Νέα

Και που να δείτε τι μαγκιές κάνουν οι δικοί μας Έλληνες πιλότοι !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakis_11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
κ αυτο ο μουντανεας επιλαρχος μου στην αυλωνα παλικαρι απο τα λιγα με την καλη εννοια επισης αυτος λεγεται οτι την επεσαν σε ενα φανταρο του στον εβρο σε ενα μαγαζι κ φορτωσε τα σταγερ με φανταρους κ ξεκωλιασαν τομαγαζι
ναι τυπε λαθος μου
επιλαρχος
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
κ αυτο ο μουντανεας επιλαρχος μου στην αυλωνα παλικαρι απο τα λιγα με την καλη εννοια επισης αυτος λεγεται οτι την επεσαν σε ενα φανταρο του στον εβρο σε ενα μαγαζι κ φορτωσε τα σταγερ με φανταρους κ ξεκωλιασαν τομαγαζι
Urban Legends
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
κ αυτο ο μουντανεας επιλαρχος μου στην αυλωνα παλικαρι απο τα λιγα με την καλη εννοια επισης αυτος λεγεται οτι την επεσαν σε ενα φανταρο του στον εβρο σε ενα μαγαζι κ φορτωσε τα σταγερ με φανταρους κ ξεκωλιασαν τομαγαζι




ιστορία που έχω ακούσει ότι έγινε σε 4 σημεία της Ελλάδας με διαφορετικά πρόσωπα.
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
αστικοί μύθοι σίγουρα υπάρχουν σε όλα αυτά, αλλά σε μια μοίρα του Αιγαίου υπάρχει στο διοικητήριο μια γιάλινη προθηκή με διάφορα λάφυρα με εμφανή τον αρχικό χρήστη και τους κατασκευαστές όπως επίσης και της ημερομηνίες αυτών.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
κλασσικοι αστικοι μυθοι :2funny:

Παιδια πρεπει να σας πληροφορησω οτι η ιστορια του Θαλασσα ειναι αληθινη 100%! Εγω υπηρετησα στη 35η μοιρα καταδρομων κ ειχα τον γιο του, Δημητρη Θαλασσα. Μια μερα που καναμε ειδικοτητα των ρωτησαμε αν η ιστορια που ειχαμε ακουσει ηταν αληθεια... Κ εβγαλε το κινιτο του κ μας εδειξε το βαζο μ τν φορμολη κ τα αυτια!


:grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε με ολα αυτα τα σκηνικα μου ανοιξε η ορεξη να δω καμια ταινια για το βιετναμ.καλη ιδεα τι λες? :grin: :grin:
τυπε οι ταινιες οπου αμερικανοι πατριωτες καπιταλιστες καθαριζουν κιτρινιαρικα κομμουνιστικα γουρουνια ειναι παντα πολυ καλες :rockon:
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
σε κάποια φάση της θητείας μου στην αεροπορία είχα την ευκαιρία να βλέπω τους χάρτες με τις παραβιάσεις καθημερινά.

αυτό που έχω να πω είναι ότι όταν γίνεται αερομαχία είναι επειδή ο τούρκος κάθεται επίτηδες για εξάσκηση πολύ ώρα μέσα στον δικό μας εναέριο χώρο. Άμα θέλει μπαίνει και βγαίνει πριν ο δικός μας προλάβει να πάει στο τολ.



 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Παιδια πρεπει να σας πληροφορησω οτι η ιστορια του Θαλασσα ειναι αληθινη 100%! Εγω υπηρετησα στη 35η μοιρα καταδρομων κ ειχα τον γιο του, Δημητρη Θαλασσα. Μια μερα που καναμε ειδικοτητα των ρωτησαμε αν η ιστορια που ειχαμε ακουσει ηταν αληθεια... Κ εβγαλε το κινιτο του κ μας εδειξε το βαζο μ τν φορμολη κ τα αυτια!


:grin:
νομιιζω τυπε οτι βρηκα ποια ταινια πρεπει να σου προτεινω.δες το "bubba hot-ep" του don coscarelli.για σενα τωρα θα ειναι οτι πρεπει. :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παιδια πρεπει να σας πληροφορησω οτι η ιστορια του Θαλασσα ειναι αληθινη 100%! Εγω υπηρετησα στη 35η μοιρα καταδρομων κ ειχα τον γιο του, Δημητρη Θαλασσα. Μια μερα που καναμε ειδικοτητα των ρωτησαμε αν η ιστορια που ειχαμε ακουσει ηταν αληθεια... Κ εβγαλε το κινιτο του κ μας εδειξε το βαζο μ τν φορμολη κ τα αυτια!


:grin:
τυπε κοιτα τι λεει ο αλλος


Έγω έχω ακούσει οτι ο θάλασσας έχει αυτιά απο διάφορους άλλοεθνείς και τα κρατάει σε ξεχωριστά βαζάκια (απο μαρμελάδα μου φαίνεται) με τη σημαία της χώρας προέλευσης απάνω

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε οι ταινιες οπου αμερικανοι πατριωτες καπιταλιστες καθαριζουν κιτρινιαρικα κομμουνιστικα γουρουνια ειναι παντα πολυ καλες :rockon:
ετσι ειναι τυπε.με το σημα της ειρηνης στο κρανος και την επιγραφη "natural born killer" στο στηθος. :grin: :grin:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
νομιιζω τυπε οτι βρηκα ποια ταινια πρεπει να σου προτεινω.δες το "bubba hot-ep" του don coscarelli.για σενα τωρα θα ειναι οτι πρεπει. :rockon: :rockon:
:think:


Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2009 ώρα 17:25
Διαβασε μια αλλη την οποια ξερω πρωσοπικα και 2 πρωταγωνιστες το 1969 μια ομαδα καταδρομων εκτελοντας περιπολια μπηκε στα βουλγαρικα εδαφη και πεφτει σε ενεδρα οπου δεχεται πυρα και σκοτωνονται 3 τραυματιζονται 4 μεσα στους οποιους ειναι ο ενας που ξερω ο οποιος μενει στην καλαματα και ειχε δεχτει 3 σφαιρες επειτα απο 1 μηνα καταδρομεας λοχαγος ζητησε να του υποδειξουν την τοποθεσια για να ριξει λουλουδια οντως του παραχωριθηκε τζιπ με οδηγο [ο αλλοςπου γνωριζω] τον πηγε στο σημειο οπου εντοπισαν φυλακιο το βραδυ της ιδιας μερας το φυλακιο ανατιναχτηκε μαζι με την φρουρα του.



:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom