Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
φιλε μου η αννα ειναι αρκετα αξιολογη στο δωματιο και μπορω να σου πω οτι ειναι οτι καλυτερο διαθετουμε αυτη τη στιγμη στην πολη μας..
δυστυχως μεχρι να ερθει κατι καλυτερο θα μεινουμε με αυτες... :headbang:
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
τρελο το βιντεακι με τα καλαντα χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
φίλοι μου έκανα εξόρμηση προχθές το μεσημερι στα κοκκινα σπιτακια της πόλης μας αλλα η απογοητευση μου δεν λέγεται... :headbang:
ξεκινησα απο τη χριστομιχαλη ξυλουρη οπου εκει υπηρχε ενα μικρο μπαζο με αρκετα κιλα που μολις το ειδα έτρεξα να βρω την έξοδο... :helpplea: συνεχισα στην λ 62 μαρτυρων οπου εκει ηταν μια milf με κρεμασμενα βυζια και εφυγα τρεχοντας και απο εκει... :think:
πηγα απο πανω στα δειλινα και ελειπε οι κοπελα γιατι ειχε παει στο περιπτερο μου λεει η τσατσα... :think:
αλλο παλι και αυτο λεω να κατσω να δω τι θα βγει .. μετα απο κανα δεκαλεπτο ερχεται και η λεγαμενη με τσαντες απο το σουπερ μαρκετ λεω εκανε και τα ψωνια της.. :idiot:
απαραδεχτη εμφανησιακα λεει ελα μεσα εχει καλη περιποιηση.. λεω κρατα την για το επομενο και φευγω και απο εκει.. :S
παω χανιοπωρτα..ειχε αυτη την κοκαλιαρα την αλβανιδα που την συστηνει ελληνιδα.. και την εχουμε φαει στη μαπα... λεω αντε γεια και απο εδω  :birdman:
παω στον αγιο μηνα απο πισω εκει που δουλευε η γκλορια πιο παλια.. και ερχεται μια ρωσιδα σαν τον ρωσο στρατηγο... :s&m_2: εγω και αλλοι δυο που καθομασταν την καναμε με ελαφρια πηδηματα,.,
παω διπλα απεναντι απο το παρκινγκ και δουλευε η αντα απο οτι μου ειπε η τσατσα.. δυστηχως δεν ηταν εκει η αννα. την αντα την εχω ξαναπαρει και δεν εμεινα ευχαριστημενος οποτε εφυγα απραγος και δυσαρεστημενος για τις επιλογες που εχουμε !!!!!!!!!
ελεος !!!!!!!!! :s&m_3: :S
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
sto mpourdelo sta deilina einai auth me to sima ths aek tatouaz ston omo,stin apogeumatini vardia.onoma den 8imamai
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο  την εχουμε δοκιμασει στην αρχη ειχε ορεξη μετα τιποτα!
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
pio pala eixe pio polu oreksi,twra fenete na to variete.sumfwnw me ton aspire
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
κατα καιρούς κάτι παίζει αλλα οχι αυτο το διαστημα!
 

driver81967

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
το τηλ για την τρανς στην αλλικαρνασο ειναι69,,,,,,,,,,,,,,,
Το Καν Καν που είναι παίδες;;;;

και δεύτερον ψάχψνομαι αγρίως τελευταία για τρανς.Ας ενημερώσει κάποιος για κάποιο σπίτι με τράνς οπως είχε ειπωθεί γενικά και αόριστα για Αλικαρνασσό η και στο δρόμο ακόμα, σε πιάτσα..
Το Καν Καν που είναι παίδες;;;;

και δεύτερον ψάχψνομαι αγρίως τελευταία για τρανς.Ας ενημερώσει κάποιος για κάποιο σπίτι με τράνς οπως είχε ειπωθεί γενικά και αόριστα για Αλικαρνασσό η και στο δρόμο ακόμα, σε πιάτσα..
 

driver81967

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια καποιος να μου πει που να βρω τον παππου και τον σπυρο! με pm φυσικα αντε ρε αδερφια να δω τι θα γινω! αα πηγα προχθες στην χριστομιχαλη ξυλουρι και ηταν μια ταυλανδη η σαμπρινα!μου εκανε παιδια τα παντα! τις τα εδωσα και στο βυζι!
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αα πηγα προχθες στην χριστομιχαλη ξυλουρι και ηταν μια ταυλανδη η σαμπρινα!μου εκανε παιδια τα παντα! τις τα εδωσα και στο βυζι!

Γειά σου ρε driver81967! Άξιος!!  Για τα άλλα έχεις pm
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
ρε παιδια καποιος να μου πει που να βρω τον παππου και τον σπυρο! με pm φυσικα αντε ρε αδερφια να δω τι θα γινω! αα πηγα προχθες στην χριστομιχαλη ξυλουρι και ηταν μια ταυλανδη η σαμπρινα!μου εκανε παιδια τα παντα! τις τα εδωσα και στο βυζι!
[/quote
είπα να επισκεφθώ την σαμπρίνα στην χριστομιχάλη ξυλούρη χθές αλλα ήταν κλειστά το κοκκινόσπιτο
ξερει κανείς τίποτα νεότερο?? :think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ρε παιδια καποιος να μου πει που να βρω τον παππου και τον σπυρο! με pm φυσικα αντε ρε αδερφια να δω τι θα γινω! αα πηγα προχθες στην χριστομιχαλη ξυλουρι και ηταν μια ταυλανδη η σαμπρινα!μου εκανε παιδια τα παντα! τις τα εδωσα και στο βυζι!
[/quote
είπα να επισκεφθώ την σαμπρίνα στην χριστομιχάλη ξυλούρη χθές αλλα ήταν κλειστά το κοκκινόσπιτο
ξερει κανείς τίποτα νεότερο?? :think:
Μην πας.....

Δεν βλεπεται με τιποτα. Μα με ΤΙΠΟΤΑ.
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935

Δεν βλεπεται με τιποτα. Μα με ΤΙΠΟΤΑ.
[/quote]
τόσο χάλια???
κάτι αλλο αξιόλογο??
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν βλεπεται με τιποτα. Μα με ΤΙΠΟΤΑ.

τόσο χάλια???
κάτι αλλο αξιόλογο??
ειναι ενα μανουλι στα παραλιακα, την εχω πετυχει βραδυ...

Αλλα ειναι ολο μη και μου, ουτε τα βυζια δεν θελει να της πασπατευεις, τα οποια ειναι πολυ ομορφα.

Θα ανεβασω κριτικη αμα ειναι, μολις μπορεσω.
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
ειναι ενα μανουλι στα παραλιακα, την εχω πετυχει βραδυ...

Αλλα ειναι ολο μη και μου, ουτε τα βυζια δεν θελει να της πασπατευεις, τα οποια ειναι πολυ ομορφα.

Θα ανεβασω κριτικη αμα ειναι, μολις μπορεσω.

παραλλιακά ??  :headbang:εκει μας βλέπει όλο το Ηράκλειο για να μπούμε μέσα .. προσπαθώ να το αποφεύγω αλλα αν αξίζει η κοπέλα λέω χαλάλι.. ;)
σε ποιο απο τα δυο κοκκινόσπιτα είναι στο δεξιό η στο αριστερό??
:think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παραλλιακά ??  :headbang:εκει μας βλέπει όλο το Ηράκλειο για να μπούμε μέσα .. προσπαθώ να το αποφεύγω αλλα αν αξίζει η κοπέλα λέω χαλάλι.. ;)
σε ποιο απο τα δυο κοκκινόσπιτα είναι στο δεξιό η στο αριστερό??
:think:
Βασικα φιλε χαλια ειναι η κοπελα σε υπηρεσιες, χαχα!

Μονο καθαριοτητα εχει απιστευτη και εχει ωραια βυζια αλλα δυσανασχετει αμα ασχολεισαι μαζι τους...

Αμα θελεις δοκιμασε, μηπως την πετυχα σε κακη μερα.

Αλλα νευριασα που οταν της ειπα να φυγει για να ετοιμαστω επειδη βιαζομουν, δεν εφευγε και ηθελε κουβεντα...
Ήμαρτον ρε κοπελιά.

 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Βασικα φιλε χαλια ειναι η κοπελα σε υπηρεσιες, χαχα!

Μονο καθαριοτητα εχει απιστευτη και εχει ωραια βυζια αλλα δυσανασχετει αμα ασχολεισαι μαζι τους...

Αμα θελεις δοκιμασε, μηπως την πετυχα σε κακη μερα.

Αλλα νευριασα που οταν της ειπα να φυγει για να ετοιμαστω επειδη βιαζομουν, δεν εφευγε και ηθελε κουβεντα...
Ήμαρτον ρε κοπελιά.

αντε να δουμε ποτε θα φερουν σε αυτη την πολη κατι αξιολογο/
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια. Μετα απο σχεδον 10 μηνες αποχης λογω στρατιωτικου επεστρεψα στα πατρια εδαφη. Εκανα μια μικρη ερευνα αλλα διαπιστωσα το χαλι μας. Το μονο που λεει να δωσεις τα 30 ειναι αυτο στη χριστομιχαλη ξυλουρη οχι λογω εμφανιδης - αφου ειναι μπαζο - αλλα λογω καλων υπηρεσιων. Ολες οι υπολοιπες ειναι μηδεν...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Καλησπερα παιδια. Μετα απο σχεδον 10 μηνες αποχης λογω στρατιωτικου επεστρεψα στα πατρια εδαφη. Εκανα μια μικρη ερευνα αλλα διαπιστωσα το χαλι μας. Το μονο που λεει να δωσεις τα 30 ειναι αυτο στη χριστομιχαλη ξυλουρη οχι λογω εμφανιδης - αφου ειναι μπαζο - αλλα λογω καλων υπηρεσιων. Ολες οι υπολοιπες ειναι μηδεν...
Για πές μας την εμπειρία σου συναθλητή για την χριστομιχάλη ξυλούρη....
τι υπηρεσίες προσφέρει.. για δώσε μας τα φώτα σου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom