Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Βασικα επρεπε να πει του δημοσιογραφου "Σου φαινομαι για τετοια κοπελα;"....εκει θα τελειωνε το θεμα. :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

Συνημμένα

  • n.jpg
    n.jpg
    7,9 KB · Εμφανίσεις: 109

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
.
 

Συνημμένα

  • It.41.jpg
    It.41.jpg
    49,5 KB · Εμφανίσεις: 70

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646
Ιωάννα Τούνη: Απάντηση "φωτιά" για τις γυμνές φωτογραφίες! "Δεν πιστεύω ότι κάποιος πρώην μου θα..." :orchestra:


https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/photos/w_800px/articles/201801/7fa0f1__dsc8679.jpg[/img[/URL]]

Η Ιωάννα Τούνη είναι το πανέμορφο κορίτσι του My Style Rocks που βρέθηκε ξαφνικά στην δημοσιότητα από το πουθενά.

Είναι ένα παιδί που έζησε την ξαφνική απόρριψη από τον πατέρα της, που έχει πολλούς φίλους και πολλούς εχθρούς! Ξαφνικά και από το πουθενά εμφανίζονται άνθρωποι που θέλουν να της κάνουν κακό διαρρέοντας εν αγνοία της γυμνές φωτογραφίες της όπως σας αποκάλυψε το Youweekly.gr.

Η Ιωάννα Τούνη με συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό "You Weekly" και αφού την ενημερώσαμε πως πραγματικά έχουν κυκλοφορήσει αυτές οι φωτογραφίες που την δείχνουν ολόγυμνη να κοιμάται στα πίσω καθίσματα ενός πολυτελούς αυτοκινήτου... αφού ξαφνιάστηκε μας απάντησε χωρίς φυσικά να πιστεύει ότι έχει συμβεί κάτι τέτοιο στην ζωή της.

[color=navy]Θα έχεις πληροφορηθεί ότι υπάρχει ένας άντρας που διαρρέει γυμνές φωτογραφίες σου όπως ισχυρίζεται από προσωπικές στιγμές[/color]

"Βλέπεις το πρόσωπο μου σε αυτές τις φωτογραφίες; Δεν νομίζω ότι μιλάμε για ένα υποθετικό υλικό. Εμένα μου έχουν δείξει τις φωτογραφίες μιας ξανθιάς γυναίκας!"

[color=navy]Εάν δεν κάνω λάθος έχετε το ίδιο τατουάζ με την κοπέλα.[/color]  

"Βασικά είναι το τατουάζ μου, αλλά το φώτοσοπ είναι το πιο εύκολο πλέον, αφού με έχω δει ως εικόνισμα, ως "Οσία Τούνη" μέχρι και τα μούτρα μου στο σώμα της Καρντάσιαν. Δεν είναι καμία τρελή τέχνη να πάρεις κάτι και να το βάλεις κάπου. Για να κάνει κάποιος "κλικ" θα μπορούσε να κάνει τα πάντα. "

[color=navy]Υπάρχει κάποιος άνθρωπος στην ζωή σου που αισθάνεσαι ότι θέλει να σου κάνει κακό;[/color]

"Υπάρχουν σίγουρα πολλοί άνθρωποι που θέλουν να μου κάνουν κακό! Όπως και άλλοι που θέλουν να μου κάνουν καλό! Δεν πιστεύω ότι κάποιος πρώην μου που θα είχε πιθανόν κάποιο τέτοιο υλικό θα το διέρρεε για να μου κάνει κακό."

[url=https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/article/news/504004-iwanna-toynh-apanthsh-fwtia-gia-tis-gymnes-fwtografies-den-pisteyw-oti-kapoios-prwhn-moy-tha]Πηγή[/url[/URL]]

[/quote]τυπε,εμένα με έπεισε.Δεν είναι αυτή  :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO: :HappyBounce_4K8GSO:
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
ναι ,καθε κυριακη στην εκκλησια θα μας πει σε λιγο...φημες λενε οτι την πηδαει ο Χαρης ο κριτης απο το my style που ηταν
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0

Πέρασε το κάστιγκ-μεταπτυχκαό του κανα-πέους και τώρα κάνει διδακτορικό της στο πίσω κάθισμα λιμουζίνας.Με τόση ανεργία και τόσα πρόθυμα νέα πορνίδια τι κάνει η γυναίκα για να παραμείνει στα ύψη. Μπράβο της !!! Άξιο ο μισθός της !!!! Άξιος και ο μισθός του φωτογράφου !!!!!!
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Πέρασε το κάστιγκ-μεταπτυχιακό του κανα-πέους  :tn04: :tn04:  :fuck2: :fuck2: :fuck2:  :pipa2: :pipa2: :pipa2: και τώρα κάνει διδακτορικό της, στο πίσω κάθισμα λιμουζίνας  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :lheel: :lheel:.Με τόση ανεργία και τόσα πρόθυμα νέα πορνίδια τι κάνει η γυναίκα για να παραμείνει στα ύψη. Μπράβο της !!! Άξιο ο μισθός της !!!! Άξιος και ο μισθός του φωτογράφου !!!!!!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646
Εγώ θα περιμένω νε την πάρω στο μετάξι σε καμία δεκαριά χρόνια που θα γαμιεται με 1000 δραχμές  :walkingpenis: :walkingpenis: :takethis: :takethis: :takethis:
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Ε Οχι Βέβαια...  :rolleyes:

Καποιος Την "Πότισε" Ποτά (Αν Και Μπορει Να Ποτίστηκε Και Μονη Της) & Μετα Την Πηρε Κανονικα (Μπορει Να Της Εσκισε Και Το Κωλαντερο) !!!  :fuck2:

Ο Εν Λογω Λοιπον...Ειπε Να Τραβηξει Κανενα Βιντεακι Για Τρόπαιο...Οποτε Οι Φωτο Μαλλον Απο Αυτο Το Βιντεο Ειναι Που Δυστυχως ΔΕΝ Εχει Κυκλοφορησει !!!  :S :S :S
μπορεί να ήταν επαγγελματική υποχρέωση η ξεπέτα
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
«Δεν είχα σχέση με τον Χάρη Χριστόπουλο! Σίγουρα δεν ισχύει»

http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2017/12/xristopoulos-682x384.jpg[/img[/URL]]

«Θεωρώ ότι είναι πολύ έξυπνος άντρας και πολύ τηλεοπτικός. Ξέρει πώς να φερθεί…».
Στο περιοδικό Down Town και τον Λευτέρη Βουτσά έδωσε συνέντευξη η Ιωάννα Τούνη, η οποία διέψευσε τα δημοσιεύματα που την ήθελαν να είχε σχέση με τον Χάρη Χριστόπουλο.

[color=navy]Με τον Χάρη Χριστόπουλο είχατε ιδιαίτερη χημεία.[/color]
Θεωρώ ότι είναι πολύ έξυπνος άντρας και πολύ τηλεοπτικός. Ξέρει πώς να φερθεί και τον αγαπάει ο φακός. Νομίζω ότι ήταν απαραίτητος στο παιχνίδι. Ήταν ένα show από μόνος του.

[color=navy]Είδα κάποιους τίτλους στα sites: «Σκάνδαλο στο My style rocks. Η Τούνη τα είχε με τον Χριστόπουλο».[/color]
Αλήθεια; Από σένα το ακούω πρώτη φορά. Πώς τα είχα εγώ με τον Χριστόπουλο; Εξ αποστάσεως ήταν η σχέση μας; Σίγουρα δεν ισχύει. Θα το ήξερα, νομίζω.

[url=http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/showbiz/den-eicha-schesi-ton-chari-christopoulo-sigoura-den-ischyei/2189638]Πηγή[/url[/URL]]
 

Συνημμένα

  • It.34.jpg
    It.34.jpg
    106,8 KB · Εμφανίσεις: 69

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τούνη:
Το s*x tape, οι γυμνές φωτογραφίες, το απαγορευμένο και κλεμμένο υλικό!  :wanker:

Το νεαρό κορίτσι, μίλησε αποκλειστικά στο Youweekly.gr και μεταξύ άλλων αποκάλυψε αν έχει γυρίσει με κάποιον σύντροφο της μίνι ερωτική ταινία, με κάποιον σύντροφο της.

Η Ιωάννα Τούνη, χωρίς να διστάσει, με τον γνωστό τσαμπουκά που διαθέτει απάντησε και αποκάλυψε:

"Δεν έχω κάνει ερωτικό tape, όμως είμαστε η γενιά της τεχνολογίας και με ένα κινητό στο χέρι.
Δεν γίνεται να μη βγάλεις μία φωτογραφία να στείλεις ή να σου στείλουν!
Δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που δεν το έχει κάνει.
Εάν πέσσει σε λάθος χέρια σίγουρα είναι κάτι άσχημο.", λέει χαρακτηριστικά.

Έχεις καταφύγει στις αρμόδιες αρχές για να προστατεύσεις τον εαυτό σου; Την ρώτησε ο δημοσιογράφος του YOU...

"Τι να πω δηλαδή, σε περίπτωση που κάποιους πρώην μου διαρρεύσει φωτογραφίες... σκοτώστε τον;", είπε αφοπλιστικά η Ιωάννα Τούνη.

Την ίδια ώρα, το Youweekly.gr έρχεται με ένα καυτό ρεπορτάζ που φέρνει στην δημοσιότητα φωτογραφίες που δημοσίευσε ένας άγνωστος άντρας με μία γυμνή κοπέλα που κάθεται στα πίσω καθίσματα ενός πολυτελούς αυτοκινήτου. Για το εν λόγο ακατάλληλο υλικό, ο συγκεκριμένος υποστήριξε ότι είναι η Ιωάννα Τούνη.

Παράλληλα, η εφημερίδα Εσπρέσσο, δημοσίευσε ολόκληρη την φωτογραφία της κοπέλας, χωρίς να αναφέρει τα στοιχεία της.

 

Συνημμένα

  • 26696719_10214610771771310_970104648_n.jpg
    26696719_10214610771771310_970104648_n.jpg
    53,9 KB · Εμφανίσεις: 202

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom