Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγω τύπε με πίτουρα ούτε ανακατεύομαι, ούτε θα ανακατευτώ. Αυτό που έθιξα είναι οτι τις ανακατευόμενες με τα πίτουρα και το σπέρμα, το μιντιακό σύστημα της κόκας τις βάζει μέσα ακόμη και στο σπίτι της αγρότισας στο χωριό, γαμώ το σπίτι τους. Ανοίγει η θεια με τα ροζιασμένα χέρια την τηλεόραση και βλέπει την Χ πουτάνα. Ανοίγει το παιδάκι το ιντερνετ και ξανά η ίδια πουτάνα μπροστά του. Overdose όλοι και στον αγύριστο.

Πολύ καλές οι πουτάνες, κανένα θέμα. Στα σκοτάδια όμως και στο bou. Μακριά από τον σωστό τον κόσμο
Δεν τους ανάγκασε κάνεις να ασχολούνται με αυτές τις πουτάνες.
Ας αλλαξουν κανάλι,ας διαβάσουν ενα βιβλίο, στο ίντερνετ υπάρχουν εκατομμύρια ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Κάτσε ρε μεγάλε που δεν θα ασχοληθείς κιόλας. Εμένα δεν μου αρέσει να σε ακούσω να σπρώχνεις την πουτάνα σου το μεσημέρι και βογγάε σε όλη την γειτονιά  για αυτό έχω και το δικαίωμα να καλέσω την αστυνομία για προσβολή της δημοσίας αιδούς.

Με ενοχλεί πως το λένε; Δικαίωμα σου να το κάνεις αλλά διακριτικά όχι μπάτε σκύλοι... Όλοι το κάνουμε και έχουμε ανάγκη τις πουτάνες γιατί τέτοια είναι η φύση μας και η επιστήμη το έχει ήδη ερμηνεύσει αυτό.

Επί του θέματος τώρα, αν τον πετάξω και κατουρήσω έξω από την πόρτα σου δεν θα ενοχληθείς και πολύ καλά θα κάνεις;

Αν με βγάλεις στο ίντερνετ να κατουράω κανένα πρόβλημα. ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ και να μην γινόμουν ζώο.

Μην προσπαθείς όμως να με πείσεις ότι πρέπει να αποδεχτώ την πουτάνα ( και δεν μιλάω για την επί χρήμασι) στο δίπλα σπίτι, χωράφι, διαμέρισμα δεν ξέρω και γω τι όπως αποδέχομαι τον σουβλατζή μου τον φούρναρη μου και τον φαρμακοποιό μου.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Δεν τους ανάγκασε κάνεις να ασχολούνται με αυτές τις πουτάνες.
Ας αλλαξουν κανάλι,ας διαβάσουν ενα βιβλίο, στο ίντερνετ υπάρχουν εκατομμύρια ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις

Ζούμε στον ίδιο κόσμο με τις πουτάνες (που θα τον αρπάξουν για μια καλύτερη θέση, που θα κάτσουν στον τύπο με το κότερο) , κοινωνία και μπαίνουμε στο ίδιο διαδίκτυο, social media κτλ. Αν είναι έτσι τότε σε παρακαλώ πολύ να μην ασχοληθείς και εσύ με το πρεζάκι που θα κάνει την δόση του δίπλα σου, τον μεθύστακα που θα τα σπάει και ό,τι άλλο παράξενο μπορείς να σκεφτείς.

Και για να σε προλάβω ούτε αυτοί δεν σε ενοχλούν αν αδιαφορίσεις όπως μου ζητάς εμένα να κάνω με τις πουτάνες.
 

Hard4Bimbos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
431
Like
46
Πόντοι
1
Μην προσπαθείς όμως να με πείσεις ότι πρέπει να αποδεχτώ την πουτάνα ( και δεν μιλάω για την επί χρήμασι) στο δίπλα σπίτι, χωράφι, διαμέρισμα δεν ξέρω και γω τι όπως αποδέχομαι τον σουβλατζή μου τον φούρναρη μου και τον φαρμακοποιό μου.

Εσύ η γκόμενά σου και η γυναίκα σου να την πάρεις παρθενοπη...
Να την γαμάς σε στάση ιεραπόστολικη ίσα ίσα να εκσπερμάτισεις με μοναδικό σκοπό την διαιώνιση του ανθρώπινου είδους
Και μετά σαν σωστός άντρας να τον παίζεις με καμία ανωμαλίαρα τσόντα και να γαμάς καμία πουτανα για να ξεδωσεις
Έτσι πουριτανικα και πατροπαραδοτα
:headbang: :headbang:  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Hard4Bimbos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
431
Like
46
Πόντοι
1
Δεν τους ανάγκασε κάνεις να ασχολούνται με αυτές τις πουτάνες.
Ας αλλαξουν κανάλι,ας διαβάσουν ενα βιβλίο, στο ίντερνετ υπάρχουν εκατομμύρια ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις

Πες τα ρε φίλε γαμω την ψευτοηθικη κια τον πουριτανισμο γαμω
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ζούμε στον ίδιο κόσμο με τις πουτάνες (που θα τον αρπάξουν για μια καλύτερη θέση, που θα κάτσουν στον τύπο με το κότερο) , κοινωνία και μπαίνουμε στο ίδιο διαδίκτυο, social media κτλ. Αν είναι έτσι τότε σε παρακαλώ πολύ να μην ασχοληθείς και εσύ με το πρεζάκι που θα κάνει την δόση του δίπλα σου, τον μεθύστακα που θα τα σπάει και ό,τι άλλο παράξενο μπορείς να σκεφτείς.

Και για να σε προλάβω ούτε αυτοί δεν σε ενοχλούν αν αδιαφορίσεις όπως μου ζητάς εμένα να κάνω με τις πουτάνες.
Ακυρα παραδείγματα.
Το πρεζάκι που ζει στους δρόμους των Αθηνών,μοιραία θα οδηγηθεί στην παραβατικότητα.
Αυτός που μεθάει και τα σπάει, έχει παραβατική συμπεριφορά και είναι επικίνδυνος.
Οι ξεκωλιαρες δεν κάνουν κατι παρανομο, γαμιούνται για να τις πληρώνουν,να έχουν αναγνωρισιμότητα και να τους κάνουν κομπλιμέντα αυνανες
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πες τα ρε φίλε γαμω την ψευτοηθικη κια τον πουριτανισμο γαμω
Φοβούνται για τις πουτάνες τις κόρες τους και τις γυναίκες τους και θέλουν να γυρίσουμε στη δεκαετία του 50
 

Hard4Bimbos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
431
Like
46
Πόντοι
1
Ακυρα παραδείγματα.
Το πρεζάκι που ζει στους δρόμους των Αθηνών,μοιραία θα οδηγηθεί στην παραβατικότητα.
Αυτός που μεθάει και τα σπάει, έχει παραβατική συμπεριφορά και είναι επικίνδυνος.
Οι ξεκωλιαρες δεν κάνουν κατι παρανομο, γαμιούνται για να τις πληρώνουν,να έχουν αναγνωρισιμότητα και να τους κάνουν κομπλιμέντα αυνανες

Πολύ σωστός φίλε, για ακόμα μια φορά. Ο άλλως όμως μιλάει και τις καυλιαρες που τους αρέσει να σκίζονται δυνατά ακόμα και τον γκόμενο ή άντρα τους
  :S :S :S
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Ζούμε στον ίδιο κόσμο με τις πουτάνες (που θα τον αρπάξουν για μια καλύτερη θέση, που θα κάτσουν στον τύπο με το κότερο)

Ένας πλούσιος φίλος μία φορά μου περιέγραφε πως άλλαζε το ενδιαφέρον Β.Π. ωραίων γυναικών όταν μάθαιναν για αυτόν από παρέες εκεί που σύχναζε ενώ πριν τον σνόμπαραν τελείως. Επίσης για τις βίζιτες μοντέλα από κανάλια τηλεόρασης του εξωτερικού που παράγγελνε μέσω σόου μπιζ κονέ ενώ στην χώρα τους φαίνονταν κυρίες κλπ κλπ.

Μονολογώντας πρόσθεσε... δεν έγιναν μόνες τους, εμείς τις κάναμε έτσι που αγοράζουμε ακριβά.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Άρα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να χέσει κάποιος έξω από το σπίτι σας; Λοιπόν τα παραδείγματα δεν είναι καθόλου άκυρα, το πρεζάκι μπορεί να έχει λεφτά ο μπαμπάς του και αν είναι να παίζουμε με ενδεχόμενα δεν έχει νόημα η κουβέντα.

Έχω το δικαίωμα να ενοχλούμαι αν το παιδί μου ακούσει το γαμήσι της καυλιάρας που αναφέρεις γιατί δεν θέλω ούτε ο γιος μου να παρερμηνεύσει και να γίνει βιαστής και το ίδιο δεν θέλω η κόρη μου να γίνει πουτάνα και να ψωλορουφάει για να την θαυμάζουν.

Αν θέλεις να μου το επιβάλεις μπορώ και γω να σου πω χίλια δύο πράγματα που μπορεί να σε ενοχλούνε και να σε πίσω ότι αν δεν τα δεχτείς θα είσαι μισάνθρωπος, πουριτανός, ρατσιστής και οπισθοδρομικός.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ένας πλούσιος φίλος μία φορά μου περιέγραφε πως άλλαζε το ενδιαφέρον Β.Π. ωραίων γυναικών όταν μάθαιναν για αυτόν από παρέες εκεί που σύχναζε ενώ πριν τον σνόμπαραν τελείως. Επίσης για τις βίζιτες μοντέλα από κανάλια τηλεόρασης του εξωτερικού που παράγγελνε μέσω σόου μπιζ κονέ ενώ στην χώρα τους φαίνονταν κυρίες κλπ κλπ.

Μονολογώντας πρόσθεσε... δεν έγιναν μόνες τους, εμείς τις κάναμε έτσι που αγοράζουμε ακριβά.
Ποσοι μαλακες υπάρχουν που θα ξοδέψουν εκατοντάδες εως χιλιάδες ευρω για μια βραδιά με μια βίζιτα, επειδή βγαίνει στην τηλεόραση!
Και δε μιλάμε για τους πάμπλουτους.
Και πολλές απο αυτες είναι επιπεδου Φυλης
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Ένας πλούσιος φίλος μία φορά μου περιέγραφε πως άλλαζε το ενδιαφέρον Β.Π. ωραίων γυναικών όταν μάθαιναν για αυτόν από παρέες εκεί που σύχναζε ενώ πριν τον σνόμπαραν τελείως. Επίσης για τις βίζιτες μοντέλα από κανάλια τηλεόρασης του εξωτερικού που παράγγελνε μέσω σόου μπιζ κονέ ενώ στην χώρα τους φαίνονταν κυρίες κλπ κλπ.

Μονολογώντας πρόσθεσε... δεν έγιναν μόνες τους, εμείς τις κάναμε έτσι που αγοράζουμε ακριβά.

Ακριβέστατη ανάλυση και απόδειξη της σχέσης προσφοράς - ζήτησης
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Άρα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να χέσει κάποιος έξω από το σπίτι σας; Λοιπόν τα παραδείγματα δεν είναι καθόλου άκυρα, το πρεζάκι μπορεί να έχει λεφτά ο μπαμπάς του και αν είναι να παίζουμε με ενδεχόμενα δεν έχει νόημα η κουβέντα.

Έχω το δικαίωμα να ενοχλούμαι αν το παιδί μου ακούσει το γαμήσι της καυλιάρας που αναφέρεις γιατί δεν θέλω ούτε ο γιος μου να παρερμηνεύσει και να γίνει βιαστής και το ίδιο δεν θέλω η κόρη μου να γίνει πουτάνα και να ψωλορουφάει για να την θαυμάζουν.

Αν θέλεις να μου το επιβάλεις μπορώ και γω να σου πω χίλια δύο πράγματα που μπορεί να σε ενοχλούνε και να σε πίσω ότι αν δεν τα δεχτείς θα είσαι μισάνθρωπος, πουριτανός, ρατσιστής και οπισθοδρομικός.
Αυτός είναι ο σύγχρονος κόσμος.
Αν δεν σου αρέσει ρύθμισε την τηλεόρασή σου να έχει μόνο τα κανάλια της κρατικής και BBC.
Απαγορευσε στα παιδια σου να χρησιμοποιούν ίντερνετ και θα βρεις την υγεία σου.
Α και σταματα να ξημεροβραδιαζεσαι σε ενα παρακμιακό σαιτ οπως το μπουρδελα.κομ που προωθεί την πορνεια και καθε ειδους διαστροφή για να τους δώσεις το καλο παράδειγμα
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Η παρουσία κάθε βίζιτας και ξεκωλιασμένης ψωλαρπάχτρας έχει ΚΑΝΟΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ, έχει γίνει mainstream. Σε όσους λεβέντες αρέσει αυτό το πράγμα (και δεν είναι υποκριτές και ψευτοηθικολόγοι ΜΟΝΟ εκεί που τους ξέρουν και υπάρχει ανθρωπιά απεναντί τους) να μεγαλώσουν το μπουμπούκι τους, το λουλούδι τους με αυτές τις αρχές και όταν μεγαλώσει αρκετά, να τους κλείνουν και τα ραντεβού. Να μένει σπίτι το κομίσιο, μην τα παίρνουν οι ξένοι.

Δείτε ρε μαλάκες την Τζούλια μικρή, σε ένα ρεπορτάζ παλιό. Ένα γλυκό κοριτσάκι, με ένα χαμόγελο αθώο που θα μπορούσε να γίνει στη ζωή της ό,τι ήθελε. Και κατέληξε χρόνια μετά να ρουφάει γραμμές και να της διαλύουν την κωλότρυπα. Γαμώ την κοινωνία που γουστάρετε. Καλά μυαλά
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Αυτός είναι ο σύγχρονος κόσμος.
Αν δεν σου αρέσει ρύθμισε την τηλεόρασή σου να έχει μόνο τα κανάλια της κρατικής και BBC.
Απαγορευσε στα παιδια σου να χρησιμοποιούν ίντερνετ και θα βρεις την υγεία σου.
Α και σταματα να ξημεροβραδιαζεσαι σε ενα παρακμιακό σαιτ οπως το μπουρδελα.κομ που προωθεί την πορνεια και καθε ειδους διαστροφή για να τους δώσεις το καλο παράδειγμα

Να εθελοτυφλώ στην πραγματικότητα δεν μου επιτρέπει να εξελιχθώ ως άνθρωπος, να αναπτύξω τις απαραίτητες άμυνες και να μπορέσω να δώσω και στα παιδιά μου την κριτική σκέψη (ή τουλάχιστον να προσπαθήσω) που απαιτείται.

Επίσης δεν είπα ότι είμαι κατά της πορνείας, ίσα ίσα είναι απαραίτητη. Μίλησα για τα τσουλιά και για την θέση τους στην κοινωνία και ενισχύω την άποψη του φίλου που είπε ότι καλά είναι να μένουν στα αντίστοιχα bou.com και όχι να γίνει συνήθεια, καθημερινότητα και φυσιολογικό.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Να εθελοτυφλώ στην πραγματικότητα δεν μου επιτρέπει να εξελιχθώ ως άνθρωπος, να αναπτύξω τις απαραίτητες άμυνες και να μπορέσω να δώσω και στα παιδιά μου την κριτική σκέψη (ή τουλάχιστον να προσπαθήσω) που απαιτείται.

Επίσης δεν είπα ότι είμαι κατά της πορνείας, ίσα ίσα είναι απαραίτητη. Μίλησα για τα τσουλιά και για την θέση τους στην κοινωνία και ενισχύω την άποψη του φίλου που είπε ότι καλά είναι να μένουν στα αντίστοιχα bou.com και όχι να γίνει συνήθεια, καθημερινότητα και φυσιολογικό.
Εισαι πατερας και ξημεροβραδιαζεσαι στο μπουρδέλα.κομ,πας με πουτανες.
Είσαι πρότυπο οικογενειάρχη!
Ξέρεις τι θα ελεγαν τα παιδιά σου,αν το μάθαιναν?
Αυτος ο επιλεκτικος πουριτανισμός γαμάει!
 

Nathan_Prince

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
299
Like
1.040
Πόντοι
201
O δικαστής εδώ... Α ρε παλικαρε!
Κάτσε πρώτα να δούμε εάν είναι σίγουρα αυτή και μετά σε φωνάζουμε να το παίξεις δικαστής της ηθικής

Ρεαλισμός λέγεται μπόϊ και ασε την ειρωνία γιατι δεν περιμέναμε εσένα να μας πεις τι το παίζουμε και τι θα κάνουμε. Μάλλον εισαι too soft 4 bimbos και νιωθεις την ανάγκη να υπερασπιστείς το καθε ταλαιπωρημένο bimbo-μουνι
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Η παρουσία κάθε βίζιτας και ξεκωλιασμένης ψωλαρπάχτρας έχει ΚΑΝΟΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ, έχει γίνει mainstream. Σε όσους λεβέντες αρέσει αυτό το πράγμα (και δεν είναι υποκριτές και ψευτοηθικολόγοι ΜΟΝΟ εκεί που τους ξέρουν και υπάρχει ανθρωπιά απεναντί τους) να μεγαλώσουν το μπουμπούκι τους, το λουλούδι τους με αυτές τις αρχές και όταν μεγαλώσει αρκετά, να τους κλείνουν και τα ραντεβού. Να μένει σπίτι το κομίσιο, μην τα παίρνουν οι ξένοι.

Δείτε ρε μαλάκες την Τζούλια μικρή, σε ένα ρεπορτάζ παλιό. Ένα γλυκό κοριτσάκι, με ένα χαμόγελο αθώο που θα μπορούσε να γίνει στη ζωή της ό,τι ήθελε. Και κατέληξε χρόνια μετά να ρουφάει γραμμές και να της διαλύουν την κωλότρυπα. Γαμώ την κοινωνία που γουστάρετε. Καλά μυαλά
Στα αρχιδια μου η Τζούλια.
Καλα να πάθει.
Επειδή εσεις τρεμετε μη γίνουν πουτανες οι κορες σας και οι γυναίκες σας,θα γυρίσουμε 70 χρόνια πισω.
Η Τζούλια ουτε που θα σε κατουρουσε,αν αρπαζες φωτια και εσυ λες"το κακομοίρο το κορίτσι,το μπλέξανε".
Psycho πορνη γεννήθηκε,η μανα της είναι Αγγλίδα
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Ποσοι μαλακες υπάρχουν που θα ξοδέψουν εκατοντάδες εως χιλιάδες ευρω για μια βραδιά με μια βίζιτα, επειδή βγαίνει στην τηλεόραση!
Και δε μιλάμε για τους πάμπλουτους.
Και πολλές απο αυτες είναι επιπεδου Φυλης

Αυτός ψώνιζε γνωστά μοντέλα εκεί εκπομπών όχι παρουσιάστριες. Χιλιάρικα έχωνε την φορά την ημέρα όχι δεκάδες χιλιάδες. Δεν είχε ψώνιο με επώνυμες. Εξάλλου δεν ήταν επώνυμες για αυτόν, ήταν ξένες. Απλά γαμούσε πολύ ωραίες με την ησυχία του σε στυλ έλα καλή πίτσα Ιταλίας, Ρουμανίας, κλπ. πάρε και για τα έξοδα, χορτάσαμε φύγε. Αλλά τέλος πάντων το φιλοσόφησε ακριβό σπορ σε σχέση με τις φόρα παρτίδα που γαμάμε εμείς στα ρδέλα και στα γραφεία. Ήταν σιχασιάρης. Στην ιδέα δηλαδή. Πουτάνες είναι και αυτές. Μόνο που δεν έβλεπε τους άλλους πελάτες η λεζάντες και κριτικές για πάρτη τους.
 

Hard4Bimbos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
431
Like
46
Πόντοι
1
Ένας πλούσιος φίλος μία φορά μου περιέγραφε πως άλλαζε το ενδιαφέρον Β.Π. ωραίων γυναικών όταν μάθαιναν για αυτόν από παρέες εκεί που σύχναζε ενώ πριν τον σνόμπαραν τελείως. Επίσης για τις βίζιτες μοντέλα από κανάλια τηλεόρασης του εξωτερικού που παράγγελνε μέσω σόου μπιζ κονέ ενώ στην χώρα τους φαίνονταν κυρίες κλπ κλπ.

Μονολογώντας πρόσθεσε... δεν έγιναν μόνες τους, εμείς τις κάναμε έτσι που αγοράζουμε ακριβά.

Είμαι σίγουρος ότι έτσι είπε ο φανταστικός σου "πλούσιος" φίλος  :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom