Νέα

Κάτια Μπαλαμπάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tomito
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
KATIA_MPALAMPANH_1.jpg


KATIA_MPALAMPANH_6.JPG


KATIA_MPALAMPANH_10.JPG


KATIA_MPALAMPANH_4.JPG
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.060
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
http://[URL unfurl="true"]www.athensbars.gr/sites/default/files/images/kmp7.JPG[/img[/URL]]

“Αποφάσισα να κάνω γυμνό γιατί πιστεύω ότι έχω τις αναλογίες για να είμαι playmate. Με ερεθίζει επίσης το γεγονός ότι όλοι με βλέπουν γυμνή αλλά κανείς δεν μπορεί να με αγγίξει”.

“Προσέχω πάντοτε τα μάτια και τα χείλη τους. Έχω αδυναμία στους άντρες με τρίχες. Τους νιώθω πιο αρσενικούς”.

“Για να με κερδίσει ένας άντρας, πρέπει να είναι ντροπαλός. Θέλω εγώ να κάνω το πρώτο βήμα”.  

“Αν δεν ταιριάζει η χημεία μας στο φιλί, τότε δεν προχωρώ μαζί του. Είναι χαμένη υπόθεση από χέρι”.

“Θέλω να υπάρχει διάρκεια στα προκαταρκτικά, να ανακαλύπτω καινούρια πράγματα, γιατί αλλιώς βαριέμαι και φεύγω”.

[img]http://[URL unfurl="true"]www.athensbars.gr/sites/default/files/images/kmp8.JPG[/img[/URL]]

“Φροντίζω να είμαι σέξι ντυμένη και να προκαλώ τον άντρα. Δε λέω ποτέ “όχι” στο κρεβάτι”.  

“Όσο και αν γουστάρω κάποιον, αν δε με ολοκληρώνει και δε μου κεντρίζει τη φαντασία, τότε τον χωρίζω”.  

“Μπορώ να του μείνω αξέχαστη αν γίνω ένα ολόκληρο βράδυ ανατολίτισσα. Πραγματοποιώ κάθε επιθυμία ενός άντρα και πάντα πιάνει”.  

“Το πιο extreme που έχω κάνει είναι έρωτα σε δημόσιο χώρο με κίνδυνο να μας δουν. Ο φόβος αυτός με διεγείρει”.

“Πιστεύω πως οι άντρες πρέπει να διεκδικούν τη γυναίκα που γουστάρουν μέχρι τελικής πτώσεως”.

[img]http://[URL unfurl="true"]www.athensbars.gr/sites/default/files/images/kmp2.JPG[/img[/URL]]

“Αποφάσισα να κάνω γυμνό γιατί πιστεύω ότι έχω τις αναλογίες για να είμαι playmate. Με ερεθίζει επίσης το γεγονός ότι όλοι με βλέπουν γυμνή αλλά κανείς δεν μπορεί να με αγγίξει”.

“Προσέχω πάντοτε τα μάτια και τα χείλη τους. Έχω αδυναμία στους άντρες με τρίχες. Τους νιώθω πιο αρσενικούς”.  

“Για να με κερδίσει ένας άντρας, πρέπει να είναι ντροπαλός. Θέλω εγώ να κάνω το πρώτο βήμα”.  

“Αν δεν ταιριάζει η χημεία μας στο φιλί, τότε δεν προχωρώ μαζί του. Είναι χαμένη υπόθεση από χέρι”.

“Θέλω να υπάρχει διάρκεια στα προκαταρκτικά, να ανακαλύπτω καινούρια πράγματα, γιατί αλλιώς βαριέμαι και φεύγω”.  

“Φροντίζω να είμαι σέξι ντυμένη και να προκαλώ τον άντρα. Δε λέω ποτέ “όχι” στο κρεβάτι”.  

“Όσο και αν γουστάρω κάποιον, αν δε με ολοκληρώνει και δε μου κεντρίζει τη φαντασία, τότε τον χωρίζω”.  

“Μπορώ να του μείνω αξέχαστη αν γίνω ένα ολόκληρο βράδυ ανατολίτισσα. Πραγματοποιώ κάθε επιθυμία ενός άντρα και πάντα πιάνει”.  

“Το πιο extreme που έχω κάνει είναι έρωτα σε δημόσιο χώρο με κίνδυνο να μας δουν. Ο φόβος αυτός με διεγείρει”.

“Πιστεύω πως οι άντρες πρέπει να διεκδικούν τη γυναίκα που γουστάρουν μέχρι τελικής πτώσεως”.
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
μμμμμ αρκετα καλο θα ελεγα...προκρινεται  :2on1:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
καλο αλλα οχι κατι τοσο ιδιαιτερο!!!
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.athensbars.gr/sites/default/files/images/kmp7.JPG[/img[/URL]]


“Θέλω να υπάρχει διάρκεια στα προκαταρκτικά, να ανακαλύπτω καινούρια πράγματα, γιατί αλλιώς βαριέμαι και φεύγω”.

[/quote]

Νο προκαταρκτικα, no party?  :think:  Δηλαδη οποιος κοπει στις εισαγωγικές, θα μεινει με το πουλακι του στο χέρι   :S
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16


  Τον πούτσο τονε κλαίγανε πεντέξι χασικλήδες...


  Αν έχει δράμι μυαλό και διαβάσει τι  :jerking: :jerking: :jerking: έχει πει....  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom