Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
α και κατι τελευταιο.............για τη τατιαννα που ειναι σε μπουρδελο  κοντα στον αγιο μηνα, επειδη εχω ακουσει διαφορες κριτικες, η κοπελα μπορει να μην ειναι και η πιο ομορφη αλλα οι υπηρεσιες της και ως προς εμενα και ως προς τους φιλους μου ηταν αριστες.......δαχτυλακι αφηνει και στις δυο τρυπες, οτι σταση θελει ο πελατης, ειναι ευγενικη και δεν σε βιαζει......θα δωσεις εκει τα 30 ευρω φιλε παντρεμενε η θα δωσεις 90 για μια κοπελα στου σπυρο που θα σου προσφερει ισως λιγοτερα? για τη γρια με τα 60 ευρω δεν το συζηταω καν ειναι για γελια.......εγω ουτε τζαμπα....μιλαω παντα για ημερα.........βραδυ που ειναι ολα κλειστα στην αναγκη δωστε και τα 90 στο σπυρο....δε πειραζει....
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
η τατιανα ειναι πρωινη βάρδια?
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
φιλε μανθο κωλο που θα βρουμε?μονο στην μαυρη? :think: :think:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
για μετα τις 1 το βραδυ παιζει τιποτα εκτος σπυρου?το καν καν εχει τιποτα?
 

Επισκέπτης
για μετα τις 1 το βραδυ παιζει τιποτα εκτος σπυρου?το καν καν εχει τιποτα?

Πριν κανα μηνα που ειχα παει ειχε μια μουναρα ξανθια γυρω στα 25 το πολυ....Πολυ καλη επιλογη και το Καν Καν φερνει καλα κοματια κατα καιρους και τα 60 ευρω για μισι+++ ωρα δεν ειναι καθολου ασχημα αν και το δωματιο μεσα με τον καναπε ειναι καπως χαλια...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μπουρδελο......εκτος κι αν σε αυτο το σπυρο με τα 60 η 90 ευρω που θα δωσεις θα χεις τη γυναικα για μιση με μια ωρα.

ενα 15', 20' το ΜΕΓΙΣΤΟ...τις τιμες τις " χτυπαει " λογω των ηλικιων...οι υπηρεσιες ειναι οι ιδιες με των ντελων και σε ορισμενες περιπτωσεις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ απο ντελο..
 

Επισκέπτης
ενα 15', 20' το ΜΕΓΙΣΤΟ...τις τιμες τις " χτυπαει " λογω των ηλικιων...οι υπηρεσιες ειναι οι ιδιες με των ντελων και σε ορισμενες περιπτωσεις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ απο ντελο..

Εχω κατσει παντως και μισαωρο μεσα στου Σπυρου χωρις να μου πουν τιποτα...Για τις υπηρεσιες θα συμφωνησω αλλα ειναι που ειναι σκατα σε γενικες γραμμες ολα στα μπουρδελα πιο χαλια δεν παει :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Πριν κανα μηνα που ειχα παει ειχε μια μουναρα ξανθια γυρω στα 25 το πολυ....Πολυ καλη επιλογη και το Καν Καν φερνει καλα κοματια κατα καιρους και τα 60 ευρω για μισι+++ ωρα δεν ειναι καθολου ασχημα αν και το δωματιο μεσα με τον καναπε ειναι καπως χαλια...

οντως το καν καν φερνει μοντελα...μου το ειχαν αναφερει κι ως " πασαρελα " εξαιτιας των κοριτσιων που φερνει...απιστευτα κομματια..

Ασπρε συμφωνω κι επ αυξανω...ο καναπες εχει αρχισει και βρωμαει...χαχα..
 

Επισκέπτης
οντως το καν καν φερνει μοντελα...μου το ειχαν αναφερει κι ως " πασαρελα " εξαιτιας των κοριτσιων που φερνει...απιστευτα κομματια..

Ασπρε συμφωνω κι επ αυξανω...ο καναπες εχει αρχισει και βρωμαει...χαχα..

χαχαχα τι να κανω...ποτε δεν βγαζω πατελονι οταν γαμαω εκει...Χαλαλι του ομως.Και φερνει μουναρες κατα καιρουςι και  πολυ καλες υπηρεσιες οσες φορες εχω παρει κοπελες απο εκει ακομα και αν δεν ειναι μοντελακια.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Εχω κατσει παντως και μισαωρο μεσα στου Σπυρου χωρις να μου πουν τιποτα...Για τις υπηρεσιες θα συμφωνησω αλλα ειναι που ειναι σκατα σε γενικες γραμμες ολα στα μπουρδελα πιο χαλια δεν παει :grin:

μαλλον αργησες να χυσεις...αλλιως αν ειχες τελειωσει και κραταγες μεσα, ακομη, την γκομενα σε ειχε πεταξει εξω με τα σωβρακα ο μπαμπογερος...
 

Επισκέπτης
μαλλον αργησες να χυσεις...αλλιως αν ειχες τελειωσει και κραταγες μεσα, ακομη, την γκομενα σε ειχε πεταξει εξω με τα σωβρακα ο μπαμπογερος...

ε ναι ειναι και θεμα γκομενας κυριως.Που να ξερει εξαλου ο κωλογερος ποτε θα τελιωνα? :2funny:
Το καλο ειναι οτι συχνα λειπει απο το μαγαζι και το εχει η γρια που πρεπει να ναι πιο χαλαρη στο θεμα του χρονου.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
χαχαχα τι να κανω...ποτε δεν βγαζω πατελονι οταν γαμαω εκει...Χαλαλι του ομως.Και φερνει μουναρες κατα καιρουςι και  πολυ καλες υπηρεσιες οσες φορες εχω παρει κοπελες απο εκει ακομα και αν δεν ειναι μοντελακια.

εχω δει απιστευτα κομματια που μολις ειχαν ερθει Ελλαδα κι ειχαν ξεκινησει δουλεια στο καν καν..απιστευτα...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ε ναι ειναι και θεμα γκομενας κυριως.Που να ξερει εξαλου ο κωλογερος ποτε θα τελιωνα? :2funny:
Το καλο ειναι οτι συχνα λειπει απο το μαγαζι και το εχει η γρια που πρεπει να ναι πιο χαλαρη στο θεμα του χρονου.

οκ με την γκομενα...υποτιθεμενη χημεια...

εχει τρυπουλα το δωμα φιλαρακι...δεν την εχεις προσεξει;;;

εγω οποτε εχω παει αυτος ο κ...ς ειναι εκει...
 

Επισκέπτης
οκ με την γκομενα...υποτιθεμενη χημεια...

εχει τρυπουλα το δωμα φιλαρακι...δεν την εχεις προσεξει;;;

εγω οποτε εχω παει αυτος ο κ...ς ειναι εκει...

δεν εχω προσεξει κατι τετοιο...Αλλα δεν ειναι και ολα τα δωματια ετσι ε?
Ελπιζω να μην παιρνει ματι το καραφλο ερπετο :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom