Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
παιδια τιποτα νεο απο τα σπιτια?
καμια νεα κοπελα?
 

trooper21

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα συναγωνιστες, ειμαι ο btra21 και το αλλαξα σε trooper21 γιατι ειχα καποιο προβλημα με το e-mail.
Τι γινεται, πραμα νεο? Ειχα παει Σπυρο πριν δυο εβδομαδες και ειχα παρει πια Πολωνεζα με βυζι 6, (απο μασαζερι απο Αθηνα σε τουρ στο Ηρακλειο), κανουν αρπαχτες τωρα....για λατρεις big boobs ηταν φοβερη!!
Φερνει κατι καλα κομματια κατα καιρους αν και ακριβα αλλα τι να γινει? Αν γνωριζει κανενας πραμα αλλο ας στειλει pm.
 

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
να σται καλα ρε κοπελια που ενημερωνεται τον κοσμο!!!ερωτιση τωρα..ο παππους που ειναι..ας μου στειλει καποιος ενα πμ!!ευχαριστω μαγκες!!! :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :s&m_1: :S :rockon: :humpleg: :fuck2: :kissass: :kissass2: :fuck1: :zfuck: :pipa2: ;) :grin: :uglystupid: :boobies: :headbang: :booty:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
να σται καλα ρε κοπελια που ενημερωνεται τον κοσμο!!!ερωτιση τωρα..ο παππους που ειναι..ας μου στειλει καποιος ενα πμ!!ευχαριστω μαγκες!!! :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :s&m_1: :S :rockon: :humpleg: :fuck2: :kissass: :kissass2: :fuck1: :zfuck: :pipa2: ;) :grin: :uglystupid: :boobies: :headbang: :booty:

ειχα ρωτησει παλιοτερα αλλα ουτε μια απαντηση...οποιος ξερει ας πει που ειναι ο παππποτς
 

trooper21

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστη τοσο καιρο εχω ζητησει κι εχω ζητησει την διευθυνση για τον παππου αλλα που????εχω βρει μια ακρη και το παλευω να το μαθω, θα σε εχω ενημερο.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
συναγωνιστη τοσο καιρο εχω ζητησει κι εχω ζητησει την διευθυνση για τον παππου αλλα που????εχω βρει μια ακρη και το παλευω να το μαθω, θα σε εχω ενημερο.

φιλε ψηνομαι να κανω μια βολτα περιξ του Ηρακλειου..
μεχρι να μου πουνε θα το εχω βρει...αλλα πες μου κατι...τι εχουν παθει και δεν λενε;;;φοβουνται μην χασουν τα γκομενακια ή απλως δεν θελουν να πουν ή λειπουν;;;
δεν ξερω τι να πω...εχω απογοητευτει..τοσοι Ηρακλειωτες εδω μεσα και ουτε ενας να μας πει!!!
 

trooper21

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ομερτα συναγωνιστη, αλλα θα μαθω ειναι σιγουρο.Παντως εχουμε το Σπυρο εδω και βολευομαστε, καλη φαση.
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
γεια σας παιδια περασα εχτες απο του  αλεξακη 62 μαρτυρων το κατο σπιτακι στο δρομο  ητανε μια ψηλη μαυρη γκαζελα ,ωραιο κορμι  δυνατα στηθια σε αφηνε να τα δουλεψεις οσο ηθελες αλα ρε παιδια βαριοτανε που ζουσε οποτε δε ξαναπαω ,με ρωτησε  για να μου δωσει κολο 20 ευρουλακια εξτρα  αλλα ηπαμε βαριοτανε και δε πηρα ...
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
τα ιδια και απο εμενα .
πολυ βαρεσαρα η μαυρουλα.
με τιποτα δεν ξαναπαω!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τα ιδια και απο εμενα .
πολυ βαρεσαρα η μαυρουλα.
με τιποτα δεν ξαναπαω!


Ε δοκιμαστε και τιποτα αλλο για αλλαγη......
Και γραψετε και καμια κριτικη να αλληλοβοηθιομαστε.

Η αληθεια ειναι οτι τα τελευταια 1-2 χρονια παντως δεν παιζει τπτ ιδιαιτερο στα μπουρδελακια του ηρακλειου...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166

Ε δοκιμαστε και τιποτα αλλο για αλλαγη......
Και γραψετε και καμια κριτικη να αλληλοβοηθιομαστε.

Η αληθεια ειναι οτι τα τελευταια 1-2 χρονια παντως δεν παιζει τπτ ιδιαιτερο στα μπουρδελακια του ηρακλειου...

Α ρε φιλε μπουρδελιαρη....δεν εχεις αφησει τανα για τανα αγαμιτη στο νησι!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

benjamin32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιζει κανενα καλο σπιτι? Ξερει κανεις τιποτα στις μαλαδες?
 

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
re kopelia eleos...mistiko kratate ton papou????steilte kana pm k peite pou einai...exoume den exoume 1-2 magazia pou psilometrane,ante na mathoume k ton pappou..se pm parakalw!!!!!!!
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
όντος παίδες αν ξέρετε που είναι ο παππούς στείλτε και εδώ ένα πμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom