Νέα

Καύλες από ελληνικά reality

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manimal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 33K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιες θεωρείτε τις πιο τέρμα καυλωτικές για άγριες fuckable καταστάσεις realitοπερσόνες που εμφανίστ

  • Έλενα Παπαβασιλείου (TV Stars Παρουσιάστε!)

    Ψήφοι: 105 43,8%
  • Χριστίνα Κολέτσα (Fame Story)

    Ψήφοι: 82 34,2%
  • Μάρω Λύτρα (Fame Story)

    Ψήφοι: 57 23,8%
  • Φραντζέσκα Μελά (Big Brother)

    Ψήφοι: 41 17,1%
  • Σίσσυ Γιαννακοπούλου (The Wall)

    Ψήφοι: 43 17,9%
  • Ζωή Σιώτα (Big Brother)

    Ψήφοι: 13 5,4%
  • Στέλλα Μπεζαντάκου (Bar)

    Ψήφοι: 46 19,2%
  • Δήμητρα Αλεξανδράκη (Nomads,My style rocks)

    Ψήφοι: 62 25,8%
  • Μαίρη Σκόρδου (Big Brother)

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • Ελίνα Μπεκάκου (Big Brother)

    Ψήφοι: 24 10,0%
  • Νάνσυ Αλεξιάδη (Fame Story)

    Ψήφοι: 37 15,4%
  • Δεβόρα Δήμου (The Wall)

    Ψήφοι: 44 18,3%
  • Πάολα Βούτος (Survivor)

    Ψήφοι: 19 7,9%
  • Ανέτ Αρτάνι (Fame Story)

    Ψήφοι: 18 7,5%
  • Ευριδίκη Βαλαβάνη (Survivor)

    Ψήφοι: 21 8,8%
  • Ειρήνη Κολιδά (Survivor)

    Ψήφοι: 47 19,6%
  • Ευαγγελία Δερμετζόγλου (Survivor)

    Ψήφοι: 20 8,3%
  • Κάτια Ταραμπανκό (GNTM)

    Ψήφοι: 24 10,0%
  • Ιωάννα Τούνη (My style rocks)

    Ψήφοι: 46 19,2%
  • Ευριδίκη Παπαδοπούλου (My style rocks)

    Ψήφοι: 20 8,3%
  • Εύη Σαλταφερίδου (Survivor)

    Ψήφοι: 26 10,8%
  • Πατρίτσια Λορέντζο (The Wall)

    Ψήφοι: 17 7,1%
  • Ορθούλα Παπαδάκου (Survivor)

    Ψήφοι: 21 8,8%
  • Κλειώ Λιάπη (Big Brother)

    Ψήφοι: 9 3,8%
  • Στέλλα Μιζεράκη (Power of love)

    Ψήφοι: 11 4,6%
  • Νάνσυ Πίττα (Game of Love)

    Ψήφοι: 20 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    240

mnkias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
131
Like
18
Πόντοι
1
τελικά η τούνη έκανε promotion το bourdela.com με τα leaks  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leondardos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
114
Like
53
Πόντοι
1
Εγω να πω την αληθεια μου ειχα κουβαλησει ενα ολοκληρο καλοκαιρι με Ορθουλα να μου τον ορθωνει.Ηταν κατι σαν τη μερα της μαρμοτας ηξερα πως καθε μερα την ιδια ωρα θα παιζω την ιδια μαλακια.
 

Bigmanosgr

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Παπαβασιλειου, Τουνη και Αλεξανδρακη θα έλεγα. Από αυτές που είναι στην ψηφοφορία! Δύσκολο να επιλέξει μια από αυτές!
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Εγω να πω την αληθεια μου ειχα κουβαλησει ενα ολοκληρο καλοκαιρι με Ορθουλα να μου τον ορθωνει.Ηταν κατι σαν τη μερα της μαρμοτας ηξερα πως καθε μερα την ιδια ωρα θα παιζω την ιδια μαλακια.

Σωστός ο παίχτης. Και είναι κρίμα που αυτά τα 90s trash μουνιά έχουν μικρή ανταπόκριση εδώ
 

mnkias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
131
Like
18
Πόντοι
1
Η Ορθουλα ειχε στυλ σαν πορνσταρ τελευταίας κατηγοριας. No offense, αλλα αύτο μου έβγαζε!
 

leondardos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
114
Like
53
Πόντοι
1
Η Ορθουλα ειχε στυλ σαν πορνσταρ τελευταίας κατηγοριας. No offense, αλλα αύτο μου έβγαζε!

Ο δεκαπενταχρονος/δεκαπενταποντος πουτσος μου θα μπορουσε να χαρει με Ο,ΤΙ ειχε μουνι και απο ο,τι εχει μουνι η Ορθουλα ηταν (και μαλλον ακομα ειναι) κατα πολυ πανω του μεσου ορου,οποτε μπραβο μου.

 

mnkias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
131
Like
18
Πόντοι
1
Ο δεκαπενταχρονος/δεκαπενταποντος πουτσος μου θα μπορουσε να χαρει με Ο,ΤΙ ειχε μουνι και απο ο,τι εχει μουνι η Ορθουλα ηταν (και μαλλον ακομα ειναι) κατα πολυ πανω του μεσου ορου,οποτε μπραβο μου.

δεν καταλαβαίνω γιατί το πήρες προσωπικά το θέμα! Την γνώμη μου είπα απλά, και με καλο τρόπο.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.686
Like
8.138
Πόντοι
1.056
Γιατί δεν είναι στη λίστα η Χριστίνα Ορφανίδου αναρωτήθηκα.....και μετά είδα την αρχική ημερομηνία του νήματος....
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Πω ρε μυστες τι μου θυμισατε...Ειχα ψηφισει δαγκωτο Ευαγγελια Δερμετζογλου.Την νικητρια του πρωτου survivor...Ειχε πεσει πολυ στοκαρισμα για παρτη της,ειδικα μ αυτη την φωτογραφηση της στο penthouse...Μουναρα και καυλαρα απιστευτη...Τοτε οι παιχτριες αυτων των reality ακομα τα πεταγαν,οχι σαν τις σημερινες καριολες που το παιζουν παρθενοπες...
Α ρε Ευαγγελια...
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.259
Like
34.940
Πόντοι
9.931
Πω ρε μυστες τι μου θυμισατε...Ειχα ψηφισει δαγκωτο Ευαγγελια Δερμετζογλου.Την νικητρια του πρωτου survivor...Ειχε πεσει πολυ στοκαρισμα για παρτη της,ειδικα μ αυτη την φωτογραφηση της στο penthouse...Μουναρα και καυλαρα απιστευτη...Τοτε οι παιχτριες αυτων των reality ακομα τα πεταγαν,οχι σαν τις σημερινες καριολες που το παιζουν παρθενοπες...
Α ρε Ευαγγελια...
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :wanker: :wanker: :wanker:
Τα πέταγαν τυπε γιατι επερναν πολυ καλα χρήματα. Σήμερα γιατι να τα πετάξουν; Στο τσαμπα η για πενταροδεκαρες;
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Τα πέταγαν τυπε γιατι επερναν πολυ καλα χρήματα. Σήμερα γιατι να τα πετάξουν; Στο τσαμπα η για πενταροδεκαρες;
Οχι τυπε διαφωνω.Δεν ειναι θεμα χρηματων,μια χαρα χρηματα θα τις προσφεραν και τωρα...Μας εφαγε ο ψευτοπουριτανισμος και ο ψευτοκαθωσπρεπισμος σ αυτη τη χωρα αστο.Κλασικο παραδειγμα,καποτε (για το αμεσο παρελθον μιλαω) σε καθε σιριαλ σχεδον εβλεπες και λιγο ως πολυ γυμνο.Και σε ωρες μη ακαταλληλες.Αμετρητα τα παραδειγματα.Τωρα δεν βλεπεις ουτε γι αστειο.Ετσι εχει γινει και με τις γυμνες φωτογραφησεις σε περιοδικα...Δεν υπαρχουν πλεον...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Τα πέταγαν τυπε γιατι επερναν πολυ καλα χρήματα. Σήμερα γιατι να τα πετάξουν; Στο τσαμπα η για πενταροδεκαρες;
Αυτό που λες είναι, ήταν εποχή Κωστόπουλου, playboy κλπ χρέωναν χρυσή την ολοσελιδη διαφήμιση και μπορουσαν να πληρωνουν
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.054
Κριτικές
5
Like
5.488
Πόντοι
1.336
Οχι τυπε διαφωνω.Δεν ειναι θεμα χρηματων,μια χαρα χρηματα θα τις προσφεραν και τωρα...Μας εφαγε ο ψευτοπουριτανισμος και ο ψευτοκαθωσπρεπισμος σ αυτη τη χωρα αστο.Κλασικο παραδειγμα,καποτε (για το αμεσο παρελθον μιλαω) σε καθε σιριαλ σχεδον εβλεπες και λιγο ως πολυ γυμνο.Και σε ωρες μη ακαταλληλες.Αμετρητα τα παραδειγματα.Τωρα δεν βλεπεις ουτε γι αστειο.Ετσι εχει γινει και με τις γυμνες φωτογραφησεις σε περιοδικα...Δεν υπαρχουν πλεον...
Κοίτα, μπορεί να ισχύει και το άλλο. Είναι τόσο άφθονο το γυμνό πλέον και μπορεί να διαφανεί μέσω τόσο διαφορετικών μέσων που δεν έχουν να κερδίσουν κάτι τα σίριαλ με το γυμνό και οποία θέλει μπορεί να το προβάλει μέσω social και γνωστών πλατφορμών.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.259
Like
34.940
Πόντοι
9.931
Οχι τυπε διαφωνω.Δεν ειναι θεμα χρηματων,μια χαρα χρηματα θα τις προσφεραν και τωρα...Μας εφαγε ο ψευτοπουριτανισμος και ο ψευτοκαθωσπρεπισμος σ αυτη τη χωρα αστο.Κλασικο παραδειγμα,καποτε (για το αμεσο παρελθον μιλαω) σε καθε σιριαλ σχεδον εβλεπες και λιγο ως πολυ γυμνο.Και σε ωρες μη ακαταλληλες.Αμετρητα τα παραδειγματα.Τωρα δεν βλεπεις ουτε γι αστειο.Ετσι εχει γινει και με τις γυμνες φωτογραφησεις σε περιοδικα...Δεν υπαρχουν πλεον...
Τυπε πρωτο και βασικότερο δεν υπάρχουν ποια περιοδικά και δεύτερον οπως ειπα πιο πανω δεν θα τα πετάξει καμία στο τσαμπα. Π.χ. Η Νονη Δουνια για μια γυμνη φωτογράφιση στα 90s σου λεει επαιρνε 5000000δρχ. Περίπου 15000 ευρω και αν βαλεις και τον πληθωρισμο μπορει πανω και απο 20000! Ποιος θα δωσει σημερα 20000 για να φωτογραφήσει κάποια διάσημη γυμνη;
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Τυπε πρωτο και βασικότερο δεν υπάρχουν ποια περιοδικά και δεύτερον οπως ειπα πιο πανω δεν θα τα πετάξει καμία στο τσαμπα. Π.χ. Η Νονη Δουνια για μια γυμνη φωτογράφιση στα 90s σου λεει επαιρνε 5000000δρχ. Περίπου 15000 ευρω και αν βαλεις και τον πληθωρισμο μπορει πανω και απο 20000! Ποιος θα δωσει σημερα 20000 για να φωτογραφήσει κάποια διάσημη γυμνη;
Θα συμφωνησω σ αυτο που λες οτι δεν υπαρχουν πια περιοδικα.Αλλα μεχρι προτινως τα δινανε οταν προκειται για ονομα που πουλαει.Οπως πχ Φουρειρα.Της εδιναν 15000 το 2010 και ειχε αρνηθει...
Πρόταση για γυμνή φωτογράφιση στη Φουρέιρα! | Flash.gr
Συνεχιζω παντως να πιστευω οτι ειναι θεμα ψευτοκαθωσπρεπισμου των Ελλεεινιδων.Εδω ρε συ ολοκληρο Playboy μας διαφημιζε γυμνη φωτογραφηση της Κρεμλιδου και η..."γυμνη" αποδειχτηκε με εσωρουχα...Ξεφτιλα για playboy...Ποιος να παει να το αγορασει,λογικο να εξαφανιστουν τα περιοδικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom