Νέα

Κατερίνα Λιόλιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 465K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
13
Like
6.102
Πόντοι
2.046
Μηπως μπορω να εχω το βιντεο.. μια επαγγελματιας ανεβασε φωτο της και ειμαι ανω κατω
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Ο άλλος δεν το είδε όμως γιατί του κόλλησε το βίντεο.

theodoros.gif
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.408
Like
20.234
Πόντοι
6.056
Παναγιωταρου νομιζω εχει ο @athinaios44 , του το ειχε στειλει ο @celebre που του σβηστηκε μετα και δεν μας το δινει ο αλλος που το πηρε
Μηπως μπορω να εχω το βιντεο.. μια επαγγελματιας ανεβασε φωτο της και ειμαι ανω κατω
Tετοια γραφεις και ειναι ανω κατω οι τυποι:coffee::coffee::confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όταν του περάσει η περίοδος μπορεί να το δώσει :coffee:
Ετοιμασου για ραντεβου εσυ:woldman::confused::confused::confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
συναγωνιστές και από δω όποιος μπορεί το βίντεο :sunglasses:
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
918
Κριτικές
1
Like
1.401
Πόντοι
206
ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Επειδή μόλις τελείωσα το ψάξιμο πόσο χαζοί παίζει να είναι μερικοί εδώ μέσα ρε πουστη μου; Πραγματικά κυκλοφορείτε και έξω; Δηλαδή μια τύπισσα γίνεται διάσημη επειδή την διαφημίζει ένας τύπος (στην καλύτερη θα έλεγα παράξενος) και δεν σκέφτεστε ότι όλο αυτό έχει ξεκινήσει γιατί έπεσαν τα νούμερα της;
Οι περισσότεροι εδώ μέσα θυμάστε την Τζούλια να λέει ότι διέρρευσαν προσωπικές της στιγμές....
Σας παρακαλώ μην ψηφίζετε γιατί μας τιμωρείτε με την ηλιθιότητα σας.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.408
Like
20.234
Πόντοι
6.056
Επειδή μόλις τελείωσα το ψάξιμο πόσο χαζοί παίζει να είναι μερικοί εδώ μέσα ρε πουστη μου; Πραγματικά κυκλοφορείτε και έξω; Δηλαδή μια τύπισσα γίνεται διάσημη επειδή την διαφημίζει ένας τύπος (στην καλύτερη θα έλεγα παράξενος) και δεν σκέφτεστε ότι όλο αυτό έχει ξεκινήσει γιατί έπεσαν τα νούμερα της;
Οι περισσότεροι εδώ μέσα θυμάστε την Τζούλια να λέει ότι διέρρευσαν προσωπικές της στιγμές....
Σας παρακαλώ μην ψηφίζετε γιατί μας τιμωρείτε με την ηλιθιότητα σας.
Eχω την εντυπωση οτι προσπαθεις να θολωσεις τα νερα για να μην ζητανε το βιντεο οι τυποι:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Επειδή μόλις τελείωσα το ψάξιμο πόσο χαζοί παίζει να είναι μερικοί εδώ μέσα ρε πουστη μου; Πραγματικά κυκλοφορείτε και έξω; Δηλαδή μια τύπισσα γίνεται διάσημη επειδή την διαφημίζει ένας τύπος (στην καλύτερη θα έλεγα παράξενος) και δεν σκέφτεστε ότι όλο αυτό έχει ξεκινήσει γιατί έπεσαν τα νούμερα της;
Οι περισσότεροι εδώ μέσα θυμάστε την Τζούλια να λέει ότι διέρρευσαν προσωπικές της στιγμές....
Σας παρακαλώ μην ψηφίζετε γιατί μας τιμωρείτε με την ηλιθιότητα σας.

Δεν το θες το βίντεο δλδ ? Οκ

@Eraser.. & @celebre μην κάνετε καμιά μαλακία και του το στείλετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom