Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τι θα φορας? :sunglasses:
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
7
Like
140
Πόντοι
1
τι φορμα του πολεμου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Οι Μαρίνες που κυκλοφορούν στο ίδρυμα είναι δύο. Μελαχροινές με μακριά ίσια μαλλιά. Το μόνο που μπορώ να πώ για να τις ξεχωρίσουμε είναι οτι τη μια τη βλέπεις και σου αρέσει και την άλλη τη βλέπεις και παθαίνεις καρδιακή προσβολή. Επίσης η μουνάρα είναι μικρή σε ηλικία (20 περίπου).
Αργα χθες το βραδυ ξαναπαω μετα κι απο την κουβεντα που ειχαμε μπας και ξεδιαλυνω το μυστηριο γυρω απο το ονομα Μαρινα!!Με ενημερωνει ο κυρ Βασιλης ρωτωντας τον με το που μπαινω οτι παιζει η Μαρινα...περιμενω και βγαινουν οι δυο τσολιαδες της βαρδιας :bigdick: :bigdick: Αυτη που καταλαβα ως Μαρινα...ουτε εξωτικη μου φανηκε ουτε μπασταρδεμενη οπως γραφτηκε..η αλλη ομως που ηταν τιγκα στο σολαριουμ μου ειπε πολυ περισσοτερα!!!Γι αυτην τι ξερουμε??Κι εχω πλεον μια υποψια....και τον κυρ Μπιλι να ρωτησετε μπορει να σας πει οτι τον λενε κι αυτον Μαρινα  :priest:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αργα χθες το βραδυ ξαναπαω μετα κι απο την κουβεντα που ειχαμε μπας και ξεδιαλυνω το μυστηριο γυρω απο το ονομα Μαρινα!!Με ενημερωνει ο κυρ Βασιλης ρωτωντας τον με το που μπαινω οτι παιζει η Μαρινα...περιμενω και βγαινουν οι δυο τσολιαδες της βαρδιας :bigdick: :bigdick: Αυτη που καταλαβα ως Μαρινα...ουτε εξωτικη μου φανηκε ουτε μπασταρδεμενη οπως γραφτηκε..η αλλη ομως που ηταν τιγκα στο σολαριουμ μου ειπε πολυ περισσοτερα!!!Γι αυτην τι ξερουμε??Κι εχω πλεον μια υποψια....και τον κυρ Μπιλι να ρωτησετε μπορει να σας πει οτι τον λενε κι αυτον Μαρινα  :priest:

Λοιπόν φίλε μου. Αν αυτή με το σολαριουμ ήταν μελαχροινή με μέτριο προς μικρό βυζί, πανέμορφα πόδια και αψεγάδιαστο πάτο, μου είχε συστηθεί ως Μαρίνα. Τέλειο μουνί με αξιοπρεπές πήδημα....Θυμήσου το tip με τον καθρέφτη που δίνω στην προηγούμενη σελίδα και θα με ευχαριστείς.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Λοιπόν φίλε μου. Αν αυτή με το σολαριουμ ήταν μελαχροινή με μέτριο προς μικρό βυζί, πανέμορφα πόδια και αψεγάδιαστο πάτο, μου είχε συστηθεί ως Μαρίνα. Τέλειο μουνί με αξιοπρεπές πήδημα....Θυμήσου το tip με τον καθρέφτη που δίνω στην προηγούμενη σελίδα και θα με ευχαριστείς.
αυτές είναι οι δύο Μαρίνες?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Λοιπόν φίλε μου. Αν αυτή με το σολαριουμ ήταν μελαχροινή με μέτριο προς μικρό βυζί, πανέμορφα πόδια και αψεγάδιαστο πάτο, μου είχε συστηθεί ως Μαρίνα. Τέλειο μουνί με αξιοπρεπές πήδημα....Θυμήσου το tip με τον καθρέφτη που δίνω στην προηγούμενη σελίδα και θα με ευχαριστείς.
Η μια ηταν αυτη!!!
Οποτε μαλλον ειδα τις 2 απο τις 124 Μαρινες χθες!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
κι εδω ο κυρ Βασιλης τραγουδαει στην υγεια τους  :boobies: :boobies:
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Πραγματικά είναι ένα θέμα που χρίζει έρευνας από έμπειρο ινβεστιγκέϊτορ. Θα αναλάβω δράση άνευ Βλάσση για Μαρινες.
Μάλλον βέβαια ο Μπίλλυ δε κιντ κάνει βαφτίσια, αλλά δε βαριέσαι, το ωραίον δεν κρύβεται...αποκαλύπτεται.

Θυμάμαι μια Μαρίνα ξενέρα Ρουμανα με πεσμένο βυζί όλο αχ-ουχ-οχι-αντε-αμαν πια...για φάπες, και θυμάμαι και μια ψιλόλυγνη με τατού στη μέση (κάθετο μια μουτζούρα) που μάλλον ήτανε ασημομύτο γιατί έμπαινε και χλιμίντριζε ο Κουρβαμπαχάν, ρωσοκάτι μάλλον τότε, ασπρυλιάρικο.

Τώρα με βάνατε σε πρίζες και θα πρέπει να γαζώσω σωστά το θέμα μας.

Μέχρι νεοτέρας,
Ζακ
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
εχουν καποια ιδιατερο χαρακτηριστικο .. καποιο τατουαζ για παραδειγμα να καταλαβουμε ποια ειναι ποια???
 

starbus

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
το τηλ το εχει καποιοσ γιατι αλλξε
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
kserei kaneis an paizei akoma gia didymo??? k an nai ti wres?
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
λούση-μαρίνα για πολλά γαμήσια τα 2 μωρά αυτα!Ασύλληπτα πουτανάκια. :bigdick:
 

starbus

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μπορει καποιοσ να γραψει το τιλεφονο του εν λογω στουντιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom