Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.357
Πόντοι
5.220
Υπέπεσε στην αντίληψη μου ότι στο άθενς έχει πάει το πριβέ 30 και το διπλό πριβέ 60. Έχει κανείς τεκμηριωμένη άποψη?
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Rokko ισχύει.
Προφανώς πάνε να ανταγωνιστούν το golden.
Αν άρχισαν να ρίχνουν τις τιμές και στο athens που είναι το τοπ αυτή την στιγμή ,με τις τόσες και τόσες προσφορές, τότε η οικονομία πάει κατά διαόλου..
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Επισκεφτηκα το καισα χτες εισοδος ηταν η μελαχρινη εισπτακτορισα η οποια επαιζε με το κινητο της και μολις μας μας ειδε μας εκοψε το παραβολπ τον δεκα το οποιο περιελανβανε και ποτο.η τυπισα στην εισοδο δουλευε στο αλκατραζ και εκανε χωρους και ποτα και πριβε ουκρανεζα την ειχα παρι πολλες φορες ποιο παλια για χωρο και πριβε τα οποια εκανε και ολα και ποιομενη καποιες φορες γινοντουσαν διαφορα.οι κοπελες ηταν μετριες προς καλες οχι πολλες οι περισοτερες εκ ουκρανιας και ρωσιας το μαγαζι δεν ειχε πολυ κοσμο κοινος βαραγανε μιγες ουτε καποιο σοου. Πηραμε μερικους χωρους και την καναμε αφου επηλθε βαριεστημαρα μετα απο ενα σημειο.ποτα καθαρα
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Ηταν βραδυ οπου εκανα μια καταδρομικη με την παρεα μου στο στριπ εφ μπι αι επι της μιχαλακοπουλου εισοδος με ποτο απο την κοπελα δεκα ευρω ειχε καλο λεσβιακο σοου απο αλικα που δουλευε στο αλκατραζ μελαχρινης ρωσιδας  και μιας κοκκινομαλας εκφιλης και αλλο ενα ντιλτο σοου καποιες κοπελες αρκετα καλες μοντελε μανεκεν χωρις να πιεζουν πηρα μια δυο και στο τελος αλλη μια για χωρο με το ονομα λολα εκανε απιστευτα καυλοτικο χορο θα επανελθω στο μελλον ποτα καθαρα αρνητικο μουσικη καπος χαμηλης εντασης
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Ηταν βραδυ οπου εκανα μια καταδρομικη με την παρεα μου στο στριπ εφ μπι αι επι της μιχαλακοπουλου εισοδος με ποτο απο την κοπελα δεκα ευρω ειχε καλο λεσβιακο σοου απο αλικα που δουλευε στο αλκατραζ μελαχρινης ρωσιδας  και μιας κοκκινομαλας εκφιλης και αλλο ενα ντιλτο σοου καποιες κοπελες αρκετα καλες μοντελε μανεκεν χωρις να πιεζουν πηρα μια δυο και στο τελος αλλη μια για χωρο με το ονομα λολα εκανε απιστευτα καυλοτικο χορο θα επανελθω στο μελλον ποτα καθαρα αρνητικο μουσικη καπος χαμηλης εντασης
Τιμές ????
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Δεκα ευρω εισοδος με ποτο και δεκα ευρω ο χορος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Πενηντα ο πριβες οπου με καποιες σιγουρα αξιζε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

maori

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά.
Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί θέλουμε να πάμε παρέα μεγάλη άνδρες γυναίκες. Άμα πάρει χορό prive η  γυναίκα της ρίχνουν κανένα.η ειναι σαν εμάς τους άντρες που δεν αφήνουν ούτε να αγγιξουμε.
Ας μας πει κανένας παλιός σε ποιο striper θα της πάμε και αν αξίζει το ανδρικο στριπ σε γυναικα .
Ευχαριστώ πολύ
Καλημερα
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Καλημέρα παιδιά.
Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί θέλουμε να πάμε παρέα μεγάλη άνδρες γυναίκες. Άμα πάρει χορό prive η  γυναίκα της ρίχνουν κανένα.η ειναι σαν εμάς τους άντρες που δεν αφήνουν ούτε να αγγιξουμε.
Ας μας πει κανένας παλιός σε ποιο striper θα της πάμε και αν αξίζει το ανδρικο στριπ σε γυναικα .
Ευχαριστώ πολύ
Καλημερα

Τύπε δεν πήραν χαμπάρι ακόμη το ποστ σου...

Σβήστο πριν σε αρχίσουν στο bullying.  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Σαν πολύ επιμένεις αν γαμάνε οι άνδρες στρίπερς...αν με εννοάς τι εννοάω.. :gay: (τα ίδια ρωτάς και στο νήμα του Alcatraz..)
 

petroscost

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
438
Like
517
Πόντοι
81
Τύπε δεν πήραν χαμπάρι ακόμη το ποστ σου...

Σβήστο πριν σε αρχίσουν στο bullying.  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Σαν πολύ επιμένεις αν γαμάνε οι άνδρες στρίπερς...αν με εννοάς τι εννοάω.. :gay: (τα ίδια ρωτάς και στο νήμα του Alcatraz..)
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

karma_sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά για FBI αξίζει να πάει κάνεις; ξέρετε πόσο πάει ποτό και αν παίζει η Λατόγια που λένε τα παιδιά στο post (το 2017)
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

Δε σας βλέπω ζωηρούς τελευταία με κριτικές και ενημέρωση, οπότε θα κάνω την αρχή εγώ, αν και θα σας πω ουσιαστικά και πάλι τα ίδια που λέω συνήθως, αφού πάλι στο golden πήγα.
Πέραν του ότι με βολεύει λόγο απόστασης, είναι και οι τιμές (με τόσο πεσμένες δουλειές τελευταία, δεν περισσεύουν φράγκα για να πληρώσω χορό πάνω από 5 ευρώ), αλλά και το κυριότερο, το κόλλημα που έχω φάει με Αναλία και Ντορίνα... που όσο βρίσκονται αυτές οι 2 στο golden, με κόβω και μένα να πηγαίνω κάθε Σάββατο εκεί.

Λίγος ο κόσμος χθες. Αν και στο Μπουρνάζι είχε κίνηση, ο περισσότερος κόσμος ήταν στις καφετέριες στην αρχή του πεζόδρομου. Στο golden δεν είχε και τόσο κόσμο.

Από κοπέλες μια χαρά. Δυνατό ρόστερ θα έλεγα.
Έλειπε η Ναταλία, κάλυψαν όμως μια χαρά την απουσία της οι αγαπημένες μου Αναλία και Ντορίνα συν μια - δυο καινούριες που είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω, (η μια ήταν εκπληκτικό μωρό με δυνατό γυμνασμένο μαυριδερό (από σολάριουμ ;;;; !!! ) κορμί με ωραίες καμπύλες,και κατσαρό μαλλί, αλλά δεν συγκράτησα όνομα.

Ο Τζώρτζ που έδωσε και κείνος το παρόν, φάνηκε ικανοποιημένος και κείνος χθές, αφού την αγαπημένη του (Άντρια) συμπήρωσε η φρεσκοαφειχθήσα (μεταγραφή από το Μούσες) Αλίνα, παλίά γνώριμη και προτίμισή του στο παλιό της μαγαζί.

Γενικά πολύ ικανοποιητική βραδιά.

 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Είχα αποσυρθεί το τελευταίο δίμηνο από τους στριποαγώνες, αλλά επανήλθα και ετοιμάζω κριτικές για αθενς και toys το οποίο επισκέφτηκα πρώτη φορά. Μείνετε συντονισμένοι!!
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Έκανα μεγάλη στριποβραδιά χθες, πηρα σβαρνα ολα τα Στριπ της Συγγρού στη πλευρά της Καλλιθέας.

Αρχίζω με το Ανατολή που δεν έχει γραφτεί σχεδον τίποτα:

Σάββατο 3:00 η ωρα, μαγαζι αδειο για Σάββατο με 5-6 τραπεζια με πελατες.
Χωροι αδιαφοροι ντεκαντανς ολντ σκουλ, σερβιτόροι ταβερνιαριδες. Εισοδο δεν εχει, το ποτο κοστίζει 10 ευρω. Ποτηρια μυριζουν ασχημα, ποτο μπομπα του κερατα. Πολυ ξεπερασμενο μαγαζι με πιρφοροπαππουδες για πελατεια.
Περιπου 10 γυναικες, απο τις όποιες μονο 3 εμφανισιμες, οι υπόλοιπες σοβιετικά απομεινάρια.
Η μια που μου αρεσε ομορφο ξανθο ρωσωειδες κοντοπουτανο με όνομα Παμελα με πλαστικο στηθος. Αθλιο στυλιαρι η Σαντρα, αβυζη-κοκκαλο με τρας ταττου χαμυλα στη μεση.
Εμετικός 40ρης πιρφοροαγαπουλης κερναγε ποτά μια ξυνή ξανθιά που καθόταν με πλάτη σε αυτον, πόδια πάνω στο καναπέ και κινητό στο χέρι. Αυτός πάνω απο μισή ώρα τη φιλαγε στη πλάτη και στο ώμο να κερδίσει τη προσοχή της. Αυτή έγραφε στο κινητό και τον έγραφε στο μουνί της. Ένιωσα αηδία και οργή αλλά μετά συνειδητοποίησα οτι αυτός υποφέρει μεσα του απο την απόγνωση που νοιώθει για λιγο αγαπη και πρέπει να τον λυπόμαστε που
αυτοεξευτελίζεται/ευνουχιζεται.
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Κινκυ Οπερα Σάββατο ~ 2:00
Μισοαδειο, ~30-35 πελατες σε ολο το μαγαζι, μερικές παρέες με γυναίκες μεταξύ των οποίων εντυπωσιακή μαύρη με μαλλί Τσάμπερλεν. Πολύ ευγενική κοπέλα στην υποδοχή όπου πληρώνεις είσοδο 15 ευρώ/ συμπεριλαμβάνει ποτο. Κατι μπαστουνοβλάχοι που κατουρανε τις σκάλες διπλα στο μαγαζί έχουν αναλάβει το πάρκινγκ.
Πολλες κοπελες, τουλαχιστον 15 μέτρισα, 5 πολυ καλες ψηλές εντυπωσιακές, οι υπόλοιπες με μεγάλη περιφέρεια, αρκετά μπαμπασικες για στριπ. Πολυ καλη στη πιστα μαυρουλα με ονομα Ριάνα (ή Τζουλιάνα Μπριάνα ή καπως ετσι) και μια ξανθια Μόνα Λιζα που ο dj την έλεγε Μούνα Λίζα, σωστα κατα τη γνώμη μου. Εντυπωσιακός χωρος απο τις δύο κοπέλες. Ο χώρος πολυ καλός και άνετος αλλά υπερβολική ζέστη  που με ανάγκασε να φύγω μετά απο κανα 45λεπτο αφού έβγαλα τη μπεμπελη. Υποτονικά πράγματα γενικα αφου είδα μολις 3 κοπελες να κανουν χωρους με πελατη οσο εκατσα. Οι υπόλοιπες γυρνάνε απο τραπέζι σε τραπέζι και κωλοτριβονται αλλά μάταια.
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Anatoli και Kinky φυτοζωούν πλέον δυστυχώς και δεν βλέπω και τρόπο να επιστρέψουν σε παλιές καλές εποχές...
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Casa Babilon ~4:30
Νεο στριπ γιατί ουσιαστικά ειναι καθαρα στριπ πλεον. Είσοδος απο εκεί που ήταν το στούντιο και μπαίνεις μεσα και δε ξέρεις που να πας...ευθεία στη σκάλα ή δεξιά στη πρώτη ή στην δεύτερη είσοδο? Που πληρώνουμε, ρωταω, με οδήγει ο πορτιέρης μεσα κατευθείαν αφου δεν εχει είσοδο. Το μαγαζί σχετικά μικρό αλλά γεμάτο απο κόσμο. Μουσική και ατμόσφαιρα πολύ ζεστή. Μεγαλο μείον στο μαγαζί οτι δεν έχει πίστα της προκοπής. Μόνο πιστακια πανω στο μπαρ αριστερά και δεξιά.
Γυναίκες περίπου 15, ίσως και περισσότερες. Περνάνε δίπλα μου και δυμετρα Ρωσιδακια και κοντές Ρουμουνες με κωλαρες οπως η τεράστια κωλαρα Σόνια που ξεχωρίζει λογο μεγέθους αναμεσα σε ολες. Χορτασαν τα ματια μου απο τη κωλαρα της. Αλλες πανε και έρχονται πανω κάτω αριστερά και δεξιά, για χορους πριβε και κανονικούς.  Στο τσακ ήμουν να ενδώσω για πριβε χωρο με ψηλή νταρντανα ξανθιά αλλά κράτησα χαρακτήρα και έμεινα στο σκοπό μου πιστός για σημερα. Να παρω ματι δηλαδή. Ομολογουμένως δύσκολο γιατι οι καύλες έφτασαν κόκκινο! Η έκπληξη ειναι οτι μου άρεσε το μαγαζάκι και λογικα θα ακολουθήσει καταδρομική για μπαλαμουτι και οτι προκύψει λιαν συντόμως. Ποτο καθαρό και για αυτο ήπια δεύτερο, στα 10 το καθένα.
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Dream Girls ~3:45
Το μαγαζι σε σχημα Γ. Με δυο πιστες, μια σε καθε ακρη. Οι πελατες ομως στο ενα ακρο δεν βλεπουν τι γινεται απο την αλλη, ετσι αν οι κοπελες χωρευουν μονο σε μια πιστα, οι ατυχοι στην αλλη πλευρα χαζευουν την τραβελοειδη μπαργουμαν και ξυνουν τα αρχιδια τους. Οπως εκανα εγω.
Οι περισσότερες κοπελες ειναι εμφάνισιμες αλλά τριγυρνούν και μπάζα για Μεταξουργείο. Καμία δε μου έκανε κλικ για περισσότερα. Το χαι λαιτ της βραδιας το "σώνει και καλα" μαφιοζικο σοου της Σανυ Γουαιλντ με την κωλαρου Κρισταλλινα. Οι κοπελιες δινουν πονο με γλωσσοφιλα, γλειφωμουνια και δυο δονηταρια, ωστοσο, η κρυοκωλιαση της Κρισταλλινας φαινεται απο 20 μετρα μακρια. Στο ροστερ του μαγαζιου η άσημη Αλεξαντρα, νεαρη βλαχοπιτσιρικα που δεν ξερει ουτε να χορεύει, ουτε καν να περπατα στα πορνοτακουνα με χαρη, αλλα ποιος νοιαζεται για αυτο, οταν η κοπελα εχει τελειους βυζους? Μιλαμε για ολοφυσικα σπαρταριστα γεματα τριαρια, με όμορφες ρογιτσες και στητα!
Εχει και αλλες καλες, αλλα οπως ειπα και πριν, η ανωμαλια στον σχεδιασμο του χωρου (και γαμω το διζαινερ σας) περιοριζει πολυ την βασικη χαρα του καθε στριπτιζακια - να παιρνει ματι τις γυναικες οπου φτάνει το ματι (και το πορτοφολι) του.
Εισοδος 15 ευρω/με ποτο. Μουσικη μαλακισμενη αλλα οχι δυνατή, κατι ειναι και αυτο. Κόσμος περίπου 50 άτομα οι περισσότεροι στη κεντρική (δεξιά όπως μπαίνεις) πιστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom