Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
ο σπυρος ειχε φερει 3-4 καλα κοματια την προηγουμενη εβδομαδα αλλα τον μαζεψε αυτον και η αστυνομια  s&m_1 και χασαμε τις κοπελες/. Banging Head Against a Wall
τωρα ανοιξε παλι και εχει κανα δυο καινουργιες.. μου ειπαν για καποια ξανθια που αξιζει αλλα δεν πηγα προσωπικα να το ελεγξω.. Wink
στη γκλορια θα παω σιγουρα να δω αν εχει την παλια αιγλη...

Παίδες τι παίχτηκε με Σπύρο? την τελευταία φορα μόλις είχα τελιώσει... και ακούστηκε το σύρμα... και η κοπέλα που είμασταν μαζι είπε χαρακτηριστικά... "οχι παλι..."

έφυγα κακήν κακώς και πρέπει να πω ότι .. μου φάνηκε κάπως... τα ψιλοείδα κοινώς....

 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
λοιπον λατρεμενοι μου φιλοι μετα απο μια συζητηση που ειχα εδω με ενα συναθλητη θυμηθηκα την γκλορια και ειπα χθες κατα της 9 το βραδυ να την τιμησω..
τι να πω βρε παιδια απο το κακο στο χειροτερο αυτη η κοπελα..
ασε που αντι να χανει κιλα βανει καθε μερα και πιο πολλα.. γεμιζει κυταρριτιδα και χαλαρωνει αλλα και η συμπεριφορα της ηταν αγνωριστη..
την προηγουμενη φορα την δικαιολογησα αλλα τωρα οχι..
τη περιμενα στο δωματιο και ειχα ανοιξει το προφυλακτικο και με το που μπηκε και το ειδε εκανε σαν τρελη.. της λεω ηρεμησε κοπελα μου απο την πανω μερια το ανοιξα δεν το εσκισα..
πιπα αδιαφορη και γυρισε με τετοιο τροπο που να μην μπορω να την πιανω .. τι να σας πω..
το μετανοιωσα δεκα φορες που πηγα.. αλλα ειναι και η τελευταια της..
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
re paidia i efimerida einai gemati me tilefona.exo parei 20 toylaxiston kai eite einai kleista eite den to sikonoun ti ginetai??prepei na paro apo stathero?
Τα περισσοτερα ειναι απο γραφεια εντελως μουφα... :S
τωρα καποια απο αυτα που ισχυουν δεν ανταποκρινονατι σε αυτα που διαφημιζουν οτι προσφερουν.. :s&m_1:
δεν γνωριζω αν το τελευταιο διαστημα εχει αλλαξει κατι προς το καλυτερο/.. :think:
και προσπαθησε να μη γραφεις με λατινικους χαρακτηρες γιατι oi mods θα το σβησουν.. ;)
 

kolobaras.gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καμια αραπισα πεζει ρε πεδες???ψαχω ψαχνω και τπτ ρε γαμω....πειτε εαν ξερετε να δουλεβει καμια καπου....
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
ρε συναγωνιστες δωστε κανα τηλεφωνο κι απο 'δω. Σπυρο εχει παει κανεις τελευταια? τι παιζει? σε  :tits: :tits: εννοειται!!
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
αν μπορει καποιος φιλος να μου πει που ειναι ο παππους και ο σπυρος :pipa3:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
καμια αραπισα πεζει ρε πεδες???ψαχω ψαχνω και τπτ ρε γαμω....πειτε εαν ξερετε να δουλεβει καμια καπου....
συνηθως μαυρη θα βρεις στο λιμανι στα σπιτια που ειναι εκει.. τωρα καποιες φορες φερνει και το σπιτι που ειναι στον αγιο μηνα απο πισω απεναντι απο το παρκινγκ
 

kolobaras.gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον φιλοι χθες πηγα μια βολτιτσα στα σπιτια του ηρακλειου και θα σας καταθεσω της εμπειριες μου απο ολα αυτα που ειδα....Πγα προτα στο σπιτι στην 62 μαρτυρων διπλα απο το προιν αλεξακη,ειναι μια ρουμανα η βουλγαρα εαν δν κανω λαθος μικρουλα οραιο σοματακι μιλαει ελληνικα μαυρομαλα κοντουλα,δν περασα(εντιποση μου εκανε η ταμπελα απαγορευετε το καπνισμα που εχουν βαλει εκει ...!!),σινεχισα και πηγα απο πανω στα δειλινα,νομιζω πως ειταν η κατερινα που ειταν στο απο κατω σπιτακι πριν λιγο καιρο ξανθια ελληνιδα,πολι ξεκολακι,μετα επομενος στοχος ειταν στο λιμανι,εκει στο αριστερο σπιτακι ειταν μια καινουρια απο οτι μου ειπε ι τσατσα ελληνιδα,δν μου πολιαρεσε,διπλα ακριβος μια ουγκαρεζα εαν δν κανω λαθος κατι τετοιο κοντουλα μιλφ με πεταχτο κολο,ειπα να μπω αλλα τελικα δν το πειρα αποφαση....,μετα περασαμε απο Αγιο Μηνα sto parking στο προτο που ειναι to parking ειχε την αλβανιδα ξανθουλα με το λεπτοκαμομενο σωματακι,και στο απο πισω ειχε την κλασικη γκλορια,στην χανιοπορτα δν πιγαμε μια που συνηθος εχει μπαζο με 35 ευρο....αυτα απο την χθεσινη Τσαρκα μου ελπιζω η ενημεροση  μου αφτη να σας βοηθισε...
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
συναγωνιστες!!!!προσοχη!!μακρια απο 37χρονη εμφανισιμη απο θερισσο στα 60ευρο.εφυγα τρεχοντας :headbang:μα ολοκληρο ηρακλειο να μην εχει ενα γραφειο!!!ελεος.
δεν ανοιγουμε εμεις κανενα!!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Λοιπον φιλοι χθες πηγα μια βολτιτσα στα σπιτια του ηρακλειου και θα σας καταθεσω της εμπειριες μου απο ολα αυτα που ειδα....Πγα προτα στο σπιτι στην 62 μαρτυρων διπλα απο το προιν αλεξακη,ειναι μια ρουμανα η βουλγαρα εαν δν κανω λαθος μικρουλα οραιο σοματακι μιλαει ελληνικα μαυρομαλα κοντουλα,δν περασα(εντιποση μου εκανε η ταμπελα απαγορευετε το καπνισμα που εχουν βαλει εκει ...!!),σινεχισα και πηγα απο πανω στα δειλινα,νομιζω πως ειταν η κατερινα που ειταν στο απο κατω σπιτακι πριν λιγο καιρο ξανθια ελληνιδα,πολι ξεκολακι,μετα επομενος στοχος ειταν στο λιμανι,εκει στο αριστερο σπιτακι ειταν μια καινουρια απο οτι μου ειπε ι τσατσα ελληνιδα,δν μου πολιαρεσε,διπλα ακριβος μια ουγκαρεζα εαν δν κανω λαθος κατι τετοιο κοντουλα μιλφ με πεταχτο κολο,ειπα να μπω αλλα τελικα δν το πειρα αποφαση....,μετα περασαμε απο Αγιο Μηνα sto parking στο προτο που ειναι to parking ειχε την αλβανιδα ξανθουλα με το λεπτοκαμομενο σωματακι,και στο απο πισω ειχε την κλασικη γκλορια,στην χανιοπορτα δν πιγαμε μια που συνηθος εχει μπαζο με 35 ευρο....αυτα απο την χθεσινη Τσαρκα μου ελπιζω η ενημεροση  μου αφτη να σας βοηθισε...
συναγωνιστή σ ευχαριστούμε για την ενημερωση..
αντε να οργανωθουμε λιγο...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
συναγωνιστες!!!!προσοχη!!μακρια απο 37χρονη εμφανισιμη απο θερισσο στα 60ευρο.εφυγα τρεχοντας :headbang:μα ολοκληρο ηρακλειο να μην εχει ενα γραφειο!!!ελεος.
δεν ανοιγουμε εμεις κανενα!!
δικιο εχεις .. ουτε ποιότητα εχει το ηρακλειο ουτε ποσοτητα
αυτη η 37 χρονη  πως ηταν??
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
πολυ χοντρη λεμε!!!! :fuck2:στα δειλινα βρηκα ενα μαυρακι σαν τσιγγανακι!!τρελο βυζι!ο παππους ομως ολα τα λεφτα στο ηρακλειο!!!
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, παίζει τπτ καλό στου Σπύρου ή στον παππού αυτόν τον καιρό? Και επιτέλους, ας μου πει κάποιος με πμ πού ακριβώς είναι ο παππούς γιατί έχουμε χαθεί ήδη 2 φορές ψάχνοντας να τον βρούμε.

Κατά τ'άλλα, πρόσφατη βόλτα σε διάφορα 'μπαρ' (χμμμ...) της πόλης μας (Αστέρι, Άσπρο Άλογο και τα 2 μαγαζιά ψηλά στη Θερίσσου) δεν απέδωσε τπτ, πού πήγανε οι λίγες έστω αξιοπρεπείς παρουσίες που υπήρχαν μέχρι και την άνοιξη? 
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ σας παρακαλώ θα ήθελα να μου πει κάποιος που είναι του παππού (με pm φυσικά)
 

geoxxx87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες!
θα ερθω σαββατοκυριακο ηρακλειο....
ψαχνω κατι καλο σε κοκκινο σπιτακι...
οποιος εχει ας ενημερωσει.γουσταρω μεγαλουτσικες με μεγαλα  :tits: :tits: :cum:
επισης η μασερ απο γουβες τι λεει?
αμα παω οργανωμενος λετε να γινει τπτ?(pm me)
ευχαριστω πολυ και τους αγωνιστικους  μου χαιρετισμους στους συναθλητες... :s&m_2: :knockinb: :fuck1: :pipa2:
 

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια.........σημερα το απογευμα εκανα τη βολτα μου στα 2 μπουρδελακια στα δειλινα και ειπα να σας ενημερωσω με φρεσκα νεα......σε αυτο που ειναι στα δειλινα, το απο πανω διπλα σε ενα καφενειο, ηταν μια ευγενικη μεν κοπελα, σχετικα μικρης ηλικιας αλλα λιγακι παχουλη για τα γουστα μου, οποτε και δεν περασα......στο αλλο μπουρδελακι, οπου και περασα, αυτο διπλα στου αλεξακη το σουβλατζιδικο, στην 62 μαρτυρων, ηταν μια κοπελα μετριου αναστηματος ξανθια, με ωραιο προσωπο, καλο σωμα και πολυ ωραιο και στρογγυλο κωλο αλλα με αρκετα μικρο στηθος.........η κοπελα δεν βιαζοταν, ηταν ενταξει στις υπηρεσιες της, συνολικος χρονος στο δωματιο 8 με 10 λεπτα............αξιζει το πισοκωλητο της....
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Λοιπον συναγωνιστες, ειδα στην Κνωσσου ενα κωλομπαρο Αθηναια νομιζω, τι ρολο βαραει αυτο εσεις που ειστε μεσα στα πραματα στο Ηρακλειο? Τις προαλλες πηρα ενα Ρουμανακι στο Σπυρο 90 ευρω πολλα ρε μαγκες!! Αυτος ο παππους που λετε που βρισκεται?
Αξιζει καμμια καταθεση?
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Η χοντρούλα στα Δειλινά δε λέει και πολλά. Την πείρα πριν 5-6 μέρες.... Και για τη γκλόρια άκουσα από πολλούς ότι δεν είναι όπως πριν φύγει.... Που στην Αμμουδάρα βρίσκεται αυτός ο παππούς ρε μάγκες.... Μπουρδέλο είναι;  :knockinb:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Καταχώρηση στον κατάλογο Οίκοι ανοχής - Ηράκλειο των παρακάτω σπιτιών:

Λ. 62 Μαρτύρων 119

www.bourdela.tv/content/view/2518/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Αϊνικολιώτη 9

www.bourdela.tv/content/view/2515/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Αλεξανδρουπόλεως 15

www.bourdela.tv/content/view/2516/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Γραμβούσης 14Α

www.bourdela.tv/content/view/2517/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Μ. Οδηγήτριας 21

www.bourdela.tv/content/view/2522/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Σκορδύλων 39

www.bourdela.tv/content/view/2519/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Σκορδύλων 43

www.bourdela.tv/content/view/2520/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Χριστομιχάλη Ξυλούρη 8

www.bourdela.tv/content/view/2521/225/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom