Νέα

Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
184
Like
188
Πόντοι
1
Το λέω σε όλες, και γυναίκες και τρανς ότι το κέντρο δεν είναι καλό και αυτές εκεί επιμένουν. Δεν ξέρω γιατί. Τώρα κέντρο βάλε το σε ένα πάρκινγκ μισή-1 ώρα και κάνε την δουλειά σου…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Με την Ρεμπέκα και την Καμυ από Αθήνα. Τέτοιες τρανς δεν έρχονται εδώ απλά θέλουν λεφτά. Για εργαλείο δεν ξέρω γιατί είμαι ενεργητικός.
Καθόλου καλό. Στα μουλωχτά πάμε έτσι κ αλλιώς όλοι μας, αυτό σημαίνει πως έχουμε 1 με 1 μισή ώρα διαθέσιμο χρόνο. Αν είναι να φάμε 2 με 2 μισή ώρες, να πάμε με τόση κίνηση, να βρούμε πάρκινγκ, να κάνουμε την δουλειά μας κ να ξεφύγουμε από το κέντρο, άστο, δν ρισκάρω
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.436
Like
4.902
Πόντοι
456
Συγγνώμη. αυτό με τους τζαμπατζήδες δεν το κατάλαβα, με μαγκιά το κάνουν ή λόγω θέσης, ρε ξέρεις ποιος είμαι εγώ ? :think:
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
0
Συγγνώμη. αυτό με τους τζαμπατζήδες δεν το κατάλαβα, με μαγκιά το κάνουν ή λόγω θέσης, ρε ξέρεις ποιος είμαι εγώ ? :think:
Δεν γνωρίζω. Απλά γενικά το Ηράκλειο δεν έχει καλή φήμη στις τρανς. Για αυτό δεν έρχονται και πολλές ενώ κορίτσια το καλοκαίρι έχουμε πιο πολλά και από θεσσαλονίκη.
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
187
Like
204
Πόντοι
21
Δεν γνωρίζω. Απλά γενικά το Ηράκλειο δεν έχει καλή φήμη στις τρανς. Για αυτό δεν έρχονται και πολλές ενώ κορίτσια το καλοκαίρι έχουμε πιο πολλά και από θεσσαλονίκη.
Εγώ παντός αυτό που ξέρω είναι ότι το Ηράκλειο και όχι γενικά η Κρήτη έχουν Θεμα οι τρανς από τις ντόπιες τρανς. Πχ τις απειλούν και του δημιουργούν προβλήματα. Τουλάχιστον αυτό το έχω μάθει από τις τρανς τις Αθήνας που επισκέπτομαι όταν ανεβω
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
184
Like
188
Πόντοι
1
Εγώ παντός αυτό που ξέρω είναι ότι το Ηράκλειο και όχι γενικά η Κρήτη έχουν Θεμα οι τρανς από τις ντόπιες τρανς. Πχ τις απειλούν και του δημιουργούν προβλήματα. Τουλάχιστον αυτό το έχω μάθει από τις τρανς τις Αθήνας που επισκέπτομαι όταν ανεβω
Έχουμε εδώ την Ελισάβετ κ την άλλη την φίλη της, άλλη μια τρανς, ίδια πολυκατοικία και το παίζουν μονοπωλειο. Βέβαια δεν αξίζουν μια..
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.436
Like
4.902
Πόντοι
456
Τελικά κανένας δεν μου απάντησε στο ποιοι είναι οι τζαμπατζήδες ! εν τα κοπέλια τέτοιοι ?
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
0
Επίσκεψη εδώ. Μιλάμε για ΚΩΛΑΡΑ! Ευδιάθετη με ωραίο πρόσωπο και θυληκιά φωνή. Δεν έχει βυζιά αλλά εμένα δεν με πείραξε. Ίσως ξαναπάω.
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
184
Like
188
Πόντοι
1
Τελικά κανένας δεν μου απάντησε στο ποιοι είναι οι τζαμπατζήδες ! εν τα κοπέλια τέτοιοι ?
Θα σ απαντήσω εγώ με βάση όσα έχει τύχει να συζητήσω με κοπέλες τρανς αλλά όχι μόνο στην Κρήτη.
Είναι αυτοί π ζητάνε τρελές εκπτώσεις, πχ είναι 150 κ λένε 100.
Ειναι αυτοί π ενώ έχουν συμφωνήσει ή έχουν δει τις τιμές στο ίντερνετ, πάνε κ μετά την πράξη πάνε να δώσουν λιγότερα κ κάνουν φασαρία κιόλας.
Είναι κ αυτοί π επειδή στα 2 λεπτά έχουν τελειώσει, το παίζουν πως δν τελείωσαν αλλά πως σπάστηκαν για ΧΨ λόγους κ ξενέρωσαν κ πάνε να φύγουν δίχως να πληρώσουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
187
Like
204
Πόντοι
21
Θα σ απαντήσω εγώ με βάση όσα έχει τύχει να συζητήσω με κοπέλες τρανς αλλά όχι μόνο στην Κρήτη.
Είναι αυτοί π ζητάνε τρελές εκπτώσεις, πχ είναι 150 κ λένε 100.
Ειναι αυτοί π ενώ έχουν συμφωνήσει ή έχουν δει τις τιμές στο ίντερνετ, πάνε κ μετά την πράξη πάνε να δώσουν λιγότερα κ κάνουν φασαρία κιόλας.
Είναι κ αυτοί π επειδή στα 2 λεπτά έχουν τελειώσει, το παίζουν πως δν τελείωσαν αλλά πως σπάστηκαν για ΧΨ λόγους κ ξενέρωσαν κ πάνε να φύγουν δίχως να πληρώσουν.
Και εσύ θεωρείς ότι μόνο εδώ γίνεται αυτό?. Δεν νομίζω ότι είναι αυτός ο λόγος φίλε μου
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
184
Like
188
Πόντοι
1
Και εσύ θεωρείς ότι μόνο εδώ γίνεται αυτό?. Δεν νομίζω ότι είναι αυτός ο λόγος φίλε μου
Κοίτα έχουν και τις φασαρίες.
Πάει ο κάθε κακό βοσκός και εκτός ότι βρωμάνε, θέλουν κ παθητικό παιχνίδι αλλά το θέλουν κ τζάμπα. Κ μόλις έρθει η ώρα της πληρωμής, απειλούν με μαγκουρες κ λοιπά.
Η κάθε μία που θα έρθει όμως εδώ, δν θέλει κ απειλές. Οκ θα έχει τζαμπατζήδες παντού, αλλά απειλές από ανθρώπους π είναι κ σχετικά επικίνδυνοι (ή έτσι νομίζουν) δν θέλουν κ πολλά πολλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom