Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Παίδες καλησπέρα σε λίγες μέρες παίζει ένα μπατσελορ και σαν καλός κουμπάρος πρέπει να κάνω το καθήκον .. Η ερώτηση είναι κλασική ίσως και κουραστική αλλά πρέπει να την κάνω ποιο αξίζει για μπατσελορ ?? Πριν ένα μήνα περίπου ήμουν Athens queen πάλι σε μπατσελορ παίξανε κάτι φραπεδιες αλλά κλασικά τίποτα το ιδιαίτερο σε εμφανίσεις και Τίγκα στο κόσμο .. είχα στο μυαλό το dreamgirls αλλά έχω να πάω καιρό πριν 4 χρόνια τελευταία φορά ήταν άδειο άντε να είχε δυο παρέες και ήταν σαν να το είχαμε κλείσει πριβέ αρκετά κοριτσια και τούμπανα 3-4 αξίζει λέτε ?? Ναι ειμαι μαλακας που έγραψα έκθεση αλλά έπρεπε !

Ανάλογα το μπάτζετ. Εγώ θα επέλεγα για την φάση Αλκατράζ ή κινκυ
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Ναι φίλε, την ίδια λέμε.
Αυτη εδω και 2-3 χρονια δουλευει μανατζερ των κοριτσιων στο κινκυ. ΔΕΝ κανει χορους, πριβε κλπ, αλλα μπορεις να την κερασεις ποτο και να συζητησετε.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Παίδες καλησπέρα σε λίγες μέρες παίζει ένα μπατσελορ και σαν καλός κουμπάρος πρέπει να κάνω το καθήκον .. Η ερώτηση είναι κλασική ίσως και κουραστική αλλά πρέπει να την κάνω ποιο αξίζει για μπατσελορ ?? Πριν ένα μήνα περίπου ήμουν Athens queen πάλι σε μπατσελορ παίξανε κάτι φραπεδιες αλλά κλασικά τίποτα το ιδιαίτερο σε εμφανίσεις και Τίγκα στο κόσμο .. είχα στο μυαλό το dreamgirls αλλά έχω να πάω καιρό πριν 4 χρόνια τελευταία φορά ήταν άδειο άντε να είχε δυο παρέες και ήταν σαν να το είχαμε κλείσει πριβέ αρκετά κοριτσια και τούμπανα 3-4 αξίζει λέτε ?? Ναι ειμαι μαλακας που έγραψα έκθεση αλλά έπρεπε !
κινκυ, στους πισω καναπεδες που χωρανε 8 ατομα. αλκα θα σας μαδησουν αν και τα μουνετα ειναι 10 κλασεις πιο πανω
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
κινκυ, στους πισω καναπεδες που χωρανε 8 ατομα. αλκα θα σας μαδησουν αν και τα μουνετα ειναι 10 κλασεις πιο πανω
Οποίος θέλει χαλάει οποίος δεν...τιποτα,Καμμία πουθενά δε βάζει το χέρι της στη τσεπη σου να σου πάρει τα λεφτά σου,Αντρικα σας θέλω,παντα
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
κινκυ, στους πισω καναπεδες που χωρανε 8 ατομα. αλκα θα σας μαδησουν αν και τα μουνετα ειναι 10 κλασεις πιο πανω
Θυμάμαι είχα πάει μια φορά όντως έχει πολύ καλά μωρά ήταν και μια Ρωσίδα μιλφαρα με κάτι βυζαρες τουμπανες μύριζε βότκα από τα 5 μέτρα αλλά ήταν όμορφη !!
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
Είχα πάει πριν κάποιες μέρες στο Queens of the North… Μικρό μαγαζάκι, μαζεμένο, χώρος συμπαθητικός! Κοπέλες αρκετά καλές όλες που είδα, δεν είδα μπάζα. Σαν μια πρώτη εικόνα μου φάνηκε ότι δεν παίζει φουλ πριβέ…

Επίσης πήγα και στο Μπουρνάζι. Είχε όντως κάποιες καλές παρουσίες οι οποίες φουλ πρόγραμμα δεν έκαναν, κάτι σαπακια έκαναν φουλ… Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε σαν μαγαζί, βέβαια είχα παρά πολλά χρόνια να παω
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Πήγα χθες στο Golden δεν έχω περάσει πιο χάλια γυναίκες λίγες οπότε δεν πέρασε καμια βαρεθηκαμε και φύγαμε επισεις από εμφάνιση πολύ λίγες αξιζανε αλλά και αυτές δεν πολύ δουλεύανε υπήρχαν τραπέζια που δεν πέρασε καμια ο μετρ για κλάματα δεν νοιάζεται κανείς κάποιες περάσανε και δεν πήγανε σε κανένα τραπέζι απλά περνάγαμε.Τραγικα πράγματα είναι τυχεροί που δεν έχει άλλο εκεί. Κάποτε το αφεντικό είχε οργάνωση οι κοπέλες πηγαίνανε παντού χάθηκε η μπάλα οπότε μαύρο μέχρι νεωτέρας.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Ωχ ο mpoumpis ο χορευτής του ΚΙΝΚΥ επειδή τον έδωσαν σε προηγούμενο ποστ ότι είναι αυτος, άλλαξε όνομα για να μας μπερδέψει (το φραμπαλα παρέμεινε ομως) :cheesy::buck2: και να αρχίσει να νιαουρίζει να μας τα πρήζει για να το προμοτάρει πάλι, ότι να ναι, νιαου....:headbang:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
και να αρχίσει να νιαουρίζει να μας τα πρήζει για να το προμοτάρει πάλι, ότι να ναι, νιαου....:headbang:
Πάντως αν κάποιος είναι κακοπροαίρετος(?), το ίδιο μπορεί να συμπεράνει για εσένα και το Alcatraz
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Κινκυ οπερα εχει μοναδικα show καθε βραδυ και φερνει συνεχεια καινουργειες εντυπωσιακες γυναικες μερικες στους χορους καινουνε και φραμπαλα.
ασε καταλαβαμε ποιος εισαι ρε φιλε, ελεος πια
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Πάντως αν κάποιος είναι κακοπροαίρετος(?), το ίδιο μπορεί να συμπεράνει για εσένα και το Alcatraz
Oτι να ναι... ο κολλητος που παντα συμφωνει και τον υποστηρίζει, απλα υποτιμάτε την νοημοσύνη του κόσμου του ζαλατε τα αρχίδια και γελάνε μαζί σας, οκ το εμπεδώσαμε έχει όμορφα κοριτσα και φραμπαλα με 10 ευρώ να πουμε οκ, ΕΛΕΟΣ!
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Oτι να ναι... ο κολλητος που παντα συμφωνει και τον υποστηρίζει, απλα υποτιμάτε την νοημοσύνη του κόσμου του ζαλατε τα αρχίδια και γελάνε μαζί σας, οκ το εμπεδώσαμε έχει όμορφα κοριτσα και φραμπαλα με 10 ευρώ να πουμε οκ, ΕΛΕΟΣ!
Ότι να' ναι όντως. Έχω γράψει ποτέ κάτι για Kinky? Μια παρατήρηση έκανα με βάση τα γραφόμενά σου για το ίδρυμα Alctatraz. Όπως και ο συγκεκριμένος τύπος που μας τα έχει "ζαλίσει" με το Kinky. Τώρα αυτά για κολλητούς κλπ δε ξέρω σε τι όνειρο τα είδες. Ουδεμία σχέση έχω με τον τύπο
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Ξεκιναμε απο τα βασικα:
1. κανενας ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ανθρωπος και πελατης δεν θα εγραφε "εχει μοναδικα σοου". Στα παπαρια μας τη εχει... η περιγραφη θα ηταν του στυλ " ενας νταβραντιλ γαμιεται με μια τυπισα, η Μαρια και η Ελενη κανουν λεσβιακο με δονητες, ανεβαζουν και πελατες και τους γδυνουν κλπ".
2. Κανενας κανονικος ανθρωπος που διαβαζει Bou δεν θα εγραφε "φερνει καινουριες εντυπωσιακες γυναικες", η περιγραφη θα ηταν "εχει φερει καλα τεμαχια, μια ξανθια μολδαβη με κολλαρα και μικρο βυζι, μια ρουμανα με τορπιλες φτιαχτες" κλπ κλπ.
Ο τροπος εκφρασεις δειχνει τον προμοτορα.
Δεν ειναι το κατηχητικο εδω.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Κοπέλα που δούλευε στο κινκι και τώρα είναι αλλού μας είπε ότι είναι από τα χειρότερα οι γυναίκες κοιτάνε άστα να πάνε θες χορό από μακριά σόου για τα πανηγύρια και θέλουν είσοδο και 15 μακριά .
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Πήγα χθες στο Golden δεν έχω περάσει πιο χάλια γυναίκες λίγες οπότε δεν πέρασε καμια βαρεθηκαμε και φύγαμε επισεις από εμφάνιση πολύ λίγες αξιζανε αλλά και αυτές δεν πολύ δουλεύανε υπήρχαν τραπέζια που δεν πέρασε καμια ο μετρ για κλάματα δεν νοιάζεται κανείς κάποιες περάσανε και δεν πήγανε σε κανένα τραπέζι απλά περνάγαμε.Τραγικα πράγματα είναι τυχεροί που δεν έχει άλλο εκεί. Κάποτε το αφεντικό είχε οργάνωση οι κοπέλες πηγαίνανε παντού χάθηκε η μπάλα οπότε μαύρο μέχρι νεωτέρας.
Δυστυχώς εκεί πρέπει να γίνεις τακτικός και καλός πελάτης για να περάσεις ωραία
Μια εποχή πήγαινα πολύ συχνά σ σημείο που προσωπικό και κοπέλες γνώριζαν και το όνομα μου και από που έρχομαι
Μια συγκεκριμένη με πλάκωνε στα γλωσσοφιλα οπότε με έβλεπε, φορά παρτίδα
Άλλη μου ζήτησε να βγούμε εκτός μαγαζιού για βόλτες σε μουσια
Βέβαια οι λογαριασμοί μου κυμαίνονταν στα 120-250 τη βραδιά, χορούς δεν έπαιρνα έκανα μόνο καβλαντα με κεράσματα και γενικά ότι ήθελα το είχα, όπου ήθελα καθομουνα
Καλή φάση.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Κανονικε ανθρωπε να μαθεις για την ιστορια οτι πηγαινω και εγω και οι παρεα μου για χρονια για διασκεδασει σε πολλα στριπ της Αθηνας και του εξωτερικου πριν καν εσυ βγεις απο το αυγο σου και θα ερμηνευσεις με την δικια σου κακεντρεχει ερμημια τον τροπο που γραφουμε και διασκεδαζουμε οποτε εχουμε καθε δικαιωμα να εκραστουμε αφου εχουμε την εμπειρια να κρινουμε και να αξιολογουμε.
Τύπε πάντως εγώ δε ξέρω αν πληρώνεσαι ή όχι (και στα αρχίδια μου και αν παίζει), πάντως σχολείο δε παίζει να έχεις βγάλει :confused:
Κοίτα, και χαρτζιλίκι να σου δίνουν πάντως (εσένα ή στον οποιονδήποτε, μη το πάρεις προσωπικά) δεν είναι κακό. Δουλειά είναι και αυτή μην εξάπτεσαι
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
@santsopantsa Ασχολίαστα αυτά που γράφεις. Θέλω να είμαι ευγενικός, ειδικά απέναντι σε άτομα με ξεκάθαρα προβλήματα
Να είσαι καλά, να σε χαίρεται η καλή(?) σου οικογένεια και οι δικοί σου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Κοπέλα που δούλευε στο κινκι και τώρα είναι αλλού μας είπε ότι είναι από τα χειρότερα οι γυναίκες κοιτάνε άστα να πάνε θες χορό από μακριά σόου για τα πανηγύρια και θέλουν είσοδο και 15 μακριά .
ε αμα στα πε κοπελα που δουλευε εκει, οκ, προτεινω λοιπον να αφαιρεθει το κινκυ απο το σαη
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Oτι να ναι... ο κολλητος που παντα συμφωνει και τον υποστηρίζει, απλα υποτιμάτε την νοημοσύνη του κόσμου του ζαλατε τα αρχίδια και γελάνε μαζί σας, οκ το εμπεδώσαμε έχει όμορφα κοριτσα και φραμπαλα με 10 ευρώ να πουμε οκ, ΕΛΕΟΣ!
το ιδιο προσωπο ειναι, εχει κι αλλο ακαουντ εκτος απο αυτα τα δυο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom