Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
1
Like
5.567
Πόντοι
2.356
Τυπε, αυτό που γράφεις με την πραγματικότητα δεν έχει ουδεμία σχέση...

Όντας παλιότερα μαγαζατορας, θεωρείς ότι ένας καταστηματάρχης με 5000€ προϊόν μετά φόρων, κάτι που σημαίνει κόστος γι αυτόν 2000-3000€ χονδρικής αγοράς, οπότε το μαγαζί θα είναι αναλόγου επιπέδου, ενοίκια-πωλητες κλπ,θα τον πιάσει κότσο ένα κακομαθημένο κοριτσάκι με πλαστικό επάνω της απλά επειδή έχει εκατομμύρια φολοουερς;

Είσαι με τα καλά σου;Ας το κλείσει ο τύπος-τυπισσα καλύτερα...

Αυτά γίνονται με δημόσιες σχέσεις, γνωστοί των γνωστών, μιλάνε με ανθρώπους που υπάρχει αμφίπλευρο ενδιαφέρον και είμαι σίγουρος πως διαθέτει το κομμάτι των 5000€ για να γίνει το σκηνικό, καθαριστήριο και επιστροφή...

Σιγά μην πιάνει η Τουναρα η μυταρα κότσο καταστηματάρχη έμπορα επειδή έχει 800.000 ακόλουθους.

Δεν την βλέπει καν...

Είναι άλλο πράγμα να είσαι επιτυχημένος στο ινστα και άλλο στην πραγματική ζωή και στο εμπόριο.
αν ειναι φυκια και τα πουλαει για 5000 ναι τυπε.

αν ειναι κανα ρολογακι των 100.000 που πωλουνται παμπολλα τετοια στη μυκονο οχι τυπε!!

χαιρω πολυ αν τρωει μπουγατσα τσαμπα στη μυκονο τυπε οπου τουριστικη τιμη ειναι 10 ευρω και τιμη με κλεισιμο ματιου ειναι 3 ευρω.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
1
Like
5.567
Πόντοι
2.356
Κάποιος που ασχολείται με την διαφήμιση μέσω social media μπορεί να μας ενημερώσει τι σημαίνει χρηματικά, πτώση 25.000 followers?
σημαινει οτι εκανε φαουλ και το κοινο ακομη και αν την ακολουθει ειναι πλεον επιφυλακτικο!

επισης δε μετρανε μονο οι φωλουερς αλλα 1 ποσοι απο αυτους κανουν λαηκ αρα ειναι ενεργοι και εχει περαση σε αυτους και 2 το ταργκετ γκρουπ που ανηκουν. αν εχει 134156 αραβες δε "πουλαει" εκει κατι... οποτε ενδιαφερει η απηχηση που θα εχει...

μεταφραση σε ευρω δεν εχει αλλα σιγουρα πεφτει παζαρι προς τα κατω οταν εχεις πτωτικη πορεια!
θα βγει κανενα βιντεακι παλι συντομα η κανα θεμα παρενοχλησης για να διατηρηθει στην επικαιροτητα και να ξανακερδισει συμπαθεια...

γενικα εχει κανει πολλα φαουλ οπως και στο μνημειο του ολοκαυτωματος.

απο κει και περα σχετικα με τους διαφημιστες. τι να το κανω αν εγω ειμαι ο υφαντης ας πουμε και τη βαλω να διαφημιζει σαλαμια! ειναι η σωστη περσονα που θα μου αυξησει τις πωλησεις? η για κανενα αμαξι.... δεν εχει απηχηση στο αντρικο κοινο ωστε να το επηρεασει...

η τουνη ειναι για ρουχα εσωρουχα και συμπληρωματα διατροφης, αντε και τιποτα μακιγιαζ, ισως και διαφημιση προφυλακτικων!

μυκονο παντως μενει χωρις να ξοδεψει ευρω... καποιοι θελουν να φαινονται οποτε αντιστοιχα παζαρευει αυτη λογω ζητησης και απηχησης που εχει τωρα...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Τυπε, αυτό που γράφεις με την πραγματικότητα δεν έχει ουδεμία σχέση...
Έχει..

Έχει πληρώσει γνωστή μου με e-shop,1200 ευρώ άτομο που έχει σχέση με πασίγνωστο τραγουδιστή για ENA post(3 φωτογραφίες)
η οποία δεν έχει ούτε το 1/5 των followers της Τούνη.
Έχω φιλαράκι στο χώρο του fitness που παίρνει τόσο προϊόντα όσο και χρήματα για posts.

Είχε προταθεί σε εμένα,να κάνω για 12 μήνες από ένα post/μήνα στο instagram από κάτι που αφορά παροχή υπηρεσιών,
με αντάλλαγμα να έχω την υπηρεσία αυτή δωρεάν για 12μήνες.
To αποδέχτηκα(μιλάω για Γερμανία),έχω υπογράψει συμβόλαιο(με ρήτρα) ώστε να τηρώ το ένα ποστάρισμα ανά μήνα.
Επίσης κάθε μήνα επικοικωνεί μαζί μου μία φορά,γραπτώς, υπάλληλος της εν λόγω εταιρείας
Έχω κοντά στους 10χιλ followers και με βρήκαν μόνοι τους στο instagram μου.

Άμα ξέρεις γερμανικά σου στέλνω ένα screenshot από τους όρους του συμβολαίου.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Έχει..

Έχει πληρώσει γνωστή μου με e-shop,1200 ευρώ άτομο που έχει σχέση με πασίγνωστο τραγουδιστή για ENA post(3 φωτογραφίες)
η οποία δεν έχει ούτε το 1/5 των followers της Τούνη.
Έχω φιλαράκι στο χώρο του fitness που παίρνει τόσο προϊόντα όσο και χρήματα για posts.

Είχε προταθεί σε εμένα,να κάνω για 12 μήνες από ένα post/μήνα στο instagram από κάτι που αφορά παροχή υπηρεσιών,
με αντάλλαγμα να έχω την υπηρεσία αυτή δωρεάν για 12μήνες.
To αποδέχτηκα(μιλάω για Γερμανία),έχω υπογράψει συμβόλαιο(με ρήτρα) ώστε να τηρώ το ένα ποστάρισμα ανά μήνα.
Επίσης κάθε μήνα επικοικωνεί μαζί μου μία φορά,γραπτώς, υπάλληλος της εν λόγω εταιρείας
Έχω κοντά στους 10χιλ followers και με βρήκαν μόνοι τους στο instagram μου.

Άμα ξέρεις γερμανικά σου στέλνω ένα screenshot από τους όρους του συμβολαίου.
τι να πω...ξερω γερμανικα αλλα τι να το κανω το συμβολαιο σου;

καλοφαγωτα τοτε
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
τι να πω...ξερω γερμανικα αλλα τι να το κανω το συμβολαιο σου;

καλοφαγωτα τοτε
Να έχεις μια ιδέα πως γίνεται η όλη φάση.
Π.x. στο screenshot θα δεις το αρχείο της εταιρείας με το username μου,με το πότε ανεβάζω τα "αποδεικτικά στοιχεία" ότι πόσταρα για λογαριασμό της στα social media μου.

Screenshot_2021-08-08-19-25-22-613.jpg
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Στους πόσους followers είναι το κορίτσι σήμερα; :confused:
 

papas32

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
162
Like
238
Πόντοι
21
Δευτεροτριτη είναι πλέον. Από ότι είδα Φουρέιρα και Οικονομάκου έχουν περάσει το εκατομμύριο στο ινστα. Μπορεί να είναι και άλλες...
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Έχει..

Έχει πληρώσει γνωστή μου με e-shop,1200 ευρώ άτομο που έχει σχέση με πασίγνωστο τραγουδιστή για ENA post(3 φωτογραφίες)
η οποία δεν έχει ούτε το 1/5 των followers της Τούνη.
Έχω φιλαράκι στο χώρο του fitness που παίρνει τόσο προϊόντα όσο και χρήματα για posts.

Είχε προταθεί σε εμένα,να κάνω για 12 μήνες από ένα post/μήνα στο instagram από κάτι που αφορά παροχή υπηρεσιών,
με αντάλλαγμα να έχω την υπηρεσία αυτή δωρεάν για 12μήνες.
To αποδέχτηκα(μιλάω για Γερμανία),έχω υπογράψει συμβόλαιο(με ρήτρα) ώστε να τηρώ το ένα ποστάρισμα ανά μήνα.
Επίσης κάθε μήνα επικοικωνεί μαζί μου μία φορά,γραπτώς, υπάλληλος της εν λόγω εταιρείας
Έχω κοντά στους 10χιλ followers και με βρήκαν μόνοι τους στο instagram μου.

Άμα ξέρεις γερμανικά σου στέλνω ένα screenshot από τους όρους του συμβολαίου.
Δλδ ρε τύπε αν το ινστα προφιλ ήταν Βαλκάνιος Πουτσαράς πόσο πάνω απο 30 χιλ followers θα χες ? :tooth:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
772κ και η πτώση συνεχίζει...

Έξι μέρες να ποσταρει... εάν δεν ήταν οι φωτιές, θα ανέβαζε μέχρι τον υμένα της ?
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
772κ και η πτώση συνεχίζει...

Έξι μέρες να ποσταρει... εάν δεν ήταν οι φωτιές, θα ανέβαζε μέχρι τον υμένα της ?
ετοιμα τα ειχε τα iPhone και τα iPad, τα ειχε δείξει σε story αλλά μάλλον το ακύρωσε λογο της κατάστασης για μην φαει και άλλο κράξιμο
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.233
Like
34.724
Πόντοι
9.931
Όλες οι influencer έχουν ακυρώσει διαγωνισμούς και διαφημίσεις λόγω των πυρκαγιών, σε 2-3 μέρες θα ξεκινήσουν πάλι.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
Την ξέρω αυτήν από όταν εμένα Θεσσαλονίκη ακόμη. Αλαζονεία, κριτική σε όλους και όλα χωρίς λόγο, και μια ψευδαίσθηση του τύπου «είμαι εγώ και καμία άλλη». Δεν λέω, οκ, μπορεί όντως να είναι αυτοδημιούργητη και όντως να έχει προσπαθήσει, ποιοι είμαστε εμείς να ξέρουμε και να κρίνουμε; Αλλά πραγματικά η τυπισσα είναι χαζή. Δεν το λέω κοροϊδευτικά, είναι ΧΑΖΗ. Δεν έχει καταλάβει καν ακόμη ούτε τώρα τη τραγική μαλακια που πέταξε για τα ταβερνάκια . Βγήκε να το παίξει θύμα. Στα παλιά μας τα παπούτσια, αγάπη μου, αν πέρασες δύσκολα στη ζωή σου. Που στο κάτω κάτω αν πέρασε δύσκολα, θα έπρεπε να καταλαβαίνει για ποιο λόγο είναι κλειστές οι ταβέρνες και όχι να ειρωνεύεται. Ντροπή και μόνο ντροπή. Δεν την ακολουθούσα ποτε κι ούτε πρόκειται.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.551
Κριτικές
171
Like
91.332
Πόντοι
46.423
Την ξέρω αυτήν από όταν εμένα Θεσσαλονίκη ακόμη. Αλαζονεία, κριτική σε όλους και όλα χωρίς λόγο, και μια ψευδαίσθηση του τύπου «είμαι εγώ και καμία άλλη». Δεν λέω, οκ, μπορεί όντως να είναι αυτοδημιούργητη και όντως να έχει προσπαθήσει, ποιοι είμαστε εμείς να ξέρουμε και να κρίνουμε; Αλλά πραγματικά η τυπισσα είναι χαζή. Δεν το λέω κοροϊδευτικά, είναι ΧΑΖΗ. Δεν έχει καταλάβει καν ακόμη ούτε τώρα τη τραγική μαλακια που πέταξε για τα ταβερνάκια . Βγήκε να το παίξει θύμα. Στα παλιά μας τα παπούτσια, αγάπη μου, αν πέρασες δύσκολα στη ζωή σου. Που στο κάτω κάτω αν πέρασε δύσκολα, θα έπρεπε να καταλαβαίνει για ποιο λόγο είναι κλειστές οι ταβέρνες και όχι να ειρωνεύεται. Ντροπή και μόνο ντροπή. Δεν την ακολουθούσα ποτε κι ούτε πρόκειται.

Καλημέρα μωρό μου !!!

:smiling-face-with-heart-eyes:

Rose1.gif
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Τυπε, αυτό που γράφεις με την πραγματικότητα δεν έχει ουδεμία σχέση...

Όντας παλιότερα μαγαζατορας, θεωρείς ότι ένας καταστηματάρχης με 5000€ προϊόν μετά φόρων, κάτι που σημαίνει κόστος γι αυτόν 2000-3000€ χονδρικής αγοράς, οπότε το μαγαζί θα είναι αναλόγου επιπέδου, ενοίκια-πωλητες κλπ,θα τον πιάσει κότσο ένα κακομαθημένο κοριτσάκι με πλαστικό επάνω της απλά επειδή έχει εκατομμύρια φολοουερς;

Είσαι με τα καλά σου;Ας το κλείσει ο τύπος-τυπισσα καλύτερα...

Αυτά γίνονται με δημόσιες σχέσεις, γνωστοί των γνωστών, μιλάνε με ανθρώπους που υπάρχει αμφίπλευρο ενδιαφέρον και είμαι σίγουρος πως διαθέτει το κομμάτι των 5000€ για να γίνει το σκηνικό, καθαριστήριο και επιστροφή...

Σιγά μην πιάνει η Τουναρα η μυταρα κότσο καταστηματάρχη έμπορα επειδή έχει 800.000 ακόλουθους.

Δεν την βλέπει καν...

Είναι άλλο πράγμα να είσαι επιτυχημένος στο ινστα και άλλο στην πραγματική ζωή και στο εμπόριο.
Εαν νομιζεις οτι αυτες οι ταριφες δεν υπαρχουν ειλικρινα αλλαξε πλανητη.
Ενα ρουχο με ετικετα 5000€ εχει κοστος 150€ στην καλυτερη.
Στο πρωτο που θα πουλησει εχει βγαλει κοστος για 30 κομματια.
Δεν μιλαμε για ξενες ετικετες. Μιλαμε για Ελληνικα brands.
Σκεψου οτι για ποσταριζμα με στορυ σε καφε ειχαν ζητησει 1000€. Σε καφε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom