Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186


Άσε την τουνάρα μας ήσυχη ρε... φύγε απο 'δω..  :S :S :S
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.703
Like
11.187
Πόντοι
3.656
f3c6b059da100246989aa2d0cc96ce25.jpg
και λιγα λες!!!!!!!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
δεν μου αρεσει αλλο η τουναρα....

μονο κωλογαμησι
και κατουρημα στη χαζοφατσα της

:piss:
 

solid2525

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
85
Like
16
Πόντοι
0
παιδια κατι λενε για κατι φωτο που διερευσαν, εχει κανεις τιποτα ?  :happy: :happy: :happy:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186

Συνημμένα

  • ψωλού1.jpg
    ψωλού1.jpg
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 109
  • ψωλού2.jpg
    ψωλού2.jpg
    33,9 KB · Εμφανίσεις: 107

solid2525

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
85
Like
16
Πόντοι
0
ευχαριστω για την κατανοηση συντροφοι :cheesy:

περιμενα και λιγο βυζο αλλα τι να κανουμε και αυτες καλες ειναι
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
τυπε giatioxi, υποννοεις κατι για την τουναρα με τους τιτλους αρχειου που εβαλες στις φωτο?  :think:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Με τρόπο απαράδεκτο, χυδαίο και προσβλητικό έχουν διαρρεύσει φωτογραφίες της Ιωάννας η οποία φαίνεται, η κοπέλα να είναι ολόγυμνη στο πίσω κάθισμα ενός πολυτελούς αυτοκινήτου.
Αυτοί που έχουν διαρρεύσει τις φωτογραφίες υποστηρίζουν ότι αφορούν στην Ιωάννα Τούνη.

Δεν αποκλείεται όμως να είναι και προϊόν φωτομοντάζ κάτι που εμείς τουλάχιστον δεν μπορούμε να το εξακριβώσουμε!

Το Youweekly.gr δεν θα δημοσιοποιήσει ολόκληρο το υλικό από τις συγκεκριμένες φωτογραφίες παρά μόνο μία συγκεκριμένη εικόνα που φυσικά δείχνει μόνο το πρόσωπο της κοπέλας και τίποτα άλλο!

Στην κατοχή μας έχουμε βεβαίως όλη την σειρά των φωτογραφιών που έχει διαρρεύσει και μάλιστα επικοινωνήσαμε με την Ιωάννα Τούνη για να έχουμε μία αντίδραση της για το συγκεκριμένο υλικό.

Την ρωτήσαμε συγκεκριμένα, ποιος μπορεί να είναι αυτός που μπορεί να έχει τέτοιο υλικό στην κατοχή του ή αν είναι δυνατόν να έχουν υποκλαπεί οι συγκεκριμένες φωτογραφίες από το τηλέφωνο...

Πιστεύουμε ότι μέσα στις επόμενες ώρες θα έχουμε την δική της απάντηση..

[video]https://www.youweekly.gr/article/news/503799-iwanna-toynh-dierreysan-ologymnes-fwtografies-ths-kopelas-sto-instagram-poioi-to-ekanan[/video]
 

Συνημμένα

  • 64bb8e_titlo.jpg
    64bb8e_titlo.jpg
    17,9 KB · Εμφανίσεις: 438

Επισκέπτης
Γνωστός μου (αξιόπιστη πηγή) που την γνωρίζει και μιλάνε της είχε στείλει στο μέσεντζερ να την ειδοποιήσει ο αγαπούλης μόλις εμφανίστηκαν οι πρώτες φώτος εδώ πριν από καμιά 20αριά μέρες... Αυτή του απάντησε οτι το γνώριζε πως κυκλοφορούσαν και οτι αυτή τις κυκλοφόρησε.. Είδα τα μηνύματα με τα μάτια μου αλλά πιστεύω πως έλεγε μαλακίες απλά για να δείξει πως έχει επίγνωση της κατάστασης και πως όλα είναι υπό έλεγχο...
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
«Ήταν βλακεία που δεν το έκοψαν στο μοντάζ! Ήθελα να τους σκοτώσω».
Η Ιωάννα Τούνη έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και τον Λευτέρη Βουτσά και απάντησε για τα σχόλια που είχε κάνει σε ένα επεισόδιο του My style rocks για τα μαλλιά της Ευαγγελία Αραβανή.

Ήταν γκάφα όταν ακούστηκες στον αέρα να σχολιάζεις τα μαλλιά της Αραβανή;
Ήταν γκάφα! Ήταν καφρίλα! Δεν το έκανα επίτηδες γιατί ο Μπουλούμπασης είναι άπαιχτος κομμωτής. Ήταν βλακεία και που δεν το έκοψαν στο μοντάζ. Ήθελα να τους σκοτώσω. Ήταν πολύωρα τα γυρίσματα, βαριόμασταν και πιάναμε κους κους. Είπα: «Δεν μου αρέσουν τα μαλλιά της Αραβανή σήμερα. Σαν απεριποίητα είναι».

Σου μίλησε γι’ αυτό;
Ήρθε η Αραβανή μαζί με τον Μπουλούμπαση και μου λένε «ντροπή σου! Εμείς σε συμπαθούσαμε» κι εγώ τους έλεγα, αγαπήστε με ξανά. Είχε πολλή πλάκα.

www.zappit.gr/showbiz/ioanna-touni-itan-gkafa-kafrila-irthe-aravani-kai-mou-eipe-ntropi-sou/2189519]Πηγή[/url]
 

Συνημμένα

  • It.34.jpg
    It.34.jpg
    106,8 KB · Εμφανίσεις: 78

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
.
 

Συνημμένα

  • It.35.png
    It.35.png
    589,5 KB · Εμφανίσεις: 63

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Ιωάννα Τούνη: Απάντηση "φωτιά" για τις γυμνές φωτογραφίες! "Δεν πιστεύω ότι κάποιος πρώην μου θα..." :orchestra:


https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/photos/w_800px/articles/201801/7fa0f1__dsc8679.jpg[/img[/URL]]

Η Ιωάννα Τούνη είναι το πανέμορφο κορίτσι του My Style Rocks που βρέθηκε ξαφνικά στην δημοσιότητα από το πουθενά.

Είναι ένα παιδί που έζησε την ξαφνική απόρριψη από τον πατέρα της, που έχει πολλούς φίλους και πολλούς εχθρούς! Ξαφνικά και από το πουθενά εμφανίζονται άνθρωποι που θέλουν να της κάνουν κακό διαρρέοντας εν αγνοία της γυμνές φωτογραφίες της όπως σας αποκάλυψε το Youweekly.gr.

Η Ιωάννα Τούνη με συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό "You Weekly" και αφού την ενημερώσαμε πως πραγματικά έχουν κυκλοφορήσει αυτές οι φωτογραφίες που την δείχνουν ολόγυμνη να κοιμάται στα πίσω καθίσματα ενός πολυτελούς αυτοκινήτου... αφού ξαφνιάστηκε μας απάντησε χωρίς φυσικά να πιστεύει ότι έχει συμβεί κάτι τέτοιο στην ζωή της.

[color=navy]Θα έχεις πληροφορηθεί ότι υπάρχει ένας άντρας που διαρρέει γυμνές φωτογραφίες σου όπως ισχυρίζεται από προσωπικές στιγμές[/color]

"Βλέπεις το πρόσωπο μου σε αυτές τις φωτογραφίες; Δεν νομίζω ότι μιλάμε για ένα υποθετικό υλικό. Εμένα μου έχουν δείξει τις φωτογραφίες μιας ξανθιάς γυναίκας!"

[color=navy]Εάν δεν κάνω λάθος έχετε το ίδιο τατουάζ με την κοπέλα.[/color]  

"Βασικά είναι το τατουάζ μου, αλλά το φώτοσοπ είναι το πιο εύκολο πλέον, αφού με έχω δει ως εικόνισμα, ως "Οσία Τούνη" μέχρι και τα μούτρα μου στο σώμα της Καρντάσιαν. Δεν είναι καμία τρελή τέχνη να πάρεις κάτι και να το βάλεις κάπου. Για να κάνει κάποιος "κλικ" θα μπορούσε να κάνει τα πάντα. "

[color=navy]Υπάρχει κάποιος άνθρωπος στην ζωή σου που αισθάνεσαι ότι θέλει να σου κάνει κακό;[/color]

"Υπάρχουν σίγουρα πολλοί άνθρωποι που θέλουν να μου κάνουν κακό! Όπως και άλλοι που θέλουν να μου κάνουν καλό! Δεν πιστεύω ότι κάποιος πρώην μου που θα είχε πιθανόν κάποιο τέτοιο υλικό θα το διέρρεε για να μου κάνει κακό."

[url=https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/article/news/504004-iwanna-toynh-apanthsh-fwtia-gia-tis-gymnes-fwtografies-den-pisteyw-oti-kapoios-prwhn-moy-tha]Πηγή[/url[/URL]]
 

Συνημμένα

  • It.36.jpg
    It.36.jpg
    102,7 KB · Εμφανίσεις: 72
  • It.37.jpg
    It.37.jpg
    73,4 KB · Εμφανίσεις: 73
  • It.38.jpg
    It.38.jpg
    184 KB · Εμφανίσεις: 68
  • It.39.jpg
    It.39.jpg
    206,8 KB · Εμφανίσεις: 63
  • It.40.jpg
    It.40.jpg
    136,4 KB · Εμφανίσεις: 79

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom