Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

paidikako

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
χθες βραδυ στην χριστομιχαλη ξυλουρη εκει στην αρχη απο τζαμπο νεα κοπελα κατερινα αρκετα καλη αξιζε το το 30ευρο ξανθια ελληνιδα πολυ καλη απο τα 90 του σπυρου που λες και σου κανουν χαρη καλυτερα εκει περα!!!!!!!!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
χθες βραδυ στην χριστομιχαλη ξυλουρη εκει στην αρχη απο τζαμπο νεα κοπελα κατερινα αρκετα καλη αξιζε το το 30ευρο ξανθια ελληνιδα πολυ καλη απο τα 90 του σπυρου που λες και σου κανουν χαρη καλυτερα εκει περα!!!!!!!!
ποσο χρονων ειναι και τι προγραμμα κανει περιπου μπορεις να μας πεις..?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
χθες βραδυ στην χριστομιχαλη ξυλουρη εκει στην αρχη απο τζαμπο νεα κοπελα κατερινα αρκετα καλη αξιζε το το 30ευρο ξανθια ελληνιδα πολυ καλη απο τα 90 του σπυρου που λες και σου κανουν χαρη καλυτερα εκει περα!!!!!!!!
πηγα χθες το απογευμα στην κατερινα :S
προκειται για ρουμανα οχι ελληνιδα υψος 1,50  :bounce: πολυ αδυνατη με γλυκο προσωπακι.. απο συμμετοχη μαλλον δεν ξερει τι σημαινει... >:( αδιαφορη μπηκε στο δωματιο αδιαφορη εφυγε ζητημα να ειπε μια κουβεντα.. τωρα αν θεωρει οτι μας κανει και χαρη αλλαζει... :zzzzz:
ουτε προκαταρκτικα ουτε τιποτα ,μετανειωσα τα λεφτα και το χρονο που χαλασα.. :dunno:
οποιος τολμηρος ας δοκιμασει.. ;)
 

paidikako

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
μαλλον κατι εκανες λαθος η κοπελα ηταν ελληνιδα γυρο στο 1.65 1.70 απο αυτα που λες μαλλον ηταν αλλη αυτη οχι μονο μιλουσε αλλα ειχε και καλη συμμετοχη!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μαλλον κατι εκανες λαθος η κοπελα ηταν ελληνιδα γυρο στο 1.65 1.70 απο αυτα που λες μαλλον ηταν αλλη αυτη οχι μονο μιλουσε αλλα ειχε και καλη συμμετοχη!
Μαλλον ηρθε παλι και η κοντουλα ρουμανα,ειναι αλλη δεν ειναι αυτη που λες εσυ....Η ελληνιδα εκτος που ειναι μπαζο σε εμφανξση εχω την εντυπωση οτι θα ναι και πολυ μπαζο στις υπηρεσιες της.

aspire,μαυρα μαλλια κιολας δεν εχει η ρουμανουλα?
την ειχα παρει πολυ παλια αμα λεω την ιδια,αμιλητη αλα οχι χειροτερη απο τις αλλες που παιζουν.
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Μαλλον ηρθε παλι και η κοντουλα ρουμανα,ειναι αλλη δεν ειναι αυτη που λες εσυ....Η ελληνιδα εκτος που ειναι μπαζο σε εμφανξση εχω την εντυπωση οτι θα ναι και πολυ μπαζο στις υπηρεσιες της.

aspire,μαυρα μαλλια κιολας δεν εχει η ρουμανουλα?
την ειχα παρει πολυ παλια αμα λεω την ιδια,αμιλητη αλα οχι χειροτερη απο τις αλλες που παιζουν.
Τωρα η ρουμανα τα εχει βαψει ξανθα αλλα απ οτι μου ειπαν ειναι η συγκεκριμενη που αναφερεις και εχει ξαναερθει με τα γνωστα αδιαφορα αποτελεσματα..
αν παιζει εκει και ελληνιδα δεν το γνωριζω.. παντως ως κατερινα συστηθηκε και αυτη..
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Οχι ρε παληκάρια,

Η Κατερίνα είναι σε διακοπές και θα επιστρέψει την άλλη εβδομάδα.
... και είναι Ελληνιδα
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:helpplea: :) Παίδες καλησπέρα .. επειδή μου είναι αδύνατο να διαβάσω τόσες σελίδες μπορεί ένας Ηρωας κατ΄εμέ να μου στείλει σε π.μ. ή και δημόσια να μου πεί πόσα και πού είναι τα μπουρδέλα στο Ηράκλειο (οδό και ελάχιστες οδηγίες) γιατί αυριο μάλλον θα ρθο τσάρκα στην πόλη σας . ? Θα ήταν μεγάλη εξυπηρέτηση για μένα . Ευχαριστώ προκαταβολικά ... :helpplea:
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα συντοπιτες. Χθες αν κ δεν το πολυηθελα περασα απο το σπιτακι στη χανιωπορτα. Εκει η Αντζελα, καινουργια αφιξη. Μπαινω μεσα κ αν κ η εμφανιση της δεν το προδιδε περασα πολυ καλα! Καλη συμμετοχη, δεν γκρινιαζε, ολες τις στασεις κ εδειχνε να το απολαμβανει. Μετα απο καιρο κατι αξιοπρεπες μακραν καλυτερο κ απο πολλα 80αρια του Σπυρου...
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα συντοπιτες. Χθες αν κ δεν το πολυηθελα περασα απο το σπιτακι στη χανιωπορτα. Εκει η Αντζελα, καινουργια αφιξη. Μπαινω μεσα κ αν κ η εμφανιση της δεν το προδιδε περασα πολυ καλα! Καλη συμμετοχη, δεν γκρινιαζε, ολες τις στασεις κ εδειχνε να το απολαμβανει. Μετα απο καιρο κατι αξιοπρεπες μακραν καλυτερο κ απο πολλα 80αρια του Σπυρου...

Αγαπητέ συναγωνιστή τι χαρακτιριστικά είχε???

 

driver81967

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ναι παιδια αυτη ειναι ρουμανα αλλα με το ιδιο ονομα καλο σωματακι μικροκαμωμενη γυρο στο 1.50 αλλα εντελως αδιαφορη και στο τελος κιολας μου ειπαι οτι αργω !!  ψιλοχαλια η κατασταση παιδια
Οχι ρε παληκάρια,

Η Κατερίνα είναι σε διακοπές και θα επιστρέψει την άλλη εβδομάδα.
... και είναι Ελληνιδα
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
τιποτα νεο  παιδια?
που ειανι πιο καλα να παει καποιος?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
τιποτα απολυτως.. δεν βλεπω φως... :think: :s&m_2:
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
η κατερίνα είναι στο στενάκι δίπλα στο μαγαζί με τα μπαλόνια λίγο πριν του αλεξάκη στην 62 μαρτύρων
 

lonxh

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
100
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
1
μοιπος σου είπε τι ωρες δουλευει?? και τι ωρες ειναι ανοιχτο αυτο το μπουρδελακι ?
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
γεια σας παιδια! ειμαι ασχετος απο ηρακλειο αλλα τη τεταρτη θα βρεθω εκει για κατι δουλειεσ, μηπως μπορειτε να δωσετε πληροφοριες για καποιον που δε γνωριζει το ηρακλειο?
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες!

Έχω καλά νεά! Γύρισε η Gloria! Ήταν εδώ πριν 2 χρόνια και είχε κάνει πάταγω τότε! Έχει παχύνει βέβαια λίγο αλλά για όσους ξέρουν τις υπηρεσίες τις δεν θα τον πειράζει, από πρόσωπο όπως ήταν πολύ γλυκιά. Είναι στο μπουρδέλο στην 1821 βραδινή βάρδια. Άντε βουρ στον πατσά.   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom