Νέα

Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Και εγώ που την επισκέφτηκα χτες είναι φουλ θηλυκή δεν μου είπε όχι σε τίποτα απλά δεν μιλάει ελληνικά και δεν έχει καθόλου βυζιά αλλά είναι από τις πιο όμορφες τρανς που έχω συναντήσει
Ενδιαφερον πολυ. Μενει κεντρο; Μια ωρα η τιμη ειναι για ενα τελειωμα να υποθεσω.
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
169
Like
173
Πόντοι
1
Και εγώ που την επισκέφτηκα χτες είναι φουλ θηλυκή δεν μου είπε όχι σε τίποτα απλά δεν μιλάει ελληνικά και δεν έχει καθόλου βυζιά αλλά είναι από τις πιο όμορφες τρανς που έχω συναντήσει
Περιοχή;
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
169
Like
173
Πόντοι
1

Έχει κανείς άποψη για το μελανούρι? Ηταν ξανά Ηράκλειο πριν λίγο καιρό.
Την συνάντησα τρ που ήταν στο Ρέθυμνο.
Η ώρα στα 150, ενεργοπαθητικα παίξαμε, έχει μεγάλο εργαλείο κ δίνει πόνο αλλά κ δέχεται πόνο.
Πάρα πολύ χαλαρή κ άνετη, σου βγάζει μια οικειότητα. Μικροκαμομενη κ όχι τόσο εντυπωσιακή όπως στις φώτο αλλά κ πάλι δν την λες κακή.
Αν την επισκεφτείς, γράψε μου κ περιοχή, θέλω να ξαναπάω
 
  • Like
Αντιδράσεις: TETE4

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Την συνάντησα τρ που ήταν στο Ρέθυμνο.
Η ώρα στα 150, ενεργοπαθητικα παίξαμε, έχει μεγάλο εργαλείο κ δίνει πόνο αλλά κ δέχεται πόνο.
Πάρα πολύ χαλαρή κ άνετη, σου βγάζει μια οικειότητα. Μικροκαμομενη κ όχι τόσο εντυπωσιακή όπως στις φώτο αλλά κ πάλι δν την λες κακή.
Αν την επισκεφτείς, γράψε μου κ περιοχή, θέλω να ξαναπάω
Πηγα εγω, Ιωνίας είναι. Εμένα δεν μου άρεσε σε εμφάνιση, σαν γυφτάκι με μακριά μαλλιά ήταν… Ασε που ήθελε σώνει κ καλά να της την παίξω ενώ είμαι 100% ενεργητικός. Οι παθητικοί θα περάσουν καλά πάντως από ότι καταλαβαίνω με τέτοιο εργαλείο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom