Νέα

Jeronimo groovy radio station

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Πέτρακας, θεος. Εκανε το μεσημεριανο με το Φωτίου και βγαζαν πολυ γελιο, μοναδικός.
Το πρωι ηταν Κοντορούσης Παρθένιος, καλο δυδιμο επίσης.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Τον θυμαμαι, οπως επισης και τον τηλεοπτικο σταθμο. αλλα δεν ημουν ιδιαιετερα fun.                 
 
OP
OP
K

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
6
Like
209
Πόντοι
6
Dimis Mc ηταν αλλος ενας εκφωνητης που θημηθηκα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Φωτιου Πετρακας Κουνιακης Πιταουλη κλπ κριμα που εκλεισε


Αυτους θυμαμαι και εγω.
Νομιζω τον εκλεισαν γιατι ηταν πειρατικος σταθμος. Τοτε που ειχε γινει το μεγαλο νταβαντουρι και τους εκλειναν πεντε πεντε.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.691
Κριτικές
3
Like
4.349
Πόντοι
606
Αυτους θυμαμαι και εγω.
Νομιζω τον εκλεισαν γιατι ηταν πειρατικος σταθμος. Τοτε που ειχε γινει το μεγαλο νταβαντουρι και τους εκλειναν πεντε πεντε.
οχι,αγοραστηκε απο αλλους.Τις τελευταιες μερες της λειτουργιας του ειχε ετσι κι αλλιως χαμηλα νουμερα και δεν εβγαινε οικονομικα..
 
OP
OP
K

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
6
Like
209
Πόντοι
6
Καποια τραγουδια της εποχης
αξεχαστα
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
Jeronimo Groovy και τα μυαλιά στο μπλέντερ!!! Μα καλά ρε σύντροφοι, δεν άκουγε κανείς σας Groovy-Time? Καθε μέρα 4-6 Αναστάσης Παπάς - Αλέξανδρος Πέτρακας μακράν το καλύτερο δίδυμο που έχει περάσει ποτέ από το ραδιόφωνο αναμφησβήτητα!!! Η καφρίλα πήγαινε σύννεφο, τη να πρωτοθυμηθώ, τις πίτσες που είχαν βγάλει σε συνεργασία με τη Pizza Fan όπου χαρίζανε και στριγκάκια, την Φιλτροχουάνα το ειχητικό σίριαλ που φτιάξανε επί εποχής Χουάνα η Παρθένα, τις βλαμμένες και πανεύκολες Αγγλίδες τουρίστριες που φέρνανε τα καλοκαίρια και τις κάναν ρόμπα live και αυτές δεν καταλαβαίναν τίποτα, τις απίστευτες και πρωτότυπες φάρσες που κάναν κάθε μέρα και όχι αυτές τις τελείως ξενέρωτες που ακούμε σε άλλα ραδιόφωνα, τα ατελείωτα αστεία σποτάκια της εκπομπής... και τόσα άλλα!!! Όταν έκλεισε ο Jeronimo μα το Θεό παίδες δεν "στέριωσα" σε ΚΑΝΕΝΑΝ άλλο σταθμό, όλοι μου φαίνονταν τόσο ξενέρωτοι, αρχικά άκουγα supersport fm που είχε κάτι καμμενιές και μετά κάπως τη βρήκα με τον Atlantis 105,2. Αλλά σαν τον JG πουθενά!!! Τώρα όποιος θέλει να έρθει σε επαφή με τους παραγωγούς, σχεδόν όλους, θα τους βρει μέσω facebook, ο Πέτρακας κάνει εκπομπή στο andradio.net πολλές φορές μαζί με τον Ντίμη Κοντορούση νομίζω η και με κάτι άλλους, ο Αναστάσης στο Mangoradio αλλά σε σχέση με τον Πέτρακα έχει φλωρέψει πολύ και οι άλλοι δεν θυμάμαι, ψάχτε τους και πείτε μου και εμένα. Α, η Μυρτώ Πιταούλη δουλεύει εδώ και χρόνια στο STAR.
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αναστάσης Παπάς - Αλέξανδρος Πέτρακας !

τα λογια ειναι περιττα....τους προλαβα τα 2 τελευταια χρονια που εκαναν αυτο το απιστευτο 2ωρο...
δεν νομιζω να υπαρξει ξανα τετοιο διδυμο στο ραδιοφωνο και τετοιο γελιο.
καπου νομιζω κανει ο παπας εκπομπη η εκανε δεν ξερω...αλλα δεν ηταν ο ιδιος που ταν με τον πετρακα και σταματησα να τον ακουω.
μεγαλα παλικαρια!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Jeronimo Groovy και τα μυαλιά στο μπλέντερ!!! Μα καλά ρε σύντροφοι, δεν άκουγε κανείς σας Groovy-Time? Καθε μέρα 4-6 Αναστάσης Παπάς - Αλέξανδρος Πέτρακας μακράν το καλύτερο δίδυμο που έχει περάσει ποτέ από το ραδιόφωνο αναμφησβήτητα!!! Η καφρίλα πήγαινε σύννεφο, τη να πρωτοθυμηθώ, τις πίτσες που είχαν βγάλει σε συνεργασία με τη Pizza Fan όπου χαρίζανε και στριγκάκια, την Φιλτροχουάνα το ειχητικό σίριαλ που φτιάξανε επί εποχής Χουάνα η Παρθένα, τις βλαμμένες και πανεύκολες Αγγλίδες τουρίστριες που φέρνανε τα καλοκαίρια και τις κάναν ρόμπα live και αυτές δεν καταλαβαίναν τίποτα, τις απίστευτες και πρωτότυπες φάρσες που κάναν κάθε μέρα και όχι αυτές τις τελείως ξενέρωτες που ακούμε σε άλλα ραδιόφωνα, τα ατελείωτα αστεία σποτάκια της εκπομπής... και τόσα άλλα!!!
Aυτή την εκπομπή άκουγα και εγώ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Aυτή την εκπομπή άκουγα και εγώ  :rockon: :rockon: :rockon:

Ναι ηταν απιστευτη εκπομπη. Νομιζω ειχα πετυχει τον Πετρακα και στη τηλεοραση που εκανε εκπομπη ο τζερονιμο καποια περιοδο και εκει πολυ γελιο.
Λιγο ο Φωτιου μου την εδινε. Ο οποιος τωρα κανει πρωινη εκπομπη στον οασις με λαικα.
 
OP
OP
K

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
6
Like
209
Πόντοι
6
Στον οασις με λαικα ??? Δεν το πιστευω ο Φωτιου και λαικα ρε που ξεπευτει ο κοσμος για το
μεροκαματο εαν το ελεγες αυτο πριν 15 χρονια θα σε εκλειναν σε τρελαδικο
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Στον οασις με λαικα ??? Δεν το πιστευω ο Φωτιου και λαικα ρε που ξεπευτει ο κοσμος για το
μεροκαματο εαν το ελεγες αυτο πριν 15 χρονια θα σε εκλειναν σε τρελαδικο

Ναι ειμαι σιγουρος. Αν σου τυχει βαλε το πρωι ραδιο (7 και μετα η καπου εκει γυρω) και θα τον ακουσεις. Τον ακουγα πολυ καιρο στη δουλεια.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Προχθες στου Παπασωτηριου, ειδα ενα βιβλιο που κυκλοφορησε για τον σταθμο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
Ποιος θυματε αυτον το σταθμο ηταν κορυφαιος στα μεσα του 90 τωρα μεταδιδει μεσω
internet στην ακολουθη διευθηνση για οσους ενδιαφερονται
μετεδιδε στους 88.9 FM ειχε και τηλεοπτικο καναλι

ποιος δεν θυματε τις εκπομπες με τον τακη φωτιου
τον λεγομενο και παπακι
και κατι μπιτσ παρτυ που κανανε
πολυ γελιο
 
OP
OP
K

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
6
Like
209
Πόντοι
6
Μερικες ακομα επιτυχιες της εποχης
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
O Φωτιου εκανε και σαιτ πορταλ πως τα λένε αυτα


ΥΓ τελικα τον jeronimo πως τον ακουμε ονλαιν !! Μου βγαζει ενα μυνημα να κατεβασω κατι - δεν μπορουμε να τον ακουσουμε μεσω media player??
 

PEOKLHS

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Eκει εκανε εκπομπες καποιος Θανασης Φαρμακης με παθιαρηκη φωνη(περιοδος 88-89),τοτε πρεπει να ηταν γυρω στα 40...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom