Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

kozer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!!!
Χρονια στο forum, παρ'ολα αυτα χωρις συμμετοχη μεχρι τωρα!
Ολα αυτα τα χρονια η βοηθεια σας ηταν ανεκτιμητη!
Χρειαζομαι τη βοηθεια σας!
Το Σαββατο που ερχεται εχω ενα μπατσελορ, και θελουμε να παμε σε ενα strip club.
Ωστοσω εχω χρονια να παω, και εχω χασει λιγο το τι παιζει αυτη τη περιοδο!
Τι προτεινετε? Και γιατι?
Σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων!
 

Tom lelample

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
15
Like
38
Πόντοι
0
Ρε παιδιά παίζει υπάρχει περίπτωση να παίξει σε στριπ τίποτα παραπάνω από φραπέ? δίνει καμία ολοκληρωτικά?αν ναι σε ποια μαγαζιά? ευχαριστώ συναγωνιστές
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδια!!!
Χρονια στο forum, παρ'ολα αυτα χωρις συμμετοχη μεχρι τωρα!
Ολα αυτα τα χρονια η βοηθεια σας ηταν ανεκτιμητη!
Χρειαζομαι τη βοηθεια σας!
Το Σαββατο που ερχεται εχω ενα μπατσελορ, και θελουμε να παμε σε ενα strip club.
Ωστοσω εχω χρονια να παω, και εχω χασει λιγο το τι παιζει αυτη τη περιοδο!
Τι προτεινετε? Και γιατι?
Σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων!
Alcatraz για τέτοια,μονο
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Από τα χειρότερα μαγαζιά αυτή την στιγμή είναι το caissa μην ακούτε διάφορα .Λοιπόν. Πήγα την Παρασκευή που μας πέρασε το είδα κοπέλες γύρω στης 15 κάπου κει κάποιες ωραίες παρουσίες άλλα φυτά δεν έρχονται στα τραπέζια οι περιμένουν τους πλούσιους τουρίστες οι χοροί απαράδεκτοι στον αέρα ο ένας σερβιτόρος αγενεστατος λεει τι περιμένετε με ένα χορό να άμα δεν με πείσει με ένα πως θα συνεχίσω .Δεύτερον του λέμε φώναξε μια κοπέλα και τι λέει ο βαρεμενος άμα την δείτε λέει φωνάξτε την εσείς .Και ενώ υπήρχαν κάποιες παρέες που βαριοντουσαν βγήκαν δύο στο τραπέζι έξω και κολοβαραγανε αυτή είναι η κατάσταση στο μαγαζι
Απλα μαύρο...Δεν είναι να πατάμε σε τέτοια μαγαζιά
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Το πιο τίμιο μαγαζί αυτή την στιγμή, από γυναίκες, από υπηρεσίες γυναικών από συμπεριφορά καταστήματος είναι το Caissa…
Ωραίο αστείο, ειχα παει χρόνια πριν, δε λεω ειχε κορυφαία μωρα απο εμφάνιση αλλα εκει τελείωναν ολα.
Ειπα να δώσω μια ευκαιρία φέτος
το καλοκαίρι,

μπήκα μεσα ο σερβιτόρος με εβαλε να κατσω στη μπάρα σε μισοαδειο μαγαζί αφου ημουν μονος μου ενω ειχα σκοπο να χαλάσω λεφτά.

Οι γυναικες ωραίες αλλα ολες τους με κρύα προσέγγιση και γενικά ολο το μαγαζι ειναι πολυ "σφιχτό" με τους μπράβους να περιφέρονται και να αισθάνεσαι τα βλέμματα τους πανω σου.. Ηπια το ποτο μου γρήγορα και έφυγα για κάπου πιο φιλικά και ζεστά που σέβονται καθε πελάτη
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδια!!!
Χρονια στο forum, παρ'ολα αυτα χωρις συμμετοχη μεχρι τωρα!
Ολα αυτα τα χρονια η βοηθεια σας ηταν ανεκτιμητη!
Χρειαζομαι τη βοηθεια σας!
Το Σαββατο που ερχεται εχω ενα μπατσελορ, και θελουμε να παμε σε ενα strip club.
Ωστοσω εχω χρονια να παω, και εχω χασει λιγο το τι παιζει αυτη τη περιοδο!
Τι προτεινετε? Και γιατι?
Σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων!
Φίλε μπορώ να σου προτείνω κάποια μαγαζιά δεν ξέρω βέβαια αν θέλετε Συγγρού επειδή σας βολεύει .Η αλήθεια είναι ότι εγώ έχω άλλη αντιμετώπιση γιατί τους γνωρίζω αυτούς τες ΠΑ.Γκολντεν Κουίν Μπουρνάζι πολλές γυναίκες και γενικά.Babylon είναι πιο ήσυχα και έχει καλες μέσα .
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Παιδες καλησπερα!
Μια κοπελλα ονοματι μολλυ απο ουκρανια ψιλοπιτσιρικα ξερεται ποιες μερες ειναι στο athens queens?
 

Data_freak

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
50
Like
130
Πόντοι
0
Καλησπέρα Αναστεζια απο Αλκατραζ μέχρι που φτάνει πριβε?
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Γενικα σε ποια strip clubs προχωρανε σε σεξ και με τι αντιτιμο? ή εστω πιπα?
 

Ispanolatris

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
47
Like
42
Πόντοι
0
Έχει περάσει κανείς από kinky opera τελευταία, να μας πει αν εργάζεται ακόμα η Βερόνικα/Ρωξάνη?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Καλησπέρα Αναστεζια απο Αλκατραζ μέχρι που φτάνει πριβε?
Αν λες για μια αδύνατη με σπαστό κάπως μαλλί μην κάνεις την κίνηση για πριβέ...
Δεν κάνει απολύτως τίποτα.
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Γενικα σε ποια strip clubs προχωρανε σε σεξ και με τι αντιτιμο? ή εστω πιπα?
Στο lido μόνο μου είχε πει μια 40+ μέτρια γκόμενα για σεξακι με 100€ αλλά προφανώς δεν είναι καθόλου worth
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Γενικα σε ποια strip clubs προχωρανε σε σεξ και με τι αντιτιμο? ή εστω πιπα?
Πάρε τα πόδια σου φίλε και ψάξε. Αλλιώς δεν γίνεται τίποτα. Άσε που μπορείς να ψαχτείς και για κανένα call girl αν έχεις ένα καλούτσικο ποσό να διαθέσεις.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Στο lido μόνο μου είχε πει μια 40+ μέτρια γκόμενα για σεξακι με 100€ αλλά προφανώς δεν είναι καθόλου worth
εκεί η μόνη σίγουρη για πριβέ γαμήσι πάνω είναι η κρυστάλ αλλά στην πράξη είναι τυπική αρκετά....οπότε από μένα δεν......έχει μία ακόμη πολύ ωραία γυναίκα , την μαρινα ψηλή αδύνατη και όμορφη η οποία όμως δεν ξέρω τι κάνει πάνω και αν το κάνει, πώς το κάνει....στον απλό πάντως που έχει δοκιμαστεί είναι καλή....το χει...
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
Παίδες καλησπέρα σε λίγες μέρες παίζει ένα μπατσελορ και σαν καλός κουμπάρος πρέπει να κάνω το καθήκον .. Η ερώτηση είναι κλασική ίσως και κουραστική αλλά πρέπει να την κάνω ποιο αξίζει για μπατσελορ ?? Πριν ένα μήνα περίπου ήμουν Athens queen πάλι σε μπατσελορ παίξανε κάτι φραπεδιες αλλά κλασικά τίποτα το ιδιαίτερο σε εμφανίσεις και Τίγκα στο κόσμο .. είχα στο μυαλό το dreamgirls αλλά έχω να πάω καιρό πριν 4 χρόνια τελευταία φορά ήταν άδειο άντε να είχε δυο παρέες και ήταν σαν να το είχαμε κλείσει πριβέ αρκετά κοριτσια και τούμπανα 3-4 αξίζει λέτε ?? Ναι ειμαι μαλακας που έγραψα έκθεση αλλά έπρεπε !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom