Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Τραβέλι πλατείας Βικτωρίας - Ομονοίας
 

alexxx8in

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχουν κάπου τα βίντεο ρε παιδιά;
Ρωτάω εκ μέρους ενός συναδέλφου...
 

Επισκέπτης
Ωραία κοπέλα αλλά φαίνεται τόσο καβαλημένο καλάμι...τώρα που έγινε και "μάρτυρας" με τα βίντεο που βγήκαν στη φόρα
και ήταν όλες με το πλευρό της, παίζει να το έχει δει σαν πρόεδρος πουτανών
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056

Συνημμένα

  • touni (1).jpg
    touni (1).jpg
    46 KB · Εμφανίσεις: 116

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η κυρία δεν ήταν γνώστης ότι την τραβούσαν βίντεο την ώρα που πηδιόταν!! Νομίζει ότι ο κόσμος είναι χαζός.
Και βγήκε η βλαμμένη να την υποστηρίξει ελπίζοντας να ξανανεβασει τις μετοχές της!! 
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Η κυρία δεν ήταν γνώστης ότι την τραβούσαν βίντεο την ώρα που πηδιόταν!! Νομίζει ότι ο κόσμος είναι χαζός.
Και βγήκε η βλαμμένη να την υποστηρίξει ελπίζοντας να ξανανεβασει τις μετοχές της!!  


Φυσικα και ο κοσμος ειναι χαζος.Το κοινο το οποιο την υποστηριζει ειναι τα μαλακισμενα κοριτσακια του instragram και τα πορνιδια της διπλανης πορτας.Και φυσικα οι φεμινοπουστες,αλιμονο αν σοβαρος αρσενικος  με σωας τα φρενας να πιστεψει αυτη τη μαλακια που πλασαρει η βιζιτα του Μαρκιζ...
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
Καλα μην το λες.Εμεις που την τρωμε στη μαπα στη Θεσσαλονικη και την βλεπουμε συχνα μονο γυναικια δεν τη λες αυτη τη μουρη.Τραβελοφερνει αγρια!!!
Η αλήθεια είναι ότι δεν την έχω δει από κοντά οπότε δεν μπορώ να έχω ολοκληρωμένη άποψη
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Η αλήθεια είναι ότι δεν την έχω δει από κοντά οπότε δεν μπορώ να έχω ολοκληρωμένη άποψη


Οφειλω να παραδεχτω οτι το κορμι της ειναι ομως 10αρι.Απο τα καλυτερα κορμια που εχω δει σε γυναικα αλλα ενα κορμι δεν μπορει να σωσει το προσωπο της το οποιο κατ εμε ειναι αποκρουστικο.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
Οφειλω να παραδεχτω οτι το κορμι της ειναι ομως 10αρι.Απο τα καλυτερα κορμια που εχω δει σε γυναικα αλλα ενα κορμι δεν μπορει να σωσει το προσωπο της το οποιο κατ εμε ειναι αποκρουστικο.
Γκόμενα γαρίδα εν ολίγης
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Ωραία κοπέλα αλλά φαίνεται τόσο καβαλημένο καλάμι...τώρα που έγινε και "μάρτυρας" με τα βίντεο που βγήκαν στη φόρα
και ήταν όλες με το πλευρό της, παίζει να το έχει δει σαν πρόεδρος πουτανών
Επίτιμος πρόεδρος
 

fitfapper

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
273
Like
76
Πόντοι
1
Φυσικα και ο κοσμος ειναι χαζος.Το κοινο το οποιο την υποστηριζει ειναι τα μαλακισμενα κοριτσακια του instragram και τα πορνιδια της διπλανης πορτας.Και φυσικα οι φεμινοπουστες,αλιμονο αν σοβαρος αρσενικος  με σωας τα φρενας να πιστεψει αυτη τη μαλακια που πλασαρει η βιζιτα του Μαρκιζ...

Σοβαροί αρσενικοί όπως εσύ και ο orgasmikos,τυπε?

Που αραδιάζεται βαρύγδουπες μπαρούφες περί γυναικών αλλά γαμαται μόνο την χούφτα σας?

Παράξενος ορισμός είναι αυτός για το "σοβαρός αρσενικός"

:S :S :S
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Σοβαροί αρσενικοί όπως εσύ και ο orgasmikos,τυπε?

Που αραδιάζεται βαρύγδουπες μπαρούφες περί γυναικών αλλά γαμαται μόνο την χούφτα σας?

Παράξενος ορισμός είναι αυτός για το "σοβαρός αρσενικός"

:S :S :S


εισαι δηλαδη "Je suis Touni" ??
Υπέρμαχος της τιμής της Ιωάννας ή απλά τα χώνεις στον συνάδελφο απο πάνω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom