Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Ενταξει αρχηγε μου πες την αληθεια ομως οτι εισαι του μαγαζιου. Δεν ειναι ντροπη πολλοι που δουλευουν σε τετοια μαγαζια τους βαζουν τα αφεντικα να προμοταρουν. Το μαγαζι ειναι για πεταμα και τα εχουνε πει εδω ατομα με χιλιομετρα στη νυχτα. Οτι και να λες υπαλληλε το μαγαζι δε φτιαχνει. Θελει Ριχτο Ηλια και ξαναχτισιμο
Είσαι μάλλον καθυστερημένος, δεν πειράζει.
Γιατί αν είχες λίγο μυαλό θα έβλεπες πόσες μαλακιες λες.
Το μαγαζί από τις 12 είναι τίγκα γεμάτο, δεν προλαβαίνουν τα τραπέζια να γεμίζουν, και επειδή κάποιοι γράφουμε αυτά που βλέπουμε, μας κάνεις υπαλλήλους.

Στο μεταξύ είσαι τόσο χαζουλης που λες κάποιον υπάλληλο μαγαζιού που βρίσκεται σε άλλη χώρα από τη χώρα διαμονής του.
Άντε περαστικά μικρέ. :jerking:
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Fbi πολυ καλο ζεστο μαγαζι με καλη μουσικη και αρκετες ωραιες υπαρξεις.καθαρα ποτα χρονος παραπονης στο χορο πολυ καλος.ενημερωθηκα οτι εχει show και θα ερθουνε συντομα καινουγιες νεαρες κοπελες εν αναμονη λοιπον.
Φιλε εγω που πηγα τις προαλλες F.B.I δεν μου αρεσε...
Το 95 τα εκατο μετροιες κοπελες(για τα δικα μου γουστα)
Ο χωρος που γινονται οι χοροι ειναι πολυ μικρος και ειναι
ο ενας πανω στον αλλον.
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Το ανατολή έκλεισε που ήταν χαμηλά στην Συγγρού;; όπως επίσης κ το afrodite το υπόγειο;;; γνωρίζει κανείς;;
Μάλλον έκλεισε και το ανατολή. Σάββατο βράδυ που πέρασα ήταν κλειστό.
Το περίεργο δεν είναι ότι έκλεισε, αλλά το πως κατάφερε να μείνει ανοιχτό τα τελευταία χρόνια.
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Κλειστό πρέπει να είναι επίσης και το Star στην Μεταμόρφωση. Μάλλον "αντικαταστάθηκε" από το queens of north που είναι στο Ν. Ηράκλειο.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Κλειστό πρέπει να είναι επίσης και το Star στην Μεταμόρφωση. Μάλλον "αντικαταστάθηκε" από το queens of north που είναι στο Ν. Ηράκλειο.
Είναι πολλά χρόνια που έχει κλείσει το Star.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Πoιο είναι το καλύτερο stipclub αυτή την στιγμή;
Απο αυτα που εχω παει Athens queens.
Φτηνες τιμες και πολλες κοπελες.
Πολλες δεν ειναι του γουστου μου αλλα παντα θα βρεις μια καλη.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Παιδες σαν 25ρης που ειμαι εχει παει κανενας σε
strip τωρα τελευταια που να εχει ρωσιδες ουκρανιδες
21 με 25 χρονων?Γουσταρω τις μικρες!
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Παιδες σαν 25ρης που ειμαι εχει παει κανενας σε
strip τωρα τελευταια που να εχει ρωσιδες ουκρανιδες
21 με 25 χρονων?Γουσταρω τις μικρες!
Μεγαλο ποσοστο σε ρωσσιδες ουκρανιδες εχει το νεο αλκα. Χωρις να εχω παει ομως γκολντεν.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Μεγαλο ποσοστο σε ρωσσιδες ουκρανιδες εχει το νεο αλκα. Χωρις να εχω παει ομως γκολντεν.
Ευχαριστω φιλε!
Alcatraz δεν εχω παει!
Γενικα εχει τζερτζελε εκει με τις κοπελες η ειναι
αρπα κολα η κατασταση?
Γενικα μιλαω
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Alca έχω να πάω καιρό. Λέει τίποτα το καινούργιο;
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Alca έχω να πάω καιρό. Λέει τίποτα το καινούργιο;
Συνεχιζοντας την απαντηση απο το παραπανω, προσθετω επισης οτι εχει συνεχεια χορο στη σκηνη, πολλες γυναικοπαρεες που κανουν το χαβαλε τους, νορμαλ ποτα. Αλλα, ορθιος αν δεν εχεις κλεισει τραπεζι, σε καποια φαση ΠΣΚ κατα τις 2 το βραδυ γινεται ο κακος χαμος, δε βλεπεις καν στη σκηνη, και δυσκολο να βρεις κοπελα καθοτι ολες εχουν βολευτει σε καποιο τραπεζι που κερναει ποτα. Αυτα απο εμενα για το αλκα
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.651
Πόντοι
7.636

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Συνεχιζοντας την απαντηση απο το παραπανω, προσθετω επισης οτι εχει συνεχεια χορο στη σκηνη, πολλες γυναικοπαρεες που κανουν το χαβαλε τους, νορμαλ ποτα. Αλλα, ορθιος αν δεν εχεις κλεισει τραπεζι, σε καποια φαση ΠΣΚ κατα τις 2 το βραδυ γινεται ο κακος χαμος, δε βλεπεις καν στη σκηνη, και δυσκολο να βρεις κοπελα καθοτι ολες εχουν βολευτει σε καποιο τραπεζι που κερναει ποτα. Αυτα απο εμενα για το αλκα

τα ίδια γινόταν και στο παλιό με τους ορθίους. Έπρεπε να το έχουν λύσει το θέμα. Τεσπά σε ευχαριστώ για την ενημέρωση
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Μεγαλο ποσοστο σε ρωσσιδες ουκρανιδες εχει το νεο αλκα. Χωρις να εχω παει ομως γκολντεν.
Συνεχιζοντας την απαντηση απο το παραπανω, προσθετω επισης οτι εχει συνεχεια χορο στη σκηνη, πολλες γυναικοπαρεες που κανουν το χαβαλε τους, νορμαλ ποτα. Αλλα, ορθιος αν δεν εχεις κλεισει τραπεζι, σε καποια φαση ΠΣΚ κατα τις 2 το βραδυ γινεται ο κακος χαμος, δε βλεπεις καν στη σκηνη, και δυσκολο να βρεις κοπελα καθοτι ολες εχουν βολευτει σε καποιο τραπεζι που κερναει ποτα. Αυτα απο εμενα για το αλκα
Ευχαριστω φιλε!
Αυτο που λες το θυμαμαι πιυ το λεγανε για το alcatraz.
Δηλαδη οτι εχει τιγκα κοσμο το πσκ...
Εγω εχω την δυνατοτητα να παω και καθημερινη.
Εχει παει κανεις καθημερινη?Εχει αρκετα λιγοτερο κοσμο?
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
τα ίδια γινόταν και στο παλιό με τους ορθίους. Έπρεπε να το έχουν λύσει το θέμα. Τεσπά σε ευχαριστώ για την ενημέρωση
Το νέο κατάστημα είναι 4 φορές μεγαλύτερο παρόλα αυτά κάθε μέρα γεμίζει,απλα παίρνεις τηλ και κλείνεις τραπέζι
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Το νέο κατάστημα είναι 4 φορές μεγαλύτερο παρόλα αυτά κάθε μέρα γεμίζει,απλα παίρνεις τηλ και κλείνεις τραπέζι
Το να κλεισεις τραπεζι δεν ειναι δυσκολο, παιρνεις τηλ, ναι.
Το ζητημα ειναι το κοστος που εχει το μπουκαλι. Πολλοι μπορει να πηγαινουν μονο για το σοου, πληρωνοντας το 10ρικο της εισοδου, δεν εχουν ολοι χρηματα για μπουκαλι
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Το να κλεισεις τραπεζι δεν ειναι δυσκολο, παιρνεις τηλ, ναι.
Το ζητημα ειναι το κοστος που εχει το μπουκαλι. Πολλοι μπορει να πηγαινουν μονο για το σοου, πληρωνοντας το 10ρικο της εισοδου, δεν εχουν ολοι χρηματα για μπουκαλι
Σωστός σωστότατος, από σήμερα αυτοί που πάνε και κάνουν λογαριασμούς κάποιες χιλιάδες ευρώ όρθιοι στο μπαράκι εμείς με τα 10 ευρώ μπίρα και μάτι τα σόου στις τραπεζαρίες...μαζί σου!! Η αλήθεια είναι ότι εμείς που δεν έχουμε φράγκα δε μπορούμε να χούμε κι απαιτήσεις....γενικά στη ζωή ισχύει αυτό...όρθιοι στο μπαρ και πολύ μας είναι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom