Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
γενικα στην Κρητη ειναι δυσκολα τα πραγματα στο θεμα αυτο
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
η αλήθεια είναι αυτή.. το μελετάω χρόνια το φαινόμενο αυτό και το συμπέρασμα είναι το ιδιο...
 

driver81967

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
γενικα στην Κρητη ειναι δυσκολα τα πραγματα στο θεμα αυτο
παιδια οντος εμφανισιακα δεν λεει πολλα αλλα κανει τα παντα! πολυ καλο σερβις ! ελευθερα πιασιματα καλο τσιμπουκακι και τελειωνεις και οπου γουσταρεις αμα τις πεις!
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
σε ποια βάρδια είναι στην χριστομιχάλη ξυλούρη;
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παίζει τπτ καλό στο μπουρδελάκι πίσω από τον Άγιο Μηνά?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παίζει τπτ Ηράκλειο?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
παιδια οντος εμφανισιακα δεν λεει πολλα αλλα κανει τα παντα! πολυ καλο σερβις ! ελευθερα πιασιματα καλο τσιμπουκακι και τελειωνεις και οπου γουσταρεις αμα τις πεις!
τελικα αυτο στη χριστομιχάλη ξυλούρη πότε ειναι ανοικτό? όποτε πάω κλειστό το βλέπω??
εμφανησιακά πώς είναι αυτη η κοπέλα??
 

driver81967

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλυσπερα παιδια ! δεν ξερο και εγω πηγα πηγα προχθεσ [σαββατο] και ηταν κλειστα δεν ξερο τι γινεται αν υπαρχει νεοτερο παιδες πητε μας! παντος πισω απο του αλεξακη μια ελληνιδα πολυ χαμουρα βρε παιδια πολυ μπαζο  οκωλος τις εφτανε στα γονατα!! 
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Και πίσω από τον Άγιο Μηνά ήταν κλειστά φίλε?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Οντως αυτο στην χριστομιχαλη ξυλουρη ηταν κλειστο τις τελευταιες μερες. Δεν χερω ισως επειδη εχει περιοδο η κοπελα (λεω τωρα εγω). Δοκιμασα την ελληνιδα στη 62 μαρτυρων κ ηταν για κλαματα. Την εχω ξαναπετυχει καπου αλλα δυστυχως δε θυμομουνα τι χαλι ηταν. Φενικα μαυρη η κατασταση στην πολη...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Οντως αυτο στην χριστομιχαλη ξυλουρη ηταν κλειστο τις τελευταιες μερες. Δεν χερω ισως επειδη εχει περιοδο η κοπελα (λεω τωρα εγω). Δοκιμασα την ελληνιδα στη 62 μαρτυρων κ ηταν για κλαματα. Την εχω ξαναπετυχει καπου αλλα δυστυχως δε θυμομουνα τι χαλι ηταν. Φενικα μαυρη η κατασταση στην πολη...
φίλε μου και γω εκανα το λάθος να πάω σε αυτην στην 62 μαρτύρων !!!
μου ειπαν σημερα οτι ηρθε καινουργια σε αυτο που είναι στα δειλινα πισω απο αυτο στην 62 μαρτυρων εκει που ηταν η αλλη με το τατουαζ
αλλα δεν νομιζω να πάω σήμερα για να πω νεοτερα! :tits2:
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
παιδιά περιμένω πληροφορίες για την καινούργια στα δειλινά,να δω αν αξίζει να κατέβω ηράκλειο
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
παιδιά περιμένω πληροφορίες για την καινούργια στα δειλινά,να δω αν αξίζει να κατέβω ηράκλειο
αστα μεγάλε φολα και αυτη... σιγα μην ηταν καλη και να την εστελναν εδω..
εγραψα σχετικα κριτικη,,,
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Δε σε ακουσα φιλε ASPIRE κ την πατησα κ εγω. Πηγα Δειλινα, λεω δε βαριεσαι μπες...ΜΑΥΡΟ χαλι. Δεν αξιζει να παει κανεις. Αυτα τα νεοτερα...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Δε σε ακουσα φιλε ASPIRE κ την πατησα κ εγω. Πηγα Δειλινα, λεω δε βαριεσαι μπες...ΜΑΥΡΟ χαλι. Δεν αξιζει να παει κανεις. Αυτα τα νεοτερα...
τι να κανουμε συμβαινουν και αυτα...
αυτα στην παραλιακη δεν ξερω τι παιζουν αλλα εκει δεν πλησιαζω γιατι σε βλεπει ολη η παραλιακη πρεπει να τα απομακρυνουν απο εκει για το καλο ολων μας!! :rockon: :rockon:
 

cazzone

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κανα τηλ. απο μασάζ παίζει στο Ηράκλειο.

Οι Κρητικές αγγελίες 2-3 τηλέφωνα έχουνε αλλά δεν βγαίνει τίποτα.

Μπορεί να στείλει κανείς σχετικές απόψεις και τηλέφωνα με pm?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Προχ8ες περναω απο το σπιτι στο ινερμαξ κ ειχε νεα παρουσια. Μια μικροκαμωμενη αλλα γλυκιτατη ξαν8ουλα. Μπηκα δοκιμασα. Καλυτερη απο την αλβανιδα που ειχε μαζεψει αλλα τπτ το ιδιαιτερο.  Ασε που εχεις την αισ8ηση οτι πας με παιδακι!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Παιδιά κανα τηλ. απο μασάζ παίζει στο Ηράκλειο.

Οι Κρητικές αγγελίες 2-3 τηλέφωνα έχουνε αλλά δεν βγαίνει τίποτα.

Μπορεί να στείλει κανείς σχετικές απόψεις και τηλέφωνα με pm?

Φίλε μου τα τηλέφωνα για μασάζ είναι χάλια... 2 απο αυτα που δοκίμασα και εδωσα 30 ευρω δεν αξιζαν ουτε οι υπηρεσιες αφου δεν παρεχουν τιποτα παραπανω αλλα ουτε και οι μασερ αφου ειναι καποιας ηλικιας και μαλιστα με ασουλουποτο σωμα...
:headbang:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Προχ8ες περναω απο το σπιτι στο ινερμαξ κ ειχε νεα παρουσια. Μια μικροκαμωμενη αλλα γλυκιτατη ξαν8ουλα. Μπηκα δοκιμασα. Καλυτερη απο την αλβανιδα που ειχε μαζεψει αλλα τπτ το ιδιαιτερο.  Ασε που εχεις την αισ8ηση οτι πας με παιδακι!

και πως ειναι στο δωμάτιο μέσα?? απο πίπα :pipa2: και συμμετοχή??? :fuck2: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom