Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε παιδια επειδη ειμαι καινουργιος που κοντα εχει στο ηρακλειο μπουρδελα (λιγο αναλυτικα αν γινεται γιατι δυσκολευομαι ακομα) :headbang: :headbang: :headbang:

Να διαβασεις τις προηγουμενες σελιδες του θρεντ καθως και το φωτοαφιερωμα.
 

pontios25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αμα μπορει να στηλει καποιος σε pm που ειναι ο παππους και που ο σπυρος
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά υπάρχει αυτή η Ιταλίδα στο Λιμάνι κοντά;Όποιος είναι ας στείλει pm...
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,

  πολύ ανακύκλωση γίνεται τελευταία στην πόλη μας. Η Γκλόρια φεύγει και ξανάρχεται, οι γκόμενες μετακινούνται από το ένα κωλόμπαρο στο άλλο (ή ξεπέφτουν από τα σπτιπτητζάδικα στα κωλόμπαρα), ο Σπύρος πήγα προχθές και είχε ΜΟΝΟ 3 γκόμενες (κι απ'αυτές οι 2 δεν ήτανε για την ταρίφα που ζητάει), άστα να πάνε. Άσε που τον τελευταίο χρόνο ανακυκλώνονται και οι γκόμενές του (έρχεται η Σοφία με τη Χριστίνα-φεύγουνε-ξανάρχονται, φεύγει η Ελένη η Ρωσσίδα-ξανάρχεται η Ελένη, πηγαινοέρχεται η Μιρέλλα η Ρουμάνα και η Κωσταντίνα μόλις ξεμένει από λεφτά, θέλουμε και νέο αίμα...). Τελικά μου φαίνεται ότι πρέπει να αρχίσουμε τις εξορμήσεις στο Ρέθυμνο και στο VENUS όπου εκεί τουλάχιστον πας, πληρώνεις ένα ποτό στη γκόμενα και άμα δεν είσαι εντελώς κάφρος και κόψει λάσπη η γκόμενα, θα την πάρεις από κάτω με μια 80άρα (και μιλάμε για γκόμενες κατηγορίας στριπτηζάδικου και όχι κωλόμπαρου όπως πχ στου Σπύρου). Ήμουνα εκεί την προπερασμένη εβδομάδα, ίσως κάνω πάλι τη βόλτα μου και αυτό το Σ/Κ. Προτείνω λοιπόν να οργανωθούμε να κάνουμε διακριτικές εξορμήσεις προς τα εκεί (μαζευόμαστε 3-4 άτομα και πάμε με 1 αυτοκίνητο κάθε φορά), μήπως και καταλάβουνε οι δικοί μας εδώ ότι με 90άρες που ζητάνε θα παίρνουνε τα αρχ... μας. Ανάλογα με την ποιότητα να καθορίζονται και οι τιμές. Ζήτω το Ρέθυμνο!! 

ΥΓ. Για το VENUS υπάρχει ειδική λίστα στην κατηγορία ΣΤΡΙΠΤΗΖΑΔΙΚΑ ΕΠΑΡΧΙΑΣ, μην με ρωτάτε πού είναι, υπάρχουν σαφείς οδηγίες εκεί για να το βρείτε.
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ ησυχία έχει πέσει συναγωνιστές τελευταία.  Τι γίνεται??  Ας γράψει κανένας καμμιά τελευταία κριτική από καμμιά τσάρκα που έκανε.

Εγώ τελευταία πέρασα από διάφορα κωλόμπαρα όπου υπάρχει ΤΡΟΜΕΡΗ νέκρα, πήγα από του Σπύρου όπου οι γυναίκες που έχει είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ (δεν ξέρω εάν γύρισε η μαυρούλα η Βραζιλιάνα η Βικτώρια-έχει έρθει και άλλη μια μαύρη που λέει ότι είναι αδερφή της) και τέλος κατέληξα L'Amour που είχα να πάω κανένα χρόνο. Εκεί είναι όμως φάτε μάτια ψάρια μόνο. Τι να το κάνω, να πάω για πριβέ να μου γίνει κάγκελο και μετά να "αναγκαστώ" 5 το πρωί να τρέχω στις σαύρες που έχει ο Σπύρος να ξεχαρμανιάσω... Πίσω γορίλλα!  Πού είσαι Αθήνα με τα ωραία σου...
Έχει κανένας συνάδελφος να προσθέσει τίποτε καινούργιο?
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καν Καν, Μαύρα Μάτια (ρίτσας) και του Τόλη τα αποφεύγω γενικώς, οπότε δεν μπορώ να σου πω. Πέρασα από το Αστέρι, το Άσπρο Άλογο και το Για Πάρτη μας.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
24
Πόντοι
0
φιλε για πες λεπτομερειες για το Αστερι.
εχω ανοιξη θεμα στο "κωλομπαρα" αλλα δεν εχει απαντησει κανεις
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Γειααααααααα

Κανενα νεο?

Πριν καμια 15αρια μερες ειχα παει στην Χανιοπορτα...ηταν μεσα ενα ξανθο πολυ εξυπηρετικο και χωρις βιασινες...Αλινα την λεγανε αν δεν κανω λαθος.Πηγα πολυ αργα κατα τις 2.30...καπου εκει...για ξεχαρμανιασμα μετα απο κατι ιστοριες...
Πολυ καλο τσιμπουκι...και στην συνεχεια καρφωμα απο πισω.Δεν ειχα και πολυ ορεξη για αλλαγες στασεων λογω ωρας και λογω κουρασης και δεν την ζορισα και πολυ αν και εδειχνε οτι αντεχει το ζορισμα...ασε που της εχωσα και ενα δαχτυλο στον κολο χωρις να παραπονεθει αμεσως...εδειχνε πως γουσταρε...αλλα δεν με αφησε να συνεχισω.

Τις δυο τελευταιες φορες εκει εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το μαγαζι..(αλινα-κορινα)....αντε καιρος ηταν μετα την αλλη την ξενερωτη την μαυρομαλλα που χασμουριοταν σαν και πως εκανε αγκαρρια...

Αγιο Μηνα τι παιζει?Εχει παει κανεις τωρα τελευταια?Η Τατιαναρα ειναι ακομα εκει?

Παραλιακη στο παλιο Ξενια απεναντι?Μα καλα...κανεις δεν παει εκει να μας πει τι εχει το μαγαζι?Καλα...το οτι δεν θα ειναι κατι της προκοπης το ξερουμε...αλλα για ενημερωστε μας....
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επιτέλους συναγωνιστές, να βλέπουμε κάτι να κινείται...

Όσο για την παραλιακή που ρωτάει ο φίλος MG-42, συνήθως φέρνουν μαυρούκες που απ'ότι καταλαβαίνω δεν είναι και το φόρτε των συναδέλφων εδώ μέσα. Πάντως τώρα τελευταία (περνάω κάθε πρωί από εκεί στο δρόμο για τη δουλειά μου) βλέπω την πρωινή βάρδυα που πηγαίνει και μου μοιάζουν Αλβανίδες (δεν τον γράφουν στο κούτελο, απλά από θέμα εμπειρίας και μόνο το λέω). Αν κάποιος φίλος έχει καλύτερη πληροφόρηση, ας μας ενημερώσει.

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παραλιακη στο παλιο Ξενια απεναντι?Μα καλα...κανεις δεν παει εκει να μας πει τι εχει το μαγαζι?Καλα...το οτι δεν θα ειναι κατι της προκοπης το ξερουμε...αλλα για ενημερωστε μας....
Είχα περασει απο τα σπιτακια της παραλιακης πριν απο 7-8 ημερες και στο ένα ειχε μια τραβέλω....Στο διπλανο ειχε μια μετρια αλβανιδα,με ανοιχτη λεκανη.Άμα θυμαμαι καλα,κλαουντια πρεπει να συστηθηκε.Σε αυτο το μαγαζι ειχα πετυχει πριν κανα διμηνο μια μετριας εμφανισης(αλλά λεπτη)βουλγαρα,που στο κρεβατι ητανε σουπερ...Μετα απο αυτο περνουσα πότε πότε μηπως την ξαναπετυχω,αλλά βρισκω παντα την συγκεκριμενη(την αλβανιδα)...
Το διπλανο οπως ειπα ειναι ψιλοτραβελαδικο...πολυ παλια εφερνε μαυρες.Τους τελευταιους μηνες εχω πετυχει μονο τραβελια και μια χοντρή(αυτή γυναίκα)...
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Το ηράκλειο ειναι απαράδεκτο σε αυτό θέμα. Δεν μπορεί σε μια πόλη 300.000 κατοίκων να μην παίζει cg κατ οίκον.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Το ηράκλειο ειναι απαράδεκτο σε αυτό θέμα. Δεν μπορεί σε μια πόλη 300.000 κατοίκων να μην παίζει cg κατ οίκον.
Από εφημεριδα ναι,δυστηχως δεν παιζει......
Αλλά αμα κυκλοφορεις στα ''κωλο-μέρη'',μπορεις να κανονισεις για βιζιτα......

Το πιο απλο ειναι το καν καν όπου πότε φερνει μετριες και πότε καλες.Όταν λοιπον πετυχεις καποια καλη εκει,με λιγο ψησιμο στο αφεντικο του μαγαζιου,μπορεις να κανονισεις να την παρεις στο σπιτι σου....

Προσφατα περασα και απο το vip,όπου και εκει με λιγη προσπαθεια μπορεις να κανονισεις με το μαγαζι να παρεις καποια κοπελα εξω,αλλά απογοητευθηκα απο την ποιοτητα.
Κοπελες λιγες και πολυ μετριες,χορό στην μπάρα δεν εχει και γενικα δεν μου αρεσε καθολου...
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Κωλομπαρα δεν παω..(ακομα δηλαδη...)

Πηγε κανεις χανιοπορτα να δει αν ειναι ακομα εκει το μωρο?Γενικα εκει παιζανε 2 γκομενες...Κορινα απο Σαλονικη και Αλινα μαλλον απο USSR...
Τωρα αν ειναι ακομα αυτες εκει δεν γνωριζω...
Παντως τις τελευταιες 2 φορες με αυτεσ εκει περασαμε καλα...
Κεντρο περασε κανεις τελευταια?Αγιο μηνα?
Παραλιακη δηλαδη δεν αξιζει ουτε για βολτα να παει κανεις ε?

Αντε να ζωντανευει η λιστα παλι...
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κωλομπαρα δεν παω..(ακομα δηλαδη...)

Φίλε MG-42 δεν ξέρεις τι χάνεις, όλα τα λεφτά στο Ηράκλειο είναι τα παρακμιακά κωλόμπαρα που έχει, μαγαζί σαν του Σπύρου ή το πολύ παλιό μαγαζί που είχε ο παππούς στην 62 Μαρτύρων πριν του το κλείσουνε (οι παλιοί πρέπει να το θυμάστε) είναι όλα τα λεφτά σε μια πόλη που δεν φημίζεται ιδιαίτερα για τα τρελλά γούστα της. Στο Ρέθυμνο που ξέρω και στα Χανιά που ακούω πρέπει να είναι καλύτερα. Κρίμας...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κωλομπαρα δεν παω..(ακομα δηλαδη...)

Πηγε κανεις χανιοπορτα να δει αν ειναι ακομα εκει το μωρο?Γενικα εκει παιζανε 2 γκομενες...Κορινα απο Σαλονικη και Αλινα μαλλον απο USSR...
Τωρα αν ειναι ακομα αυτες εκει δεν γνωριζω...
Παντως τις τελευταιες 2 φορες με αυτεσ εκει περασαμε καλα...
Κεντρο περασε κανεις τελευταια?Αγιο μηνα?
Παραλιακη δηλαδη δεν αξιζει ουτε για βολτα να παει κανεις ε?

Αντε να ζωντανευει η λιστα παλι...
Πάρτε για την λιστα

 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
116
Like
2.037
Πόντοι
8.360
Καν Καν, Μαύρα Μάτια (ρίτσας) και του Τόλη τα αποφεύγω γενικώς, οπότε δεν μπορώ να σου πω. Πέρασα από το Αστέρι, το Άσπρο Άλογο και το Για Πάρτη μας.
Αυτό το "Για πάρτη μας" που είναι;
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
γεια σας παιδια περασα εχτες το βραδακι Αγιο Μηνα στο παρκινκ απεναντι στη μπανανια που λεμε!!
ειχε ενα ρουμανακι ομορφουλικο λιγο γεματουλι με  καλα πιασιματα λιγο αγαρμπο αλλα φουλ περιποιηση  αντεχη τσι χτυπους!!! Ντιανα τη λενε Ελληνικα ουτε λεξη της ειπα μερικα ρουμανικα λογω σχεσης που εχω(μη μας παρη και  χαμπαρι!!)λοιπον βουρ αλλα τα ωραρια της που τη ρωτησα ουτε αυτη τα γνωριζει....
 

triants27

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μακρια απο το μπουρδελο στη χανιωπορτα. εδω και πολλους μηνες οταν πηγαινω καμια δεν αξιζει οσες φερνουν  εκει θελουν να σε ξεπεταξουν πολυ γρηγορα και με χαλια υπηρεσιες. και η αλινα που ελεγε ενας εδω πολυ μετρια πραγματα χτες πηγα και δεν ξανα παω σε αυτο το μπουρδελο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom