Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
μπαρες των κρητικων?απο κλαμπ και μπαρακια εχει οτι θελεις εκει.

[/quot  ΜΠΑΡΕΣ ΣΤΑ ΚΑΛΙΑΡΝΤΑ=ΑΝΔΡΙΚΟΝ ΜΟΡΙΟΝ ΜΕΓΑΛΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ!!!

τι κανεις που εισαι?
χαχαχα οκ.δεν ηξερα αυτα τα καλιαρντα.ροδος.ησυχα.αθηνα δνε ανεβηκα τελικα καθολου.το αφησα για τελευταιο σαββατοκυριακο του ιουλιου οταν θα αρχιζει να αδειαζει.
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
χαχαχα οκ.δεν ηξερα αυτα τα καλιαρντα.ροδος.ησυχα.αθηνα δνε ανεβηκα τελικα καθολου.το αφησα για τελευταιο σαββατοκυριακο του ιουλιου οταν θα αρχιζει να αδειαζει.
μονιμακι στη ροδο...εγω ανεβηκα ενα 20μερο τον ιουνιο αλλα δεν παλευεται με τπτ καλοκαιριατικα η αθηνα..φρικη...αξιζε ομως το pride, το party transhellas και τα φιλαρακια που ειδα...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
μονιμακι στη ροδο...εγω ανεβηκα ενα 20μερο τον ιουνιο αλλα δεν παλευεται με τπτ καλοκαιριατικα η αθηνα..φρικη...αξιζε ομως το pride, το party transhellas και τα φιλαρακια που ειδα...
εδω τωρα αρχιζει πριν μονο σαβατα.αθηνα εχει οτι θελεις χειμωνα καλοκαιρι βρε.παντως μια καλοκαιρινη τουρνε ειναι το ιδανικο για σενα...οσο για τις καλες μπαρες αυτες παντου μπορεις να τις βρεις...ειναι και θεμα τυχης.ορμα παντως συνδυασε δουλεια με διακοπες.τι πιο ιδανικο?μετα αθηνα πισω.
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
εδω τωρα αρχιζει πριν μονο σαβατα.αθηνα εχει οτι θελεις χειμωνα καλοκαιρι βρε.παντως μια καλοκαιρινη τουρνε ειναι το ιδανικο για σενα...οσο για τις καλες μπαρες αυτες παντου μπορεις να τις βρεις...ειναι και θεμα τυχης.ορμα παντως συνδυασε δουλεια με διακοπες.τι πιο ιδανικο?μετα αθηνα πισω.
αυτο κανω πια στανταρ καθε καλοκαιρι!!!λεω χειμωνα να ανηφορισω προσ μερη π εχω παραμελησει...θεσαλονικη ισως και πιο ψηλα...
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
καληνυχτουδια ....
 

zitos1983

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
κλαησπερα δεν σας εχω γνωρισει αλλα στη φωτο στην παραλια που βγαζετε γλωσσα ειναι το κατι αλλο. Την εχω δει την στιγμη στον υπνο μου!!!
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
κλαησπερα δεν σας εχω γνωρισει αλλα στη φωτο στην παραλια που βγαζετε γλωσσα ειναι το κατι αλλο. Την εχω δει την στιγμη στον υπνο μου!!!
α ευχαριστω για τα καλα σας λογια αγαπητε...
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ME TOURIST...
 

Συνημμένα

  • TOYRIST!!!.jpg
    TOYRIST!!!.jpg
    115,2 KB · Εμφανίσεις: 34
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
drink...
 

Συνημμένα

  • down town opening.jpg
    down town opening.jpg
    71,5 KB · Εμφανίσεις: 36
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ΑΠΟ 1- 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΡΟΔΟ ΣΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ

ΑΠΟ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΡΗΤΗ ΧΑΝΙΑ
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
καλησπερα σας απο ροδο...θα βρισκομαι απο 1-5 αυγουστου..
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΧΑΝΙΑ ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΕΚΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom