Νέα

Καλύτερος προπονητής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα απολυθεί πρώτος?

  • ΟΣΦΠ Λεμονής

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑΟ Πεσέιρο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΕΚ Φερέρ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρης Ολίβα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πανιώνιος Λίνεν

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑΟΚ Παράσχος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ξάνθη Φερέιρα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ηρακλής Γιοβάνοβιτς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΕΛ Δώνης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • άλλος

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
οπως εχω πει κ σε αλλο thread ο λεμονης δεν βγαζει 28η οκτωβριου... κ μετα ο ολυμπιακος θα φερει καποιον ''προπονηταρα τυπου φερερ'' μπας κ φτιαξει ομαδα... οσο περισοτερο μεινει ο λεμονης τοσο το καλυτερο παντως...  :grin:

απο κει κ περα εκτος απο φερερ κ λινεν που κερδισαν εντυπωσεις πιστευω πως πολυ καλη δουλεια κανει σε ολες τις ομαδες του ο κατσαβακης κ ειναι αξιος συγχαριτηριων...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
απο κει κ περα εκτος απο φερερ κ λινεν που κερδισαν εντυπωσεις πιστευω πως πολυ καλη δουλεια κανει σε ολες τις ομαδες του ο κατσαβακης κ ειναι αξιος συγχαριτηριων...
Θα ηθελα σας παρακαλω να κανω την εξης απλη ερωτηση....ο φερερ με ποιον τροπο κερδισε τις εντυπωσεις???
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ο Τάκης είναι ο πρώτος υποψήφιος, γιατί τον έχουν στο στόχαστρο Πέτρος και Ιλια. Καλό αουτσάιντερ ο Παράσχος, αν ο ΠΑΟΚ ξεκινήσει χάλια. Οσο για Σέρα και Ζοζέ, και σκατά να ξεκινήσουν οι ομαδες του, δεν βλέπω να τους πετάνε.
 

Επισκέπτης
O Φερέρ είναι στην Ισπανία ό,τι ο Αναστόπουλος και ο Αλέφαντος στην Ελλάδα.Μετρίων δυνατοτήτων για μένα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
O Φερέρ είναι στην Ισπανία ό,τι ο Αναστόπουλος και ο Αλέφαντος στην Ελλάδα.Μετρίων δυνατοτήτων για μένα.

Ένας προπονητής  μετρίων  δυνατοτήτων  για  την  Ισπανία  είναι  τέλειος για
την  Ελλαδίτσα!!!
Εξάλλου ποιός  θέλετε να  έρθει? Ο Μουρίνιο  ή  ο  Λίπι???
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Τον Πεσέιρο και τον Ολίβα δεν τους έχουμε δει,είναι άδικο να τους κρίνουμε χωρίς να δούμε τι θα κάνουν στα επίσημα ματς...Από αυτούς που ξέρουμε, με διαφορά καλύτερος προπονητής είναι Ο Λίνεν και με διαφορά χειρότερος ο Λεμονής.Ο Τάκης εχει τη νοοτροπία του χέστη στα μεγάλα εκτός έδρας ματς,παίζει με 4-5-1 και αν κάνει 2-3 σουτ σε όλο τον αγώνα ο γαύρος,ζήτημα είναι.Από την άλλη Ο Φερέρ για μένα είναι η χρυσή μετριότητα...Έκανε έγκλημα που ενώ πήρε τον Ριβάλντο,δεν πούλησε τον Λυμπερόπουλο...Τους βάζει και τους 2 στην ενδεκάδα και αυτή τη στιγμή η ΑΕΚ είναι από τις πιο αργές ομάδες που υπάρχουν!Τέτοιο αργοκίνητο καράβι είχα χρόνια να δω...Και το άλλο του άσχημο είναι ότι γέμισε την ομάδα του με γερόντια και έχει φάει όλους τους πιτσιρικάδες...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαγκες πατε καλα η θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε????
ειναι επιτυχια που βγηκατε ΔΕΥΤΕΡΟΙ????????
μα δεν υπηρχε αλλος????
μονοι σας τρεχατε και βγηκατε δευτεροι....!!!!
ο βαζελος λογω προβληματων-μπακε ηταν νεκρος ολη τη σεζον και βγηκατε δευτεροι και ειναι επιτυχια???????
Καταφερε να χασει 2 βασικους παιχτες της αεκ τσιριλο σορεντινο που προτιμησαν να αγωνιζονται β εθνικη απο το να παιξουν στην αεκ και μιλατε οτι κατι εχει δειξει????????
κατεστρεψε το ματς με την σεβιλλη που αν ηθελε εβαζε 5 γκολ στο β ημιχρονο και ηταν αξιοπρεπεια??????
δεν ηξερε τι του γινοταν στο συγκεκριμενο ματς....
και ποια μπαλα επαιξε η αεκ ποτε ακριβως και δεν το ειδα???? περυσι οταν ο Ολυμπιακος ηταν 15 βαθμους μπροστα και ο παο νεκρος??????
ρε δεν πατε καλα......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ασε το αλλο παλι πες μου ενα πιτσιρικα που εφερε στην ομαδα η τον ανεδειξε???? 1 μονο ενα??????
τους εχει φαει ολους?? πες μου ενα παιχτη που εβγαλε ο φερερ η εφερε στην αεκ και θα μεινει για χρονια????
ο Τακης τουλαχιστον εφερε Τοροσιδη που βγαζει ματια
ο προπονηταρας φερερ ποιον????
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ασε το αλλο παλι πες μου ενα πιτσιρικα που εφερε στην ομαδα η τον ανεδειξε???? 1 μονο ενα??????
τους εχει φαει ολους?? πες μου ενα παιχτη που εβγαλε ο φερερ η εφερε στην αεκ και θα μεινει για χρονια????
ο Τακης τουλαχιστον εφερε Τοροσιδη που βγαζει ματια
ο προπονηταρας φερερ ποιον????

Αφού  σου  αρέσει  ο  sir  takis  γιατί  αγχώνεσαι???
Νοιώθεις  περήφανος  που  ο Πανιώνιος  έχει  καλύτερο  προπονητή  από  εσένα????
Μην  μας  τρελλάνεις  τελείως... :headbang:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αφού  σου  αρέσει  ο  sir  takis  γιατί  αγχώνεσαι???
Νοιώθεις  περήφανος  που  ο Πανιώνιος  έχει  καλύτερο  προπονητή  από  εσένα????
Μην  μας  τρελλάνεις  τελείως... :headbang:
βεβαια στις ερωτησεις μου απαντηση δεν παιρνω ......
αυτο μου αρκει....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Άντε να σου απαντήσουμε...
ο  Παπασταθόπουλος  δεν  σου  κάνει????????
βρε μου κανει και μου παρακανει αλλα τον εφερε ο φερερ στην αεκ ή τον ανεδειξε ο φερερ αυτο ρωταω εγω.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
βρε μου κανει και μου παρακανει αλλα τον εφερε ο φερερ στην αεκ ή τον ανεδειξε ο φερερ αυτο ρωταω εγω.....
Ναι  ο  Φερέρ  τον  δουλεύει  και  του  δίνει  τις  ευκαιρίες  για  να  παίξει...
Όπως  ο  Μουνιοθ  έδωσε  την  ευκαιρία  στον  Νίνη...
Δηλαδή  ο  Τάκης  ανέδειξε  τον  Τοροσίδη?????
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή  ο  Τάκης  ανέδειξε  τον  Τοροσίδη?????
δεν λεω οτι ο τακης ανεδειξε τον Τορο αλλα οτι τον εφερε στον Ολυμπιακο....
και τον παπασταθοπουλο ΔΕΝ τον εφερε ο φερερ στην αεκ ΔΕΝ τον ηξερε καν ποιος ειναι και ΔΕΝ τον βαζει να παιξει....(τον εφερε ο Ιβιτς και ο Ντεμης)
αυτη ειναι η αληθεια....
τωρα αν θελετε να παραμυθιαζοσαστε οτι εχετε προπονηταρα οκ ολα καλα
αλλα αν θελετε να μιλαμε για μπαλα και μου λετε οτι ειναι προπονητης καποιος που παιζει με ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ του (Σεβιλλη) παει καλα στο πρωτο ημιχρονο...
και στο δευτερο ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ βγαζει Ραμος Παει τον Εν Σαλιβα δεξια - και Βγαζει τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ παιχτη που μπορει να γυρισει το Ματς τον ΡΙΜΠΟ
για να βάλει τους ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥς ΑΜΠΑΛΟΥΣ καφε και κονε
ε τοτε τι να πουμε .....
κριμα για το Ριμπο να κλεισει ετσι την καριερα του !!!!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε, να σου κάνω μια ερώτηση: Ολυμπιακός είσαι; :rolleyes:

Υ.Γ. Μην ξεχνάμε ότι πέρα από τους πιτσιρικάδες(Παπασταθόπουλο, Πλιάτσικα) και ο Καμπάνταης, τον οποίο ουδείς υπολόγιζε, υπό τις οδηγίες του Φερέρ παρουσίασε θεαματική εξέλιξη.
α εσεις δεν πατε καλα......
τον καπανταη αυτος δεν ειπε στον ντεμη να τον αφησει ελευθερο γιατι δεν του κανει??????? ρε συγκεντρωθητε λιγο εχετε ξεφυγει .....
ναι Ολυμπιακος ειμαι και εσυ αεκ και φαινεσαι.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
α εσεις δεν πατε καλα......
τον καπανταη αυτος δεν ειπε στον ντεμη να τον αφησει ελευθερο γιατι δεν του κανει??????? ρε συγκεντρωθητε λιγο εχετε ξεφυγει .....
ναι Ολυμπιακος ειμαι και εσυ αεκ και φαινεσαι.....

Φίλε  ο  Φερέρ  έχει  κάνει  πολλά  λάθη  και  εμείς  τα  ξέρουμε  καλύτερα  που  ζούμε  από  κοντά  την  ομάδα  αλλά  θα  πρέπει  να  καταλάβεις  ότι  είναι  τουλάχιστον  αστείο  να  τον  συγκρίνεις  με  τον  sir  takis!ΕΛΕΟΣ!!!!!

Φαντάσου  να είχαμε  εμείς  πρώτο  προπονητή  τον  Κωστένογλου!Κάτι τέτοιο...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε  ο  Φερέρ  έχει  κάνει  πολλά  λάθη  και  εμείς  τα  ξέρουμε  καλύτερα  που  ζούμε  από  κοντά  την  ομάδα  αλλά  θα  πρέπει  να  καταλάβεις  ότι  είναι  τουλάχιστον  αστείο  να  τον  συγκρίνεις  με  τον  sir  takis!ΕΛΕΟΣ!!!!!
αυτο που δεν καταλαβενεται ειναι οτι ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ....
αλλα απο την αλλη για τι δηλαδη να μην δικαιολογισω τα λαθη ενος νεου Ανθρωπου και προπονητη(47ετων) και Ολυμπιακου που δουλευε σε ομαδα για να φτιαξει ονομα(Ξανθη) και παρατησε την δουλεια του για τον Ολυμπιακο(χριστουγεννα)
και πρεπει να δικαιολογω τις μαλακιες του ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ φερερ που παρουσιαζεται απο τα μιντια σαν ΣΟΦΟΣ του ποδοσφαιρου και τρωει την μια καρπαζια μετα την αλλη????
 

Επισκέπτης
Ναι  ο  Φερέρ  τον  δουλεύει  και  του  δίνει  τις  ευκαιρίες  για  να  παίξει...
Όπως  ο  Μουνιοθ  έδωσε  την  ευκαιρία  στον  Νίνη...
Δηλαδή  ο  Τάκης  ανέδειξε  τον  Τοροσίδη?????
με την σειρά μου θέλω να κάνω μια παρέμβαση κατ αρχήν να ρωτήσω είστε ευχαριστημένοι με το Ελληνικό ποδόσφαιρο?.
Κατ αρχήν χωρίς να κρυφτώ είμαι φίλαθλος της ΑΕΚ όχι οπαδός.
Εγώ σαν φίλαθλος αυτής της ομάδας θέλω να δω μια ομάδα με βάθος χρόνου και όχι μια ομάδα που να πάρει ένα πρωτάθλημα  και μετά να μπει σε περιπέτειες όπως πριν, με ενδιαφέρει να έχω μια ομάδα με ένα βασικό κορμό που στο μέλλον να έχει την δυνατότητα να παίζει πολύ καλό ποδόσφαιρο να παίρνει καθαρά πρωταθλήματα και ακόμα να μπορεί να ξεπερνάει τα προβλήματα που παρουσιάζονται από έξω αγωνιστικούς παράγοντες ( πχ διαιτησία ) με το καλό και ποιοτικό ποδόσφαιρο που θα παίζει.
και μελλοντικά κάθε καλοκαίρι να μην χρειάζεται μια λεγεώνα ποδοσφαιριστών και πάλι φτου και από την αρχή και εδώ να σας πω και ένα παράδειγμα η Ρεάλ από τότε που μάζεψε στο δυναμικό της ότι καλύτερο κυκλοφορούσε στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο πήρε την κάτω βόλτα και έχει γίνει μια από τις ποιο ανυπόληπτες ομάδες στην Ισπανία και Ευρώπη.
Αυτή την στιγμή η ΑΕΚ έχει ένα από τα καλύτερα δίδυμα προπονητή τον Φερέρ και πρόεδρο τον Ντέμη που προέρχεται από την ομάδα και ξέρει από ποδόσφαιρο και όχι έναν στυγνό επενδυτή που εκμεταλλεύεται κέρδη και ζημιές με θεμιτά και      αθέμιτα μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom