Νέα

Κάπνα από τά τζάκια......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα il_capitano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
παντως μεχρι στιγμης δεν έχω ακούσει και καμμία διαφορετική πρόταση... όλο "Τι μαλακίες είναι αυτές" ακούω και κάτι θολούρες απο τον ΣΥΡΙΖΑ ..... αααα ναι και να μην ξεχασω και την πρωτογενή παραγωγή των χρυσαύγουλων και τα δισεκατομυρια βαρέλια πετρελαιου των καμμένω.
...είπε ο μη ψηφοφορος της ΝΔ.  :think:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
οποιος δεν ακολουθει τη μαλακια σας συριζαιος.
ωραια πραγματα τυπε μου.
τωρα που θα μεινετε 3 κι ο κουκος ψαξτε λιγο καλλιτερα τι εφταιξε.
φιλια στον παπαμιμικο.

Τύπε είναι όπως λέμε "Αν οι απόψεις του λαού δεν συμφωνούν με τις δικές μας, τόσο το χειρότερο για το λαό"! :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι βεβαια. Ενω εχει νοημα οτι πηρε ο πονος τον Gianevan αν ο κυρ-Μητσος καιει παραθυροφυλλα επειδη δεν εχει να ζεσταθεί.
Στο Νευροκόπι Αττικής προφανως.
Να ψηφισετε Συριζα που τα λεει καλυτερα. Ή Στεφανο Μανο να χορτασετε κοινωνικη ευαισθησια.
Και να εχετε και την ΧΑ αξιωματικη αντιπολιτευση.
Αυτα μας αξιζουν προφανως. Θλίψη.
Ο gianevan δεν εχει λογο να νοιαζεται για τον κυρ μητσο,ο Στουρναρας εχει ομως,για αυτο τον ψηφισε ο κοσμος.
Ακομη και ο Συριζας καλυτερος θα ειναι απο αυτους τους αλητες που τρωμε στην μαπα μια ζωη.Για αυτο παλευουν
με νυχια και με δοντια να μην αλλαξει ο δικομματισμος.Και η μαλακια ειναι οτι καποιοι ειναι τοσο μικρομυαλοι,
που χαυουν τις μαλακιες που λενε οτι η κυβερνηση παλευει για να σωσει τον τοπο,και δεν βλεπουν το προφανες.
οτι απλα συνεχιζουν το εργο των προηγουμενων κυβερνησεων.στελνουν το καραβι στα βραχια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τύπε είναι όπως λέμε "Αν οι απόψεις του λαού δεν συμφωνούν με τις δικές μας, τόσο το χειρότερο για το λαό"! :)
Ακομη πιο θλιβερο ειναι το "αν δεν συμφωνουν οι αποψεις μας με την πραγματικοτητα, τοσο το χειροτερο για την πραγματικοτητα".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ο gianevan δεν εχει λογο να νοιαζεται για τον κυρ μητσο,ο Στουρναρας εχει ομως,για αυτο τον ψηφισε ο κοσμος.
Ακομη και ο Συριζας καλυτερος θα ειναι απο αυτους τους αλητες που τρωμε στην μαπα μια ζωη.Για αυτο παλευουν
με νυχια και με δοντια να μην αλλαξει ο δικομματισμος.Και η μαλακια ειναι οτι καποιοι ειναι τοσο μικρομυαλοι,
που χαυουν τις μαλακιες που λενε οτι η κυβερνηση παλευει για να σωσει τον τοπο,και δεν βλεπουν το προφανες.
οτι απλα συνεχιζουν το εργο των προηγουμενων κυβερνησεων.στελνουν το καραβι στα βραχια.
Αντε ψηφισε συριζα κι εσυ λοιπον. Πού το προβλημα?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ναι βεβαια. Ενω εχει νοημα οτι πηρε ο πονος τον Gianevan αν ο κυρ-Μητσος καιει παραθυροφυλλα επειδη δεν εχει να ζεσταθεί.
Στο Νευροκόπι Αττικής προφανως.
Να ψηφισετε Συριζα που τα λεει καλυτερα. Ή Στεφανο Μανο να χορτασετε κοινωνικη ευαισθησια.
Και να εχετε και την ΧΑ αξιωματικη αντιπολιτευση.
Αυτα μας αξιζουν προφανως. Θλίψη.

Ρε τύπε κάτι 10ετίες προσπαθούσαμε να διώξουμε την αιθαλομίχλη από το λεκανοπέδιο και το πετύχαμε με πολύ κόπο και κόστος. Τώρα με τις εξυπνάδες του Γιαννάκη γυρίσαμε στην εποχή προ καταλύτη και μάλιστα όχι μόνον στο λεκανοπέδιο, αλλά ακόμη και σε πολύ μικρότερες πόλεις!
ΑΥΤΟ είναι πραγματικότητα ή όχι;
 

Επισκέπτης
παντως μεχρι στιγμης δεν έχω ακούσει και καμμία διαφορετική πρόταση... όλο "Τι μαλακίες είναι αυτές" ακούω και κάτι θολούρες απο τον ΣΥΡΙΖΑ ..... αααα ναι και να μην ξεχασω και την πρωτογενή παραγωγή των χρυσαύγουλων και τα δισεκατομυρια βαρέλια πετρελαιου των καμμένω.

Μπορείς κανένας ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ,
να μας εξηγήσει πως το πρωτογενές πλεόνασμα θα βοηθήσει τους Επαγγελματίες
που έκλεισαν τα μαγαζιά τους το 2013 (ή έκαναν παύση)
και πως θα εμποδίσει όσους ετοιμάζονται να κλείσουν αρχές του 2014 να το πράξουν ;;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε τύπε κάτι 10ετίες προσπαθούσαμε να διώξουμε την αιθαλομίχλη από το λεκανοπέδιο και το πετύχαμε με πολύ κόπο και κόστος. Τώρα με τις εξυπνάδες του Γιαννάκη γυρίσαμε στην εποχή προ καταλύτη και μάλιστα όχι μόνον στο λεκανοπέδιο, αλλά ακόμη και σε πολύ μικρότερες πόλεις!
ΑΥΤΟ είναι πραγματικότητα ή όχι;
Προφανως δεν εχει καταλαβει ποσο επικιδυνη για την υγεια ειναι η αιθαλομιχλη.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μπορείς κανένας ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ,
να μας εξηγήσει πως το πρωτογενές πλεόνασμα θα βοηθήσει τους Επαγγελματίες
που έκλεισαν τα μαγαζιά τους το 2013 (ή έκαναν παύση)
και πως θα εμποδίσει όσους ετοιμάζονται να κλείσουν αρχές του 2014 να το πράξουν ;;;

εσενα δεν μπορει να σου εξηγησει κανενας τίποτα διοτι όσο και απλά να σου το πει δεν θα το καταλάβεις..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Προφανως δεν εχει καταλαβει ποσο επικιδυνη για την υγεια ειναι η αιθαλομιχλη.
URL]]
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
εννοω από αυτούς που φωνάζουν πχ ντοκ, μαιμουδίσιο κλπ κλπ κλπ..

εγω προ πολλού εχω δηλώσει οτι τα μέτρα ειναι πολύ λάιτ...

Πες το ντε! 3 ευρώ το λίτρο το θέρμανσης! Μου θέλουν και να ζεσταίνονται οι κοπρίτες!

Άσε το άλλο! Θέλουν και σπίτια; 5% ετησίως ο φόρος ακινήτων! Επί της (ανυπάρκτου πλέον) αντικειμενικής αξίας βεβαίως!

Δηλαδή ο Τσύριζα τί χειρότερο μπορεί να κάνει; :huh:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.739
Like
1.424
Πόντοι
366
παντως μεχρι στιγμης δεν έχω ακούσει και καμμία διαφορετική πρόταση... όλο "Τι μαλακίες είναι αυτές" ακούω και κάτι θολούρες απο τον ΣΥΡΙΖΑ ..... αααα ναι και να μην ξεχασω και την πρωτογενή παραγωγή των χρυσαύγουλων και τα δισεκατομυρια βαρέλια πετρελαιου των καμμένω.
οποτε ας συνεχισουμε αυτες τις πολιτικες μεχρι να εξοντωσουμε τον μισο πληθυσμο και να τα ξεπουλησουμε ολα!!!! εξαλλου το 2020 θα φτασουμε το χρεος εκει που ξεκινησε το 2009!!! αν δεν εχουμε (χρεοκοπησει κι επισημως μεχρι τοτε)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πες το ντε! 3 ευρώ το λίτρο το θέρμανσης! Μου θέλουν και να ζεσταίνονται οι κοπρίτες!

Άσε το άλλο! Θέλουν και σπίτια; 5% ετησίως ο φόρος ακινήτων! Επί της (ανυπάρκτου πλέον) αντικειμενικής αξίας βεβαίως!

Δηλαδή ο Τσύριζα τί χειρότερο μπορεί να κάνει; :huh:

λαθος..πολλακις έχω ποστάρει τα κατά την γνωμη μου ενδεδειμνενα μετρα.... αμα εκανες τον κόπο να τα διαβασεις θα ήταν καλά...
 

Επισκέπτης
Προφανως δεν εχει καταλαβει ποσο επικιδυνη για την υγεια ειναι η αιθαλομιχλη.

Όσοι ξέρουμε όμως τι εστί ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΑ,
δεν αστειευόμαστε με την αιθαλομίχλη έτσι δικέ μου ;;;
Πήγα και είδα το θείο σήμερα στον Άγιο Σάββα.
3 αυτοκολλητάκια durogesic των 50 φοράει
και ουρλιάζει.
http://[URL unfurl="true"]www.mims.com/resources/drugs/Vietnam/pic/Durogesic%20swab%2050%20mcg_hr94964d2a-0cd7-4cf7-b51a-a0e800b1cee8.GIF[/img[/URL]]


[QUOTE="gianevan, post: 5123576"]
Άσε το άλλο! Θέλουν και σπίτια; 5% ετησίως ο φόρος ακινήτων! Επί της (ανυπάρκτου πλέον) αντικειμενικής αξίας βεβαίως!

Δηλαδή ο Τσύριζα τί χειρότερο μπορεί να κάνει; [/quote]

Καλά ο Στρατούλης, έχει πει 20τμ δικαιούται ο κάθε έλληνας.
Οπότε ιατρέ μου, αν έχεις 2 παιδιά και τη γυναίκα σου
και μένετε σε σπίτι 140τμ θα σου στείλουν να εγκατασταθούν άλλοι 3 στο σπίτι σας ...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
οποτε ας συνεχισουμε αυτες τις πολιτικες μεχρι να εξοντωσουμε τον μισο πληθυσμο και να τα ξεπουλησουμε ολα!!!! εξαλλου το 2020 θα φτασουμε το χρεος εκει που ξεκινησε το 2009!!! αν δεν εχουμε (χρεοκοπησει κι επισημως μεχρι τοτε)

αντε να μην την συνεχίσουμε... τι ακριβως να κάνουμε ???


να μην ακούσω όμως τιποτε παπαριες περι λιστών και ληστων ή μαλακίες του τύπου "να πληρωσουν οι έχοντες","να πληρωσουν οι τραπεζες" κπ κλπ κλπ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
Καλά ο Στρατούλης, έχει πει 20τμ δικαιούται ο κάθε έλληνας.
Οπότε ιατρέ μου, αν έχεις 2 παιδιά και τη γυναίκα σου
και μένετε σε σπίτι 140τμ θα σου στείλουν να εγκατασταθούν άλλοι 3 στο σπίτι σας ...

το καλο ειναι οτι θα γνωρισει κοσμο , και επισης θα ειναι καλο γιατι δεν θα κρυωνουν , τόσοι πολλοί που θα ειναι σε τοσο μικρο χωρο , με τα χνωτα τους θα ζεσταίνεται το σπιτι  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
το καλο ειναι οτι θα γνωρισει κοσμο , και επισης θα ειναι καλο γιατι δεν θα κρυωνουν , τόσοι πολλοί που θα ειναι σε τοσο μικρο χωρο , με τα χνωτα τους θα ζεσταίνεται το σπιτι 


Σύντομα θα αρχίσουμε να ζεσταίνουμε την ατμόσφαιρα με άλλες ουσίες!!!
cosmetics01_gunpowder-jpg.20836

Charlie+MacNeil+%2836%29.JPG
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom