Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
μηπως ξερει ο dogigr poy einai h antonela ?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
υπουργε μου ψαχνω την αντονελα !
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Και τι ειμαι εγω η Νικολουλη ..... / ποια ειναι αυτη ρε φιλε / πρωτη φορα ακουω το ονομα της / μαλλον δεν θα μπορω να σε βοηθησω
 

Επισκέπτης
ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΤΟΝΕΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΚΡΗΤΙΚΟ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.

φιλε η αντονελλα ειναι κολλημενη χρονια με κρητικο.....:P :P :P :P.....

Υ/Γ-->κ καποιος μοντ να τον σταματησει ρε παιδια....6 ποστ κ ολα για την αντονελλα.... :headbang: :headbang:
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
η αδελφη ψυχη της λατογιας παλιο σιροκο, λιντο κλπ.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
εχουμε και εμεις τα βιτσια μας mclein
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Δυστυχως φιλε ουτε καν ξερω ποια λες / και ειδικα αν ειναι κολλημενη με Κρητικαρο αστο καλυτερα γιατι και Κρητικαρος και νταβατζης κατι σε Σβαρτσενεγκερ :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak: :ak: μου βγαζει .....
 

Επισκέπτης
Δυστυχως φιλε ουτε καν ξερω ποια λες / και ειδικα αν ειναι κολλημενη με Κρητικαρο αστο καλυτερα γιατι και Κρητικαρος και νταβατζης κατι σε Σβαρτσενεγκερ :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak: :ak: μου βγαζει .....
μη φοβασαι αγορι μου....εναν σ'εχουμε...αμα δεν προστατευσουμε τον υπουργο μας...ποιον θα εχουμε μετα για κανενα ρουσφετακι....:) :) :) :)....

εχουμε και εμεις τα βιτσια μας mclein

καλα τα βιτσια σου ρε φιλε...αλλα μιας κ εισαι κολλημενος με τη γκομενα...
ενα συμπεραινω με το ποστ που εκανες που ελεγε οτι ειναι κολλημενη με κρητικο...οτι απλα την θες για την παρτη σου κ νομιζεις οτι ετσι θ'αποθαρρυνεις τον οποιο υποψηφιο...οποτε εχεις φαει ηττα εξ'αρχης...γιατι ακομη κ γκομενα σου να γινει...παντα ΚΑΙ στους πουτσους των αλλων θα τριβεται...οποτε σαν συμβουλη δες το->ασχολεισου με τις αλλες 300 στριπερ της αττικης κ ασε την αντονελλα...;) ;) ;)
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ετσι λες ? καποιος να επιβεβαιωσει ρε παιδια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ετσι λες ? καποιος να επιβεβαιωσει ρε παιδια

Το μόνο που μπορώ σίγουρα να πω για venus είναι ότι έχει μουνάρες. Για τα υπόλοια νομίζω θες και κάποια γνωριμία παραπάνω, αλλά δεν είμαι σίγουρος έχω καιρό να πάω εκεί.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Επίσκεψη Aphrodite την Κυριακή το βράδυ, κατά τις 02:00.
Το μαγαζί ξέπεσε τελείως. Φανταστείτε για να το λέω και εγώ, ο πιστός οπαδός του! Κρίμα...
Μέσα ήταν μόνο 7 γκόμενες και καμία καλή, άλλες δεν είδα. Το μέσο όρο ηλικίας τους πρέπει να ήταν άνω των 35.
Απο χορούς τίποτα το ιδιαίτερο. Από κόσμο μόνο δυό τρία τραπέζια.
Νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε αποχή από το συγκεκριμένο μαγαζί για καιρό, μέχρι να στρώσει ξανά.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
καλα mclein αμα σου κατσει μην την αγγιξεις επειδη ειναι στριπτιζου.σε πληροφορω λοιπον οτι καποιες απο αυτες ειναι πολυ εξηγημενες.μου εχει τυχει προσωπικα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
καλα mclein αμα σου κατσει μην την αγγιξεις επειδη ειναι στριπτιζου.σε πληροφορω λοιπον οτι καποιες απο αυτες ειναι πολυ εξηγημενες.μου εχει τυχει προσωπικα
Τι εννοεις ξηγημενες...?Πουλανε τα βυζακια,τα κωλαρακια και τα κουνηματακια τους...νετα-σκετα...ξηγημενα πραματα...!
 

Επισκέπτης
καλα mclein αμα σου κατσει μην την αγγιξεις επειδη ειναι στριπτιζου.σε πληροφορω λοιπον οτι καποιες απο αυτες ειναι πολυ εξηγημενες.μου εχει τυχει προσωπικα

φιλε οσο μιλας...τοσο εκτιθεσαι....δυστυχως....ειδες οτι δεν ασχοληθηκα αλλο με αυτα που λες...καλυτερα να σταματησει η ιστορια εδω...αν περασει κ καποιος αλλος απ'το venus...ας μας πει τι παιζει...;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom