Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Δε θα μπω σε αντιπαραθεση μαζι σου τύπε γτ πολυ απλα δε ξέρεις την αθηναική νύχτα..αυτό φαίνεται από τα ποστ σου.καταρχας εχεις δηλώσει ότι μένεις εξωτερικό αν δεν κάνω λάθος,οπότε επέτρεψε μου να ξέρω καλύτερα τι γίνεται εδω.και συνέχεια λες,μου πε ο κυρ βαγγέλης αυτό,μου πε ο άλλος το άλλο,αλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε!οπότε αυτόματα καίγεσαι.
Συγκεκριμένα για αλκα λοιπόν,προσωπικά έχω πηδηξει γκόμενες από εκεί,θεωρώ ότι εχει πολύ καλές γκόμενες,τα ποτά είναι καθαρά και η φάση που γίνεται παρ-σαβ θεωρώ ότι αξίζει ένα πέρασμα.σοου επίσης εχει καλό για ελλάδα(σε πολλά είναι σχεδόν ανύπαρκτο πλεον) αντε πες λιγο σε κινκυ και μπαμπυλον κάτι γίνεται.επίσης η φάση που ανεβάζουνε γκόμενες πελάτισσες onstage και τις ξεφτιλίζουνε δημόσια μόνο εκεί γίνεται.πετοντας λοιπόν ενα σχόλιο ''δεν αξίζει ούτε απ έξω να περάσεις'' πάει να πει ότι δεν το ξέρεις το μέρος.
προμοτορας δεν είμαι και αυτο αποδεικνύεται από το γεγονός ότι γράφω κριτικές για όλα τα μαγαζιά χρόνια τώρα.εχω χαλάσει αρκετά λεφτά σε πηδήματα-χορούς-ποτά σε στριπ κ γι αυτο γράφω σε αυτό το νήμα.για κωλομπαρα δεν εχω άποψη κ γι αυτό σε εκείνο το νήμα δε συμμετέχω.μήπως να έγραφες εκεί καλύτερα γτ από στριπ μάλλον είσαι μπιτ άσχετος?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναι

αν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκει

αν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκει

αν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκει


αυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο
 

Lazaros(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
13
Like
13
Πόντοι
0
υπαρχει καποιο stripclub προς κεντρο που να μην ειναι ολες σαπιες τριτοτεταρτες?

τα του γκαζιου ειναι υπο το 0 να υποθεσω?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναιαν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκειαν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκειαν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκειαυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο

Έτσι ακριβώς.
Πηγαίνω χρόνια, το μαγαζί έχει κορυφαίες γυναίκες και show, όποιος τα αμφισβητεί μάλλον δεν έχει μπει καν μέσα και λέει ότι του έρθει.

Προφανώς δεν πας εκεί να πηδήξεις. Όποιος πάει εκεί με τέτοιο σκεπτικό, θα χάσει πολύ χρήμα χωρίς λόγο.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
δεν εχω να αντιπαρατεθω με κανεναν. Το οτι ερχομαι δυο μηνες καθε χρονο Ελλαδα γεματους δε με καιει καθολου τη γυριζω τη νυχτα οσο πρεπει και πολυ για τους 10 μηνες που ειμαι εξω. Οσο για το show ναι συμφωνω εχει απο ολα. Απο γυφτοραπερ στην πιστα με λουλουδια λες και ειναι σκυλαδικο τελευταια φορα που πηγα ηταν Ιανουαριος 2020 (μεσα του μηνα καμια βδομαδα πριν φυγω). Αεροχοροι των δυο λεπτων οχι αγγιγματα το μαγαζι μισοᾱδειο (τυχαιο που στο νημα δεν ασχολειται κανενας?). οι παλιες δοξες και οι μερες που ειχανε και φεις κοντρολ μη χεσω εχουνε περασει ανεπιστρεπτι. Κακιστο σερβις δε χρειαζεται να πω τιποτα αλλο. Δικαιωμα σας να το λετε μαγαζαρα και ναο και οτι γουσταρετε αλλα απεχει πολυ απο την πραγματικοτητα. Αν γυναικες σαν τη Μαριλιζα ειναι μουναρες και θεες τοτε τι να πει κανεις? Αν ξαναπηγαινα ποτε θα πηγαινα σε κανα μπατσελορ.

Οσο για το τι μου λενε αλλοι καλο ειναι να ενημερωνεται κανεις απο ατομα που ξερουν και ειδικα ο Κυρ-Βαγγελης (77 φετος) οχι μονο στριπαρει 3 φορες την εβδομαδα αλλα τα εχει γυρισει ολα ξεκινωντας απο Τρουμπα τη δεκαετια του 60 σαν εφηβος (λιγο πριν κλεισει το 67) εχει γυρισει Αρζεντινα, Τζομ Μπουλ κατι παραπανω ξερει απο μερικους εδω μεσα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναιαν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκειαν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκειαν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκειαυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο
Έτσι ακριβώς.
Πηγαίνω χρόνια, το μαγαζί έχει κορυφαίες γυναίκες και show, όποιος τα αμφισβητεί μάλλον δεν έχει μπει καν μέσα και λέει ότι του έρθει.Προφανώς δεν πας εκεί να πηδήξεις. Όποιος πάει εκεί με τέτοιο σκεπτικό, θα χάσει πολύ χρήμα χωρίς λόγο.

Αν δεν πας και για να πηδηξεις τι να κανεις εκει αρχηγε μου? Να συμφωνησουμε τοτε ολοι οτι ειναι στριπτητζο-σκυλαδικο που ανοιγεις μπουκαλι και τσιφτετελαρεις στην πιστα με καποιες που φορανε σουτιεν
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναιαν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκειαν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκειαν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκειαυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο
Έτσι ακριβώς.
Πηγαίνω χρόνια, το μαγαζί έχει κορυφαίες γυναίκες και show, όποιος τα αμφισβητεί μάλλον δεν έχει μπει καν μέσα και λέει ότι του έρθει.Προφανώς δεν πας εκεί να πηδήξεις. Όποιος πάει εκεί με τέτοιο σκεπτικό, θα χάσει πολύ χρήμα χωρίς λόγο.

Αν δεν πας και για να πηδηξεις τι να κανεις εκει αρχηγε μου? Να συμφωνησουμε τοτε ολοι οτι ειναι στριπτητζο-σκυλαδικο που ανοιγεις μπουκαλι και τσιφτετελαρεις στην πιστα με καποιες που φορανε σουτιεν
Εγώ ξέρω γιατί πηγαίνω.
Εσύ μάλλον έχεις μπερδέψει τα στριπτιτζαδικα με τα μπουρδελα.

Προσωπικά πηγαίνω με φιλαράκια για καμία μπύρα, να πιάσουμε κανένα κωλο και να τα πούμε βλέποντας μουναρες να γαμιουνται επι σκηνής.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναιαν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκειαν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκειαν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκειαυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο
Έτσι ακριβώς.
Πηγαίνω χρόνια, το μαγαζί έχει κορυφαίες γυναίκες και show, όποιος τα αμφισβητεί μάλλον δεν έχει μπει καν μέσα και λέει ότι του έρθει.Προφανώς δεν πας εκεί να πηδήξεις. Όποιος πάει εκεί με τέτοιο σκεπτικό, θα χάσει πολύ χρήμα χωρίς λόγο.

Αν δεν πας και για να πηδηξεις τι να κανεις εκει αρχηγε μου? Να συμφωνησουμε τοτε ολοι οτι ειναι στριπτητζο-σκυλαδικο που ανοιγεις μπουκαλι και τσιφτετελαρεις στην πιστα με καποιες που φορανε σουτιεν
Εγώ ξέρω γιατί πηγαίνω.
Εσύ μάλλον έχεις μπερδέψει τα στριπτιτζαδικα με τα μπουρδελα.

Προσωπικά πηγαίνω με φιλαράκια για καμία μπύρα, να πιάσουμε κανένα κωλο και να τα πούμε βλέποντας μουναρες να γαμιουνται επι σκηνής.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
το αλκατραζ μια χαρα ειναι για αυτο που ειναιαν θελω να βγω με τη κοπελα μου η τη φιλη μου και να παω σε στριπ θα παω εκειαν θελω να πιω ενα ποτο απλα χωρις χωρους απλα να δω τα σσοου θα παω εκειαν θελω να γαμησω προφανως ΔΕΝ θα παω εκειαυτο που ολα πρεπει να τα κουραζετε δειχνει ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο
Έτσι ακριβώς.
Πηγαίνω χρόνια, το μαγαζί έχει κορυφαίες γυναίκες και show, όποιος τα αμφισβητεί μάλλον δεν έχει μπει καν μέσα και λέει ότι του έρθει.Προφανώς δεν πας εκεί να πηδήξεις. Όποιος πάει εκεί με τέτοιο σκεπτικό, θα χάσει πολύ χρήμα χωρίς λόγο.

Αν δεν πας και για να πηδηξεις τι να κανεις εκει αρχηγε μου? Να συμφωνησουμε τοτε ολοι οτι ειναι στριπτητζο-σκυλαδικο που ανοιγεις μπουκαλι και τσιφτετελαρεις στην πιστα με καποιες που φορανε σουτιεν
Εγώ ξέρω γιατί πηγαίνω.
Εσύ μάλλον έχεις μπερδέψει τα στριπτιτζαδικα με τα μπουρδελα.

Προσωπικά πηγαίνω με φιλαράκια για καμία μπύρα, να πιάσουμε κανένα κωλο και να τα πούμε βλέποντας μουναρες να γαμιουνται επι σκηνής.
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Τώρα με αυτά τι θα παίξει;θα ανοίξουν απόγευμα;μέχρι 12 νύχτα;η κάποια θα παραμείνουν όπως πριν.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Golden και Athens θα ανοίγουν από το απόγευμα 6 ή 7 μέχρι τις 12. Μπορεί να φαίνεται περίεργο για την Ελλάδα, στο εξωτερικό όμως πολλά στριπ λειτουργούν από το μεσημέρι.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
τέλεια! θα γαμάμε τις αγαπημένες μας στρίππερ απογευματάκι χαλαρά χωρίς να χρειάζεται να ξενυχτήσουμε...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
6-12 το ωράριο πλέον θα σερβίρεται και φρέντο
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Και το Caissa θα ξεκινά 1800 από αύριο
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Και το Caissa θα ξεκινά 1800 από αύριο

Εγινε και καφετερια?
Ευκαιρία για όσους δε μπορούν να ξεφύγουν από γυναίκες/γκόμενες..λένε θα πάω για ψώνια στο ΑΒ , και μπορούν να περάσουν και για έναν χορό στο Athens πχ.
Πέρα από την πλάκα , αν εξαιρέσει κάποιος το γεγονός πώς ο καιρός δεν ευνοεί το συγκεκριμένο ωράριο, δεν είναι κακό να ανοίγουν ορισμένα νωρίτερα. Έτσι κι αλλιώς στο εξωτερικό υπάρχουν στριπτιζάδικα που ανοίγουν από το μεσημέρι.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Λαϊκή απογευματινή ή opos Ameriki
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Λαϊκή απογευματινή ή opos Ameriki
 

kmangr

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
539
Πόντοι
81
καλησπέρα
θελω να παω το Σαββατο σε stip club με τον γυναίκα μου. προτάσεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom