Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναιαν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκειαν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκειαν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκειαυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο
Έτσι ακριβώς.
Πηγαίνω χρόνια, το μαγαζί έχει κορυφαίες γυναίκες και show, όποιος τα αμφισβητεί μάλλον δεν έχει μπει καν μέσα και λέει ότι του έρθει.Προφανώς δεν πας εκεί να πηδήξεις. Όποιος πάει εκεί με τέτοιο σκεπτικό, θα χάσει πολύ χρήμα χωρίς λόγο.

Αν δεν πας και για να πηδηξεις τι να κανεις εκει αρχηγε μου? Να συμφωνησουμε τοτε ολοι οτι ειναι στριπτητζο-σκυλαδικο που ανοιγεις μπουκαλι και τσιφτετελαρεις στην πιστα με καποιες που φορανε σουτιεν
Εγώ ξέρω γιατί πηγαίνω.
Εσύ μάλλον έχεις μπερδέψει τα στριπτιτζαδικα με τα μπουρδελα.

Προσωπικά πηγαίνω με φιλαράκια για καμία μπύρα, να πιάσουμε κανένα κωλο και να τα πούμε βλέποντας μουναρες να γαμιουνται επι σκηνής.

Οτι πεις αρχηγε μου. Αμα τη βρισκεις με φακε μαμησια με ποιοτητα κατωτερη και απο τσοντα ***** δικαιωμα σου. Επειδη ομως υπαρχει και κοσμος που δεν εχει παει δε λεει να το προμοταρετε ως το ναο του στριπ.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναιαν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκειαν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκειαν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκειαυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο
Έτσι ακριβώς.
Πηγαίνω χρόνια, το μαγαζί έχει κορυφαίες γυναίκες και show, όποιος τα αμφισβητεί μάλλον δεν έχει μπει καν μέσα και λέει ότι του έρθει.Προφανώς δεν πας εκεί να πηδήξεις. Όποιος πάει εκεί με τέτοιο σκεπτικό, θα χάσει πολύ χρήμα χωρίς λόγο.

Αν δεν πας και για να πηδηξεις τι να κανεις εκει αρχηγε μου? Να συμφωνησουμε τοτε ολοι οτι ειναι στριπτητζο-σκυλαδικο που ανοιγεις μπουκαλι και τσιφτετελαρεις στην πιστα με καποιες που φορανε σουτιεν
Εγώ ξέρω γιατί πηγαίνω.
Εσύ μάλλον έχεις μπερδέψει τα στριπτιτζαδικα με τα μπουρδελα.

Προσωπικά πηγαίνω με φιλαράκια για καμία μπύρα, να πιάσουμε κανένα κωλο και να τα πούμε βλέποντας μουναρες να γαμιουνται επι σκηνής.

Σωστος αρχηγε μου. Βεβαια για να πιασεις κωλο εκει μαλλον να σου πιασουν τον κωλο εννοεις λογω των χρηματων που θα σκασεις αλλα ποιος ειμαι εγω να κρινω? Οπως μπορει ο καθενας. Επειδη ομως δεν υ[παρχει χρημα για πεταμα αυτη την εποχη και υπαρχει κοσμος που σκεφτεται να παει δε λεει να να προμοταρεται ετσι το μπιπμαγαζο να παει ο αλλος στο στομα του λυκου. Λιγα ποστ πιο πανω το ειπε ο αλλος αρχηγος:αμα πας για ...αλλα θα τα σκασεις χοντρα
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Athens Queens

Επίσκεψη πρώτη φορά με καραντινο-ωράριο..
Είσοδος με θερμομέτρηση
Το μαγαζί με λίγο κόσμο αρχικά , που σταδιακά αυξήθηκε.
Όσον αφορά στο χώρο, τα έχουμε πει. Απαιτείται άμεση ανακαίνιση. Να ξηλωθούν όλα , να καθαριστεί και να γίνει ανθρώπινο. Χτες είχε μια περίεργη μυρωδιά (πιθανόν από κάποιο καθαριστικό β' κατηγορίας).
Ευτυχώς λόγω λίγου κόσμου δεν υπήρχε τσιγαρίλα.
Είσοδος με θερμομέτρηση
Το προσωπικό άψογο!
Μουσική λίγο πιο δυνατά από όσο χρειάζεται
Κοπέλες... Απογοήτευση! στις 12+ κοπέλες, ζήτημα να ξεχώρισα 2-3. Αρνητικότατη εντύπωση από 2 συγκεκριμένες που ενώ δε βλέπονταν (η μια μάλιστα φορούσε φόρεμα για να τονίσει τοις κοιλιές που ξεχείλιζαν)
είχαν το θράσος να το παίξουν ιστορία επειδή δεν κέρασα ποτό! Πού και να με πλήρωναν , δεν καθόμουν με τις συγκεκριμένες..
Ζωή, Βαλέρια, Χριστίνα, Μαρια-Ελένη, Αναμπελ ορισμένα ονόματα που θυμάμαι.
Οι χοροί στην πίστα χωρίς ενδιαφέρον (μόνο η Χριστίνα και άλλη μία χόρεψαν πραγματικά)
Δύο απλοί χοροί χωρίς κάτι το ιδιαίτερο
Ποτό 10 ευρώ , απλός χορός (2-3') 5 ευρώ
Συμπερασματικά το μαγαζί θέλει πολύ δουλειά. Εκεί κατά τα Χριστούγεννα , ίσως ξαναπάω..
Και μια σημείωση. Η νύχτα στην Ελλάδα πέθανε. Τα αφεντικά δε ξέρουν ή δε θέλουν να δουλέψουν. Γεμίζουν τα μαγαζιά τους με PRs, ανευθυνο-υπεύθυνους και κοριτσάκια για μόστρα και ουσία μηδέν. Τα στριπτιζάδικα έχουν μαζέψει όλα τα απομεινάρια της ανατολικής ευρώπης. Γυναικες που στο φως της ημέρας θα φοβόσουν να τις κοιτάξεις. Και το παίζουν και ντίβες. Δε με ενοχλεί μια γυναίκα να είναι μπάζο ή άλλο οικοδομικό υλικό..Με ενοχλεί αφάνταστα όμως η πέτρα, να το παίζει μάρμαρο Πεντέλης. Σε αυτό βέβαια δε φταίνε μόνο αυτές. Φταίει και ο γνήσιος μ@λ@κ@ς νεοέλληνας που αποθεώνει τη φτήνια και την ασχήμια!
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Πόσο δίκαιο έχεις φίλε μου τι να συγκρίνεις θυμάσαι αρχές τις προηγούμενης δεκαετίας στο Erotica τι γυναίκες είχε ? Εχει πέσει το επίπεδο τα τελευταία χρόνια με λίγες φωτεινές εξαιρέσεις μερικές γυναίκες ανα μαγαζί που όμως δεν κάθονται καιρό στην Ελλάδα . Τώρα η εποχή του κορωναιου έχει κάνει τα πράγματα ακόμα χειρότερα γιατί δεν έρχονται και καινούργιες και το αποτέλεσμα είναι αυτό που βλέπεις μαζί με γαρνιτούρα το νέο άθλιο ωράριο
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Caissa

Μετά το φιάσκο της Παρασκευής (Athens Queens), επίσκεψη στο Caissa.
Άνετο πάρκινγκ, είσοδος στο μαγαζί. Χώρος πεντακάθαρος, πολιτισμένος .
Πελάτες λίγοι στην αρχή.
Προσωπικό εξυπηρετικό και σωστό.
Πολύ καλή μουσική (εντάξει κάποια στιγμή έβαλε και Ζευγαρά , έχει και αυτό το γέλιο του)
Και περνάμε στα βασικά. Κορίτσια. Κάποια στιγμή μέτρησα 14-15
Ρενάτα, Βικτώρια, Γκρεις (η γνωστή, ανανεωμένη όμως και αδυνατισμένη), Τζία, Νέλι, Τζούλι, Ισιδώρα, Μισέλ, Ντάνα, Σιμόνα, Ιρίνα
Οι περισσότερες από Ουκρανία. Υπάρχει όμως και εκπρόσωπος της Σερβίας, της Πολωνίας.. Πολύ ωραίες παρουσίες, ειλικρινά δεν το περίμενα. Και το βασικότερο για εμένα ,δε σου σπάνε τα νεύρα. Ευγενικές, με σωστή προσέγγιση (πρώτα συστηνόμαστε, λέμε δύο κουβέντες και μετά ζητάμε οτιδήποτε και φυσικά δεν το παίζουμε έξυπνες όταν οι πελάτες δε μας επιλέγουν).
Οι χοροί στην πίστα ικανοποιητικοί
Έκανα αρκετούς απλούς χορούς , όλα ΟΚ και πιθανότατα θα προχωρούσα και σε πριβέ αν δε μου έσπαγαν τα νεύρα με μηνύματα από τη δουλειά νυχτιάτικα..
Ποτό 10 ευρώ, απλός χορός 10, απλό πριβέ 50, σπέσιαλ πριβέ 100
Μιλάτε με την κοπέλα και ξεκαθαρίζετε τί περιλαμβάνει ο κάθε χορός. Έτσι αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις.

Έχοντας επισκεφτεί το Αthens και το Caissa, η ποιότητα των κοριτσιών του τελευταίου δε συγκρίνεται. Πολλοί θα πουν ότι δεν έχει προσφορές/κουπόνια κτλ. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αυτό. Εκείνο που με ενδιαφέρει είναι να μπαίνω σε ένα μαγαζί και να βλέπω γυναίκες όμορφες,δροσερές, πού να ξέρουν να συμπεριφερθούν .
Μακάρι να συνεχίσει έτσι!
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
ήμουν και γω caissa χθες επιβεβαιώνω τα όσα λες στην κριτική σου. έχει γίνει προσπάθεια στις κοπέλες και ο μέσος όρος είναι πολύ ψηλά. όντως η προσέγγιση από τις κοπέλες είναι καλή καθώς έχει ένα μικρό σοσιαλ πριν σου πουν για ποτό και χορό. επειδή το μαγαζί αυτό λειτουργεί σαν πέρασμα δηλαδή κοπέλες έρχονται κάθονται λίγο και φεύγουν λειτουργούν αρπακτικά με ψεύτουποσχέσεις ειδικά στο μεγάλο πριβέ των 100 όποτε είναι καλό να υπάρχει ξεκαθάρισμα σαφές πριν από κάθε κίνηση. επίσης μεγάλη προσοχή στους επιρρεπείς στο ΑΤΜ έξω ακριβώς από το μαγαζί...είναι πολύ εύκολο να την πατήσεις όταν με δυο βήματα είσαι με λεφτά στο χέρι σε τέτοια μαγαζιά. τελοσ πήγαινα και πιο παλιά και θα συνεχίσω να πηγαίνω γιατί όπως είπα στην αρχή γίνεται προσπάθεια και το επίπεδο είναι υψηλό.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21

CAISSA εγκρινω και επαυξάνω,ανανεωμενες καταστασεις ποιοτικα και περισσοτερα τεμαχια απο μεγαλυτερα καταστηματα που επισκεφθηκαμε το ιδιο βραδυ...!:tits2::tits::tits2:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Caissa

Μετά το φιάσκο της Παρασκευής (Athens Queens), επίσκεψη στο Caissa.
Άνετο πάρκινγκ, είσοδος στο μαγαζί. Χώρος πεντακάθαρος, πολιτισμένος .
Πελάτες λίγοι στην αρχή.
Προσωπικό εξυπηρετικό και σωστό.
Πολύ καλή μουσική (εντάξει κάποια στιγμή έβαλε και Ζευγαρά , έχει και αυτό το γέλιο του)
Και περνάμε στα βασικά. Κορίτσια. Κάποια στιγμή μέτρησα 14-15
Ρενάτα, Βικτώρια, Γκρεις (η γνωστή, ανανεωμένη όμως και αδυνατισμένη), Τζία, Νέλι, Τζούλι, Ισιδώρα, Μισέλ, Ντάνα, Σιμόνα, Ιρίνα
Οι περισσότερες από Ουκρανία. Υπάρχει όμως και εκπρόσωπος της Σερβίας, της Πολωνίας.. Πολύ ωραίες παρουσίες, ειλικρινά δεν το περίμενα. Και το βασικότερο για εμένα ,δε σου σπάνε τα νεύρα. Ευγενικές, με σωστή προσέγγιση (πρώτα συστηνόμαστε, λέμε δύο κουβέντες και μετά ζητάμε οτιδήποτε και φυσικά δεν το παίζουμε έξυπνες όταν οι πελάτες δε μας επιλέγουν).
Οι χοροί στην πίστα ικανοποιητικοί
Έκανα αρκετούς απλούς χορούς , όλα ΟΚ και πιθανότατα θα προχωρούσα και σε πριβέ αν δε μου έσπαγαν τα νεύρα με μηνύματα από τη δουλειά νυχτιάτικα..
Ποτό 10 ευρώ, απλός χορός 10, απλό πριβέ 50, σπέσιαλ πριβέ 100
Μιλάτε με την κοπέλα και ξεκαθαρίζετε τί περιλαμβάνει ο κάθε χορός. Έτσι αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις.

Έχοντας επισκεφτεί το Αthens και το Caissa, η ποιότητα των κοριτσιών του τελευταίου δε συγκρίνεται. Πολλοί θα πουν ότι δεν έχει προσφορές/κουπόνια κτλ. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αυτό. Εκείνο που με ενδιαφέρει είναι να μπαίνω σε ένα μαγαζί και να βλέπω γυναίκες όμορφες,δροσερές, πού να ξέρουν να συμπεριφερθούν .
Μακάρι να συνεχίσει έτσι!
Τα ίδια δεν βλέπεις και στο Αλκα;
Ποιες οι διαφορές;

Γιατί στο Αλκα επίσης έχει γυναικαρες, με ίδιες τιμές που ανέφερες .
Είσοδο έχει στο Caissa;
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Caissa

Μετά το φιάσκο της Παρασκευής (Athens Queens), επίσκεψη στο Caissa.
Άνετο πάρκινγκ, είσοδος στο μαγαζί. Χώρος πεντακάθαρος, πολιτισμένος .
Πελάτες λίγοι στην αρχή.
Προσωπικό εξυπηρετικό και σωστό.
Πολύ καλή μουσική (εντάξει κάποια στιγμή έβαλε και Ζευγαρά , έχει και αυτό το γέλιο του)
Και περνάμε στα βασικά. Κορίτσια. Κάποια στιγμή μέτρησα 14-15
Ρενάτα, Βικτώρια, Γκρεις (η γνωστή, ανανεωμένη όμως και αδυνατισμένη), Τζία, Νέλι, Τζούλι, Ισιδώρα, Μισέλ, Ντάνα, Σιμόνα, Ιρίνα
Οι περισσότερες από Ουκρανία. Υπάρχει όμως και εκπρόσωπος της Σερβίας, της Πολωνίας.. Πολύ ωραίες παρουσίες, ειλικρινά δεν το περίμενα. Και το βασικότερο για εμένα ,δε σου σπάνε τα νεύρα. Ευγενικές, με σωστή προσέγγιση (πρώτα συστηνόμαστε, λέμε δύο κουβέντες και μετά ζητάμε οτιδήποτε και φυσικά δεν το παίζουμε έξυπνες όταν οι πελάτες δε μας επιλέγουν).
Οι χοροί στην πίστα ικανοποιητικοί
Έκανα αρκετούς απλούς χορούς , όλα ΟΚ και πιθανότατα θα προχωρούσα και σε πριβέ αν δε μου έσπαγαν τα νεύρα με μηνύματα από τη δουλειά νυχτιάτικα..
Ποτό 10 ευρώ, απλός χορός 10, απλό πριβέ 50, σπέσιαλ πριβέ 100
Μιλάτε με την κοπέλα και ξεκαθαρίζετε τί περιλαμβάνει ο κάθε χορός. Έτσι αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις.

Έχοντας επισκεφτεί το Αthens και το Caissa, η ποιότητα των κοριτσιών του τελευταίου δε συγκρίνεται. Πολλοί θα πουν ότι δεν έχει προσφορές/κουπόνια κτλ. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αυτό. Εκείνο που με ενδιαφέρει είναι να μπαίνω σε ένα μαγαζί και να βλέπω γυναίκες όμορφες,δροσερές, πού να ξέρουν να συμπεριφερθούν .
Μακάρι να συνεχίσει έτσι!
Τα ίδια δεν βλέπεις και στο Αλκα;
Ποιες οι διαφορές;

Γιατί στο Αλκα επίσης έχει γυναικαρες, με ίδιες τιμές που ανέφερες .
Είσοδο έχει στο Caissa;
Δεν έχω πάει τελευταία στο Αλκατραζ για να μπορώ να εκφέρω άποψη. Δε νομίζω όμως ότι στο Αλκατραζ προσφέρονται στο πριβέ ερωτικές υπηρεσίες..
Είσοδο δεν έχει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
εχει παει κανεις τωρα που κλεινουν στις 12 ; τι λεει απο κοσμο/κλιμα;
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
εχει παει κανεις τωρα που κλεινουν στις 12 ; τι λεει απο κοσμο/κλιμα;

έχω γράψει πρόσφατα 2 κριτικές.. κόσμος μαζεύεται μετά τις 2200-2230 (λογικό αφού ο Έλληνας έχει συνηθίσει να τρώει για βράδυ στις 9).. το κλίμα είναι μια χαρά..οι κοπέλες στα σοβαρά μαγαζιά είναι ξεκούραστες, έχουν όρεξη,
και υπάρχουν πολλές ευκαιρίες για μετά .. προσωπικά μιλώντας ,έχω περάσει εξαιρετικά αυτές τις μέρες !
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Συμφωνώ. τα κορίτσια ξεκουραστα, πιο χαμογελαστά και λόγω αναδουλειάς υπάρχει ανταγωνισμός μεταξύ τους και πραγματικά ιδρώνουν την φανέλα. Πρωτόγνωρο συναίσθημα να μπαίνεις σε στριπ στην Ελλάδα με ντάλα ήλιο και να βγαίνεις βράδυ μερακλωμενος...προσωπικα θα μου άρεσε τον χειμώνα να άνοιγαν γύρω στις 8..
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Τα 4 μαγαζιά της Συγγρού σε πολύ καλό επίπεδο... Το Doll άλλαξε πάλι και έγινε Lido.. Κοινών συμφερόντων πλέον με Αlcatraz... Χωρίς να έχει καμία σχέση στο επίπεδο... Ρουμανιλα σκέτη...
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Τελικα γνωριζουμε αν θα ανοιγουν κανονικα πλεον ή θα παμε ακομα πιο πισω και θα συνεχιστει αυτο το απογευματινο
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
To STAR λεει ανοιγει απο τις 3 το μεσημερι...
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Εγω περασα 7 η ωρα απογευμα ηταν κλειστο το STAR και πηγα Praktiker τελικα .
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.761
Κριτικές
23
Like
3.059
Πόντοι
3.820
εχει παει κανεις τωρα που κλεινουν στις 12 ; τι λεει απο κοσμο/κλιμα;

έχω γράψει πρόσφατα 2 κριτικές.. κόσμος μαζεύεται μετά τις 2200-2230 (λογικό αφού ο Έλληνας έχει συνηθίσει να τρώει για βράδυ στις 9).. το κλίμα είναι μια χαρά..οι κοπέλες στα σοβαρά μαγαζιά είναι ξεκούραστες, έχουν όρεξη,
και υπάρχουν πολλές ευκαιρίες για μετά .. προσωπικά μιλώντας ,έχω περάσει εξαιρετικά αυτές τις μέρες !

τι τιμες παιζουν στο "μετα"?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Πιστευω οτι ειναι "αναλογα". Ποιες παρεχουν αυτες τις υπηρεσιες, πως σε βλεπουν εσενα σαν ατομο, ακομα και αν τους αρεσεις, τη εβγαλαν εκεινη την ημερα κλπ.
Δεν παρεχουν ολες αυτες τις υπηρεσιες , μαλλον λιγες κιολας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom