Νέα

Αλλοι 4 εγγαμοι ή με σταθερη σχεση ανδρες που πήγαν με τις ιεροδουλες εχουν HIV

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ας αναλυσουμε τι βρικες και ανεβασες:

"Yes, it is possible for either partner to become infected with HIV through performing or receiving oral sex"
εδω γραφει performing (κανεις στοματικο πιπα ή γλυφομουνι ενεργητικα) or receiving (δηλαδη ειναι παθητηκος, του κανουν πιπα) οτι ειναι να πιθανον να κολησεις λογο της απειροελαχιστης συγκεντρωσης του ιου στο σαλιο

αλλα λεει μετα οτι "There have been a few cases of HIV transmission from performing oral sex" δηλαδη εχουν παρατηρηθει λιγες περιπτωσεις που καποιος που εκανε στοματικο σεξ (πιπα ή γλυφομουνι) κολησε.. και αυτο γινεται επειδη ο αλλος χυνει στο στομα σου και στα κολπικα υγρα και το σπερμα υπαρχει μεγαλη συγκεντρωση του ιου..
δεν λεει recieve γιατι οπως εχω πει δεν εχει γινει ΠΟΤΕ..


με λιγα λογια εμεις ειμαστε καβαντζωμενοι αν η αλλη τα πινει δικο της προβλημα!!!


αυτα που βρισκεται στο internet ειναι ιατρικα συγγραματα και οχι αθλητικες εφημεριδες ή περιοδικα.. και οπως σε καθε επιστιμονικο συγγραμα ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΟΥΝ πρεπει να ξερεις για να τα διαβασεις. αν δεν ξερεις βγαζεις λαθος συμπερασματα και ειτε εφησυχαζεσαι ειτε πανικοβαλεσαι χωρις λογο..
επεισης στο νετ υπαρχουν και πολλες μαλακιες απο ατομα που δεν ειναι γιατροι και γραφουν τις μαλακιες τους..
εμενα αυτα που σας λεω μου τα ειπαν στο συγγρος γιατι κανει εξετασεις το πριν 3,5 χρονια γιατι ειχα γαμησει μια σαπια (οχι τανα) και ειχα κολλησει βλενορροια. και οπως με εξεταζε ο γιατρος βρηκε κονδυλωματα και ειχα τρελαθει και εκανα εξετασεις και ρωτησα ολους τους γιατρους που με θεραπευαν (τα κονδυλωματα μου πηραν 6 μηνες για να γινω καλα) για το aids και για τις αλλες αρρωστιες και ετσι εμαθα τι πρεπει να κανω....

Αχαχαχαχαχα μα σοβαρολογεις τωρα. Που τα διαβασες αυτα στο κειμενο.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και να προσεχετε οταν δινεται πιθανοτητες γιατι αυτες εξαρτωνται απο πολλους παραγοντες βιολογικους και μη.

Αντε να μας πεις τωρα οτι το CDC γραφει μαλακιες!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Πριν από λίγο άκουσα στο ραδιόφωνο ότι θα κυκλοφορήσει σε λίγες μέρες ένα τεστ για το aids που θα το κάνεις στο σπίτι με το σάλιο και θα δίνει αποτέλεσμα σε 20 λεπτά με 93% επιτυχία.

Γιατί το αρρωστημένο μου μυαλό πάει στο πονηρό? Μήπως για μια ακόμη φορά ο εξευτελισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας χρησιμοποιήθηκε στο βωμό της μίζας και των προμηθειών?
Μήπως πρέπει κάποιοι όσο είναι ακόμη στις θέσεις τους να πατήσουν επί πτωμάτων για να τα κονομήσουν??

Μακάρι να κάνω λάθος…. 
 

Επισκέπτης
Αχαχαχαχαχα μα σοβαρολογεις τωρα. Που τα διαβασες αυτα στο κειμενο.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και να προσεχετε οταν δινεται πιθανοτητες γιατι αυτες εξαρτωνται απο πολλους παραγοντες βιολογικους και μη.

Αντε να μας πεις τωρα οτι το CDC γραφει μαλακιες!! :2funny: :2funny: :2funny:

κοιτα να δεις ανεβασες ενα κειμενο που δεν καταλαβες τι ελεγε.
σου εξηγησα τι λεει το κειμενο.
σου εξηγησα την διαφορα perform-recieve.
σου εξηγησα οτι επειδη εγω ειχα λογους πριν καποια χρονια να φοβαμαι για aids και δεν το ανακαλυψα τωρα που ειναι της μοδας, εχω κανει εξετασεις και εχω συμβουλευτει γιατρο που μου εχει εξηγησει πως κολας και τι πρεπει να προσεχεις και για aids αλλα και για κονδυλωματα-βλενορροια.

και η απαντηση σου στο ποστ που εκανα 20 λεπτα να γραψω γιατι διορθωνα συνεχεια για να το κανω ωραιο να καταλαβει ο κοσμος τι λεει και να μην ανυσηχει χωρις λογο επειδη διαφοροι μαλακες δεν ξερετε τι διαβαζετε, ειναι "Αχαχαχαχαχα μα σοβαρολογεις τωρα. Που τα διαβασες αυτα στο κειμενο."

και σαν να μην εφταναν οι υποψειες οτι δεν ξερεις να διαβαζεις μας εριξες και την πικρη αληθεια στα μουτρα: "Αντε να μας πεις τωρα οτι το CDC γραφει μαλακιες!!" δηλαδη εσυ απο το ποστ μου καταλαβες οτι ειπα οτι αυτο που, αναθεμα και αν ειχες διαβασει, ανεβασες λεει μαλακιες.

απορω τι καθομαι και ασχολουμαι μαζι σας, και μοιραζομαι σοβαρα πραγματα τα οποια για να μαθω ετρεχα στα νοσοκομεια. πρεπει να σας αφησω και εγω και οι αλλοι 2-3 (το πολυ) που ξερουν καποια πραγματα, να πανικοβαλεστε μην κολησετε aids απο τα σεντονια!!!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
κοιτα να δεις ανεβασες ενα κειμενο που δεν καταλαβες τι ελεγε.
σου εξηγησα τι λεει το κειμενο.
σου εξηγησα την διαφορα perform-recieve.
σου εξηγησα οτι επειδη εγω ειχα λογους πριν καποια χρονια να φοβαμαι για aids και δεν το ανακαλυψα τωρα που ειναι της μοδας, εχω κανει εξετασεις και εχω συμβουλευτει γιατρο που μου εχει εξηγησει πως κολας και τι πρεπει να προσεχεις και για aids αλλα και για κονδυλωματα-βλενορροια.

και η απαντηση σου στο ποστ που εκανα 20 λεπτα να γραψω γιατι διορθωνα συνεχεια για να το κανω ωραιο να καταλαβει ο κοσμος τι λεει και να μην ανυσηχει χωρις λογο επειδη διαφοροι μαλακες δεν ξερετε τι διαβαζετε, ειναι "Αχαχαχαχαχα μα σοβαρολογεις τωρα. Που τα διαβασες αυτα στο κειμενο."

και σαν να μην εφταναν οι υποψειες οτι δεν ξερεις να διαβαζεις μας εριξες και την πικρη αληθεια στα μουτρα: "Αντε να μας πεις τωρα οτι το CDC γραφει μαλακιες!!" δηλαδη εσυ απο το ποστ μου καταλαβες οτι ειπα οτι αυτο που, αναθεμα και αν ειχες διαβασει, ανεβασες λεει μαλακιες.

απορω τι καθομαι και ασχολουμαι μαζι σας, και μοιραζομαι σοβαρα πραγματα τα οποια για να μαθω ετρεχα στα νοσοκομεια. πρεπει να σας αφησω και εγω και οι αλλοι 2-3 (το πολυ) που ξερουν καποια πραγματα, να πανικοβαλεστε μην κολησετε aids απο τα σεντονια!!!!

Ελα να με μαθεις Αγγλικα!  :2funny: :2funny: Εισαι ασχετος στουρνος που νομιζεις οτι επειδη εκανες μερικες εξετασεις στο Συγγρος και ρωτησες μερικους γιατρους εγινες ειδικος και προσφερεις γνωμες. Αντε να κανεις παρεα στον Ποκοχαντα.  :grin:


Αν διαβασεις το αρθρο ασχετε δεν αναφερει ουτε για CIM ουτε για γλυφομουνια και ΝΑΙ προειδοποιει οτι κολλαει το HIV και με στοματικο ερωτα.

Αντε και τις μαλακιες σου αλλου! ;)
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
αυτος ο ποκαχοντας που να ναι ρε εσεις ? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ελα να με μαθεις Αγγλικα!  :2funny: :2funny: Εισαι ασχετος στουρνος που νομιζεις οτι επειδη εκανες μερικες εξετασεις στο Συγγρος και ρωτησες μερικους γιατρους εγινες ειδικος και προσφερεις γνωμες. Αντε να κανεις παρεα στον Ποκοχαντα.  :grin:


Αν διαβασεις το αρθρο ασχετε δεν αναφερει ουτε για CIM ουτε για γλυφομουνια και ΝΑΙ προειδοποιει οτι κολλαει το HIV και με στοματικο ερωτα.

Αντε και τις μαλακιες σου αλλου! ;)
κοιτα επειδη τις μαγκιες και τους χαρακτηρισμους δεν μου αρεσει να τους κανω πισω απο την ασφαλεια του υπολογιστη μου δεν θα σε χαρακτηρησω ουτε θα απαντησω σε "στουρνε" κτλ..

"Αν διαβασεις το αρθρο ασχετε δεν αναφερει ουτε για CIM ουτε για γλυφομουνια και ΝΑΙ προειδοποιει οτι κολλαει το HIV και με στοματικο ερωτα."

ειπα εγω οτι αναφερει το αρθρο για cim κτλ.?
ειπα οτι λεει το αρθρο:
[size=16pt]1)οτι υπαρχει πιθανοτητα να κολλησεις aids αν δινεις ή παιρνεις πιπα. (recieve-perform)
2)και απο κατω λεει οτι εχουν παρατηρηθει περιστατικα που κολησαν aids αυτοι που επαιρναν πιπα. (perform)
και δεν αναφερει περιστατικο που κολλησε καποιος aids επειδη του εκαναν πιπα
3)και αυτο συμφωνει με αυτα που μου εχει πει γιατρος οτι μπορει να κολλησεις aids αν κανεις στοματικο και καταπιεις το γενετικο υλικο.
[/size]
(το εγραψα οσο πιο απλα μπορουσα)



εσυ εγραψες
"α)Αχαχαχαχαχα μα σοβαρολογεις τωρα. Που τα διαβασες αυτα στο κειμενο.     

β)Και να προσεχετε οταν δινεται πιθανοτητες γιατι αυτες εξαρτωνται απο πολλους παραγοντες βιολογικους και μη.

γ)Αντε να μας πεις τωρα οτι το CDC γραφει μαλακιες!!"

α) εγω στο κειμενο τα διαβασα μαλλον εσυ δεν διαβασες τι ανεβασες
β) ποιος εδωσε πιθανοτητες πραγματικα αρχιζω και πιστευω οτι δεν ξερεις να διαβαζεις ουτε ελληνικα
γ) εφοσων συμφωνω με το κειμενο που ανεβασες χωρις να το διαβασεις που κολλαει αυτο που γραφεις?


"α)Ελα να με μαθεις Αγγλικα!    β)Εισαι ασχετος στουρνος που νομιζεις οτι επειδη εκανες μερικες εξετασεις στο Συγγρος και ρωτησες μερικους γιατρους εγινες ειδικος και προσφερεις γνωμες. γ)Αντε να κανεις παρεα στον Ποκοχαντα. 


δ)Αν διαβασεις το αρθρο ασχετε δεν αναφερει ουτε για CIM ουτε για γλυφομουνια και ΝΑΙ προειδοποιει οτι κολλαει το HIV και με στοματικο ερωτα.

ε)Αντε και τις μαλακιες σου αλλου!"


α) αμα σε ενα κειμενο διαβαζεις μονο τον τιτλο δεν υπαρχει λογος να σε μαθω γιατι δεν ξερεις να τα χρησιμοποιησεις
β) ειμαι ενας ασχετος ο οποιος ομως ξερει 5 πραγματα για κατι που εσυ επιχειριματολογεις ενω δεν ξερεις τιποτα
γ) παπαρια που δεν καταλαβα προφανως αστειακι
δ) λεω για 3ο ποστ οτι ανελυσα τι λεει το κειμενο που δεν διαβασες πριν ανεβασεις. και σου εξηγω για τελευταια φορα οτι εχει παρατηρηθει οτι κολλας μονο αμα κανεις πιπα-γλυφομουνι και οχι αμα σου κανουν. αυτο λεει το κειμενο
ε) μαλακιες ειναι να ανεβαζεις και να μιλας για πραγματα που δεν ξερεις, να σου εξηγουν καποιοι που τα εχουν αντιμετωπισει και να επιμενεις....


λοιπον επειδη εισαι ισχυρογνωμον και δεν θα παραδεχτεις ποτε οτι απαντας απο εγωισμο δεν θελω να ξανασχοληθω μαζι σου οκ?
οσοι καταλαβαν τι λεω 2 μερες τωρα καταλαβαν.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
κοιτα επειδη τις μαγκιες και τους χαρακτηρισμους δεν μου αρεσει να τους κανω πισω απο την ασφαλεια του υπολογιστη μου δεν θα σε χαρακτηρησω ουτε θα απαντησω σε "στουρνε" κτλ..

"Αν διαβασεις το αρθρο ασχετε δεν αναφερει ουτε για CIM ουτε για γλυφομουνια και ΝΑΙ προειδοποιει οτι κολλαει το HIV και με στοματικο ερωτα."

ειπα εγω οτι αναφερει το αρθρο για cim κτλ.?
ειπα οτι λεει το αρθρο:
[size=16pt]1)οτι υπαρχει πιθανοτητα να κολλησεις aids
αν δινεις ή παιρνεις πιπα. (recieve-perform)
2)και απο κατω λεει οτι εχουν παρατηρηθει περιστατικα που κολησαν aids αυτοι που επαιρναν πιπα. (perform)
και δεν αναφερει περιστατικο που κολλησε καποιος aids επειδη του εκαναν πιπα
3)και αυτο συμφωνει με αυτα που μου εχει πει γιατρος οτι μπορει να κολλησεις aids αν κανεις στοματικο και καταπιεις το γενετικο υλικο.
[/size]
(το εγραψα οσο πιο απλα μπορουσα)



εσυ εγραψες
"α)Αχαχαχαχαχα μα σοβαρολογεις τωρα. Που τα διαβασες αυτα στο κειμενο.    

β)Και να προσεχετε οταν δινεται πιθανοτητες γιατι αυτες εξαρτωνται απο πολλους παραγοντες βιολογικους και μη.

γ)Αντε να μας πεις τωρα οτι το CDC γραφει μαλακιες!!"

α) εγω στο κειμενο τα διαβασα μαλλον εσυ δεν διαβασες τι ανεβασες
β) ποιος εδωσε πιθανοτητες πραγματικα αρχιζω και πιστευω οτι δεν ξερεις να διαβαζεις ουτε ελληνικα
γ) εφοσων συμφωνω με το κειμενο που ανεβασες χωρις να το διαβασεις που κολλαει αυτο που γραφεις?


"α)Ελα να με μαθεις Αγγλικα!    β)Εισαι ασχετος στουρνος που νομιζεις οτι επειδη εκανες μερικες εξετασεις στο Συγγρος και ρωτησες μερικους γιατρους εγινες ειδικος και προσφερεις γνωμες. γ)Αντε να κανεις παρεα στον Ποκοχαντα.  


δ)Αν διαβασεις το αρθρο ασχετε δεν αναφερει ουτε για CIM ουτε για γλυφομουνια και ΝΑΙ προειδοποιει οτι κολλαει το HIV και με στοματικο ερωτα.

ε)Αντε και τις μαλακιες σου αλλου!"


α) αμα σε ενα κειμενο διαβαζεις μονο τον τιτλο δεν υπαρχει λογος να σε μαθω γιατι δεν ξερεις να τα χρησιμοποιησεις
β) ειμαι ενας ασχετος ο οποιος ομως ξερει 5 πραγματα για κατι που εσυ επιχειριματολογεις ενω δεν ξερεις τιποτα
γ) παπαρια που δεν καταλαβα προφανως αστειακι
δ) λεω για 3ο ποστ οτι ανελυσα τι λεει το κειμενο που δεν διαβασες πριν ανεβασεις. και σου εξηγω για τελευταια φορα οτι εχει παρατηρηθει οτι κολλας μονο αμα κανεις πιπα-γλυφομουνι και οχι αμα σου κανουν. αυτο λεει το κειμενο
ε) μαλακιες ειναι να ανεβαζεις και να μιλας για πραγματα που δεν ξερεις, να σου εξηγουν καποιοι που τα εχουν αντιμετωπισει και να επιμενεις....


λοιπον επειδη εισαι ισχυρογνωμον και δεν θα παραδεχτεις ποτε οτι απαντας απο εγωισμο δεν θελω να ξανασχοληθω μαζι σου οκ?
οσοι καταλαβαν τι λεω 2 μερες τωρα καταλαβαν.

Να σου το ξαναβαλω μπας και καταλαβεις τι γραφει!!  :grin: :grin:


Yes, it is possible for either partner to become infected with HIV through performing or receiving oral sex, though it is a less common mode of transmission than other sexual behaviors (anal and vaginal sex). There have been a few cases of HIV transmission from performing oral sex on a person infected with HIV. While no one knows exactly what the degree of risk is, evidence suggests that the risk is less than that of unprotected anal or vaginal sex.

Αντε μαθε Αγγλικα πρωτα και μετα κανε αναλυσεις.

ΥΓ. Δεν κολλας AIDS βρε ακαματη!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
βαρεθηκα να σου εξηγω, δεν ΜΠΟΡΕΙΣ να καταλαβεις τι λεω..
bb
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom