Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

kwstas_oeo

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Στην εξοδο της πολης , που μπαινεις εθνικη για Χερσονησο στη στροφη ακριβως , προχθες το απογευμα υπηρχε μια νεαρα, για να τσεκαρει καποιος και να ενημερωσει.
 

trooper21

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πρωτη φορα ακουω φιλε για πιατσα στο δρομο εξω απο το Ηρακλειο, χλωμο μου φαινεται, κατι φημες επαιζαν για μια στις Γουβες που εκανε βιζιτες αλλα μεχρι εκει δεν φαγαμε πραμα,
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
ρε παιδια μηπως ξερετε τι ωρα κλεινουν τα μπουρδελακια στο ηρακλειο? :knockinb:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια μηπως ξερετε τι ωρα κλεινουν τα μπουρδελακια στο ηρακλειο? :knockinb:


κλεινουν 00.00 αντε το πολυ 01.00 το πρωΐ.

Στη Χανιώπορτα το εχω πετυχει ανοικτό και 3 ωρα το πρωΐ............ 35€

Για αυτο το λογο οτι ειναι να κανεις να το κανεις νωρις.

ο Σπύρος (φαλακρό ερπετό ) είναι ανοικτά ότι ώρα θέλεις.............αλλά 90 €... λάρες ο μ@λ@κ-ςςςςςςςςςςςςς
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
κλεινουν 00.00 αντε το πολυ 01.00 το πρωΐ.

Στη Χανιώπορτα το εχω πετυχει ανοικτό και 3 ωρα το πρωΐ............ 35€

Για αυτο το λογο οτι ειναι να κανεις να το κανεις νωρις.

ο Σπύρος (φαλακρό ερπετό ) είναι ανοικτά ότι ώρα θέλεις.............αλλά 90 €... λάρες ο μ@λ@κ-ςςςςςςςςςςςςς

φιλε αυτο που ειναι απεναντι απο το παρκιν το ειχα πετυχει ανοικτο στις 5.30 με αρκετο κοσμο θα ελεγα και αυτα στο λιμανι στις 4..το πρωι παντοτε..μηπως εχεις καιρο να εξευρενησεις;;
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
ο σπυρος κραταει ψηλα τη σημαια του ηρακλειου!!!!!!
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
re paidia....o pappous pou akrivws einai??kai ti paizei me to vips stin ammoudara
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Χθεσινη αποδραση στα μαγαζια του Ηρακλειου...

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ τα ωραρια που εδωσε ο φιλος giorgos241... :grin: :grin:

Αν και Παρασκευη, τα αγαπημενα μας καταστηματα, στις περιοχες Χανιωπορτα, λιμανι, παροδος 1821 κλειστα στις 4 το ΠΡΩΙ!!!

Και μια βολτα απο  του Σπυρου...
Προσθετω τα κοριτσια...
δυο 18ρικα με 90 γιουρια [ Ρουμανικο το ενα και Μολδαβο το αλλο ]
τεσσερις κοπελες γυρω στα 20-24 στα 80 γιουρια μια εξ αυτων αραπινα με εξαισιο κωλαρακι [ Ρουμανες και Βουλγαρες, η μαυρη δεν μας ειπε απο που ειναι ]
δυο 27-30+ με 60 ή 70, δεν θυμαμαι, Ρουμανα και Ελληνιδα παρακαλω!!!
και το γνωστο " κοριτσι " μιας ηλικιας ανω των 49..χαχα... με 50 γιουρια...  :2funny: :2funny:

[ αναγκαστικα γυρισαμε πισω στο κλαμπ...χαχα.. ] :2funny: :2funny:
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
euxaristw gia tis plirofories...o spuros twra pou einai??paizei tpt kalo sta gnwsta magazia
 

trooper21

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Νασαι καλα ρε φιλε με τα νεα του Σπυρου (καραφλο ερπετο  :2funny: :2funny:, οπως ωραια λεει ενας συναγωνιστης παραπανω).Αν τα εχεις αξιζουν τα μικρα του Σπυρου παντα. wolfakis7 πηγες καθολου στο λαμουρ μια και ειχες βγει τσαρκα στα περιξ? Παιζει παλι φραπεδια η και μπριζολα οπως ακουγεται? Τα εχω βαρεθει αυτα τα στριπ, λαμουρ και νταιαμοντς, πολλα σου τρωνε μεχρι να βγαλεις κατι. Και για να μη ξεχνιομαστε ηταν καμμια καλη βιζαρου  :tits: στον Πιπη?
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Νασαι καλα ρε φιλε με τα νεα του Σπυρου (καραφλο ερπετο  :2funny: :2funny:, οπως ωραια λεει ενας συναγωνιστης παραπανω).Αν τα εχεις αξιζουν τα μικρα του Σπυρου παντα. wolfakis7 πηγες καθολου στο λαμουρ μια και ειχες βγει τσαρκα στα περιξ? Παιζει παλι φραπεδια η και μπριζολα οπως ακουγεται? Τα εχω βαρεθει αυτα τα στριπ, λαμουρ και νταιαμοντς, πολλα σου τρωνε μεχρι να βγαλεις κατι. Και για να μη ξεχνιομαστε ηταν καμμια καλη βιζαρου  :tits: στον Πιπη?

μετα απο την ξενερα των ντελων περασαμε μια βολτα απο τα αλλα αγαπημενα " μαγαζια "..

Βολτα απο Diamonds [ Παρασκευη ξημερωμα για Σαββατο ]...

ΑΠΑΙΧΤΟ κομματι ονοματι Λιντα ετων 26 απο Σουηδια, ξανθο, με πλουσιο 2.5αρι στηθος, με σφικτο και πολυ μικρο κωλαρακι και τρυφερο γλυκο νανακι το οποιο ηταν τυφλα στην κρεμα - γαλακτωμα..μοσχομυριζε γενικα η κοπελιτσα... [ την τιμησα βεβαιως βεβαιως εις στον ειδικον χωρον ασκησεως των ιδιαιτερων χορων ]
στο #2 των προτιμησεων μου, η Ολγα, ετων 21 απο Ρουσια, μικρο στηθος, απιστευτο μικρο κωλαρακι
συνεχιζω με οσες κοπελες ειχα μιλησει κι ετσι μπορεσα να εχω γνωμη [ ηλικια, χωρα κτλ ]
Σασα ετων μεγαλουτσικη φαινοταν αλλα το επαιξε 26αρα απο Ρουσια κι αυτη, η οποια, εχει απιστευτο χαβαλε, εκανε προγραμμα απο μονη της!!!ερχεται απο πισω μας και μας επιασε κανονικα τα καυλια και ευτυχως που δεν γιναμε λαμπες πυρακτωσεως!!ψευτικος βυζος, πετρα, 2αρι, κωλαρακι ψιλοχαλαρο αλλα καλο... το μονο που μας παρεξενεψε ηταν τα μεγαλα χερια και οι, αρκετα, γυμνασμενες πλατες, οποτε οπως καταλαβαινετε δεν πλησιασαμε φοβουμενοι το μοιραιο παρελθον!!
μια 25αρα απο Μολδαβια [ δεν θυμαμαι το ονομα της ] με ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κωλο και μικρο στηθος
ομοιως Μολδαβη ετων 26-28 ενονοματι Αριελ διχως το κατι συνταρακτικο
και τελος
δυο κοριτσαυλοι ενα καστανο με απιστευτες καμπυλες [ οπου ηρθε ενας και την κερναγε ποτα, οποτε εμεις πηραμε τα @@ ] και ενα Ρουσικο ωραιο προσωπακι αλλα δεν ξερω μου φαινοταν κρυωμενη, πολυ κοκκινη η μυτη της και δεν πλησιασα..
Μην ξεχασω ενα μαυρακι το οποιο δεν με πλησιασε, βασικα ηρθε μια φορα και εφυγε, δεν ξαναρθε, και βαριοταν την ζωη του..η λεξη ξυνιλα δεν πιανει ουτε στο 1/1000 την βαρεμαρα της!!!
αυτα...
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Παιδια...
Στην παραλιακη τι παιζει?Εχει παει κανεις τωρα τελευταια?Λογω κοσμου και κινησης τριγυρω τα αποφευγω..αλλα αν παιζει κανενα καλο θα το τολμησουμε...
Στον αγιο μηνα πηγα πριν καιρο και πετυχα την τατιανα...ηταν απογευμα και δεν ειχε κοσμο...
περασαμε απιστευτα...
κολοτριψιματα,ωραια πιπα,πισοκολητο,ροντεο κτλ...Μπραβο στην Τατιανα...αν και συναγωνιστες δεν εχουν πει και τα καλυτερα..

Το αλλο στο παρκινγκ απεναντι η κοπελα που ειναι τα βραδυα ειναι μουφα...μια Ουκρανη ειναι (ετσι μου ειπε)αλλα συνηθως βαριεται ...Τα πρωινα τι παιζει??

Στην Χανιοπορτα δεν ξερω τι παιζει τωρα τελευταια...αρχες αυγουστου ειχα πετυχει μια με ξανθο μαλλι και κατι βυζαρες...απο μουρη λιγο μπαζο αλλα ειχαμε περασει πολυ καλα!ωραια περιποιηση.

Αν εχει παει κανεις βολτα τωρα τελευταια ας μας ενημερωσει...
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
spyros....11.30 το πρωι....μονο 2 ενα 90 ενα 60 (το πρωτο ρουμανια 22-24 το δευτερο 50+) δεν ειχαμε δηλαδη εναλλακτικη γιατι κοιμοντουσαν τα λοιπα!δεκτικο, και σφιχτο!!! καλη αρχη μου
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
εγω βραδυ αλλα απογοητευση!μονο η ξανθια μιλφ ρωσιδα αξιζει.ασχημη στη φατσα αλλα τα τιμαει τα φραγκα.
που ειναι τα ρουμανακια?
ειχε μια χοντρουλα στο μπαρ, μια μαυρη, μια μαλλον αλβανιδα χαλι μαυρο και μια αδυνατη αβυζη ακωλη
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
spyros....11.30 το πρωι....μονο 2 ενα 90 ενα 60 (το πρωτο ρουμανια 22-24 το δευτερο 50+) δεν ειχαμε δηλαδη εναλλακτικη γιατι κοιμοντουσαν τα λοιπα!δεκτικο, και σφιχτο!!! καλη αρχη μου
δηλαδη ο σπυρος ειναι ανοκτος και τα πρωινα?!
απο τι ωρα?
ξερετε παντρεμενος γαρ δεν μπορω να γυριζω τα βραδια
 

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
βρε φιλε λες οτι εισαι παντρεμενος και δεν μπορεις να γυριζεις τα βραδια..........κατανοητο.......αλλα πρωινη ωρα που ειναι ολα τα μπουρδελα του ηρακλειου ανοιχτα θα πας στο σπυρο να πεταξεις  90  ευρω για ενα στα γρηγορα ή 60 ευρω για να πας με μια μεγαλης ηλικιας γυναικα 50+ που ειπε ενας φιλος πριν?  ενω με 30 ευρω σε μπουρδελο κανεις τα ιδια και συνηθως οι κοπελες ειναι μικρης ηλικιας.....50+ σπανια βλεπεις σε μπουρδελο......εκτος κι αν σε αυτο το σπυρο με τα 60 η 90 ευρω που θα δωσεις θα χεις τη γυναικα για μιση με μια ωρα.
 

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
και απ οτι ειπε κι ενας  φιλος πριν οι γυναικες  αυτου του σπυρο δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο πια για να αξιζουν τα τριπλα λεφτα απο τις αλλες πουτανες....ετσι δεχομαστε τις παραξενιες της καθε πουτανας και δινουμε οσα λεφτα κι αν ζητησουν και στο τελος κακομαθαινουν κιολας και στο πηδημα σου λενε δεν θελω αυτη τη σταση, μην αγγιζεις εδω, μη εκει, για κωλο  μια μαυρη χαλια στην 62 μαρτυρων θελει 50 ευρω αντι 30 για το κανονικο και αλλα πολλα.....στο τελος ουτε πουτανες δεν θα μπορουμε να μαμησουμε γιατι οι τιμες τους θα εχουν παει στα υψη και οι υπηρεσιες τους θα ειναι μηδεν....εγω πριν λιγα χρονια σε μπουρδελα του ηρακλειου ειχα πηδηξει μερικες κοπελες απο κωλο και δεν ελεγαν αλλη τιμη μουνι αλλη κωλο......εννοειται οσες εκαναν κωλο, δεν δεχοταν ολες, καποιες λιγες το εκαναν αλλα η τιμη στθερη στα 30 ευρω ειτε  μουνι  ειτε κωλο......αν συνεχισουμε ετσι στο τελος θα ζητανε υπερογκα ποσα χωρις να προσφερουν τα αναμενομενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom