Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
οντως για 15 λεπτα 90ευρω ειναι πολλα!!!που αλλου να παμε εμεις οι μεταμεσονυκτιοι ρε παιδια?δεν μας σκεφτεται κανεις??ρε ανοιξτε ενα μπουρδελακι μεχρι πρωιας....καμια βιζιτα εστω να βρουμε.... :knockinb:

ρε ενταξει ελεος οχι και 15 λεπτα...αν το πιεσεις ενα 25λεπτο το εχεις ανετα μην σου πω και 30 λεπτα.
Τα 90 ευρω οντως ειναι εξωφρενικα αλλα με κανα παζαρακι παει και 80...
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
αν μπορει καποιος φιλος και συναγωνιστης να ενημερωσει που ειναι η πιατσα ταξι στα καμινια γιατι εχω μια ειδικη αποστολη!θα σας ενημερωσω μετα.... :knockinb: :knockinb:
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα...
να σας καταθέσω την εμπειρία μου εδώ μιας και δεν βρήκα τις καταχωρησεις των σπιτιών του ηρακλειου όπως υπάρχουν για αθήνα και θεσ/νικη για τις κριτικές μας...
Πήγα την δευτέρα 5 οκτωμβρίου στην σκορδυλιών 43 πρωινή βάρδια η βικυ η σαλονικιά.
αφρατουλα όχι όμως άσχημη παχιά με 4αρι βυζι και ωραία ρόγα και σφιχτο σωμα παρολα αυτα...
είχα λιγο αγχος επειδη ημουν κουρασμενος της το είπα και με καθησηχασε..
οτι δεν θα εγευγε αν δεν τελίωνα...
ξεκινησε με μια καταπληκτικη πίπα...ειδίκα αν σκεφτει κανείς τα δεδομένα του ηρακλείου...αστερι...
μετά ανέβηκα απο πάνω της που πάλι μου έκανε εντυπωση η συμμετοχή της...
πολυ καλό value for money....
δυστηχώς την επόμενη μέρα 6 οκτωμβρίου που ξαναπήγα ήταν ένα τραβέλι...και έτρεχα να δώ απο που θα φυγω..
γενικώς απο ότι μου είχε πει ηταν πρωινη.
ελπίζω να μην ήταν αναπληρωματικη για τις εκλογες τιποτα....

οπότε αφου την γλυτωσα απο το τραβέλι έκανα μια γύρα στα υπολοιπα μαγαζιά
και βρέθηκα αλεξανδρουπολεως 15 με πρωινή βάρδια την σοφία μια ελληνίδα 40αρα
πολυ καλοσυντηρημένη για την ηλικία της με βυζι περιπου 2αρι..αδυνατη.
εκανε φιλοτιμη πίπα...και γενικώς ήταν ανεκτική που την πήρα κανένα 10λεπτο
σε ιεραποστολική (λόγω κρέμας δεν καταλάβαινα και πολλα πράγματα) και μετά την γυρισα σε πισοκολλητο όπου είχε μια μικρή συμμετοχή προφανως για να τελειώσω...
δεν τα κλαίς τα λεφτά σου πάντως...είναι ευγενική ...

και τις 2 μέρες πήγα επίσης στο ψευτο-κιριλε της αινικολιώτη στην Χανιόπορτα.
Την πρωτη μέρα μπάζο προς γυφτισα.....και βαρεμαρα η κοπελα...δεν πέρασα ενοειτε..
και την δευτερη μέρα ένα πιτσιρικι πετσί και κοκκαλο...πάλι δεν πέρασα...
και μου την είπε η τσατσα ότι κάνω τσάρκες κλπ και να μην ξαναπάω και κουραζω το θέμα κλπ.
της εβαλα και εγω τις φωνες και τελικά το σπίτι πρεπει να μπεί στην Black list μου φαίνεται.....

 

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
βρε φιλε τα σπιτια που λεσ που ειναι? προς αγιο μηνα? 62 μαρτυρων? λιμανι? επειδη δεν ξερω οδους πες τη περιοχη........πες αγιο μηνα απεναντι απο παρκινγκ ή το αλλο αγιο μηνα..........ή 62 μαρτυρων στο κεντρικο διπλα στου αλεξακη ή το αλλο στο παραλληλο δρομο απο την62 μαρτυρων......καπως ετσι πες τα.
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Γεια χαρα,
Τι γινανε τα σπιτακια του Ηρακλειου απο το χωρο των κριτικων και των βαθμολογιων?Τα σβησαν?

Λοιπον πριν καιρο...

1.Στον πεζοδρομο πισω απο τον αγιο Μηνα...απογευματινη επισκεψη...Τατιανα.Την προηγουμενη φορα ειχαμε περασει πολυ ομορφα οποτε χωρις δευτερη σκεψη μπηκα.Ηταν στο διπλα δωματιο με αλλον πελατη και ετσι περιμενα λιγο.Οσο περιμενα τον διπλα να χυσει χαλαρωνα και ακουγα βογκητα...αλλα σε λιγο καταλαβα πως ηταν απο την τηλεοραση στο δωματιο μου που επαιζε κλασσικα τσοντα.Ακουγοταν κατι χτυπηματα απο διπλα οποτε ο συναδελφος μαλλον καρφωνε...τελος παντων....μετα απο λιγο σκαει μυτη το μωρο.Αν και γενικα οι φιλοι εδω δεν λενε και πολυ καλα λογια εγω νομιζω πως η συγκεκριμενη κοπελα ειναι μια χαρα.Υπομονετικη,ηρεμη μπαινει μεσα και αρχιζει να μου τριβεται σαν γατουλα πανω μου για καμποση ωρα.Αφηνει πιασιματα ακομα και στου μουνι.Αφου μας ειχε σηκωθει καθεται στο κρεβατι και αρχιζει πιπα σιγα σιγα,με πιασιματακια στα βυζια της.Πιασιμο στα αρχιδια και γενικα ωραια αισθηση.Προχωραμε σε ιεραποστολικο με τα ποδια της στον αερα μετα καρφωμα απο το πλαι και τελος πισοκολητο μεχρι να ρθει το τελος.
Μπορει να μην ειναι καμια τρελη πορνοσταρ σαν αυτες που παιζουν στις τσοντες αλλα ειναι πολυ καλη στις υπηρεσιες της και αξιζει τα λεφτα γιατι προσεχει τον πελατη.

Αληθεια,η δευτερη κοπελα που παιζει στο συγκεκριμενο μαγαζι ποια ειναι και τι λεει?Την εχω πετυχει μια φορα πριν καιρο αλλα τις υπολοιπες ειναι η Τατιανα.

Βραδυνη επισκεψη στην χανιοπορτα.Αντζελα.Μπαινω μεσα,καθομαι στο σαλονι και ερχεται η Αντζελα.Εμφανησιακα καλο μωρακι ειναι αν και με λιγα κιλακια,την ειχα ξαναπαρει και δεν ελεγε και πολλα,αλλα λεω που να τρεχουμε τωρα,δεν γαμιεται ας μπουμε να γαμησουμε...
Αλλα τελικα ηταν γαμησε τα...μπαινει μεσα με χασμουργητο...πιπα για τον π...τσο...συμμετοχη μηδεν...ορεξη μηδεν...τι να λεμε...καλυτερα να μην συνεχισω.Μου ειπε παντως οταν τελειωσαμε πως σε λιγο καιρο θα σκασει νεα κοπελα και οτι αυτη φευγει...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ λεω...
Μην πατε αν την πετυχετε...απλα θα χασετε τα λεφτα σας.
Ο χωρος παντως ειναι αρκετα καλος και προσεγμενος,πολυ καθαρος.Κριμα που δεν εχει καμια γκομενα της προκοπης που να αξιζει τα 35 ευρω που περνει.
ΠΟιες αλλες παιζουν στο συγκεκριμενο μαγαζι?ξερει κανεις?

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Γεια χαρα,
Τι γινανε τα σπιτακια του Ηρακλειου απο το χωρο των κριτικων και των βαθμολογιων?Τα σβησαν?

Λοιπον πριν καιρο...

1.Στον πεζοδρομο πισω απο τον αγιο Μηνα...απογευματινη επισκεψη...Τατιανα.Την προηγουμενη φορα ειχαμε περασει πολυ ομορφα οποτε χωρις δευτερη σκεψη μπηκα.Ηταν στο διπλα δωματιο με αλλον πελατη και ετσι περιμενα λιγο.Οσο περιμενα τον διπλα να χυσει χαλαρωνα και ακουγα βογκητα...αλλα σε λιγο καταλαβα πως ηταν απο την τηλεοραση στο δωματιο μου που επαιζε κλασσικα τσοντα.Ακουγοταν κατι χτυπηματα απο διπλα οποτε ο συναδελφος μαλλον καρφωνε...τελος παντων....μετα απο λιγο σκαει μυτη το μωρο.Αν και γενικα οι φιλοι εδω δεν λενε και πολυ καλα λογια εγω νομιζω πως η συγκεκριμενη κοπελα ειναι μια χαρα.Υπομονετικη,ηρεμη μπαινει μεσα και αρχιζει να μου τριβεται σαν γατουλα πανω μου για καμποση ωρα.Αφηνει πιασιματα ακομα και στου μουνι.Αφου μας ειχε σηκωθει καθεται στο κρεβατι και αρχιζει πιπα σιγα σιγα,με πιασιματακια στα βυζια της.Πιασιμο στα αρχιδια και γενικα ωραια αισθηση.Προχωραμε σε ιεραποστολικο με τα ποδια της στον αερα μετα καρφωμα απο το πλαι και τελος πισοκολητο μεχρι να ρθει το τελος.
Μπορει να μην ειναι καμια τρελη πορνοσταρ σαν αυτες που παιζουν στις τσοντες αλλα ειναι πολυ καλη στις υπηρεσιες της και αξιζει τα λεφτα γιατι προσεχει τον πελατη.

Αληθεια,η δευτερη κοπελα που παιζει στο συγκεκριμενο μαγαζι ποια ειναι και τι λεει?Την εχω πετυχει μια φορα πριν καιρο αλλα τις υπολοιπες ειναι η Τατιανα.

Βραδυνη επισκεψη στην χανιοπορτα.Αντζελα.Μπαινω μεσα,καθομαι στο σαλονι και ερχεται η Αντζελα.Εμφανησιακα καλο μωρακι ειναι αν και με λιγα κιλακια,την ειχα ξαναπαρει και δεν ελεγε και πολλα,αλλα λεω που να τρεχουμε τωρα,δεν γαμιεται ας μπουμε να γαμησουμε...
Αλλα τελικα ηταν γαμησε τα...μπαινει μεσα με χασμουργητο...πιπα για τον π...τσο...συμμετοχη μηδεν...ορεξη μηδεν...τι να λεμε...καλυτερα να μην συνεχισω.Μου ειπε παντως οταν τελειωσαμε πως σε λιγο καιρο θα σκασει νεα κοπελα και οτι αυτη φευγει...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ λεω...
Μην πατε αν την πετυχετε...απλα θα χασετε τα λεφτα σας.
Ο χωρος παντως ειναι αρκετα καλος και προσεγμενος,πολυ καθαρος.Κριμα που δεν εχει καμια γκομενα της προκοπης που να αξιζει τα 35 ευρω που περνει.
ΠΟιες αλλες παιζουν στο συγκεκριμενο μαγαζι?ξερει κανεις?

φιλε μου, χαιρομαι που θες να βοηθησεις αλλα η αναφορα σου ειναι ελλιπης...περιεγραψε λιγο πιο αντικειμενικα την κοπελα...οχι οπως την βλεπεις/θεωρεις εσυ αλλα οπως ο καθενας..λογου χαρη: μια κοπελα 1.50 στα 78 κιλα λεγεται πως;;
κοντη χοντρη..πιστευω οτι εισαι εξυπνος ανθρωπος και χαιρομαι που καταδειχνεις τις κοπελες του χωρου που δεν αξιζουν το 35ρικο..τεςπα, αυτο ηθελα να πω ΔΙΧΩΣ πνευμα αντιδικιας ή εχθρας..

Υ.Γ. αυτο το μαγαζι που λες, μαζι με το απο πισω του ή θα φερει τα απιστευτα κομματια, μοντελα, ή θα φερει τα "βαριεμαι που ζω"... τι να πω... " Αβυσσος η ψυχη του ιδιοκτητη "...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

benjamin32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
το σπιτι στη χανιωπορτα ειναι πολυ τραγικο απο θεμα γυναικων. και οι δυο βαριουνται που ζουνε και δεν αξιζει να παει κανεις ουτε τσαμπα. δεν εχω εμπαθεια. την αληθεια λεω. αν δεν αλλαξουν και οι δυο ειναι εντελως απατη η φαση λεμε. 0 συμμετοχη, 0 ορεξη και δεν ειναι και τιποτα αξιολογο απο εμφανιση. πολυ κακη συμπεριφορα. το μαγαζι παντος καθαρο και καλο. αλλα οι τυπισσες θενε πεταμα.
 

Jack118

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ενημερώστε  please άν υπάρχει μέρος που μπορεί να πάει κάποιος διακριτικά... (studio ή cg της προκοπής)???
Αλήθεια ο παππούς που βρίσκεται? (με pm φυσικά) Έχω φρικάρει από τις σαβούρες και το μάταιο ψάξιμο :huh:...
 

gamhkoulas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Xairetw k egw me ti seira mou tous synagwnistes. exw diavasei sxedon ola ta post sto sygkekrimeno thread kai me kyrieuei i aporia gia spyro kai papou. exw episkeytei 2-3 spitakia stin ainikolioti k ston ag.mina alla apogoiteusi. an einai toso kala se spyro k papou peite k se mas re paides estw k me pm. xalali ta 90 mprosta sta 35 pou zitane oi alles savoures... euxaristw ek twn proterwn
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
μηπως καποιος συναγωνιστης εχει τηλ απο ελλη τρανς??πμ please
 

Salam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Re pedes as mou steile kai mena kapoios gia ton perivoito papou ena pm!!!Stou spirou exo paei mia fora kai itan super!!!
To mono provlima pou exo einai oti sinithos me pianoun anapses meta tis 3 me 4 to vradi!!!Kserei kaneis kana pou na pezei tetia ora alla oxi kolomparo stil Mayra matia h Amazones????
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια οποιος ξερει ας μου πει και εμενα που ειναι ο παππουςς και ο σπυρος.
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
οντως το καν καν φερνει μοντελα...μου το ειχαν αναφερει κι ως " πασαρελα " εξαιτιας των κοριτσιων που φερνει...απιστευτα κομματια..

εγω παλι ρε παιδια κατι σαυρες ειχα δει την τελευταια φορα και πολυ λιγες.εχει παει κανεις τελευταια?

ps:pou einai autos o pappous re paidia??
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
εγω παλι ρε παιδια κατι σαυρες ειχα δει την τελευταια φορα και πολυ λιγες.εχει παει κανεις τελευταια?

ps:pou einai autos o pappous re paidia??

οποτε παω στο καν καν πετυχαινω τα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ κομματια...εσυ δεν ξερω τι μερα πηγες...αν ειχε κινηση ή οχι κτλ..

[ μην γραφεις με αγγλικα...κανονες του σαιτ ]
 

trooper21

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες. Γυρισα απο Αθηνα οπου επισκεφτηκα ct, θα ακολουθησει κριτικη για το κομματι.
Ημουν εξω την Παρασκευη και μετα απο διασκεδαση με εβγαλε ο δρομος στον Σπυρο. Θα την εκανα αλλα βγηκε ξαφνικα ενα μωρο μαυρακι απο Βραζιλια (πειστηριο ο κωλος της!!!) οπου δεν μπορουσα να αρνηθω. Μαγκες περασα γαματα, το μωρο πεντακαθαρο γυρω στα 21 με κλασσικο νοτιοαμερικανικο κορμι. Στα μειον οτι απο στηθος ηταν μικρουλι (τα δικα μου γουστα ειναι για 5αρι και πανω αλλα εδω που να το βρεις?).
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
παιδια απεναντι στο παρκινγκ στο στενακι εχει φερει μια νεα στην θεση της τατιανας.
εχω παει 2 φορες αλλα εφυγα τρεχοντας!!
η τανα δεν ειναι κακη αλλα απο την φατσα πρεπει να εχει μια ορεξη αστα να πανε!!
μαυρο στο σπιτι αυτο
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
Η Σοφία στην αλεξανδρουπολεως 15 αξίζει τα λεφτά της.Για την ηλικία της πολύ καλό σώμα!
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
αν εχει καποιος φιλος το τηλ της ελλης-τρανς πμ please
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
υπαρχει τιποτα στην αμμουδαρα?? μπουρδελο. βιζιτα η και στο μεγαλο το δρομο χυμα. με πμ παρακαλω, μολις εχω μετακομισει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom