Νέα

Κάπνα από τά τζάκια......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα il_capitano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σύντομα θα αρχίσουμε να ζεσταίνουμε την ατμόσφαιρα με άλλες ουσίες!!!
cosmetics01_gunpowder-jpg.20836

Charlie+MacNeil+%2836%29.JPG
napalm.jpeg
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Καλά ο Στρατούλης, έχει πει 20τμ δικαιούται ο κάθε έλληνας.
Οπότε ιατρέ μου, αν έχεις 2 παιδιά και τη γυναίκα σου
και μένετε σε σπίτι 140τμ θα σου στείλουν να εγκατασταθούν άλλοι 3 στο σπίτι σας ...

Καλά στην Ελλάδα των 10.000.000 παίζει να υπάρχουν σπίτια με συνολικό εμβαδόν 800.000.000 τ.μ. Και πάρα πολλά από αυτά είναι κλειστά.
Οπότε τα υπόλοιπα τί θα τα κάνουν; Μπουρδέλα;

Δεν έχουν ανάγκη από σπίτια! Από λεφτά έχουν! ;)

Υ.Γ. Ο Στρατούλης ασφαλώς και είναι τρεις φορές πιο βλάκας από το Στουρνάρα!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
Καλά στην Ελλάδα των 10.000.000 παίζει να υπάρχουν σπίτια με συνολικό εμβαδόν 800.000.000 τ.μ. Και πάρα πολλά από αυτά είναι κλειστά.
Οπότε τα υπόλοιπα τί θα τα κάνουν; Μπουρδέλα;

Δεν έχουν ανάγκη από σπίτια! Από λεφτά έχουν! ;)

Υ.Γ. Ο Στρατούλης ασφαλώς και είναι τρεις φορές πιο βλάκας από το Στουρνάρα!

ο Στρατουλης ειναι τοσο βλακας που δεν ξερει τι ειναι ο βλακας  :sunglasses:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
λοιπόν πέρα από τις παπαριες του τραλαλάκη και τους αφορισμους του ντοκ για τον Στουρναρα και τον Σκατουλη δεν είδα καμμια πρόταση...  :grin:
ξερω βαζω δύσκολα έως αδύνατα αλλα ρε παιδακι μου λέω μπας και έχει κανένας καμμια ίδέα
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
το καλο ειναι οτι θα γνωρισει κοσμο , και επισης θα ειναι καλο γιατι δεν θα κρυωνουν , τόσοι πολλοί που θα ειναι σε τοσο μικρο χωρο , με τα χνωτα τους θα ζεσταίνεται το σπιτι  :sunglasses:

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
λοιπόν πέρα από τις παπαριες του τραλαλάκη και τους αφορισμους του ντοκ για τον Στουρναρα και τον Σκατουλη δεν είδα καμμια πρόταση...  :grin:
ξερω βαζω δύσκολα έως αδύνατα αλλα ρε παιδακι μου λέω μπας και έχει κανένας καμμια ίδέα

για ριξε εσυ καμια ιδεα ....

Gazelle_noms.gif
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Καλά ο Στρατούλης, έχει πει 20τμ δικαιούται ο κάθε έλληνας.
Οπότε ιατρέ μου, αν έχεις 2 παιδιά και τη γυναίκα σου
και μένετε σε σπίτι 140τμ θα σου στείλουν να εγκατασταθούν άλλοι 3 στο σπίτι σας ...

Αποκλείεται να είπε τέτοια μπαρούφα. Μήπως ήθελε να πει ότι θα εξασφαλίσει για όλους τους αστέγους μίνιμουμ 20τμ πχ γκαρσονιέρα;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.739
Like
1.424
Πόντοι
366
αντε να μην την συνεχίσουμε... τι ακριβως να κάνουμε ???


να μην ακούσω όμως τιποτε παπαριες περι λιστών και ληστων ή μαλακίες του τύπου "να πληρωσουν οι έχοντες","να πληρωσουν οι τραπεζες" κπ κλπ κλπ
εχει αναλωθει η συζητηση απειρες φορες σ αυτο το πραγμα κι ακρη δεν εχει βγει... ο καθενας λεει τα δικα του, χωρις να ειναι και ειδημων (τουλαχιστον προσωπικα μιλαω)
εγω απλα παραθετω τα δεδομενα, αυτα που βλεπω....αν εσυ τα βλεπεις αισιοδοξα τα πραγματα, τι να πω...
παντως εγω ξερω οτι δεν γινεται να γαμιουνται, και ιδαιτερα σε περιοδους κρισεις, οι πολλοι για τους λιγους....οι αδυνατοι εναντι των δυνατων...αυτο δεν ειναι ισονομια αλλα ουτε και δικαιο...σε πρακτικο επιπεδο εδωσες μονος σου καποιες πιθανες λυσεις και τις απεριψες κατευθειαν...αν θεωρεις οτι αυτη η πολιτικη θα μας σωσει τοτε παω πασο....το αλλο ζητημα ειναι για να επιμενεις με τοσο παθος σε μια ομολογουμενως καταστροφικη οικονομικη πολιτικη, πολυ πιθανον ειναι να μην θιγεσαι και να μην σου καιγεται καρφακι για τους υπολοιπους....

και ενα ρητορικο ερωτημα: γιατι δωσαν παραταση για το φορο διαφημισης μεχρι το 2015.....γιατι χαρισαν τις συχνοτητες στα τσαμπατζιδικα καναλια.....γιατι να πληρωνουμε τα δανεια του μεγκα και του ψυχαρη????

κατα τα αλλα το καθομαστε κι ακουμε τις προκλητικες παπαριες του στουρναριου για θερμενομενες πισινες....το παιζει και καινιανιστης τρομαρα του.... :jerking:

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
λοιπόν πέρα από τις παπαριες του τραλαλάκη και τους αφορισμους του ντοκ για τον Στουρναρα και τον Σκατουλη δεν είδα καμμια πρόταση...  :grin:
ξερω βαζω δύσκολα έως αδύνατα αλλα ρε παιδακι μου λέω μπας και έχει κανένας καμμια ίδέα

Ρε παίχτη, διεκδίκησα εγώ την πρωθυπουργεία ή το ΥΠ.ΟΙΚ.; Αυτοί που το έχουν να κόψουν το κεφάλι τους να βρούνε λύσεις!

Το διακαίωμά μου όμως να κρίνω το διεκδικώ! Εξ άλλου μόνο αυτό μας έχει πλέον μείνει.

Επίσης να ξέρεις πως στην κοινοβουλεύτική δημοκρατία μόνον ο υποψήφιος οφείλει να εξηγήσει στους πολίτες γιατί πρέπει να τον ψηφίσουν. Αντιθέτως οι πολίτες δεν έχουν καμία υποχρέωση να δώσουν εξηγήσεις γιατί ψήφισαν, όποιον ψήφισαν! ;) ;)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Χαχαχαχα μαλώνουν τα δεξιά μεταξύ τους.ανάπτυξη γαρ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ρε παίχτη, διεκδίκησα εγώ την πρωθυπουργεία ή το ΥΠ.ΟΙΚ.; Αυτοί που το έχουν κα κόψουν το κεφάλι τους να βρούνε λύσεις!

Το διακαίωμά μου όμως να κρίνω το διεκδικώ! Εξ άλλου μόνο αυτό μας έχει πλέον μείνει.

Επίσης να ξέρεις πως στην κοινοβοιλεύτική δημοκρατία μόνον ο υποψήφιος οφείλει να εξηγήσει στους πολίτες γιατί να τον ψηφίσουν. Αντιθέτως οι πολίτες δεν έχουν καμία υποχρέωση να δώσουν εξηγήσεις γιατί ψήφισαν, όποιον ψήφισαν! ;) ;)
Συγκεντρωσου γιατρε.
Αυτο σου λεει.
Ειδες καμια αλλη πολιτικη δυναμη να προτεινει καποια εναλλακτικη λυση συνολικα?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εχει αναλωθει η συζητηση απειρες φορες σ αυτο το πραγμα κι ακρη δεν εχει βγει... ο καθενας λεει τα δικα του, χωρις να ειναι και ειδημων (τουλαχιστον προσωπικα μιλαω)
εγω απλα παραθετω τα δεδομενα, αυτα που βλεπω....αν εσυ τα βλεπεις αισιοδοξα τα πραγματα, τι να πω...
παντως εγω ξερω οτι δεν γινεται να γαμιουνται, και ιδαιτερα σε περιοδους κρισεις, οι πολλοι για τους λιγους....οι αδυνατοι εναντι των δυνατων...αυτο δεν ειναι ισονομια αλλα ουτε και δικαιο...σε πρακτικο επιπεδο εδωσες μονος σου καποιες πιθανες λυσεις και τις απεριψες κατευθειαν...αν θεωρεις οτι αυτη η πολιτικη θα μας σωσει τοτε παω πασο....το αλλο ζητημα ειναι για να επιμενεις με τοσο παθος σε μια ομολογουμενως καταστροφικη οικονομικη πολιτικη, πολυ πιθανον ειναι να μην θιγεσαι και να μην σου καιγεται καρφακι για τους υπολοιπους....

και ενα ρητορικο ερωτημα: γιατι δωσαν παραταση για το φορο διαγημησεις μεχρι το 2015.....γιατι χαρισαν τσαμπε τις συχνοτητες στα καναλια.....γιατι να πληρωνουμε τα δανεια του μεγκα και του ψυχαρη????

κατα τα αλλα το καθομαστε κι ακουμε τις προκλητικες παπαριες του στουρναριου για θερμενομενες πισινες....το παιζει και καινιανιστης τρομαρα του.... :jerking:

ο φορος στις διαφημισεις πάει σουμπιτος στα ασφαλιστικα ταμεία των δημοσιογραφων ... αλλιως θα πλήρωνε ο κρατικός προυπολογισμός διότι οι επαρχιακες εφημερίδες, ραδιοσταθμοι και τοπικα καναλια δεν πληρωνουν εργοδοτικες εισφορες

από που και ως που χαριστικανε συχνότητες στα καναλια?? ακόμη δεν έχει γίνει αδειοτηση

από που και ως που πληρωνουμε δανεια του μεγκα και του ΔΟΛ .. τα εξυπηρετουν κανονικότατα.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
λοιπόν πέρα από τις παπαριες του τραλαλάκη και τους αφορισμους του ντοκ για τον Στουρναρα και τον Σκατουλη δεν είδα καμμια πρόταση...  :grin:
ξερω βαζω δύσκολα έως αδύνατα αλλα ρε παιδακι μου λέω μπας και έχει κανένας καμμια ίδέα

Δραχμούλα. Eξαγωγές και τουρισμός στα ουράνια. Eπ' αόριστον απαγόρευση εισαγωγών καταναλωτικών αγαθών. Αλλά σαν κοινωνία δεν έχουμε τα guts για κάτι τέτοιο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
και ενα ρητορικο ερωτημα: γιατι δωσαν παραταση για το φορο διαφημισης μεχρι το 2015.....γιατι χαρισαν τις συχνοτητες στα τσαμπατζιδικα καναλια.....γιατι να πληρωνουμε τα δανεια του μεγκα και του ψυχαρη????
Πληρωνεις τα δανεια του μεγκα?
Μπραβο. Θα σε ανακηρυξει ευεργετη ο Μπόμπολας.
Τι αλλο θα ακουσω?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δραχμούλα. Eξαγωγές και τουρισμός στα ουράνια. Eπ' αόριστον απαγόρευση εισαγωγών καταναλωτικών αγαθών. Αλλά σαν κοινωνία δεν έχουμε τα guts για κάτι τέτοιο.
Το 69 στο νικ σου φανταζομαι σημαινει γεννημενος το 1969 και οχι ηλικιας 69 μηνων.
Ελεος.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.739
Like
1.424
Πόντοι
366
Πληρωνεις τα δανεια του μεγκα?
Μπραβο. Θα σε ανακηρυξει ευεργετη ο Μπόμπολας.
Τι αλλο θα ακουσω?
γαμας τη συζητηση τυπε...ή δεν ξες που παν τα τεσσερα (με το συμπαθιο)
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Όσοι ξέρουμε όμως τι εστί ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΑ,
δεν αστειευόμαστε με την αιθαλομίχλη έτσι δικέ μου ;;;
Πήγα και είδα το θείο σήμερα στον Άγιο Σάββα.
3 αυτοκολλητάκια durogesic των 50 φοράει
και ουρλιάζει.

Aντε πάλι με τον θείο. Γιατί αντί δεν σταματάς πιά να τον κάνεις κάθε λίγο και λιγάκι αφίσσα εφόσον υποτίθεται πως ενδιαφέρεσαι για την ζωή του και δεν κάνεις κάτι για να του σώσεις τη ζωή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom