Νέα

ΚΕΕΛΠΝΟ: Στις 24 οι εκδιδόμενες με AIDS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Για να μην ακουω  :jerking: διαβαστε εδω:     ΣΤΙς 24 ΠΟΥ ΕΛΕΓΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΑΤΣΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΑ ΜΕ AIDS αν ειναι ετσι τοτε η Ελλαδα εχει πολυ λιγο AIDS στη Ρωσσια απο αυτες που στεκονται στο δρομο (ειναι αθλιες στην οψη αηδιαζεις μονο που της βλεπεις) θα εχουν AIDS το 40%-50% τουλαχιστον! :)
 

evaguelo

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2012
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τέρμα τα στουντιομπουρδέλα μάγκες.Πάνε αυτά που ξέρατε!Πίσω στις ελλεεινίδες που έχουν και αισθήματα :s&m_1: :s&m_1:
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΑΠΟΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ;

σορυ για να καταλαβω κιολας... οταν λεει το ρεπορταζ οτι εκανε η ρωσιδα σεξ χωρις προφυλαξεις εγω καταλαβα οτι εννοουσε το ακαποτο τσιμπουκι...
τωρα εσυ λες οτι εννοουσε ακαποτο γαμησι? υπαρχει εστω και ενας μαλακας στην αθηνα των 5 εκατομυριων που δεχτηκε να γαμησει χυμα με το πουλι του το μουνι μιας ιεροδουλης ρωσιδας?
ε ειναι τερμα καθυστερημενος οποιος το κανε...

υγ: τελικα ειχα δικιο που δεν ζηλευα ποτε τις φτηνες πουτανες σας  :birdman:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.149
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
Τι ωραια που δουλευει ο κρατικος μηχανισμος. Τι κριμα που θα σταματησει να δουλευει οταν τελειωσουν οι εκλογες.
Δεν ειναι τυχαιο οταν λιγες μερες πριν τις εκλογες το κρατος θελει να μας κανει να πιστεψουμε οτι οντως υπαρχει κρατικος μηχανισμος.
Αυτο δειχνει ποσο αδιαφορουν για τα προβληματα που υπαρχουν. Απλα τοσα χρονια ολοι γυριζαν την πλατη στο προβλημα και ξαφνικα θυμηθηκαμε για ελεγχους και αλλα διαφορα.

σωστά.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
σορυ για να καταλαβω κιολας... οταν λεει το ρεπορταζ οτι εκανε η ρωσιδα σεξ χωρις προφυλαξεις εγω καταλαβα οτι εννοουσε το ακαποτο τσιμπουκι...
τωρα εσυ λες οτι εννοουσε ακαποτο γαμησι? υπαρχει εστω και ενας μαλακας στην αθηνα των 5 εκατομυριων που δεχτηκε να γαμησει χυμα με το πουλι του το μουνι μιας ιεροδουλης ρωσιδας?
ε ειναι τερμα καθυστερημενος οποιος το κανε...

υγ: τελικα ειχα δικιο που δεν ζηλευα ποτε τις φτηνες πουτανες σας  :birdman:

Ναι υπάρχει...απο κριτική για την Μπαρμπορα...

"Τώρα αν έκανα μαλακία η όχι που την γάμησα χωρίς καπότα,τι να πω!Παρασύρθηκα από την έξαψη της στιγμής αλλά ήταν καθαρή και μυρωδάτη η κούκλαρα μου!"
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Κύριοι, το AIDS μεταδίδεται από την τηλεόραση, από τα αποβράσματα τους πολιτικούς και από τα ερπετά τους λοιμωξειολόγους.
σε μια μολυσμενη πολιτεια που δε ξερουμε αν φταινε οι πολιτικοι η αυτοι που τους ψηφιζουν η ιστορια της νατασας αποδεικνυει το ιδιο και το αυτο....εφταιγε εκεινη η οι πελατες της???...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Sandra για πες μας αν ξερεις... Γιατι πολλες κοπελες ξεκινανε ακαποτο στοματικο χωρις καν να ρωτησουν?
τις πιεζουνε οι ιδιοκτητες??
ειναι ανενημερωτες??
Ειναι σταρχιδιστριες?
Ειμαι εγω τοσο ομορφος?
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Sandra για πες μας αν ξερεις... Γιατι πολλες κοπελες ξεκινανε ακαποτο στοματικο χωρις καν να ρωτησουν?
τις πιεζουνε οι ιδιοκτητες??
ειναι ανενημερωτες??
Ειναι σταρχιδιστριες?
Ειμαι εγω τοσο ομορφος?
ολοι ομορφοι ειμαστε  :2funny:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Πάντως όσες είναι ανεύθυνες και παλαβιάρες, μπορεί και να παραδειγματιστούν από την Ρωσίδα και τα κατορθώματά της και να επιχειρήσουν το ίδιο. Άμα διαγνωσθεί θετική, τελείωσε, πέφτει στα χέρια του κράτους από εδώ και πέρα και καρφί δεν της καίγεται. Πολύ το υποψιάζομαι, αλλά καλύτερα να μην μας μπαίνουν κακές ιδέες. Δεν ειναι ο κοσμος κακος, η εντύπωσή μας είναι μονο... :o      
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ,ΑΛΛΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ !!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ,ΑΛΛΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ !!!!!!!!!!!!!!
κουκλιτσα μου η ρωσσιδα τους κολλησε γιατι εκανε ακαποτο..λογικα θα ειχε πληγη στο στομα η θα χε ακουμπησει τα υγρα της και μετα τον πουτσο του πελατη δεν εξηγητε αλλιως..
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
ΝΑΙ .... ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΕΚΑΝΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom