Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
Λέει τίποτα...;η καμία μουφα;
Καλά μην φανταστείς κάτι τ τρομερό. Τον τρώει αδιαμαρτυρητα και τ ρουφάει όλα δεν αφήνει τπτ ν πάει χαμενο. Εννοείται ότι και συ ( ο καθένας που θέλει να σέβεται τον εαυτό του) πρέπει ν είσαι καθαρός και όχι σαν λεχριτης
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Καλά μην φανταστείς κάτι τ τρομερό. Τον τρώει αδιαμαρτυρητα και τ ρουφάει όλα δεν αφήνει τπτ ν πάει χαμενο. Εννοείται ότι και συ ( ο καθένας που θέλει να σέβεται τον εαυτό του) πρέπει ν είσαι καθαρός και όχι σαν λεχριτης
Ναι καταλαβαίνω...
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Εχω να δηλώσω πως οι στριπτιζουδες ειναι οι πιο πουτάνες απο τις πουτανες, τις κοινές γυναικες και τις ελλεηνιδες
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Στο κινκυ οπερα με συν δεκα μεσα στο απλο χορο μια Ουκρανεζα κανει και ελαφρυ γλειψιμο και τελειωτικο φραμπαλε!
Ξέρω μια που το κάνει τσάμπα ρε μαν,και παρακαλάει κιόλας, αλλά είναι σ άλλο κατάστημα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Στο κινκυ οπερα με συν δεκα μεσα στο απλο χορο μια Ουκρανεζα κανει και ελαφρυ γλειψιμο και τελειωτικο φραμπαλε!
Με 20€ συνολο δηλαδή?
Πες ονομα η εμφάνιση να παω να την βρω αποψε
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Δεν θελω να το καψω το στανταρακι
Δεν θελω να το καψω το στανταρακι
Όχι ρε μην μας ξελίγωσες,κι εγώ έλεγα ότι είσαι σοβαρός ,εγγυημένος,μια γύρα θέλαμε να τη κάνουμε κι εμείς όχι να την παντρευτούμε και να τη χάσεις:headbang::headbang::headbang:
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Από πού προκυπτει αυτο?
Σου εξηγω οτι υπαρχουν κανονες για να κατσεις πρωτο τραπεζι πιστα, οπως αντιστοιχως υπαρχουν κανονες για ολα τα θεαματα. Ακομα και στο θεατρο, αν παει ενας πολιτικος, ενα σημαινον προσωπο, θα τον πανε πρωτη σειρα, ετσι παει. Εμενα δε με νοιαζει να παω πρωτο τραπεζι, ουτε καν τραπεζι. Παω για την ατμοσφαιρα, τα μουνετα, κλπ. Τα σοου τα βλεπω και απο το σταντ που απεχει 4 μετρα απο τη σκηνη, και προς το παρον μπορω να καθομαι και στο σκαμπω του μπαρ ή του σταντ για το διωρο που παω στριπ, διωρο με τα διαλλειμματα του χορου, του πριβε, της τουαλετας κλπ.

Γιατι κολλας στην κατηγοριοποιηση του μαγαζιου? Ειναι αυτο που ειναι. Δηλαδη αν ενα στριπ προσφερει και πιπα ή σεξ, πρεπει να του αλλαξουμε κατηγορια και να το παμε στα στουντιο?? Αν σ αρεσει, πας, αν δεν, μην πας
Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ δεν πάω σε στριπ για να δω γυναικοπαρεες και σόου με γκει... Αντίθετα, πηγαίνω για να δω χορούς με κοπέλες στην κολώνα που εκεί γίνονται σπάνια και όχι από όλες τις κοπέλες...
Όμως δεν υπάρχει λόγος για αντιπαράθεση αφού δόξα το Θεό υπαρχουν και κλασσικά στριπ απέναντι και πιο κάτω...περί ορέξεως...
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
Το πιο τίμιο μαγαζί αυτή την στιγμή, από γυναίκες, από υπηρεσίες γυναικών από συμπεριφορά καταστήματος είναι το Caissa…
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
  • Like
Αντιδράσεις: scola

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Από τα χειρότερα μαγαζιά αυτή την στιγμή είναι το caissa μην ακούτε διάφορα .Λοιπόν. Πήγα την Παρασκευή που μας πέρασε το είδα κοπέλες γύρω στης 15 κάπου κει κάποιες ωραίες παρουσίες άλλα φυτά δεν έρχονται στα τραπέζια οι περιμένουν τους πλούσιους τουρίστες οι χοροί απαράδεκτοι στον αέρα ο ένας σερβιτόρος αγενεστατος λεει τι περιμένετε με ένα χορό να άμα δεν με πείσει με ένα πως θα συνεχίσω .Δεύτερον του λέμε φώναξε μια κοπέλα και τι λέει ο βαρεμενος άμα την δείτε λέει φωνάξτε την εσείς .Και ενώ υπήρχαν κάποιες παρέες που βαριοντουσαν βγήκαν δύο στο τραπέζι έξω και κολοβαραγανε αυτή είναι η κατάσταση στο μαγαζι
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ο σερβιτορος που λες μηπως ειναι ενας σχετικα αρκετα νεαρος, λεπτος και νομιζω με τατουαζ; Μεγαλος τρομπας αν ειναι αυτος. Και σε εμενα το ιδιο ειχε κανει. Την τελευταια φορα που ειχα παει δεν πηρα τιποτα (χορο, γυναικειο ποτο κτλ) και καποια στιγμη που ειχε λιγη κινηση το μαγαζι σηκωθηκα και εφυγα χωρις να πληρωσω το δικο μου ποτο. Αν με πιανανε θα το επαιζα μαλακας, το ξεχασα ρε παιδια, ενα μυαλο εχουμε κτλ. Ειμαι πολυ καλος σε αυτα. Το μαγαζι ειναι μαπα. Πηγαιντε αλλου που και αυτα ειναι για τον πουτσο.
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
Με την Νταϊάνα πχ έχει κάνει κάποιος πριβέ Φούλ;; Έτσι πληροφοριακά υπάρχει κάποιο καλύτερο αυτή την στιγμή στα στριπ σαν σύνολο; Άμα υπάρχει να μου το πείτε και εμένα που δεν ξέρω..
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Με την Νταϊάνα πχ έχει κάνει κάποιος πριβέ Φούλ;; Έτσι πληροφοριακά υπάρχει κάποιο καλύτερο αυτή την στιγμή στα στριπ σαν σύνολο; Άμα υπάρχει να μου το πείτε και εμένα που δεν ξέρω..
Αν λες αυτή που δούλευε παλιά Toys την ξέρουνε και οι πέτρες και τι έκανε εκεί.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Ο σερβιτορος που λες μηπως ειναι ενας σχετικα αρκετα νεαρος, λεπτος και νομιζω με τατουαζ; Μεγαλος τρομπας αν ειναι αυτος. Και σε εμενα το ιδιο ειχε κανει. Την τελευταια φορα που ειχα παει δεν πηρα τιποτα (χορο, γυναικειο ποτο κτλ) και καποια στιγμη που ειχε λιγη κινηση το μαγαζι σηκωθηκα και εφυγα χωρις να πληρωσω το δικο μου ποτο. Αν με πιανανε θα το επαιζα μαλακας, το ξεχασα ρε παιδια, ενα μυαλο εχουμε κτλ. Ειμαι πολυ καλος σε αυτα. Το μαγαζι ειναι μαπα. Πηγαιντε αλλου που και αυτα ειναι για τον πουτσο.
Όχι ένας ψιλογεματος με γενια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom