπως κάποιοι παραπήραν προσωπικά την απόρριψη ;
Μήπως κάποιοι αποδομούν με ευκολία ό,τι δεν μπόρεσαν να φτάσουν ;
Μήπως οι «τύποι» που στέκονται με το φαρμάκι στην άκρη της γλώσσας δεν προσπαθούν να σώσουν τους «συναθλητές» τους από την επικείμενη φόλα αλλά πασχίζουν άτσαλα να τονώσουν τη δική τους λαβωμένη αυτοπεποίθηση;
Εγώ αποχωρώ , δεν μου ταίριαξε το bou και αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή την παράνοια.
Ωχ.. τα παραειπες και θα γίνει Ο πανικός με την αποχώρηση σου.. θα αράζω στην εξέδρα να απολαμβάνω τα πυροτέχνηματα του σόου που ξεκίνησες.. :2funny:
 

nteminio_nik

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
807
Πόντοι
361
Δείτε αξιότιμε κύριε,

Προσωπικά δεν επέμενα στον όρο "τραυματισμός". Άλλωστε εγώ ήμουν αυτός που πρώτος εξέφρασε την άποψη ότι επρόκειτο για κάτι ενοχλητικό μεν για την κοπέλα, αλλά ουχί για τραυματισμό που είναι όχι μόνον επικίνδυνος για την ίδια, αλλά και για τους επόμενους εραστές της, με την κάτωθι ανάρτηση μου:



Αυτός που επέμενε για τραυματισμό, και μάλιστα "ιατρικά speaking" (προκειμένου να καλύψει την περί "τραυματισμού" υπερβολή του κ. Άνω Πουρνάρι; ) είστε εσείς και το πράξατε αναρτώντας το κάτωθι κείμενο:



Συνεπώς μη προσπαθείτε να μου χρεώσετε "ανυπόστατα" συμπεράσματα, από την στιγμή που εσείς ο ίδιος επιμείνατε στον όρο τραυματισμός - μικροτραυματισμός, δίνοντας μάλιστα και ¨επιστημονικό κύρος" στην γνωμάτευσή σας για να έχει περισσότερη βαρύτητα.


Στο σημείο αυτό θα ήθελα να ρωτήσω, τόσο εσάς, όσο και τον κ. @Annapurna, κάτι που ήθελα να σας ρωτήσω από τα ξημερώματα, αλλά δεν το έπραξα επειδή με διασκέδαζε αφάνταστα όλη αυτή η ιλαροτραγωδία.

Η ερώτηση λοιπόν είναι η εξής: Εφόσον η δίδα Κατερίνα ήτο παρούσα κατά την συζήτηση, ποιος ο λόγος που δεν τοποθετήθηκε η ίδια, ή που δεν την καλέσατε, είτε εσείς, είτε ο κ. Άνω Πουρνάρι, να τοποθετηθεί; Ποιός άλλωστε δύναται να γνωρίζει καλύτερα τα πράγματα και μάλιστα από πρώτο χέρι εκτός από την ίδια; Προσωπικά μου φαίνεται αξιοπερίεργο πως μια τόσο λαλίστατη κατά τα άλλα κοπέλα, που έχει το θάρρος να εμπλέκεται ακόμα και σε συζητήσεις που δεν την αφορούν προκειμένου να τοποθετηθεί και να εκφράσει την δική της γνώμη, να τηρεί σιγή ιχθύος σε κάτι που την αφορά και μάλιστα άμεσα, αφήνοντας χώρο να εκφραστούν απόψεις και γνώμες από τρίτους, που μάλλον περισσότερο την βλάπτουν παρά την ωφελούν.

Και κάτι ακόμα. Τα συνεχόμενα και πίσω από το ένα το άλλο ραντεβού, και μάλιστα κατόπιν "τραυματισμού" ή αγαρμποσύνης που χαλά την διάθεση ( δεν έχει και τόσο σημασία) που ομολογήσατε από μόνος σας, δεν συνάδουν με το προφίλ της εκλεπτυσμένα καλλιεργημένης "ερασιτέχνιδος" που προσπαθεί να είναι ξεκούραστη για να τα δώσει όλα, και ως εκ τούτου πραγματοποιεί λιγοστά ραντεβού την εβδομάδα στοχεύοντας στην ποιότητα. Μάλλον σε βιοτεχνία φασόν παραπέμπουν.

Φίλε, τα ερωτήματα σου στρέφονται προφανώς προς την Κατερίνα και πρέπει να απαντήσει η ίδια εφόσον θέλει, ούτε εγώ, ούτε κάποιος άλλος, φαντάζομαι το αντιλαμβάνεσαι αυτό.... Εγώ ότι είχα να πω το έγραψα και μάλιστα πολύ αναλυτικά. Το έχεις ξεχυλώσει σε βαθμό υπερθετικό και παίζεις υπερβολικά με τις λέξεις, είναι δικαίωμα σου αλλά είναι κάτι που δεν συναντώ 1η φορά. Πιστεύω ότι πρόκειται για κάτι μεταξύ εσού και της Κατερίνας (από αυτά που γράφεις και το ύφος τους) και λύστε το μόνοι σας. Επιβεβαιώθηκα για ακόμη μια φορά, ότι δεν αξίζει τον κόπο να συμμετέχω σε συζητήσεις ανάλογες, γιατί καταλήγουν σε ανούσιες αντιπαραθέσεις που δεν επιθυμώ. Καλή σου μέρα !!!
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Όσα δεν φτάνει η αλεπού , τα κάνει κρεμαστάρια!

Όσες κριτικές γράφτηκαν φέτος για την Κατερίνα ήταν ΘΕΤΙΚΕΣ.
Σχεδόν εγκωμιαστικές!
Καθόμασταν να φάμε μια ώρα και δεν σταματούσε να απαντάει σε μηνύματα.

Αυτό είναι τυχαίο ;

Εκ των πραγμάτων, δεν μπορούμε να ‘μαστε συμπαθείς σε όλους. Ακόμα κι αν το επιχειρήσεις, ακόμα κι αν αλλάζεις σαν χαμαιλέοντας κάθε φορά που βρίσκεσαι σε διαφορετικό περιβάλλον με άλλα άτομα, όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε στραβοκοιτάξει ή να δείξει ότι δε σε γουστάρει. Δεν είμαστε όλοι για όλους κι αυτό είναι γεγονός.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ,όμως, παραπονεμένος δεν είναι ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που τη συνάντησε.

Γιατί , λοιπόν, όλος αυτός ο ντόρος;

Μήπως κάποιοι παραπήραν προσωπικά την απόρριψη ;
Μήπως κάποιοι αποδομούν με ευκολία ό,τι δεν μπόρεσαν να φτάσουν ;
Μήπως οι «τύποι» που στέκονται με το φαρμάκι στην άκρη της γλώσσας δεν προσπαθούν να σώσουν τους «συναθλητές» τους από την επικείμενη φόλα αλλά πασχίζουν άτσαλα να τονώσουν τη δική τους λαβωμένη αυτοπεποίθηση;
Εγώ αποχωρώ , δεν μου ταίριαξε το bou και αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή την παράνοια.
Γιατι ε?
Καποιοι αλλη δουλεια δεν εχουν ..... δεν εχουν τι αλλο να κανουν και μπαχαλευουν τα νηματα γενικα
Νομιζω σε καλυψα :wink:

Καλη συνεχεια :hi:
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
21
Like
11.550
Πόντοι
9.195
Σόρυ τζέιμς, πάλι θα διαφωνήσω και για μένα εκεί είναι το πρόβλημα...

Πριν ένα χρόνο ήταν η κατερίνα...με τους παρατρεχάμενους....

Φέτος η ίδια έφερε την κιάρα (με τους παρατρεχάμενους ανναπούρνες, σάκηδες κλπ).

Και πιο πάνω υπάρχουν αυτοί οι διάλογοι.





Κοροιδευόμαστε??
Να κλείσει το νήμα.
Καλημέρα!

Κοιτά…μπορεί να έχεις δίκιο!
Εγώ δεν είναι παρά ένας απλός παρατηρητής, ένας χωριάτης (κυριολεκτικά, σε χωριό ζω) που παρακολουθώ για διάφορους λόγους (κυρίως για να καλύψω τα κενά επικοινωνίας αλλά κ για την καυλα) 2-3 νήματα που περνάω καλά κ γελάω!
Τα περυσινά δεν τα πήρα είδηση άρα δεν τα έχω ως εμπειρία για να τα προσθέσω στον «σκληρό»!
Επίσης δεν έχω σχέση με νταβάδες, προμοτορες κτλ αν κ υποψιάζομαι πολλά!
Μπορεί να έχεις δίκιο κ να είμαι αφελής, να βλέπω τα πράγματα ρομαντικά…τι να σου πω;!

Αυτά κ χαιρετώ…
:hi:

ΥΓ: αν ζούσα στην Αθήνα και είχα την δυνατότητα συχνών ραντεβού, όταν θα συναντούσα κάποια που οι γνωστοί-άγνωστοι είχαν αποθεώσει σε κριτικές αλλά τελικά θα ηταν χάλια, θα άνοιγα ένα νήμα κ θα τους καταχωρούσα έναν προς ένα για να προστατέψω όλους τους υπόλοιπους! Κάποιος πρέπει να το κάνει όμως αφού δεν μπορούμε εμείς οι «εκτός Αθηνών»! Και οι Mods ξέρουν ποιοι είναι αυτοί…
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.831
Κριτικές
30
Like
20.785
Πόντοι
8.815
Όσα δεν φτάνει η αλεπού , τα κάνει κρεμαστάρια!

Όσες κριτικές γράφτηκαν φέτος για την Κατερίνα ήταν ΘΕΤΙΚΕΣ.
Σχεδόν εγκωμιαστικές!
Καθόμασταν να φάμε μια ώρα και δεν σταματούσε να απαντάει σε μηνύματα.

Αυτό είναι τυχαίο ;

Εκ των πραγμάτων, δεν μπορούμε να ‘μαστε συμπαθείς σε όλους. Ακόμα κι αν το επιχειρήσεις, ακόμα κι αν αλλάζεις σαν χαμαιλέοντας κάθε φορά που βρίσκεσαι σε διαφορετικό περιβάλλον με άλλα άτομα, όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε στραβοκοιτάξει ή να δείξει ότι δε σε γουστάρει. Δεν είμαστε όλοι για όλους κι αυτό είναι γεγονός.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ,όμως, παραπονεμένος δεν είναι ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που τη συνάντησε.

Γιατί , λοιπόν, όλος αυτός ο ντόρος;

Μήπως κάποιοι παραπήραν προσωπικά την απόρριψη ;
Μήπως κάποιοι αποδομούν με ευκολία ό,τι δεν μπόρεσαν να φτάσουν ;
Μήπως οι «τύποι» που στέκονται με το φαρμάκι στην άκρη της γλώσσας δεν προσπαθούν να σώσουν τους «συναθλητές» τους από την επικείμενη φόλα αλλά πασχίζουν άτσαλα να τονώσουν τη δική τους λαβωμένη αυτοπεποίθηση;
Εγώ αποχωρώ , δεν μου ταίριαξε το bou και αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή την παράνοια.
Εγω μετα απο ολα αυτα που ειπες,εχω να σου πω το εξης...δεν ειναι ''συναθλητης'',ειναι ''συναγωνιστης''.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Συνοπτικα λοιπον εχουμε την μονιμη αποχωρηση της @Kiara.vip (οπως δηλωσε η ιδια) αλλα και την αποχωρηση της @Katerina
Οποτε κριμα που δεν θα συναντησουμε την @Kiara.vip (οσοι ενδιαφερομασταν να την συναντησουμε) και (να μαστε καλα μεχρι του χρονου) να ξανασυναντησουμε την @Katerina
:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.068
Κριτικές
123
Like
50.903
Πόντοι
27.261
Εντελως τυχαια, παραφυσιν ερωτα εχει δηλωσει οτι κανει μονο η Κιαρα, ενω η Κατερινα το απορριπτει....
Δεν ξερω ζαλιστηκα.
Μπορει να με βοηθησει καποιος να καταλαβω τι συμβαινει?
γραφει-εγραφε φουλ προγραμμα... χωρις κωλο :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ThodS11

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2020
Μηνύματα
8
Like
9
Πόντοι
0
DC4579D8-DB51-44FC-8A07-82CE0D65116A.jpeg


Για να γνωριστούμε λίγο καλύτερα:

Αυτή την περίοδο εργάζομαι σε μια εταιρεία και ταυτόχρονα είμαι σε διαδικασία συνεντεύξεων για μεταπτυχιακό.

Επειδή δεν αποτελώ φωτεινή εξαίρεση, η δουλειά μου –όπως και των περισσοτέρων– με αγχώνει , μου τρώει τη μισή μου μέρα και με ψοφάει στην κούραση.

Συνεπώς δεν δύναμαι να κάνω ραντεβού καθημερινά. Στόχος μου είναι να κάνω 10 ραντεβού το μήνα και να περνάμε όλοι καλά.

Θεωρώ πιο τίμιο το να μην απαντάω, να απορρίπτω ή να «σνομπάρω» όπως με κατηγορούν κάποιοι, παρά να ερχόμουν σε ραντεβού σαν ζόμπι.

Κολακεύομαι με το τόσο ενδιαφέρον σας αλλά ξεπερνά κατά πολύ τις προσδοκίες και τις δυνατότητες μου. Δεν μπορώ να απαντήσω σε τριψήφιο αριθμό μηνυμάτων. Πιστεύω πως σιγά σιγά θα βρω τους ρυθμούς μου.
Φιλιά πολλά♥️


Απολύτως κατανοητό και αποδεκτό, για να σε βοηθήσω να μην κουράζεσαι στείλε το τηλ σου να κανονίσουμε ραντεβού
πολύωρο να περάσουμε όμορφα
Τα φιλιά μου
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.514
Κριτικές
171
Like
91.303
Πόντοι
46.423
Όσα δεν φτάνει η αλεπού , τα κάνει κρεμαστάρια!

Όσες κριτικές γράφτηκαν φέτος για την Κατερίνα ήταν ΘΕΤΙΚΕΣ.
Σχεδόν εγκωμιαστικές!
Καθόμασταν να φάμε μια ώρα και δεν σταματούσε να απαντάει σε μηνύματα.

Αυτό είναι τυχαίο ;

Εκ των πραγμάτων, δεν μπορούμε να ‘μαστε συμπαθείς σε όλους. Ακόμα κι αν το επιχειρήσεις, ακόμα κι αν αλλάζεις σαν χαμαιλέοντας κάθε φορά που βρίσκεσαι σε διαφορετικό περιβάλλον με άλλα άτομα, όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε στραβοκοιτάξει ή να δείξει ότι δε σε γουστάρει. Δεν είμαστε όλοι για όλους κι αυτό είναι γεγονός.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ,όμως, παραπονεμένος δεν είναι ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που τη συνάντησε.

Γιατί , λοιπόν, όλος αυτός ο ντόρος;

Μήπως κάποιοι παραπήραν προσωπικά την απόρριψη ;
Μήπως κάποιοι αποδομούν με ευκολία ό,τι δεν μπόρεσαν να φτάσουν ;
Μήπως οι «τύποι» που στέκονται με το φαρμάκι στην άκρη της γλώσσας δεν προσπαθούν να σώσουν τους «συναθλητές» τους από την επικείμενη φόλα αλλά πασχίζουν άτσαλα να τονώσουν τη δική τους λαβωμένη αυτοπεποίθηση;
Εγώ αποχωρώ , δεν μου ταίριαξε το bou και αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή την παράνοια.

Πάμε για τέννις ?

:tooth: :tooth:

 

Katerina

Call-Girl
Εγγρ.
26 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.065
Like
7.250
Δείτε αξιότιμε κύριε,

Προσωπικά δεν επέμενα στον όρο "τραυματισμός". Άλλωστε εγώ ήμουν αυτός που πρώτος εξέφρασε την άποψη ότι επρόκειτο για κάτι ενοχλητικό μεν για την κοπέλα, αλλά ουχί για τραυματισμό που είναι όχι μόνον επικίνδυνος για την ίδια, αλλά και για τους επόμενους εραστές της, με την κάτωθι ανάρτηση μου:



Αυτός που επέμενε για τραυματισμό, και μάλιστα "ιατρικά speaking" (προκειμένου να καλύψει την περί "τραυματισμού" υπερβολή του κ. Άνω Πουρνάρι; ) είστε εσείς και το πράξατε αναρτώντας το κάτωθι κείμενο:



Συνεπώς μη προσπαθείτε να μου χρεώσετε "ανυπόστατα" συμπεράσματα, από την στιγμή που εσείς ο ίδιος επιμείνατε στον όρο τραυματισμός - μικροτραυματισμός, δίνοντας μάλιστα και ¨επιστημονικό κύρος" στην γνωμάτευσή σας για να έχει περισσότερη βαρύτητα.


Στο σημείο αυτό θα ήθελα να ρωτήσω, τόσο εσάς, όσο και τον κ. @Annapurna, κάτι που ήθελα να σας ρωτήσω από τα ξημερώματα, αλλά δεν το έπραξα επειδή με διασκέδαζε αφάνταστα όλη αυτή η ιλαροτραγωδία.

Η ερώτηση λοιπόν είναι η εξής: Εφόσον η δίδα Κατερίνα ήτο παρούσα κατά την συζήτηση, ποιος ο λόγος που δεν τοποθετήθηκε η ίδια, ή που δεν την καλέσατε, είτε εσείς, είτε ο κ. Άνω Πουρνάρι, να τοποθετηθεί; Ποιός άλλωστε δύναται να γνωρίζει καλύτερα τα πράγματα και μάλιστα από πρώτο χέρι εκτός από την ίδια; Προσωπικά μου φαίνεται αξιοπερίεργο πως μια τόσο λαλίστατη κατά τα άλλα κοπέλα, που έχει το θάρρος να εμπλέκεται ακόμα και σε συζητήσεις που δεν την αφορούν προκειμένου να τοποθετηθεί και να εκφράσει την δική της γνώμη, να τηρεί σιγή ιχθύος σε κάτι που την αφορά και μάλιστα άμεσα, αφήνοντας χώρο να εκφραστούν απόψεις και γνώμες από τρίτους, που μάλλον περισσότερο την βλάπτουν παρά την ωφελούν.

Και κάτι ακόμα. Τα συνεχόμενα και πίσω από το ένα το άλλο ραντεβού, και μάλιστα κατόπιν "τραυματισμού" ή αγαρμποσύνης που χαλά την διάθεση ( δεν έχει και τόσο σημασία) που ομολογήσατε από μόνος σας, δεν συνάδουν με το προφίλ της εκλεπτυσμένα καλλιεργημένης "ερασιτέχνιδος" που προσπαθεί να είναι ξεκούραστη για να τα δώσει όλα, και ως εκ τούτου πραγματοποιεί λιγοστά ραντεβού την εβδομάδα στοχεύοντας στην ποιότητα. Μάλλον σε βιοτεχνία φασόν παραπέμπουν.

Στον όρο «τραυματισμός» περιλαμβάνεται ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΛΑΒΗ που είναι αποτέλεσμα της επενέργειας μιας εξωτερικής δύναμης.
Δεν μίλησε ΚΑΝΕΙΣ για ακρωτηριασμό, όλεθρο , παραμόρφωση ή άλλες εκφράσεις που προσδιορίζουν τον βαθμό του τραύματος.

Μάλλον εσείς βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα!

Την έκταση , την πιθανή αντιμετώπιση ή τις συνέπειες τις συζήτησα με τον γυναικολόγο μου που με εξέτασε και όχι με τα μέλη του bou.
Μήπως ήταν και αυτό ανεύθυνο;

Κατανοώ ότι ο τραυματισμός αναφέρθηκε πιθανώς καλοπροαίρετα αλλά για εμένα ΚΑΚΩΣ. Ήταν κάτι που είπα εμπιστευτικά και νομίζω ήταν σαφές… Δεν θέλησα να δώσω έκταση. Δεν θα βγάλω στην φορά ούτε το ακριβές πρόγραμμα των ραντεβού μου , ούτε τον ιατρικό μου φάκελο!

Όσο για την «μειωμένη ποιότητα» , νομίζω σας καλύπτει το μήνυμα της Κιάρα.
Εγώ το feedback που λαμβάνω είναι ακριβώς το αντίθετο! Επαινούν την όρεξη και τη δοτικότητα που δείχνω ακόμα και άτομα που δεν ταιριάξαμε;)
 
Τελευταία τροποποίηση:

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Στον όρο «τραυματισμός» περιλαμβάνεται ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΛΑΒΗ που είναι αποτέλεσμα της επενέργειας μιας εξωτερικής δύναμης.
Δεν μίλησε ΚΑΝΕΙΣ για ακρωτηριασμό, όλεθρο , παραμόρφωση ή άλλες εκφράσεις που προσδιορίζουν τον βαθμό του τραύματος.

Μάλλον εσείς βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα!

Την έκταση , την πιθανή αντιμετώπιση ή τις συνέπειες τις συζήτησα με τον γυναικολόγο μου που με εξέτασε και όχι με τα μέλη του bou.
Μήπως ήταν και αυτό ανεύθυνο;

Κατανοώ ότι ο τραυματισμός αναφέρθηκε πιθανώς καλοπροαίρετα αλλά για εμένα ΚΑΚΩΣ. Ήταν κάτι που είπα εμπιστευτικά και νομίζω ήταν σαφές… Δεν θέλησα να δώσω έκταση. Δεν θα βγάλω στην φορά ούτε το ακριβές πρόγραμμα των ραντεβού μου , ούτε τον ιατρικό μου φάκελο!
Αυτο οντως κακος συζητηθηκε (ακομα και αν ηταν καλοπροαιρετα)
Όσο για την «μειωμένη ποιότητα» , νομίζω σας καλύπτει το μήνυμα της Κιάρα.
Εγώ το feedback που λαμβάνω είναι ακριβώς το αντίθετο! Επαινούν την όρεξη και τη δοτικότητα που δείχνω ακόμα και άτομα που έρχονται αρνητικά προκατειλημμένα στο ραντεβού;)
Με δυο λεξεις: ΜΑΓΚΕΣ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ (που αλλη δουλεια δεν εχουν και σχολιαζουν στα νηματα για σενα και την οποιαδηποτε κοπελα του χωρου :wink: )... Η πραγματικοτητα απο τον διαδυκτιακο κοσμο απλα διαφερει παντα :wink: :hi:
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
21
Like
11.550
Πόντοι
9.195
Στον όρο «τραυματισμός» περιλαμβάνεται ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΛΑΒΗ που είναι αποτέλεσμα της επενέργειας μιας εξωτερικής δύναμης.
Δεν μίλησε ΚΑΝΕΙΣ για ακρωτηριασμό, όλεθρο , παραμόρφωση ή άλλες εκφράσεις που προσδιορίζουν τον βαθμό του τραύματος.

Μάλλον εσείς βιαστήκατε να βγάλετε συμπεράσματα!

Την έκταση , την πιθανή αντιμετώπιση ή τις συνέπειες τις συζήτησα με τον γυναικολόγο μου που με εξέτασε και όχι με τα μέλη του bou.
Μήπως ήταν και αυτό ανεύθυνο;

Κατανοώ ότι ο τραυματισμός αναφέρθηκε πιθανώς καλοπροαίρετα αλλά για εμένα ΚΑΚΩΣ. Ήταν κάτι που είπα εμπιστευτικά και νομίζω ήταν σαφές… Δεν θέλησα να δώσω έκταση. Δεν θα βγάλω στην φορά ούτε το ακριβές πρόγραμμα των ραντεβού μου , ούτε τον ιατρικό μου φάκελο!

Όσο για την «μειωμένη ποιότητα» , νομίζω σας καλύπτει το μήνυμα της Κιάρα.
Εγώ το feedback που λαμβάνω είναι ακριβώς το αντίθετο! Επαινούν την όρεξη και τη δοτικότητα που δείχνω ακόμα και άτομα που δεν ταιριάξαμε;)
ΕΤΣΙ !!
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Όσα δεν φτάνει η αλεπού , τα κάνει κρεμαστάρια!

Όσες κριτικές γράφτηκαν φέτος για την Κατερίνα ήταν ΘΕΤΙΚΕΣ.
Σχεδόν εγκωμιαστικές!
Καθόμασταν να φάμε μια ώρα και δεν σταματούσε να απαντάει σε μηνύματα.

Αυτό είναι τυχαίο ;

Εκ των πραγμάτων, δεν μπορούμε να ‘μαστε συμπαθείς σε όλους. Ακόμα κι αν το επιχειρήσεις, ακόμα κι αν αλλάζεις σαν χαμαιλέοντας κάθε φορά που βρίσκεσαι σε διαφορετικό περιβάλλον με άλλα άτομα, όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε στραβοκοιτάξει ή να δείξει ότι δε σε γουστάρει. Δεν είμαστε όλοι για όλους κι αυτό είναι γεγονός.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ,όμως, παραπονεμένος δεν είναι ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ που τη συνάντησε.

Γιατί , λοιπόν, όλος αυτός ο ντόρος;

Μήπως κάποιοι παραπήραν προσωπικά την απόρριψη ;
Μήπως κάποιοι αποδομούν με ευκολία ό,τι δεν μπόρεσαν να φτάσουν ;
Μήπως οι «τύποι» που στέκονται με το φαρμάκι στην άκρη της γλώσσας δεν προσπαθούν να σώσουν τους «συναθλητές» τους από την επικείμενη φόλα αλλά πασχίζουν άτσαλα να τονώσουν τη δική τους λαβωμένη αυτοπεποίθηση;
Εγώ αποχωρώ , δεν μου ταίριαξε το bou και αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή την παράνοια.
Η παρουσια της Κιαρας εδω κρατησε λιγοτερο απο εναν γαμο του Αποστολου Γκλετσου
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom