Νέα

Και που να δείτε τι μαγκιές κάνουν οι δικοί μας Έλληνες πιλότοι !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakis_11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
και θαλασσα ειχα στο πευκο που παρουσιαστικα (χωρις να εχω δηλωσει) κ μετανοιωνω ακομα που δεν εμεινα τι  να πω μας ειχε γαμησει στις καμψεις  στις αναφορες ολους ομως απο στελεχη τα παντα  κ στην θαλασσα για προβα ορκομωσιας ολοι το λεγανε οτι τοειχε κανει αλλα τι να πιστεψεις
παντως ο μουντανεας ειχε φαει στερηση βαθμου καργα κ το πιστευω οτι το εκανε αυτο με τα αρματα γιατι ηταν πρραγματικα καβλωμενος με την φαση τον θυμαμαι σε βολες να ειναι πανω στο κανονι ενω ριχναμε κ να φωναζει ετσι ετσι παιδια μου
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
:think:


Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2009 ώρα 17:25
Διαβασε μια αλλη την οποια ξερω πρωσοπικα και 2 πρωταγωνιστες το 1969 μια ομαδα καταδρομων εκτελοντας περιπολια μπηκε στα βουλγαρικα εδαφη και πεφτει σε ενεδρα οπου δεχεται πυρα και σκοτωνονται 3 τραυματιζονται 4 μεσα στους οποιους ειναι ο ενας που ξερω ο οποιος μενει στην καλαματα και ειχε δεχτει 3 σφαιρες επειτα απο 1 μηνα καταδρομεας λοχαγος ζητησε να του υποδειξουν την τοποθεσια για να ριξει λουλουδια οντως του παραχωριθηκε τζιπ με οδηγο [ο αλλοςπου γνωριζω] τον πηγε στο σημειο οπου εντοπισαν φυλακιο το βραδυ της ιδιας μερας το φυλακιο ανατιναχτηκε μαζι με την φρουρα του.



:grin:
λυσα το εκαναν....παπαριες!!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
και θαλασσα ειχα στο πευκο που παρουσιαστικα (χωρις να εχω δηλωσει) κ μετανοιωνω ακομα που δεν εμεινα τι  να πω μας ειχε γαμησει στις καμψεις  στις αναφορες ολους ομως απο στελεχη τα παντα  κ στην θαλασσα για προβα ορκομωσιας ολοι το λεγανε οτι τοειχε κανει αλλα τι να πιστεψεις
παντως ο μουντανεας ειχε φαει στερηση βαθμου καργα κ το πιστευω οτι το εκανε αυτο με τα αρματα γιατι ηταν πρραγματικα καβλωμενος με την φαση τον θυμαμαι σε βολες να ειναι πανω στο κανονι ενω ριχναμε κ να φωναζει ετσι ετσι παιδια μου
ρε τυποι στον εβρο ημουν, μην παραμυθιαζεστε!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τυπε κοιτα τι λεει ο αλλος


Έγω έχω ακούσει οτι ο θάλασσας έχει αυτιά απο διάφορους άλλοεθνείς και τα κρατάει σε ξεχωριστά βαζάκια (απο μαρμελάδα μου φαίνεται) με τη σημαία της χώρας προέλευσης απάνω

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
και θαλασσα ειχα στο πευκο που παρουσιαστικα (χωρις να εχω δηλωσει) κ μετανοιωνω ακομα που δεν εμεινα τι  να πω μας ειχε γαμησει στις καμψεις  στις αναφορες ολους ομως απο στελεχη τα παντα  κ στην θαλασσα για προβα ορκομωσιας ολοι το λεγανε οτι τοειχε κανει αλλα τι να πιστεψεις
παντως ο μουντανεας ειχε φαει στερηση βαθμου καργα κ το πιστευω οτι το εκανε αυτο με τα αρματα γιατι ηταν πρραγματικα καβλωμενος με την φαση τον θυμαμαι σε βολες να ειναι [glow=red,2,300]πανω στο κανονι[/glow] ενω ριχναμε κ να φωναζει ετσι ετσι παιδια μου
ετσι τυπε? :grin:
rightjob.jpg

Cannon.jpg
 

Επισκέπτης
τυπε κοιτα τι λεει ο αλλος


Έγω έχω ακούσει οτι ο θάλασσας έχει αυτιά απο διάφορους άλλοεθνείς και τα κρατάει σε ξεχωριστά βαζάκια (απο μαρμελάδα μου φαίνεται) με τη σημαία της χώρας προέλευσης απάνω

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για πρωινο τους εχει... :P
 

Επισκέπτης
σε σπιν σπαν τα εβαζε τα αυτια μου το εχει πει ο μπαντζανακης της γιαγιας του ηλια βαλαση που επαιζε στο σερβαιβορ
Ασε τυπε μου, και μια μερα του δωσαμε την χαρα στο μπασκετ... δεν ειχα παλλικαρια μαζι μου και χασαμε 11-8.

Τωρα θα εχει να λεει...
 

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
16τη εμα 1993 καρωτη
ποιο μαυρος δεν γινοταν να υποθεσω αν κρινω απο τις σειρες μου πως ηταν εκει οχι πως εμας πηγαινε καλυτερα 30 μεσα 1 εξω κ αυτη μπορουσε κ με υπηρεσιακο αν εβγαινε κανενας ελευθερος
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
παντως ο μουντανεας ειχε φαει στερηση βαθμου καργα κ το πιστευω οτι το εκανε αυτο με τα αρματα γιατι ηταν πρραγματικα καβλωμενος με την φαση τον θυμαμαι σε βολες να ειναι πανω στο κανονι ενω ριχναμε κ να φωναζει ετσι ετσι παιδια μου

πυροβολο μαν, οχι κανονι  :sunglasses:
 

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τυπε που εκανες βολες?
στην αυλωνα σαν εκπαιδευση με μικροτερου διαμετρηματος βληματα κ μετα στο πεδιο βολης στην ξανθη με κανονικα μια βδομαδα μετα την κομμενη μεταθεση μου για αυλωνα οπου εφυγα με 10 μερες τιμητικη κ 3 μερες φυλλο πορειας
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
και τη μανουλα σου θα σου ελεγα...

οι πουστηδες απο την οικογενεια σου,οπως εσυ,ο πατερας σου (εαν ξερεις ποιος ειναι) και ο αδερφος σου δεν ειναι χρησιμοι στις γυναικες.οποτε καντε μα αλλαξοκωλια μεταξυ σας και αφηστε τις γυναικες.δεν ειναι το ειδος σας.εσυ δεν εισαι ο μαλακας που εκανε τοπικ οτι εισαι ερωτευμενος με πουτανα;τι εγινε σε καταλαβε κι αυτη ποσο μαλακας εισαι,και σε εκλασε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom