Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
sif,σε ποιό απ'όλα;;;απέναντι απο το πάρκινγκ;;;
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
όχι είναι στο άλλο που είναι μέσα στο στενάκι. όπως πας αριστερά
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
όχι είναι στο άλλο που είναι μέσα στο στενάκι. όπως πας αριστερά
Αμάν ρε πουστη μου,κι αλλο χοντρυνε?????????????????????????????
Ελεος.Ειχε 10-15 κιλα παραπανω απο το κανονικο και δεν το προσεξε το θεμα?
Ευχαριστουμε για την πληροφορια φιλε,θα παω να ελεγξω και ελπιζω να μην τρομαξω ;)
Ενταξει απο φατσα κι απο υπηρεσιες ειναι πολυ καλη βεβαιως,να λεμε και τα κακα και τα καλα.

Αλήθεια,αν κανεις την ρωτησε σας ειπε γιατι ελειπε?όχι τιποτα αλλο,αλλα μην τυχον περασε καμια αρρωστια(μεταδιδομενη).ελπιζω πως οχι.

Τιποτα αλλο ρε παιδια ξερει κανεις?Καμια ενημερωση απο σπυρο για το αν παιζει καμια καλη σε υπηρεσίες?ή ο,τι αλλο...

 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Αμάν ρε πουστη μου,κι αλλο χοντρυνε?????????????????????????????
Ελεος.Ειχε 10-15 κιλα παραπανω απο το κανονικο και δεν το προσεξε το θεμα?
Ευχαριστουμε για την πληροφορια φιλε,θα παω να ελεγξω και ελπιζω να μην τρομαξω ;)
Ενταξει απο φατσα κι απο υπηρεσιες ειναι πολυ καλη βεβαιως,να λεμε και τα κακα και τα καλα.

Αλήθεια,αν κανεις την ρωτησε σας ειπε γιατι ελειπε?όχι τιποτα αλλο,αλλα μην τυχον περασε καμια αρρωστια(μεταδιδομενη).ελπιζω πως οχι.

Τιποτα αλλο ρε παιδια ξερει κανεις?Καμια ενημερωση απο σπυρο για το αν παιζει καμια καλη σε υπηρεσίες?ή ο,τι αλλο...
ο σπυρος ειχε φερει 3-4 καλα κοματια την προηγουμενη εβδομαδα αλλα τον μαζεψε αυτον και η αστυνομια  s&m_1 και χασαμε τις κοπελες/. Banging Head Against a Wall
τωρα ανοιξε παλι και εχει κανα δυο καινουργιες.. μου ειπαν για καποια ξανθια που αξιζει αλλα δεν πηγα προσωπικα να το ελεγξω.. Wink
στη γκλορια θα παω σιγουρα να δω αν εχει την παλια αιγλη...
 

cazzone

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, συναθλητές, πολύ έχουμε πέσει, τελικά τόση ξηρασία έχει το Ηράκλειο; Ήμαρτον ρε, ήμαρτον...

Λοιπόν, εγώ δοκίμασα την Μασατζού στις Γούβες και επιβεβαιώνω τα παλαιώτερα μυνήματα... Σαβουροκατάσταση, αλλά η κοπέλα φιλότιμη τουλάχιστον...

Υπάρχουν άλλες μασαζοκαταστάσεις; Αν ναί, στείλτε κανα κινητό είτε εδώ είτε σε pm.

Επιπλέον, αν μπορούσε κάποιος βετεράνος να κάνει μια σύντομη κατάταξη του τι παίζει αυτή την εποχή καλό θα ήταν...
 

krh

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
που ειναι αυτη στις γουβες εαν θες στιλε μου πμ με ενδιαφερι ευχαριστω
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές στου παππού παίζει φάση κάτι σαν studio?ή και καλα σα μπουρδέλο που όταν τελειώσεις έφυγες...?
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξερετε τι βαρδιες εχει τωρα η τατιανα που ηρθε η γκλορια??
 

cazzone

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές στου παππού παίζει φάση κάτι σαν studio?ή και καλα σα μπουρδέλο που όταν τελειώσεις έφυγες...?

Τελικά ρε παιδιά ο Παππούς μπορεί να μας πεί κάποιος που είναι στην Αμμουδάρα;;;;
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
με γκλορια πηγε κανεις αγωνιστης>>?? προχθες ηθελα να παω αλλα παλι οι οικογενειακες υποχρεωσεις με κρατησαν στο σπιτι..
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
παίζει κάποιο τηλέφωνο από καμιά κοπελιά?αν έχει κάποιος ας κάνει τον κόπο να μου στείλει pm
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
με γκλορια πηγε κανεις αγωνιστης>>?? προχθες ηθελα να παω αλλα παλι οι οικογενειακες υποχρεωσεις με κρατησαν στο σπιτι..
Εντάξει καλή ειναι φιλε μου η γκλορια!!Που θα βρεις καλυτερα με κατω απο 100 ευρω στο ηρακλειο?
Γιατι στου σπυρου για 15-20 λεπτα σκας σχεδον 100 ευρω....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παίζει κάποιο τηλέφωνο από καμιά κοπελιά?αν έχει κάποιος ας κάνει τον κόπο να μου στείλει pm
Το καν καν φερνει κοπέλες που τις παιρνεις και εξω....
Πηγαινε να δεις αν εχει καμια εμφανησιμη αυτο τον καιρο.
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
ειναι παραλληλα στο γηπεδο του οφη απο ελευθερνης περναμε την αθηναικη επιπλογραμμη και στο επομενο στενο στριβουμε δεξια..
στα 200 μετρα στο αριστερο χερι θα δεις μια πορτουλα που γραφει καν καν..
συνηθως δεινεις 60 ευρω και πηδας εκι μεσα σε ενα αθλιο καναπε αλλα αν σε γνωριζει ο ιδιοκτητης μπορει να την παρεις εξω την κοπελα//
εχει καιρο να φερει κατι αξιολογο..
δεν ξερω τωρα αν εχει κατι..
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Εντάξει καλή ειναι φιλε μου η γκλορια!!Που θα βρεις καλυτερα με κατω απο 100 ευρω στο ηρακλειο?
Γιατι στου σπυρου για 15-20 λεπτα σκας σχεδον 100 ευρω....
η αληθεια ειναι αυτη...
και ειναι οδυνηρη...
τουλαχιστον να ειχαμε αξιολογα call girl θα απαλυναμε λιγο τον πονο μας..
μεχρι τοτε μονο αν μας λυπηθει ο θεος θα δουμε κατι που να αξιζει..
 

salvadordali

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
geia sas paidia prwti fwra grafw an kai sas parakoloy8w seinexia massaz paizei kai einai stis goyves apo paralia perni 40 eyrw kai soy twn paizei apsoga genikes grames kalo massaz,an kai einai ligo megalh gyro sta 40-45 .thl.6948161768,erxete kai se dikosoy xwrw.

Για σου φιλαράκι. που ακριβώς είναι το μαγαζί αυτό? καλή η γκόμενα ή καμιά πατσαβούρα? παραπάνω από μαλακία κάνει τίποτα με κανένα φράγκο παραπάνω?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Για σου φιλαράκι. που ακριβώς είναι το μαγαζί αυτό? καλή η γκόμενα ή καμιά πατσαβούρα? παραπάνω από μαλακία κάνει τίποτα με κανένα φράγκο παραπάνω?
μπαζο ειναι και χοντρη και εχει και τα χρονακια της..
για παραπανω δεν κανει ειδικα με ενα δυο μονο ραντεβου. :s&m_2:.  ;)
αλλα και να εκανε τι να το κανεις με τοσα κιλα??? :S
εσυ αποφασιζεις.. :think:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
αγωνιστες μηπως υπαρχει κατι αυτο το διαστημα????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom